Autor Tema: Zdravstveni odgoj u školama  (Posjeta: 126660 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #135 : Siječanj 07, 2013, 11:06:57 poslijepodne »
... ne ma s kim se nije zakvacio ,osim s Jaguarom i BobRockom koji dijele njegove jugofilske stavove.

Master gdje Vi imate problem? Ničim izazvani vrijeđate, ja mogu imati stav, bilo kakav ili ga prihvatite ili ne, ali nemate pravo etiketirati moj stav i mene, bilo kako a najmanje kao jugofilski, čime izazivate reakciju i provocirate.

Ne činite drugima ono što ne volite da drugi čine Vama.
Ne vrijeđajte, nije ni hrvatski a još manje katolički, kako se predstavljate ili pokušavate predstaviti.

« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2013, 11:21:02 poslijepodne Jaguar »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #136 : Siječanj 07, 2013, 11:32:34 poslijepodne »
Da li je ovo normalno ?
Dnevno 06.01.2013.
Pogledajte 'Stražnju stranu'!
 Ako vas zanima na što se potrošio vaš novac 2009. godine, vodič 'Stražnju stranu' možete pogledati na sljedećem linku.
Upozoravamo, vodič je vrlo slikovit te uključuje podnaslove poput 'Igrice s guzom', popis seksualnih igračaka, seksualne poze za dvojicu muškaraca i sl. Vodič su još 2009. godine financirali Ministarstvo zdravstva i socijalne skrbi te Grad Zagreb. Odnosno, posredno su ga financirali građani.
 
http://www.slideshare.net/andrijalobin/lgbt-15860017

http://www.sisak.info/forum/showthread.php?15203-Da-li-je-ovo-normalno
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #137 : Siječanj 08, 2013, 08:33:50 prijepodne »
Bez obzira na ponavljanje , čekam da se koko-vg javno ispriča , zbog izjave da sam plaćen za pisanja u korist Crkve.


Sad će biti zanimljivo vidjeti njegov pokušaj izvrdavanja i izbjegavanja istine!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Master

  • Gost
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #138 : Siječanj 08, 2013, 09:22:36 prijepodne »
... ne ma s kim se nije zakvacio ,osim s Jaguarom i BobRockom koji dijele njegove jugofilske stavove.

Master gdje Vi imate problem? Ničim izazvani vrijeđate, ja mogu imati stav, bilo kakav ili ga prihvatite ili ne, ali nemate pravo etiketirati moj stav i mene, bilo kako a najmanje kao jugofilski, čime izazivate reakciju i provocirate.

Ne činite drugima ono što ne volite da drugi čine Vama.
Ne vrijeđajte, nije ni hrvatski a još manje katolički, kako se predstavljate ili pokušavate predstaviti.
Prosvjetli me, pa mi reci onda kam ti spadaš?
U NEOLIBERALE možda?
Samo nemoj reči da nigdje ne spadaš ,da si samo realan.
Nemoj molim te o vjeri,znaš onu ¨¨kurva o poštenju ,a vojnik o skaračenju¨¨.

Master

  • Gost
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #139 : Siječanj 08, 2013, 09:28:15 prijepodne »
... sad još samo zapjevaj :"Budi se istok i zapad ..." ali, molim te, daj otvori novu temu da ne zagađuješ svojim neznanjem ovu o kojoj nemaš pojma, ali si kao i obično spreman da izazovš svađu pod svaku cijenu.
Jesi dobio od učitelja matrijale u školi,za svoju dijecu naravno,na tu temu ili pišeš samo da provociraš?
Ako nisi onda pišeš bezveze, ko i obično samo kao vojnik partije koji je tu da pljuje HRVATSKO i KATOLIČKO.
Nemoj mi lagat tu da slaviš BOŽIĆ,tebi je muka u te dane,a ne da slaviš.29.11., to je prava fešta za tebe.

Jaguar

  • Gost
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #140 : Siječanj 08, 2013, 09:31:23 prijepodne »

Nemoj molim te o vjeri,znaš onu ¨¨kurva o poštenju ,a vojnik o skaračenju¨¨.

Znam, primjenjivo na mnoge ovdje, koji prodaju rvtastvo i katoličanstvo a Vi ste srednja kategorija. ;)

Master

  • Gost
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #141 : Siječanj 08, 2013, 09:59:28 prijepodne »

Nemoj molim te o vjeri,znaš onu ¨¨kurva o poštenju ,a vojnik o skaračenju¨¨.

