Autor Tema: Vicevi 1  (Posjeta: 311177 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #300 : Travanj 04, 2011, 02:35:46 poslijepodne »
MUJO I HASO

Mujo će prijatelju: 'Moj Haso, znaš li ti da su ženske nekada trčale za mnom?'
'A zašto sad više ne trče?'
'Ne kradem više torbice.'
--------
Kaže Mujo Hasi: 'Joj, ponovno mi se ide u Australiju!'
'A kad si ti to bio u Australiji?'
'Ma nisam, nego mi se i jučer išlo!'  
------------
Kaže doktor Muji: 'Moram vam reći, teško ste bolesni, živjet ćete još godinu dana...'
A Mujo će: 'A od čega, matere ti?'  
-----------
Igra Haso poker s prijateljima, pa će u jednom trenutku: 'Ženo, kuhaj kavu. Dobio sam te nazad!'  
-----------
Rodili se Muji blizanci.
Pita ga Haso: 'Jesu li tvoji blizanci jednojajčani ili dvojajčani?'
'Jedno je dvojajčano, a drugo je žensko.'  
-------
Došla Muji punica u posjetu. Pita je Mujo: 'Koliko ostaješ?'
Punica: 'Dok vam ne dosadim.'
Mujo: 'A što ba tako kratko?'  
----------
Pita sudac Muju: 'Kako ste mogli pregaziti 52 ljudi?'
'Otkazale mi kočnice na nizbrdici!'
'Pa zar niste mogli negdje skrenuti?'
'Ma, jesam! Lijevo su bila 2 čovjeka, a desno na autobusnoj stanici njih 50! Pomislih, bolje pregaziti ovu dvojicu nego onih 50! I kad sam pregazio prvoga, ovaj drugi, idiot jedan, potrčao među onih 50!'    
------------
Pita Mujo Hasu: 'Šta bi ti kad bi tvoju punicu napao lav?'
'Sam ju je napao, sam nek se spašava.'
----------
Pita Mujo Hasu: 'Zašto držiš pčele kada ti ne daju med?'
A odgovara Haso: 'Već su mi triput ujele punicu!'  
---------
Voze se Mujo i Suljo u autobusu.
Kaže Mujo šoferu: 'Majstore, ajde pusti malo air condition!'
A Suljo će: 'Nemoj, bolan, daj rađe neke narodnjake!'  
----------
Upita Mujo Fatu: 'Fato, jesi slobodna sljedeći ples?' '
'Jesam', odgovori Fata.
Mujo: 'Super. Možeš li mi pridržati pivu?'  
---------
Pita Haso Muju: 'Kako ti Fata skija?'
'Ko grom! Svaki put u drugo drvo.'  
---------
Mujo i Haso došli vaditi osobnu iskaznicu u policiju. Kako su oba bila nepismena, rekli su im da daju otisak kažiprsta. Mujo se tako potpiše kažiprstom, a Haso dade palac.
'Bolan, to nije kažiprst - kažu mu u policiji.'
'Ali ja se zovem različito od Hase!' - odgovori Mujo.
---------
Dođe Mujo u Mercedesu na Gornji grad i parkira ga na Markovom trgu.
Dođe k njemu policajac i veli 'Gospodine, ne možete tu parkirati, tu su vam Kosor, Kalmeta, Milinović, Šeks, Bebić...'.
Mujo veli: 'Nema veze, imam ja alarm.'
« Zadnja izmjena: Travanj 04, 2011, 02:43:45 poslijepodne amarkulin »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #301 : Travanj 07, 2011, 05:02:11 poslijepodne »
Živio mali crv u kanalizaciji, živio i pojma nije imao da neki žive i drugačije.
Jednog dana, nađe on neke stare raskiseljene novine, počne čitati, čita pa zaprepašteno zapita tatu:
- Tata, je li točno da ima crva koji žive u jabukama?
- Točno je sine, odgovara tata,
- A je li točno da neki crvi žive i u mesu?
- I to je točno, pile mudro tatino.
- A ima ih i u salami?
- Ima dijete moje, ima.
- Pa zašto zaboga mi onda živimo u ovim gov...ima?
- Zato, sine, što je ovo naša DOMOVINA!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #302 : Travanj 16, 2011, 03:12:09 prijepodne »
Amerikanac veli Hrvatu:

- "We have Barack Obama, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash!"

