Autor Tema: Zdravstveni odgoj u školama  (Posjeta: 126668 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #345 : Svibanj 22, 2013, 10:09:03 poslijepodne »
Ne razumijem samo zakaj je onda onaj kurikulum vjeronauka po ustavu? Ili biologije? Ili sociologije? Kaj je tam bilo kaj drukčije? To nema veze sa ustavom, tu se radi o demonstraciji crkve kaj ona sve može i kak može manipulirati ljudima. To je licemjerstvo ko u priči!

I još nekaj - ovdje se ljudi bune da im se sviđa 4. modul, no ustavni sud nije ništa rekel o 4. modulu ili uopće o sadržaju zdravstvenog odgoja. Naprotiv 'Ustavni sud podržava zdravstveni odgoj'! I sad se neki osjećaju potvrđeni. U čemu li to? Kaj mogu pokazivati mišiće? Jadno.

Za mene je to simbolički gledano spaljivanje neke nove vještice u ime crkve i katoličke vjere, i niš više. A dal je ona bila stvarno vještica...? Neki i danas još očito vjeruju u vještice i zlo umjesto da vjeruju u dobro. Jadno.

No na sreću čovječanstva srednji vijek je već prošel pa bu i to prošlo. Negdje prije negdje kasnije. Na ovom našem zadrtom i prije svega bedastom Balkanu bu to još očito malo trajalo.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #346 : Svibanj 22, 2013, 10:31:10 poslijepodne »
Dati cu primjer: ako netko ne priznaje teoriju evolucije nego samo kreacizma, zbog presedana i svojih vjerskih i filozofskih uvjerenja lako se može kompletna teorija evolucije izbacit iz nastavnog plana i programa.  Jaaakoooo opasna presuda.
Zakon gravitacije ni prešel na Ustavnem sudu.  ;D  ;D  ;D
wwwg tablice

Master

  • Gost
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #347 : Svibanj 22, 2013, 11:52:57 poslijepodne »
Žikica  se malo zaigral pa mu osobni ne odgoj brani da prizna poraz.Maknut to s vlasti čim prije.Vjeronauk je izborni predmet i nije za usporedbu s Žikinom dinastijom zvanom modul 4.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #348 : Svibanj 23, 2013, 09:47:44 prijepodne »
Tako je, no tu neke sramote, koje se diče svojom inteligencijom i statusom "savjesti javnosti" nemreju ni to shvatiti. Vjeronauk je izborni opredmet, i da ga je Jovica kao izborni predmet htio staviti i njegove pederastije, nitko se ne bi bunio... međutim, bahati konjek je odlučio - i to onako, sam za sebe - da će to MORATI svi učiti jer on osobno misli da je to dobro. E pa neće to MORATI nitko učiti, bre drug Jovo...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #349 : Svibanj 23, 2013, 09:29:32 poslijepodne »
NOVI hit među hrvatskim korisnicima Facebooka je fotografija koja je snimljena na zagrebačkom Trgu bana Jelačića.

Na fotografiji je zabilježen reklamni led display na kojem je istaknuta sljedeća poruka: "Bogu hvala na odluci Ustavnog suda zbog odluke o zdravstvenom odgoju i Božji blagoslov svim sucima Ustavnog suda i ljubljenom hrvatskom puku".

Poruku potpisuje firma Divinus victoria d.o.o., koja se bavi oglašavanjem i vlasnik je displayja na kojem je reklama objavljena. U prijevodu s latinskog Divinus victoria značilo bi božanska pobjeda.

Tko stoji su "veliki katolici" koji zahvaljuju Bogu zbog odluke Ustavnog suda?

Firmu Divinus victoria osnovali su Roman Slovenec, Marinko Stojanović i Davor Denac, koji sjede i u njenom Nadzornom odboru, pokazuje uvid u sudski registar.

Stojanovićevo ime vjerojatno je poznato čitateljima crne kronike. U jednom disko klubu u Požegi Stojanović je 1999. godine ubio Miljenka Soldu. Stojanović je najprije napao Soldu, koji je zatim izvadio pištolj i ranio Stojanoviće u noge. Međutim, i Stojanović je bio naoružan: Soldu je smrtno ranio u trbuh, zbog čega je preminuo u bolnici.

Još poznatiji je, međutim, po obračunu sa Željkom Kerumom u jednom zagrebačkom klubu u listopadu 2008. godine. Pijani Kerum u društvu Tomislava Gruice i Ivice Livaje tom prilikom je provocirao ekipu u kafiću pa su od Stojanovića i Emira Mehmedagića dobili batine.

Sasvim nepoznato nije ni ime Davora Denca, samoprozvanog karizmatika i egzorcista, koji je bio tema rasprava na nekolicini vjerskih foruma nakon što ga je zagrebački svećenik fra Smiljan Kožul prokazao kao prevaranta.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vlasnici-firme-koja-reklamom-zahvaljuje-bogu--jedan-je-osudjeni-ubojica-a-drugi-samoprozvani-egzorcist/679296.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #350 : Svibanj 23, 2013, 10:44:09 poslijepodne »
Na žalost sve je manje katolika koji stvarno vjeruju u Boga, a sve je više takvih koji misle da se moraju udružiti u tu zajednicu samo da dokažu drugima da su pravi Hrvati, i da ih se na taj način prihvati kao vrijedne i dobre. Kaj je najgore - to im i uspijeva!

Licemjerstvo na kvadrat.


