Autor Tema: Mamić ... ponovo ...  (Posjeta: 17790 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #15 : Kolovoz 01, 2013, 12:12:05 poslijepodne »
... već sam napisao ... žali Bože truda raspravljati s tobom, velikim hrvatom.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #16 : Kolovoz 01, 2013, 12:27:12 poslijepodne »
Mislio sam da češ prije skužit da te guzim... :D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #17 : Kolovoz 01, 2013, 02:28:44 poslijepodne »
... guzili te na traktoru na sred Maksimira, zajedno s Mamićem.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Mamić ... ponovo ...
« Odgovori #18 : Kolovoz 15, 2013, 01:33:59 poslijepodne »
Kaj ova tema uopće radi u odgoju i obrazovanju, zakaj nije u Sportu?

To kaj netko misli da je Mamić nekulturan ili neodgojen, ne znači da tema treba biti u Odgoju.

Mamić je upravo onakav kakav treba biti, on zna kako se sa priglupom stokom sitna zuba treba razgovarati i koji je jedini način i rječnik koji oni razumiju, a mališani bez kune u džepu i tri čiste u glavi umišljaju da će učiti Mamića kako se vodi posao od puno desetaka milijuna eura godišnje... najjači su imbecili koji šaraju zidove i pišu "Mamiću odlazi"... kuda da ode?? Zar su tako glupi - očito jesu!! - da ne znaju da je Dinamo NJEGOV klub...?? Klub čine igrači - koji su svi Mamićevo ugovorno VLASNIŠTVO, ako ode on, odu i igrači - Dinamo više ne postoji, no postoji socijalizam u tikvama tih gluperdi koji misle da je vođenje kluba zajednički posao svih nas... onako, socijalizam i radničko samoupravljanje na djelu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”