Znam, primjenjivo na mnoge ovdje, koji prodaju rvtastvo i katoličanstvo a Vi ste srednja kategorija. ;)
Možda,obično podržim dobro dolazilo s lijeve ili desne strane,ali crveni u dubini duše SVI mrze Hrvatsku,osim ako nije u nekim asosijacijama ,rashrvačena,očišćena od BOGA i posrbljena.Onda ju mogu progutati.
Ovi koji se ljute na etiketiranje kao jugofil i mrzitelj crkve...imam jedno pitanje pa da vidim ko če odgovoriti..
JEL DRUG TITO ZLOČINAC I DIKTATOR-za mene je,sad da čujem ostale.

Jaguar

  • Gost
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #142 : Siječanj 08, 2013, 10:12:32 prijepodne »
Idemo pitanje okrenuti obrnuto.
Ako ja kažem kako je civilna zaštita u Titovo vrijeme bila dobra i bolja nego sada, kako je institut Mjesnih zajednica bio bolji nego sada, ........i hrpa drugih stvari......ako je čak i sloboda bila veća nego sada, u nekim segmentima, jel' po Vama to znači kako sam crveni mrzitelj Hrvatske?

Aleluja!

Tito je imao i loših i dobrih osobina, kao uostalom i svaki vođa. I ne može se jednoznačno reći, osim toga povijest će pokazati i pokazuje, kako za Tita, tako i za Tuđmana i za sve druge vođe.

I još jedno pitanje, kaj Vi stvarno mislite kako od današnjih velikih R'vatina nije učinjen zločin, što je samo po sebi veliki zločin, jer se radi o velikim R'vatinama koji su učinili zločin prema svom narodu, Tito bar nikada nije bio veliki R'vatina, pa utoliko je njegov zločin koji je i počinio manji.

I treće pitanje, objasnite činjenicu kako danas sve više Hrvata postaje nostalgično za tim vremenom, kada su se otvarale tvornice, kada su svi radili, svi pristojno živjeli od svoga rada, mladi imali neku kakvu takvu budućnost, kada su se svi mogli jednako školovati,  kada se za krađu i pronevjeru išlo na Goli otok, itd, itd.......?
« Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2013, 10:17:56 prijepodne Jaguar »

Master

  • Gost
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #143 : Siječanj 08, 2013, 11:52:18 prijepodne »
Idemo pitanje okrenuti obrnuto.
Ako ja kažem kako je civilna zaštita u Titovo vrijeme bila dobra i bolja nego sada, kako je institut Mjesnih zajednica bio bolji nego sada, ........i hrpa drugih stvari......ako je čak i sloboda bila veća nego sada, u nekim segmentima, jel' po Vama to znači kako sam crveni mrzitelj Hrvatske?

Aleluja!

Tito je imao i loših i dobrih osobina, kao uostalom i svaki vođa. I ne može se jednoznačno reći, osim toga povijest će pokazati i pokazuje, kako za Tita, tako i za Tuđmana i za sve druge vođe.

I još jedno pitanje, kaj Vi stvarno mislite kako od današnjih velikih R'vatina nije učinjen zločin, što je samo po sebi veliki zločin, jer se radi o velikim R'vatinama koji su učinili zločin prema svom narodu, Tito bar nikada nije bio veliki R'vatina, pa utoliko je njegov zločin koji je i počinio manji.

I treće pitanje, objasnite činjenicu kako danas sve više Hrvata postaje nostalgično za tim vremenom, kada su se otvarale tvornice, kada su svi radili, svi pristojno živjeli od svoga rada, mladi imali neku kakvu takvu budućnost, kada su se svi mogli jednako školovati,  kada se za krađu i pronevjeru išlo na Goli otok, itd, itd.......?
nisi mi odgovorio na konkretno pitanje.
nemoj mi VI može i ti.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #144 : Siječanj 08, 2013, 12:46:10 poslijepodne »


I još jedno pitanje, kaj Vi stvarno mislite kako od današnjih velikih R'vatina nije učinjen zločin, što je samo po sebi veliki zločin, jer se radi o velikim R'vatinama koji su učinili zločin prema svom narodu, Tito bar nikada nije bio veliki R'vatina, pa utoliko je njegov zločin koji je i počinio manji.



i te kako je njegov zlocin strasan..samo ti mentalna komunjara to ne primjecujes da si ti zrtva zlocina tog mega zlocinca.

