Autor Tema: Ovako se parkira policija ....  (Posjeta: 3674 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Ovako se parkira policija ....
« : Kolovoz 04, 2011, 11:47:34 prijepodne »
ČITATELJI Indexa poslali su nam fotografije kojima su htjeli pokazati kako naša policija "parkira kada krene u shopping".

Naime, policijski automobil fotografiran je u Rovinju i to na parkingu jednog trgovačkog centra.

U opisu fotografije koju smo dobili stoji da je snimljena navečer oko 20 sati.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/e-ovako-parkira-policija-kad-krene-u-shopping/564793.aspx


na zadnjoj slici ... policajac u uniformi, izašao kao šerif iz auta, osobno sam snimio kako se "propisno" parkirao...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ovako se parkira policija ....
« Odgovori #1 : Kolovoz 04, 2011, 01:34:12 poslijepodne »
I treba tako stajati - inače o čemu bi budale vodile računa? Da ne velim pisale i glumile savjest javnosti?
« Zadnja izmjena: Kolovoz 04, 2011, 01:36:30 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Ovako se parkira policija ....
« Odgovori #2 : Kolovoz 05, 2011, 11:15:53 prijepodne »
Ma,ovo je još super.
Čera gledim bjondu pri pokojnomu "Vegas world"u,otišla je f trafiku,ostavila punta parkeranoga prek dve mest pod 45° a pol auta je je ostalo na ceste.
U-me-tno-st!
wwwg tablice