Autor Tema: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???  (Posjeta: 12416 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« : Listopad 12, 2011, 03:40:10 poslijepodne »
Idemo malo o brzini ...

Sledgehammer ... nisam se ja hvalio da tu dionicu mogu prijeći za 15 minuta nego ti.

Prijedlog oklade je povlačenje s foruma (ako ja dobijem okladu) ... ili povlačenje s foruma te snošenje troškova goriva (ako ti pobjediš)  Nikakav drugi prijedlog ne dolazi u obzir.  Ni dionica ni drugo vozilo. Sad izjedi govno pa dokaži da si naj ... naj ... naj ... dugo nitko pa opet ti ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #1 : Listopad 12, 2011, 07:14:27 poslijepodne »
Sto je bolesnici, jos se niste isli ubiti hahahha

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #2 : Listopad 12, 2011, 08:53:09 poslijepodne »
Sledgehammer čeka tebe da skupa idete u ......
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #3 : Listopad 13, 2011, 08:42:13 prijepodne »
Sledgehammer čeka tebe da skupa idete u ......

U?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #4 : Listopad 13, 2011, 12:03:39 poslijepodne »
u ... vožnju za gubljenje oklade ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #5 : Listopad 13, 2011, 03:03:58 poslijepodne »
Newbie, pusti bedačeka, viš da fantazira... sad bi štel oprati sva ta govna sa svoje dvolične face u koja se uvalio nadobudnim izjavama, pa bi pokretanjem tema koje nemaju veze sa prije dogovorenim htio malo dobiti na poštenju... kako jadno!! Zato je čak išao ubacivati u svioju tvrdnju "detalj" koji ne stoji nigdje do sada - "autom"...  ::) ::) ::)

Možda želi on ići s autom - jer ja nisam nikada i nigdje rekao da bih ja išao s autom (jer znam da je to jako, ali jako teško, ne toliko zbog vještine vožnje - iako je i to jako bitna stavka - nego zato jer ja nemam auto sa kojim bih to mogao, no ako netko ima za posuditi nešto sa cca 450+ KS...  ;D ;) ). Sa motociklom sam skoro uvijek spreman.

I to je dovoljno da se obori infantilna pričica infantilnog bedačeka kokota kako se "od Mraclina do Lučkog ne može doći za 15 minuta" (a TO je tekst prvobitne izjave). Ja tvrdim da može. Naravno, nije implicirano sa čime - no to je dovoljno da se tako bahata i općenita tvrdnja sruši bez nekog velikog napora. Odvoziti tu dionicu sa prosjekom od cca 105 kmh da bih došao do naplate Lučko nije neki veliki problem - sa mojim mopedom...  >:D >:D

No ako ćemo već auto - onda može ona druga pričica da se do Dubrovnika ili Cavtata (ne znam više) ne može doći za manje od 5 ili 6 sati (ni to ne znam više, dajte me podsjetite - bilo tko osim kokota). Niti tamo nije implicirano sa čime bi se odvozila ta dionica, no uz dobar ulog - odvozit ću je ja svojim autom. Čak su ga i neki ženski članovi foruma uvjeravale da same mogu odvoziti tu turu za manje vremena, pa je naglo utihnuo na tu temu, no vidim da ga još kopka ova prva mogućnost, iako ne shvaća da se i u njoj zajebo, jer se izrazio preopćenito. Sada bi on dodavao parametre koji bi njemu išli u prilog, no to se tako ne radi... to tako ne ide! Nema dodavanja - izjava je izjava, i tu nema promjena i dodavanja bilo čega. Ostaje samo biti osoba koja stoji iza svojih riječi, ili osoba koja javno priznaje da je pogriješila. Sve ostalo i nisu osobe, sve ostalo su govna, a sa takvima ne sklapam ni poslove ni oklade.

Naravno, pritom šupačke, infantilne, bijedne ponude tipa "faca bi dobio na lotu bez da kupi srećku", ili "malo bi jebo - ali da ne uđe", ili "bio bi jeben i pošten" - ne prolaze. Dečku kompleksi nabijaju kredite koje tijelo i djelo ne mogu vraćati. Valjda će ju netko reći da se bez qrca ne ide u svatove, da moraš biti muškarac da bi se igrao muških igara, i da se i u vrtiću igra barem za lizalicu. Valjda će shvatiti da nije dobro lupetati na način da je jezik brži od pameti.

Znoči, kokote, kada te mama pusti igrati se muških igrica, i kada ti pritom i da nešto novaca da možeš sudjelovati - onda se javi. Do tada možeš pokušavati štogod hoćeš - to je preprozirno da bi to prodavao ikome osim samome sebi.

Obzirom na promašeni naslov same teme, ista je također promašena. U prvoj izjavi, koja je potegnula raspravu, NIJE bilo auta. Neka ga nebude ni sada.

U ostalim detaljima sam tu - naravno, kada nabaviš 500 eura. Može i više.
« Zadnja izmjena: Listopad 13, 2011, 03:07:01 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #6 : Listopad 13, 2011, 05:03:20 poslijepodne »
... ovo je od 04. 09. 2011. 

Kaj smo time dokazali ?

1. Sledgehammer se ukakio ... DA
2. Sledgehammer ima predugu jezičinu ... DA
3. Ima kratku pamet ... DA
4. Nema muda ... NE

Svi sretni i zadovljni ... ne ... jer nas i dalje davi sa svojim JA, JA, JA ... dugo nitko pa opet JA !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #7 : Listopad 13, 2011, 07:57:16 poslijepodne »
Početak OFFA.