Master

  • Gost
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #145 : Siječanj 08, 2013, 03:08:13 poslijepodne »


                 Nije problem u tome je li netko vjernik ili nije već u onima koji pljuckaju po vjeri i vjernicima


http://www.dnevno.hr/kolumne/zvonimir-hodak/75125-nije-problem-u-tome-je-li-netko-vjernik-ili-nije-vec-u-onima-koji-pljuckaju-po-vjeri-i-vjernicima.html



Kad je već postalo dosadno prstom stalno upirati na grogirani HDZ, pronađen je malo zahtjevniji neprijatelj – katolička Crkva. Političkim autizmom vladajuća garnitura ignorira činjenicu da danas u Hrvatskoj živi skoro 95% vjernika. Uz katolike, tu su muslimani, protestanti, pravoslavni i drugi.


Kao pritajeni komunistički recidiv buknula je stara mržnja prema religiji, Crkvi i njezinim stavovima. Jedan je Ministar rječnikom, koji inače koristi za Mamića i nogometne suce, podrugljivo poručio Bozaniću da je 'naciji ukrao Božić'. Naravno, vladajuća je elita potpuno u pravu! Njih je narod, ni od koga nagovaran ni prisiljavan, odabrao na slobodnim izborima, doduše dok i nije imao neki izbor, a kako bi nas izvukli iz gospodarske gabule, smanje nezaposlenost, pokrenu investicije itd. Sve što su prije izbora obećali narodu, narod im je poslije izbora omogućio da si prisvoje i imaju. Kupuju se stalno novi luksuzni službeni automobili, namještaju podobni stranački kadrovi, povećavaju plaće u državnoj upravi, ali se zato narod sve jače guli poreznom agresijom. Nakon što je izvjesni Pavelić, ministru Jakovini odobrio pristojan kredit u eurima, isti ga je odmah, sasvim slučajno, imenovao direktorom Hrvatskih šuma! Dotični ministar ima privatnu tvrtku i pravi se da ne zna kako je to sukob interesa. Duguje državi porez, a njegov kolega Slavko Linić zvani 'Kameni' nema k’o fol o tome pojma! Ministar Jakovina svoju propalu tvrtku proda odjednom nekoj dobroj i naivnoj dušici za 400.000 kn. Tko će ti pomoći ako ne prijatelj stari! Podsjeća me sve to na Stipu Mesića koji je također od starog prijatelja pozajmio preko 2 milijuna kuna za kupnju luksuznog stana na elitnoj destinaciji u Zagrebu. Naravno, Stipe je prije pozajmice odlikovao svog starog dobrog prijatelja visokim odlikovanjem. I tu je sve, kao i u Jakovine, sve čisto k’o boza! Kad je naivna javnost počela propitkivati što je sa obećanjima iz Plana 21, alibi je odmah pronađen u bivšoj HDZ-ovoj vladi. Istina je da su ti krali s neviđenom strašću, entuzijazmom i umješnošću, te da se bivša Vlada na čelu s Kosoricom doista isticala glupošću i nekompetencijom, ali zbog svega toga su na zadnjim izborima popušili tako jako kao nikada u povijesti HDZ-a, a našli su se i na optuženičkoj klupi gdje će također prije ili kasnije također temeljito popušiti. Jeftino je opravdanje da je nesposobnost prošle Vlade alibi za nesposobnost i nedostatak bilo kakvih pozitivnih rezultata ove Vlade.

Kad je već postalo dosadno prstom stalno upirati na grogirani HDZ, pronađen je malo zahtjevniji neprijatelj – katolička Crkva. Političkim autizmom vladajuća garnitura ignorira činjenicu da danas u Hrvatskoj živi skoro 95% vjernika. Uz katolike, tu su muslimani, protestanti, pravoslavni i drugi. Međutim, vlast je u liku Jovanovića krenula džonom na vjeru. Angažirani su najbriljantniji umovi lijeve misli kao npr.: književnik, kolumnist i humorist Ante Tomić. Taj fanatični ljubitelj lika i djela druga Tita i slavnih oficira JNA briljantno je opisao sve stoljetne zablude onih koji vjeruju. Malo slobodnije rečeno naš Ante zbori: 'neće njega nitko uvjeriti u čuda onih koji su nevidljivi'. Njegov koeficijent inteligencije je previsok da bi on vjerovao u tamo nekog Boga. Navodno ga do sada nisu uspjeli uvjeriti ni da puše vjetar ni da postoji struja ni da se elektron sastoji od nevidljivih kvarkova. On ne vjeruje ni u što što sam ne može vidjeti i pipnuti! Tomić-čovjek je racionalan, on je mjera svega što postoji! Mada vidi svjetlo, struju nije vidio. Šteta što ga nitko nije uspio nagovoriti da uhvati struju rukama! Onda bi sigurno povjerovao – pred licem Svevišnjega!