A Hrvat odgovara:

- "We have Jadranka Kosor, no wonder, no hope, and no cash...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #303 : Travanj 16, 2011, 03:17:27 prijepodne »
Jen ZAGORSKI:

 
Za bolju probavu - pijem pivo,

pri slabem teku - pijem belog vina,

pri niskem tlaku - črno vino,

pri povećanem tlaku - konjaka,

pri angini - vodku.


Pa kad onda piješ vodu ?


- Takve bolesti još nis´ imel˙ !
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #304 : Travanj 16, 2011, 03:22:30 prijepodne »
2 poučne basne:

============

1. POUKA

Jednog dana na velikoj farmi desilo se da je Konj upao u živo blato i  nikako da se izvuče. Vidio je Koku i rekao joj da brzo zove seljaka u pomoć. Koka je otišla po seljaka, ali pošto ga nije našla, uze Mercedes, doveze ga do močvare, zaveza konopac za branik, baci laso Konju i tako ga spasi.
Nekoliko dana kasnije, Koka je upala u blato i nikako da se iščupa. Kad ugleda Konja, reče mu:

- "Idi brzo po Mercedes, propadoh!"
Konj joj reče:
- "Nemamo vremena za to, nego ću ja da se propnem preko bare, a ti se uhvati za moju kitu."
Koka to i uradi i bi spašena.

POUKA: Ako ti je kita k'o u konja, ne treba ti Mercedes da pokupiš koke!


2. POUKA

Jednog dana, u niskom letu iznad obližnje šume, gavran ugleda komad kruha. Vještim manevrom ga uzme i nastavljajući svoj let iznad drveća, počne razmišljati:

- "Ne mogu sebi dozvoliti da me Lisica prevari kao onog Gavrana u basni. Ako Lisica kaže "Dobar dan, Gavrane", ja ću samo šutjeti i praviti se lud, jer ako progovorim - ispast će mi kruh."

Lisica, koja je, također čitala spomenutu basnu, ugledavši Gavrana s kriškom kruha, odluči da ponovi dobitnu kombinaciju iz literature.

"Dobar dan, Gavrane !"
G: (on šuti)
L: "Dobar dan, Gavrane !"
G: (on šuti)
L: "Gavrane, direktor ti jebe ženu !"
G: "ŠTAAAAAA ?"
Ode kruh !

POUKA: Šuti kada ti direktor jebe ženu, jer ćeš ostati bez kruha!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #305 : Travanj 16, 2011, 03:40:09 prijepodne »
Sjede građevinski radnici: Englez, Francuz i Mujo na 20. katu zgrade koja se gradi i otvaraju paketiće s doručkom.

Englez:

- Fuck it! Opet mi je Mary napravila tost sa putrom i sirom. Već 20 godina mi pravi isto svaki dan. Ako mi i sutra smjesti isto, skačem dolje da se ubijem!

Francuz:

- Mon Dieu! I meni je Jacqueline opet napravila baget s majonezom, brijem i gljivama. Ako sutra bude isto, solidarno skačem i ja!

Mujo:

- Jebo mater, evo u mene opet neki glupi kruh s marmeladom! Ako i sutra bude isto, vala eto i mene za vama dolje!

Naravno, sutradan kao i do tada, svi imaju isto za doručak. Skoči Englez, skoči Francuz i naš Mujo hrabro za njima. Na sahrani njih trojice stoje Mary, Jacqueline i Fata.

Mary:

- Dear God! Da smo samo znale što ih tišti. Da su nam bar jednom rekli da ne vole jesti uvijek isto. Oh, mučenici jadni. Pa napravila bih neki drugi sendvič. (šmrc)

Jacqueline:

- Da, draga moja (šmrc), i ja bih mom mužu napravila nešto drugo. Da sam samo znala...