Malo ti je čudan "prvi" post na "prvoj" stranici, malo je čudno intonirana ta tema... gdje je ono kaj je citirano u tvom prvom postu??...

Opet se bavimo podmetanjima?

Ustvari, pitam se znaš li ti išta osim toga?
« Zadnja izmjena: Listopad 13, 2011, 08:00:32 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #8 : Listopad 14, 2011, 08:45:50 prijepodne »
Čuj ... koga se vraga sad izmotavaš ... Kao prvo , nisam ja spomenuo AUTOMOBIL nego ti (službeni od MUP-a,) a kao drugo ti si tvrdio da do naplatnih kučica možeš doći za 15 minuta ...

Naravno, podkrijepit ću i sa tvojim hvalisanjem da svi vide.

Znam da bi ti pasalo da ova tema ode u off , ali nikakvo prostačenje  nebu pomoglo jer ćeš biti zapamčen kao svadljivac, prostak ili da velim najobičniji seronja.



... A sve je tako lijepo počelo s temom o prijevozu prema moru koristeči autobuse ... i onda dojde "ON" i sve ...

Mislim da više nema smisla pisati o tome, svi mogu pročitati tvoje "mudrosti"
« Zadnja izmjena: Listopad 14, 2011, 08:52:21 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #9 : Listopad 14, 2011, 04:05:00 poslijepodne »
Čuj ... koga se vraga sad izmotavaš ... Kao prvo , nisam ja spomenuo AUTOMOBIL nego ti (službeni od MUP-a,) a kao drugo ti si tvrdio da do naplatnih kučica možeš doći za 15 minuta ...

Glupane, da te prekinem u tviojekm vađenju iz konteksta, i da barem probaš prestatai srati i podmetati, jer nitko ovdje nije tako glup da bi mu ti kmogao nametati svoje norme...

Ja sam spomenuo automobil - ali za relaciju Zagreb - Dubrovnik!!

I tvrdim i dalje da se može doći do naplatnih kućica za manje od 15 miunuta! Samo - ne s autom!

Prema tome, ne seri više sa autom kada spominješ Mraclin-Lučko, jer auto nije bio spominjan na početku, pa neće ni sada.

Po zadnji puta:

Zagreb-Dubrovnik - AUTO
Mraclin-Lučko - moj izbor, jer nije uvjetovano ničim.


I za jedno i za drugo skupi lovu, odrasti, i ne seri više.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #10 : Listopad 14, 2011, 05:25:14 poslijepodne »
Ljudi ajmo im skupiti tu lovu, nek odvoze tu dionicu, nek se poklope po ušima, ukoliko imadnu sreću da prežive, te da se ova trakavica koja se mjesecima vuče po forumu završi, eto jedan konstruktivan prijedlog ukoliko ste za, samo dajte prijedloge što bi bilo zauzvrat ukoliko ne ispune obećanje a prežive, a ako kojim slučajem ne prežive, nažalost, biće im oprošteno.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #11 : Listopad 14, 2011, 07:19:56 poslijepodne »
Ne ,nebumo mi skupljali lovu, za trku, nikako. Ak idemo skupljat,prvi dajem prilog za roštilj ili kotlovinu, donosim kotel i pećem dok oni jure i koko-vg i Sledgehammer. A mislim da nebudu dugo pisali na forumu o tim glupostima, prvo kotlovina ,a onda more sve drugo.
Dosta je bilo gluposti.
Kaj ostali misle o tome??
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #12 : Listopad 14, 2011, 07:22:45 poslijepodne »
Eto mlačanin samo sam htio potaknuti jednu pozitivnu ideju, koju ste Vi i dali, svaka čast. Da bi riječi rekao.
« Zadnja izmjena: Listopad 14, 2011, 07:27:47 poslijepodne Jaguar »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gorica (...) - Vukomerič (pilana) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #13 : Listopad 14, 2011, 09:43:48 poslijepodne »
Ak idemo skupljat,prvi dajem prilog za roštilj ili kotlovinu, donosim kotel i pećem dok oni jure...
Kaj ostali misle o tome??

A,de i da,i kulko je "upisnina"?
Jel ti još trsje v Vukomeriču slobodno i jel ima mesta za kotel?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Mraclin (Calypso) - Lučko (naplatne kučice) autom za 15 minuta ???
« Odgovori #14 : Listopad 14, 2011, 10:43:57 poslijepodne »
Problem je kaj su mod ili admin trebali odmah zatvoriti ovu temu po pojavljivanju - jer je u prethodnoj bilo sve rečeno, zaključak postoji, i ovu temu je pokrenuo kokot sa jedinim ciljem pokušaja vraćanja kakvog-takvog dostojanstva jer je prethodno pročitan i popljuvan.

Sve mu je rečeno - nek skupi lovu, prave osobe stoje iza svojih tvrdnji, ak nemre stajati - nek se bar pokrije z ušima i čkomi, umjesto da stalno vodi glavnu riječ. Vidi se da je kukurikavac - i nickom i stavom, a poznato je da je perad malo inteligentnija živina...

Kaj se tiče klope, ja sam za, no o tome neka ide bolja tema, ovu neka zatvore istog časa Štef ili tko to već može (mimo pokretača).

Over and out.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”