Nije problem u tome je li netko vjernik ili nije već je problem Tomića i sličnih likova koji pljuckaju po vjeri i vjernicima što sve koji ne misle kao on vrijeđaju nazivajući ih zatucanima, vjerskim fanaticima i slično. To je stara, dobro poznata ljevičarska isključivost u ime 'razuma' kako ga oni shvaćaju.

Navest ću samo neke zatucane klerikalce čiji se koeficijent inteligencije sigurno ne može mjeriti sa Tomićevim, Pavičićevim i sličnih likova. Vjernik je bio Albert Einstein, nobelovac, fizičar Isaac Newton, Luis Pasteur, William Kalvin, Leonardo da Vinci, Nikola Tesla i da dalje ni ne nabrajam. Dr. Anthony Flew priznat je kao ikona ateizma. On je profesor filozofije na najpoznatijim svjetskim sveučilištima, autor brojnih knjiga koje osporavaju religiju, a od kojih je najpoznatija 'Bog i filozofija' koja je s vremenom postala biblija agresivnih ateista. Taj najortodoksniji ateist na svijetu iznenada je izdao novu knjigu 'Priznajem postoji Bog'. Koga zanima zašto je Flew promijenio stav neka pročitaju tu njegovu knjigu. Previše prostora bi zahtijevalo da izložim sve bitne dijelove te knjige. Prihvaćam kao objektivan prigovor da su Einstein, Tesla, da Vinci i Flew obični papci prema intelektualnim veličinama kao što su Ante Tomić, Jurica Pavičić, dr. Željko Jovanović, Jelena Lovrić itd. Priznaju i oni pravo vjernika, ali samo ako se taj zove don Ivan Grubišić. Albert Camus je napisao: 'Bogu se obraćamo samo onda kad želimo postići nešto nemoguće. Za nešto moguće vjerujemo da su nam dovoljni samo ljudi!'

Jelena Lovrić me uvjerila, mada joj ja ništa ne vjerujem, kako je tobožnji rat protiv ćirilice u Vukovaru 'neosnovan, pogrešan i nema nikakve veze sa čuvanjem ratnih tekovina'. Premudra Jelena zbori dalje kako se državna politika nikako ne smije prtetvoriti u taoca bilo čijih frustracija (naravno ako nisu srpske). Odmah potpisujem tu mudru misao našeg barda misli. Ni ja ne razumijem zašto bi bili frustrirani oni kojima su ovi, koji sada traže ćirilićne nazive, razorili grad do temelja, a čija su djeca izašla iz Vukovara nakon tri mjeseca granatiranja sjeda i šokirana. Zašto biti frustriran uvođenjem ćirilićnih naziva u gradu u kojem su Srbi pobili 86 djece, a roditelji im poubijani bilo na Ovčari bilo u samom Vukovaru ili odvedeni u logore smrti u Srbiji. Trebaju li biti frustrirani zato što silovatelji vukovarskih žena danas slobodno šetaju Vukovarom ili zato što samo pred izbore dolaze masovno autobusima iz Srbije i bildaju glasačku statistiku. Takvo izigravanje glasačkog prava moguće je samo u Hrvatskoj i nigdje drugdje na svijetu. Već na slijedećim izborima biti će u Vukovaru više Srba negoli Hrvata pa će u Srbiji moći pisati kako su Srbi zapravo zabunom u ratu razorili vlastiti grad u kojem su Hrvati bili tek zanemariva manjina. Na kraju Jele vadi najvažniji adut iz rukava u mudro zbori javnosti: 'Istra nije uvođenjem, dvojezičnosti postala manje hrvatska negoli prije!' To je sasvim lako objašnjivo. Istrani prvo nisu tako zagriženi nacionalisti kao Slavonci. Kad su im Talijani, nakon propasti Juge, razorili Pulu do temelja, a stanovnike streljali po poljoprivrednim dobrima i masovno silovali žene i djevojke, držali ih sedam godina pod okupacijom, dobri i pastoralni IDS-ovci sve su im oprostili i složili se s uvođenjem dvojezičnosti. Mudra Jele nas na kraju čak i podučava: 'Pravo na ćirilićno pismo ne treba dovoditi u vezu s proteklim ratom!' Slažem se! Treba novelirati Kazneni zakon i uvesti kao govor mržnje svako pozivanje na prošli Domovinski rat. Kvalificirani oblik tog kaznenog djela bilo bi isticanje bilo kakve osjetljivosti zbog zločina koje su Hrvati preživjeli u tom ratu.

