Autor Tema: Rumenilo, ruž, maskara  (Posjeta: 9973 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Rumenilo, ruž, maskara
« Odgovori #15 : Travanj 12, 2010, 11:37:41 prijepodne »
Bilo bi zanimljivo da se na ovu temu nadovežu svi oni koji su do sada tako revno revali po pitanju pedofilije u crkvi.
Ili ovo nije toliko zanimljiv tema za publiku.

Naravno treba odmah reći i naglasiti da su obadvije pojave ili teme , za apsolutnu osudu svakog počinitelja.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Bilaj

  • Gost
Odg: Rumenilo, ruž, maskara
« Odgovori #16 : Travanj 12, 2010, 11:43:10 prijepodne »
Kad psominješ pedofiliju u crkvi, analogno tome je bilo i američkoj plivačkoj ograniciji pa se u stranim medijim slabo govorilo a u hrvatkoj uopće nije.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Rumenilo, ruž, maskara
« Odgovori #17 : Travanj 12, 2010, 02:54:42 poslijepodne »
Ne razumijem kakve veze ima pedofilija u crkvi i općenito pedofilija s ovom temom.

Ovdje se govori - bar ja to tako čitam o blago rečeno "čudnom" odgoju djece tj roditeljima koji dozvoljavaju da djevojčice izgledaju kao da im je 18 ili 20 godina, a u glavama su itekako još djeca.Za mene su ovdje zakazali roditelji, ali i službe (u mojim postovima škola) koja mora reagirati na nakazno ponašanje (viri grudnjak, vidi se pupak, izviru tange itd) i na šminkanje koje je na kraju krajeva i štetno za dječju kožu.

Te fore - ja im ništa ne mogu, ne prolaze - samo da je škola zauzela stav. Pa taman da je dospjela i u novine pa da se dječja braniteljica izjasni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Rumenilo, ruž, maskara
« Odgovori #18 : Travanj 12, 2010, 07:15:01 poslijepodne »
Ne razumijem kakve veze ima pedofilija u crkvi i općenito pedofilija s ovom temom.

Ovdje se govori - bar ja to tako čitam o blago rečeno "čudnom" odgoju djece tj roditeljima koji dozvoljavaju da djevojčice izgledaju kao da im je 18 ili 20 godina, a u glavama su itekako još djeca.Za mene su ovdje zakazali roditelji, ali i službe (u mojim postovima škola) koja mora reagirati na nakazno ponašanje (viri grudnjak, vidi se pupak, izviru tange itd) i na šminkanje koje je na kraju krajeva i štetno za dječju kožu.

Te fore - ja im ništa ne mogu, ne prolaze - samo da je škola zauzela stav. Pa taman da je dospjela i u novine pa da se dječja braniteljica izjasni.

Po mojem skromnom mišljenju ,i jedno i drugo je bolest i za osudu.

Ista stvar je kada roditelji (očevi) besramno napastuju djecu. I ovdje je zakazao roditelj i društvo koje besramno takove stvari priktriva.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline quercusqueen

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
Odg: Rumenilo, ruž, maskara
« Odgovori #19 : Travanj 13, 2010, 01:21:47 poslijepodne »
je, ja mislim da je cjelokupni problem u stavu tih djevojčica a ne toliko o šminkanju. Obleka, šminka, rječnik, pušenje i ono što mene fascinira kao besprijekoran copy/paste iz svijeta je da 60% tih djevojčica u dobi 15-16 godina prakticira oralni seks. Informaciju sam začudo dobila od začuđenog 17 godišnjaka iz vg. provjerila okolišavim razgovorom i zapanjila se kako je to istina.
Fascinantno je kako postoje roditelji koji ne kontroliraju situaciju izvlačeći se na to da po cijele dane rade a kad dođe stani pani to djete je krivo uzduzž i poprijeko. Zato ne zatvarajte oči nego suočite se s realnošću dok je još vrijeme. Teen trudnoće, bulimija i anoreksija ostavljaju posljedice i na vašim živcima dragi roditelji.
by the way ja i sama imam žensku djecu, pa sam s time i upoznata iz dosta bliskih izvora

plemenitashica

  • Gost
Odg: Rumenilo, ruž, maskara
« Odgovori #20 : Travanj 13, 2010, 01:48:31 poslijepodne »
je, ja mislim da je cjelokupni problem u stavu tih djevojčica ......

Problem je u glavama mama i tata. Dijete tek izgrađuje stav, na koji roditelji moraju utjecati. No, kod velike većine roditelja se to ne događa, kao ostalom i u svim ostalim problemima ove države.
Ide se linijom: kud svi tu i moje dijete, nije dobro dijete izdvajati.

Tako je s oblekom, šminkom, odlascima na vjeronauk, crkvu, odlascima u razne sumnjive klubove i mogućnost ostajanja djece vani do u gluho doba noći. Jer kad idu svi, zakaj ne bi i moje dijete.
A da samo 150 roditelja kaže - NE i ostalih 750 bi reklo isto.
Ili kad bi policja naplatila kaznu maloljetnicima tj njihovim roditlejima kad su im djeca vani nakon 23 sata da vidiš kak bi se disciplinirali.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Rumenilo, ruž, maskara
« Odgovori #21 : Travanj 23, 2010, 03:17:50 poslijepodne »
broj 4, travanj 2010   
 
   Cure ne mogu odoljeti Tračerici!
 
 Omiljena i jako popularna teen serija Gossip Girl napokon je stigla na domaće TV ekrane! Odlična vijest za cure koje vole uzbudljive događaje iz teen života, ali i modni stil bez premca. Saznaj sve o Tračerici!
OPŠIRNIJE
 
   Najbolji vodič za osvajanje!!!!
 
 Proljeće je i sasvim je jasno da se i u tebi budi želja za osvajanjem. Naš mali savjetnik sigurno će ti pomoći da ostvariš svoje ljubavne snove
OPŠIRNIJE
 
   Zadrži dobre frendice ... i riješi se lažnih!!!

  Znamo da je imati dobru frendicu jako važno u životu. Uz nju ti je lakše ići u školu, proživljavati ljubavne drame, smišljati zajedničke izlaske i stylinge... 
OPŠIRNIJE
 
   Poslije veze nema prijateljstva
 
 Zoran Mišić tvoj je favorit još iz prošlogodišnjeg serijala Hrvatska traži zvijezdu. Saznaj što se od tada promijenilo u njegovom životu!
OPŠIRNIJE
 
   Ukroćena Avril!
 
 Pet godina nakon mega hita Complicated Avril Lavigne govori o majčinstvu (za koje još nije spremna), ludom partijanju i kuhanju za svog supruga, kolegu rockera. O, da i vraća se na scenu!!! 
OPŠIRNIJE
 
   Ovo nije ljubav...
 
 I prije odlaska u London na učeničku razmjenu slutila je da nije ravnodušna prema DD-u. No, kad su se našli sami u nepoznatom gradu, njeni su se osjećaji rasplamsali
OPŠIRNIJE
 
http://www.teen.revije.hr/Default.aspx

Da vidimo kaj se čita...
Jel imaju još tere slične novine?