Fata:

- Jes' vala... Samo ne znam što skoči Mujo… On je uvijek sam spremo' svoj doručak...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #306 : Travanj 16, 2011, 03:41:52 prijepodne »
Baba otišla kod doktora i kaže:

- "Doktore, kupila sam novi slušni aparat!"

- "Odlično! Inače, kako vam je muž?"

- "Ma jeftino! Samo 20 kuna."
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #307 : Travanj 16, 2011, 03:43:16 prijepodne »
Došao mladić kod svećenika na ispovijed i kaže:

- "Oženio sam se..."

Svećenik sav u čudu... te mu odgovori:

- "Mladi gospodine, pa to nije grijeh!"

Mladić odgovara svećeniku:

- "Znam, no ja se svejedno KAJEM!...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #308 : Travanj 16, 2011, 03:45:06 prijepodne »
Pitali Cigu:

- Koja ti je omiljena boja?

- Karirana!

- A piće?

- Može.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #309 : Travanj 19, 2011, 10:40:00 poslijepodne »
Gost dolazi u kuću proizvođača prezervativa, a u njoj - petnaestoro djece.

- "Zar su sve ovo vaša djeca?" - upita gost, i odmah nastavi - "jer za jednog vlasnika tvornice prezervativa - to baš i nije neka reklama!!"

- "To i nije reklama!" - odgovori domaćin - "to su reklamacije..."
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #310 : Travanj 19, 2011, 10:43:01 poslijepodne »
MRŠAVLJENJE...


U specijalnu prostoriju za mršavljenje došle dame kako bi obavile tretman.

Instruktor prvi dan obavi sve vježbe predviđene planom (trčanje, sklekove i ostalo) i na kraju, one mrtve umorne, instruktor objašnjava damama koliko su danas izgubile kalorija i kaže:

"To vam je isto kao da ste danas imale tri seksualna odnosa."

Na to će jedna od njih:  "PA ŠTO NAS ONDA NE * NEGO NAS MUČITE?"
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #311 : Travanj 19, 2011, 11:00:14 poslijepodne »



Pitala me je  supruga:

- "S koliko žena si spavao otkako smo u braku?"

Odgovorio sam:

- "Samo s tobom, draga, s drugim ženama - sam bio budan!..."


Posjete su svake nedjelje od 12.00 do 13.00
« Zadnja izmjena: Travanj 19, 2011, 11:02:09 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #312 : Travanj 19, 2011, 11:08:38 poslijepodne »
Zemunski cenovnik

Standardne usluge:

Pretnja osobi pismom: ...............................................1.000 din
Pretnja osobi preko zaštićene telefonske linije: ....................1.500 din
Pretnja osobi - dva ćelava bildera u crnom BMW-u: ..................10.000 din
Pretnja osobi - dva ćelava bildera sa niskim čelom, brazgotinama na licu i hrapavim glasom u crnom BMW-u: ........12.000 din
Pretnja osobi - četiri naoružana ćelava bildera sa niskim čelom u crnom mercedesu 600 SEL: .......................15.000 din
Pretnja osobi sa neznatnim povredama - paket "Don Vittorio": ......................50.000 din
Prebijanje osobe - 2 gorile: ......................................................15.000 din
Prebijanje osobe - 2 gorile sa bolnim hladnim oružjem: ............................20.000 din
Prebijanje osobe - 4 gorile u punoj bojnoj opremi (nunčake, bezbol palica, teleskopska palica, etc.): ...50.000 din
Prebijanje osobe - borilačke veštine, kung-fu, 5 DAN: ............................100.000 din
Likvidacija 1 osobe - snajper + cleaner: .........................................250.000 din
Likvidacija 1 osobe - killer + team + da izgleda kao nesreća, samoubistvo, etc: ....450.000 din
Likvidacija 1 osobe - ručno, bez snajpera + mučenje: .............................400.000 din
Masovna likvidacija do 5 osoba - team (u zavisnosti od situacije): .............1.000.000 din
Masakr od 5 do 50 osoba: snajperi + team: .....................................10.000.000 din