Dok još nije zabranjeno o tome pisati objasnit ću kako su Srbi dostigli taj famozni omjer od 34% stanovnika u Vukovaru. Mirkovci, predgrađe Vinkovaca, bili su cijelo vrijeme rata pod okupacijom 'otadžbinskih' snaga. Kad su Hrvati istjerali okupatore iz Mirkovaca, u svoju se kuću vratio ratni zločinac Drago Vujica, i to u bivšu Ulicu Zmaja Jove Jovanovića, a sada Dunavsku 7. Uskoro je doznao kako stanuje u kući sa 11 srpskih obitelji za koje nikada nije ni čuo da postoje. Za njih je primao porezna rješenja, račune i pozive za sud. 'Njegovi sustanari' dolazili bi u Mirkovce autobusima samo za izbore. Netolerantni Drago Vujica, znajući kako su Mirkovci puni takvih slučajeva, odlučio se riješiti 11 komšijskih familija. Dok trepneš okom, za nepunih osam godina, uspjelo mu je izbrisati 11 glasačkih obitelji sa svoje adrese. Od Mirkovaca do Vukovara je samo 15 minuta vožnje. Pametnom dosta! Da parafraziram Oscara Wildea: 'Kad netko u hrvatskim novinama pročita nešto istinito, zasigurno je čitao između redaka.'

Javio se iz Liliputa hrvatski kolumnistički Liliputanac Jurica Pavičić, inače specijalist za pronalaženje kretena u hrvatskoj književnosti. U subotnjoj kolumni u Jutarnjem listu rasplakao se nad činjenicom da bi Srbi u Hrvatskoj za deset godina mogli postati multikulturalni ukras i folklorna činjenica. Nadam se da je tu glupost pročitao i Drago Vujica iz Mirkovaca. Siguran sam da će odmah uzeti nazad onih 11 obitelji koje će i dalje živjeti u Srbiji, ali glasovati u Hrvatskoj tako da Hrvatska ima dvojezične nazive, a srpske vlasti mogu idalje po svijetu zapomagati kako se Srbi ne mogu vratiti u svoje kuće u Hrvatskoj. Ako se ta katastrofična prognoza ostvari vidjet ćemo možda za deset godina Miljenka Jergovića kako vodi po Zagrebu nekog Srbina kao svoj osobni ukras. Ako ga posjedne u auto i sveže sigurnosnim pojasom, Jurica Pavičić bi ga mogao optužiti da vozi po Zagrebu vezane Srbe.

Kaže dalje Jurica: 'Činjenica je da dvije zajednice rat devedesetih interpretiraju različito. Kad su posrijedi devedesete Srbi i Hrvati naprosto uzgajaju različite memorije. S tome treba živjeti i navikavati se na to, uvažavajući tuđe pamćenje, da bi drugi uvažio tvoje.' Jurica dakle apelira da Hrvati uvažavaju srpsku interpretaciju prolog rata. Znači li to da trebamo imati razumijevanja za Memorandum SANU, da smatraju Vukovar i Dubrovnik srpskim gradovima, da se Srbija treba prostirati na liniji Virovitica-Zadar-Karlobag, da je okupacija i protjerivanje Hrvata s 1/3 hrvatskih teritorija zapravo samo čišćenje srpskih teritorija. Trebamo li uvažavati i srpski stav da je Oluja bilo zločinački pothvat protjerivanja srpskog stanovništva s njihovih vjekovnih ognjišta. U to naročito vjeruju uz Pavičića, Zoran Pusić, Davor Krile, Lovrićka, Vesna Teršelić i slični. Ma gdje je Pavičiću samo bila takva doza tolerancije u odnosu prema ustašama ili ne-daj-Bože nacistima nakon drugog svjetskog rata! Valjda su se i saveznici tako ponašali prema pobijeđenima nakon II svjetskog rata, s punim uvažavanjem koncentracionih logora, ubijanja, razaranja od strane nacista itd. Zamislite da su Rusi imali genijalca kao što je naš Jurica koji bi recimo objavio u Pravdi da Rusi moraju uvažavati nacističko pamćenje, pa će Njemci onda uvažavati i rusko. Međutim, Rusi nemaju takve prozne gigante koji svoje knjževnike proglašavaju kretenima jer ne misle kao oni. Unatoč svega mislim da Juricu Pavičića ne treba ni mrziti ni voliti. Njega samo treba liječiti. Navodno je Pavičić jednom na carini prijavio kako nema što prijaviti osim svoje genijalnosti.