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #351 : Svibanj 24, 2013, 05:31:09 poslijepodne »
Je, osobito kada pederčina spaljuje štand neistomišljenika i poziva se na toleranciju i izmišljeno "pravo" koje nigdje ne postoji...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #352 : Lipanj 02, 2013, 09:16:33 poslijepodne »
Jovanović ignorira Ustavni sud RH


http://zdravstveniodgoj.com/news/jovanovic-ignorira-ustavni-sud-rh


Ovo postaje sve zanimljivije.


I sad mi neka netko kaže da na djelu nije već poznati teror iz davnih dana, samo u drugome ruhu??
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #353 : Lipanj 03, 2013, 06:28:19 poslijepodne »
... teror ?     

... samo je pitanje tko tu koga terorizira.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #354 : Lipanj 03, 2013, 08:02:46 poslijepodne »
Da??

Slobodno nam to pojasniš...

Obzirom je na djelu modus operandi koji ti crveni kriminalci njeguju već preko 60 godina, to im je već u genima, pa su se zaigrali i misle da i dalje mogu prodavati samovolju i glumiti nedodirljive kako su to radili za vrijeme Jugoslavije. Komunistička diktatura iliti crveni teror - u svakom slučaju nešto što treba zakonom zabraniti, lustracija treba biti najveći prioritet svakom normalnom u ovoj zemlji.
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2013, 08:04:40 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #355 : Lipanj 03, 2013, 08:12:02 poslijepodne »
... o kakvim nedodirljivima govoriš ?     

o popovima ?   

kad toliko zadireš u povijest ... prije  "crvenih kriminalaca" kako ti zoveš,  isto je tako netko prodavao samovolju, bilo im je u genima, a sad kad se traži da i oni snose teret krize, zasmetalo im. Naravno, reči ćeš da crkva nema veze s vlašču ... pa i nema, osim s nepresušnom pipom koja konstantno kapa, kapa, kapa , da ne velim cuuuuuri, a poreza su oslobođeni (po duhu svetom ili HDZ-u ?)

kojim je redom ono išlo ... popovi, topovi pa lopovi  ili obrnuto ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #356 : Lipanj 03, 2013, 08:32:03 poslijepodne »
Ja ne zadirem u povijest, ja govorim o sadašnjem vremenu, glagolskom prezentu...

Za popove ne znam, to znaš ti, jer popovi su pravoslavci... RKT nema popove, već svećenike.

Kao treće, informiraj se tko je kome i za što dužan - Crkva državi ili država Crkvi - pa onda prdaj muda pod bubrege. Što misliš da crveni Kmeri ne bi već promijenili - u svojoj bezumnoj ograničenosti i mržnji prema vjeri - sve što mogu - DA MOGU, DA SMIJU, i DA IH TO NE BI PREVEČ KOŠTALO??

Jer i MIlanče jako dobro zna kako izgleda računica, jedino "pametni i upućeni" tvojeg kalibra znaju tamburati samo u jednu žicu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #357 : Lipanj 04, 2013, 06:56:51 prijepodne »
Kao treće, informiraj se tko je kome i za što dužan - Crkva državi ili država Crkvi - pa onda prdaj muda pod bubrege.

... tu sam čekao da se nađe netko pa da nama neukima, koji "ne kužimo stvar" objasni tko to kome što duguje i naravno, zašto ?

Probaj sad, molim te, bez prostačenja i preseravanja objasniti tu matematiku.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #358 : Lipanj 06, 2013, 07:52:30 prijepodne »



Jovanović OPET izigrao zakon, Milanović štiti leđa svojoj ženi


Dobili smo originalnu prepisku gospodina Petra Radelja koju je vodio s MZOS-om povodom otvaranja rasprave o Kurikulumu Zdravstvenog odgoja, a koja se trebala voditi o NACRTU Kurikuluma. Međutim, iz dokumentacije dostupne na stranicama MZOS-a razvidno je da se tobožnja rasprava trebala voditi fiktivno jer je ministar Jovanović po treći put donio i na web stranicama Ministarstva objavio ODLUKU, a ne njezin nacrt.


http://zdravstveniodgoj.com/news/jovanovic-opet-izigrao-zakon-milanovic-stiti-le-a-svojoj-zeni


Kad se sad malo povrnemo natrag, pogledamo za kakve " velike grijehe" su se morale davati ostavke u našoj vladi, ovo ispada sasvim banalno, nije vrijedno spomena, ili??


Kaj ti ljudi zaista misle da je ovaj narod toliko glup, da ne vidi kakve oni bezobrazluke rade?
 
Diktatura vlasti?!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zdravstveni odgoj u školama
« Odgovori #359 : Lipanj 06, 2013, 07:29:40 poslijepodne »
... tu sam čekao da se nađe netko pa da nama neukima, koji "ne kužimo stvar" objasni tko to kome što duguje i naravno, zašto ?

Samo jedan hint za tebe:

Koje nekretnine koristi država u HRvatskoj - a u vlasništvu su Crkve?

Probaj pojmiti samo taj jedan segment - no riječ je o cijelim kvartovima, cijelim trgovima, cijelim blokovima zgrada i cijelom nizu nekretnina koje koriste državne institucije ove zemlje, a vlasnički list glasi na Crkvu... riječ je o milijunima kvadrata na najčešće najelitnijim i najprometnijim lokacijama, a najam takvih kvadrata je ... ajmo reći - skup... u svakom slučaju, samo najam i korištenje tih nekretnina košta daleko više negoli država "daje" (ma šta daje - POKLANJA!!  >:D ) Crkvi... a gdje su prava iz međudržavnih ugovora? Ili prava iz sveučilišnih, edukacijskih i odgojnih ustanova i radnih mjesta? Zdravstveni sustav treba spominjati? Ima toga još puno, no zadržimo se samo na prvom stavku....
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”