Miniranje automobila:

- bez osobe u automobilu: ........................................................400.000 din
- sa osobom u automobilu: ........................................................450.000 din
- sa više osoba u automobilu: ....................................................800.000 din


Miniranje objekta:

- kuća na selu: .................................................................1.000.000 din
- kuća u većem naseljenom mestu bez oštećenja susednih objekata: ...............2.500.000 din
- kuća u većem naseljenom mestu sa mogućim oštećenjima susednih objekata (ko ih jebe, jefitinije je):.....2.000.000 din
- stan u stambenoj zgradi: ...........................................1.500.000 din
- stambena zgrada: ..................................................20.000.000 din

Bombardovanje:

- naseljenog mesta: .............................................15.000.000.000 din
- deo grada u Beogradu, Nišu, Kragujevcu, Novom Sadu: .............pozovite za cenu!

Posebne usluge:

Atentat-snajper+team/u zavisnosti od osobe (premijer, predsednik, etc.): min. 10.000.000 din
Silovanje: ...................................................................0 din
Streljačka serenada: ....................................................20.000 din/min, svaki sledeći minut: osnova + 50% na kumulativu, max vreme - zavisi od mesta
Nasilno šišanje duge kose (bez povređivanja subjekta): .................15.000 din
Odsecanje muškog uda: ..................................................100.000 din
Odsecanje testisa: .....................................................110.000 din
Odsecanje uda + testisa: ...............................................150.000 din
Hirurško odsecanje: ........................................................300% osnovne cene
Odstranjivanje leša: ..................................................400.000 din
Dugoročno duševno oboljenje (paranoja etc. min. 2 godine tretmana) - preteća pisma, telefonski pozivi, nesreće, posete nepoznatih osoba etc: .....3.000.000 din


Mučenje 1 osobe:

- moderno: ............................................................250.000 din
- u srednjevekovnom stilu: ............................................450.000 din
- 8-časovno predavanje o temi po izboru: ............................1.300.000 din
- po želji: min. ......................................................500.000 din
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #313 : Travanj 19, 2011, 11:14:42 poslijepodne »
Dolazi američki crnac pun sebe sa svoja dva metra i šakom dolara, bahato upada u birc i s vrata se izdere:

- Viskiiiii...!!

Pijucka on svoj viski za barom kad primijeti Rusa od dva i deset kako naiskap trusi votku. Naduri se pa naruči dupli viski i taman ga ispija na eks, kad vidi onog istog Rusa kako naiskap trusi dvije duple votke. Već ljut, naruči on flašu viskija i ispije ju naiskap, kad primijeti pred Rusom dvije prazne flase votke. Totalno popizdi, ustane, raskopča hlače, izbaci kitu na šank i pokaze je Rusu keseći se:

- Ovo je Bill!

Rus se nasmije, ustane, raskopča se i izbaci na šank dvije kite.

- A ovo je Černobil!
« Zadnja izmjena: Travanj 19, 2011, 11:28:06 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #314 : Travanj 26, 2011, 10:40:30 prijepodne »
Mujo ode u apoteku i traži dve viagre. Apotekar:
. Što će vam dve, dovoljna je jedna!
Mujo:
. Trebaju mi dve!
. Nije potrebno uzeti dve, dovoljna je jedna.
. Ali meni trebaju dve!
. Pa dobro, što će vam dve?
. Dolaze mi dve devojke, imaćemo romantičnu večeru, posle ćemo se malo maziti, i na kraju ćemo imati žestoki i dugi seks, tako da mi trebaju
dve viagre da ih mogu zadovoljiti.
Apotekar mu proda dve viagre. Sutradan opet Mujo dolazi u apoteku i trlja ruke. Apotekar:
. Dobar dan, kako vam mogu danas pomoći?
Mujo:
. Dajte mi brzo melem za ruke!
. Zašto, što se dogodilo?
. Ma ni jedna nije došla!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”