Kaže Večernji da Kerum lovi birače spomenikom dr. Franje Tuđmana. Fatalna greška! Danas bi u Splitu, bar po medijima, imao više uspjeha kad bi podigao spomenik don Ivanu Grubišiću za njegove izuzetne zasluge što ove godine nije u Splitu pao takav visoki snijeg kao što je to bilo lani.

I na kraju nešto o jednoj hvale vrijednoj ideji mog 'najdražeg ministra'. Bez obzira što sam sve do sada lošega napisao o ministru Fredu Matiću, ideja da se donese zakon kojim bi se odštetile sve žene koje su bile silovane tijekom Domovinskog rata stvarno je plemenita i hvale vrijedna. Ako ju uspije i realizirati onda je zaslužio još jedno odlikovanje. Da još jednom parafraziram Oscara Wildea: 'Stresna je situacija kad kod osobe, od koje to ne bih očekivao, pronađem neku vrlinu. Onda ljude treba pravodobno upozoriti na nju.'

Jaguar

  • Gost
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #146 : Siječanj 08, 2013, 05:05:47 poslijepodne »
Idemo pitanje okrenuti obrnuto.
Ako ja kažem kako je civilna zaštita u Titovo vrijeme bila dobra i bolja nego sada, kako je institut Mjesnih zajednica bio bolji nego sada, ........i hrpa drugih stvari......ako je čak i sloboda bila veća nego sada, u nekim segmentima, jel' po Vama to znači kako sam crveni mrzitelj Hrvatske?

Aleluja!

Tito je imao i loših i dobrih osobina, kao uostalom i svaki vođa. I ne može se jednoznačno reći, osim toga povijest će pokazati i pokazuje, kako za Tita, tako i za Tuđmana i za sve druge vođe.

I još jedno pitanje, kaj Vi stvarno mislite kako od današnjih velikih R'vatina nije učinjen zločin, što je samo po sebi veliki zločin, jer se radi o velikim R'vatinama koji su učinili zločin prema svom narodu, Tito bar nikada nije bio veliki R'vatina, pa utoliko je njegov zločin koji je i počinio manji.

I treće pitanje, objasnite činjenicu kako danas sve više Hrvata postaje nostalgično za tim vremenom, kada su se otvarale tvornice, kada su svi radili, svi pristojno živjeli od svoga rada, mladi imali neku kakvu takvu budućnost, kada su se svi mogli jednako školovati,  kada se za krađu i pronevjeru išlo na Goli otok, itd, itd.......?
nisi mi odgovorio na konkretno pitanje.
nemoj mi VI može i ti.

U redu, ako nisi pronašao odgovor žao mi je, ali nisi ni ti meni odgovrio na tri postavljena pitanja?


@Franjo@ te fore sa mentalnim komunjarama prodajte negdje drugo, prije svega u svojoj bližoj okolini.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #147 : Siječanj 08, 2013, 05:36:46 poslijepodne »
jaguare, cemu ljutnja, pa to je vama obozavateljima titove revolucije kompliment..

znam, znam, niste se jos oporavili  poslije oslobadjajuce presude generalima.... zato, nastavite samo..malo po crkvi i pa onda na obnovu sjecanja na zivot uz tita...



Jaguar

  • Gost
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #148 : Siječanj 08, 2013, 05:53:23 poslijepodne »
Ha,ha,ha gdje vidite ljutnju? Možete napraviti još 100 pokušaja prvokacije, neće upaliti.

Sve bivši Titovi pioniri koji se javljaju i prisjećaju Tita. ;D

Držite se Vi teme, a tema je zdravstveni odgoj u školama. I kaj, jel' bolje s kondomom ili bez?
« Zadnja izmjena: Siječanj 08, 2013, 06:00:08 poslijepodne Jaguar »

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #149 : Siječanj 08, 2013, 06:36:59 poslijepodne »

Otovreno pismo dr.sc. Ante Vukasovića: MINISTROVO LICEMJERJE, VRIJEĐANJE I ZLONAMJERNE KRIVOTVORINEhttp://zdravstveniodgoj.com/news/prof-dr-vukasovic-protiv-nametnutog-zo


Gospodine ministre Jovanoviću pretjerali ste. Povrijedili ste kriterije pristojnog ophođenje, sve teze koje branite neistinite su, a problematika je izuzetno važna jer je u pitanju duhovnost, svjetonazor, moral i biološki opstanak hrvatskoga naroda. S ateističkom i jugokomunističkom nesnošljivošću vrijeđate sve oponente, a poglavito Crkvu katoličku i njezine dostojanstvenike. Prešli ste prag moguće moralne tolerancije i treba Vam javno odgovoriti. Stoga Vama i hrvatskoj javnosti pišem ovo otvoreno pismo.
Objašnjavate i uporno ponavljate razloge za uvođenje „zdravstvenog odgoja“, a sporan nije zdravstveni, nego u njega zakamuflirani vrlo štetni „spolni odgoj“. To su dva dijametralno suprotna pojma koji se međusobno isključuju. Prvi ima pozitivno, a drugi negativno značenje; prvi je odgoj prijeko potreban za zdravlje, a drugi indoktrinirano „odgajanje“ za blud. Opravdavanje „seksualnoga“ „zdravstvenim odgojem“ – zavaravanje je i  podvala javnosti. Braneći to pogubno, štetno i amoralno antiodgajanje, sve kritičare i protivnike toga zla prozivate, napadate i vrijeđate, i ne samo nepristojnim izrazima, nego i klevetničkim optužbama za (zlo)djela koja nisu počinili.
Nakon izjave zagrebačkog nadbiskupa i kardinala Josipa Bozanića da uvedeni „spolni odgoj“ razara čovjeka i uništava narod, što je istina koju Crkva u Hrvata ne može i ne treba prešutjeti, uslijedila je serija ministrovih uvrjeda, insinuacija, neosnovanih optužaba. Tvrdi da Crkva i biskupi dezinformiraju javnost, postupaju neodgovorno, zlonamjerno, ne razumiju njihov „zdravstveni odgoj“, šire neistine, služe se lažima. Time ignorira, ponižava i na drzak način vrijeđa kardinala, sve hrvatske biskupe, svećenike, Crkvu u Hrvata i svekoliki vjernički puk. Vrijeđa, dakle, i kleveće hrvatske katolike i vjernike koji čine apsolutnu većinu hrvatskoga pučanstva. Što ostaje kada se oni isključe? Čiji je on ministar?
Kaže da Crkva nije nadležna za školske programe. Nije mjerodavna za donošenje i uvođenje nastavnih programa u škole, ali je mjerodavna i bdije nad dobrim odgojem djece, mladeži i svih svojih vjernika, dužnost joj je i poslanje čuvanje i njega duhovnih, moralnih, kulturnih i odgojnih vrijednosti, koje su ugrožene novim programom „spolnoga odgoja“ u školama. Ministar tvrdi da „zdravstveni odgoj“ ne razara čovjeka i obitelj. Zdravstveni ne, ali njime zakamuflirani „spolni odgoj“ razara čovjeka, brak, obitelj, propagira neplodni homoseksualizam, ugrožava rađanje i vodi u izumiranje hrvatskoga naroda.
Ministar Jovanović povišenim tonom ponavlja da će se Kurikulum zdravstvenog odgoja provoditi kako je predložen, da od njega ne odustaje i da je on obavezan za sve, vrijedi to i za „spolni odgoj“ duboko ukorijenjen u sekularno-ateističkoj, jugo-komunističkoj i anarho-feminističkoj ideologiji. On i podčinjeni mu Vinko Filipović, ravnatelj Agencije za odgoj, nastavnicima, učenicima i roditeljima prijete kažnjavanjem u slučaju neprovođenja ili nepohađanja takva protuvjerskog „odgajanja“, koje vrijeđa njihove vjerske osjećaje, svjetonazor i grubo narušava Ustavom zajamčenu vjersku slobodu. Nije to spolni odgoj, nego bahato nasilje, teror SDP-a i malobrojnih sekularno-ateističkih vlastodržaca, nad  golemom većinom (preko 86%) hrvatskih katolika i oko 95% svih vjernika. Posve dobro oponašaju i provode metode i postupke po uzoru na negdašnji komunističko-partijski CK. Oni donose odluke, programiraju, propisuju, uvode, obvezuju i kažnjavaju neposlušne ili  „prijestupnike“.
Poziva se i pozivaju se na sekularnu državu i državno školstvo, a država i školstvo nisu sekularni u značenju vladavine sekularno-ateističke ideologije koja bi imala pravo terorizirati sve druge i nepoćudne, nego su demokratska država i javno školstvo u kojima su svi svjetonazori i ideologije u jednakopravnom položaju. Govore da će se „zdravstveni odgoj“, u komu je i „spolni“, „provoditi na temeljima znanosti i struke“, a za mjerodavne znanosti i struke u području odgoja uzimaju seksologiju i ginekologiju. Predstavljaju ih dva izrazita zagovornika seksualne anarhije koji djecu senzibiliziraju za spolne odnose, nude im kondome, potiču ih na spolni život i tako ih „odgovorno“ odgajaju za slobodu spolnih odnosa, vrlo štetnih za tjelesno i mentalno, socijalno i moralno zdravlje nedozrelih djevojčica i dječaka. U tom kaotičnom stanju nestali su i odgoj, i znanost i struka. Pokojni Veselko Tenžera  već davno je to nazvao pravim imenom: „Odgoj za slobodu raspadanja“.
Zna ministar i za zastrašujuće brojke trudnoća, pobačaja, rađanja neželjene djece, bolesti i drugih tragedija malodobnih djevojčica, zna da djeca posljednjih godina sve ranije stupaju u spolne odnose pa uvodi „spolni odgoj“ u škole da ih seksualno informira, ali bez odgojnih pouka. Je li to neznanje koje ne shvaća da su sve te spolne tragedije malodobne djece, najvećim dijelom produkti upravo takva spolnog informiranja i „odgajanja“ za slobodu raspadanja“? Ili se radi o zlonamjernosti i o sekularno-ateističkom i jugo-komunističkom licemjerju?
Na press konferenciji Kristina Pavlović  je postavila pitanje literature u kojoj se pozitivno vrjednuje masturbacija i pornografija i govori o spolnom činu kao posve normalnom, što potiče djecu na spolne odnose. Govori se i o homoseksualnom činu koji je jednako prirodan i vrijedan kao i spolni  između muškarca i žene. Prvi je, međutim, neplodan i u službi „kulture smrti“, a drugi plodan i u funkciji kulture života. O kakvoj jednakosti i jednakoj vrijednosti govore ti propagatori homoseksualizma koji prekida nastavak života i hrvatskom narodu prijeti izumiranjem? U literaturi piše i to da je krajnje vrijeme da „homoseksualizam uđe u školu“. Ministar je reagirao i vrlo drsko odgovorio: „Može vas biti sram zato što ste zlonamjerno, neistinito i lažno informirali javnost izvlačenjem četiri citata iz kurikuluma“. Sablažnjive tekstove citata nije opovrgao. Istinitost citata nije upitna, a literatura je sastavni dio njihova kurikuluma i programa „spolnog odgoja“. Na kakvim to seksomanijskim propagandnim grozotama ministar i njegovo ministarstvo žele odgajati našu djecu?
Gospodine ministre, načelo istine i pravednosti nalaže mi da Vam uzvratim citiranjem vašega teksta: „Može Vas biti sram zato što ste zlonamjerno, neistinito i lažno“ obmanjivali i obmanjujete javnost o „zdravstvenom odgoju“ kao jamstvu zdravije i sretnije Hrvatske, a u njemu licemjerno, u stilu jugo-komunističkih floskula, nudite djeci protumoralno, protukatoličko i protuhrvatsko „odgajanje“ za slobodu seksualno-hedonističkog uživanja, iživljavanja i raspuštenog bluda. Ministre, ne znate Vi što je odgoj i odgojenost. Kad biste to znali i poštovali, ne biste se nepristojno ponašali, ne biste zlonamjerno i licemjerno postupali.
Prof. dr. Ante Vukasović


Nekako mi se čini da nisam jedini koji ukazuje na nepravilnosti i štetnosti ZO kojeg nam ministar želi na silu nagurati u škole?!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....