Autor Tema: Vicevi 1  (Posjeta: 307089 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #195 : Studeni 13, 2010, 01:57:42 poslijepodne »
@Sledgehammer: nije zgorega malo potražiti na forumu da li to već postoji: http://www.forumgorica.com/general-discussion/narodna-pjesma-sinoc-sam-te-guglo/

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #196 : Studeni 14, 2010, 08:54:50 poslijepodne »
Ne znam zakaj ta pjesma ne stoji ovdje, jer i nije drugo nego - vic!

Kaj za tak nekaj treba nabijati posebne teme i postove?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #197 : Studeni 23, 2010, 09:43:04 poslijepodne »
Čovjek hoda pustinjom i skapava od žeđi. Naiđe na oazu i u njoj zdenac s vodom.

 Nagne se nad zdenac, rukama zahvati vodu, prinese vodu ustima, i taman kada je navlažio usnice netko ga potapša po ramenu. Okrene se, kad pred njim prekrasna brineta. Raskoš ženske ljepote i putenosti.

        "Ja sam sultanova žena, i želim voditi ljubav s tobom!"

- reče mu maznim glasom.

        "Oprosti mi, ali strašno sam žedan i moram piti." - odgovori joj čovjek smeteno.

        "Ne vodiš li ljubav sa mnom, nećeš piti, to je moje pravo da ti zabranim. Ovo je oaza moga muža!" - priprijeti mu.

    I što mu preostane - vodi ljubav s njom i ona ode zadovoljna.

On se požudno

okrene zdencu, rukama zahvati vodu, prinese vodu ustima, i taman kada je navlažio usnice netko ga potapša po ramenu. Okrene se opet - kad pred njim prekrasna crnka. Raskoš ženske ljepote i putenosti.

   "Ja sam druga sultanova žena, i želim voditi ljubav s tobom!" - reče mu maznim glasom.

        "Oprosti mi, ali strašno sam žedan, moram piti!" - odgovori joj ne vjerujući da mu se to događa.

 

       "Ne vodiš li ljubav sa mnom, nećeš piti, to je moje pravo da ti zabranim! Ovo je oaza moga muža!" - priprijeti mu.

       I što mu preostane - vodi ljubav s njom i ona ode zadovoljna.

On se požudno okrene zdencu, rukama zahvati vodu, prinese vodu ustima, i taman kada je navlažio usnice netko ga potapša po ramenu. Okrene se čovjek - kad pred njim SULTAN.

        "Otkud toliko drskosti kod tebe, bijedniče ništavni ?

? Upadneš u MOJU oazu, vodiš ljubav s MOJIM ženama, i k tome želiš piti MOJU vodu ! !

       Čovjek se prenerazi ne vjerujući sto mu se događa.

Ispriča sultanu što se zbilo i zamoli ga za oprost.

        "Oprostit ću ti pod uvjetom da se popneš na onu dinu!", pokaže mu dinu udaljenu dobrih pedesetak metara, "i da prdneš tako da te mogu odavde čuti!" - postavi mu uvjet sultan.

        Čovjek ode do dine, napne se i iz sve snage prdne. Bilo je gromoglasno i sultan ga je dobro čuo.

        "Nisam se nadao da je netko sposoban za to. Slobodan  si!" - impresionirano reče sultan.

        "Hvala na Vašoj velikodušnosti. Odlazim čim popijem  vode!" - zahvalno reče čovjek.

       "Aaaa, ne ! ! Nisam ti dao dozvolu da piješ moju vodu!"

- reče sultan.

       "Ali ne popijem li vodu umrijet ću, smilujte se!!" - zavapi čovjek.

       "U redu. Vidiš onu drugu dinu?" - pokaže mu dinu udaljenu barem stotinjak metara - "popni se na nju i prdni iz sve snage tako da te svi u oazi čujemo. Dat ću ti i devu i vodu!" - naloži mu sultan.

        Ode čovjek, popne se na dinu, napne se i zadnjim atomima snage prdne. ČUDO ! ! ! ! Čuli su ga svi u oazi. Sultan mu, impresioniran, dade devu i dozvoli uzeti vodu. On se požudno okrene zdencu, rukama zahvati vodu, prinese vodu ustima,  i taman kada je navlažio usnice, netko ga potapša po ramenu.

        Okrene se čovjek, otvori oči, kad nad njim stoji Saborski stražar, i potiho mu kaže:

  "Oprostite, gospodine zastupniče, ali . . zaspali ste na sjednici i strašno glasno prdite . . . . ! !"
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #198 : Studeni 24, 2010, 09:46:54 poslijepodne »
Gdje je Bijeli čovjek pogriješio
Službenik vlade SAD-a pitao je indijanskog poglavicu Dva Orla: "Vi ste svjedok ponašanja Bijelog čovjeka kroz zadnjh 90 godina. Vidjeli ste ratove i njegov tehnološki napredak. Vidjeli ste njegov progres i štetu koju je napravio."
Poglavica je klimnuo glavom u znak odobravanja.
Službenik je nastavio: "Uzimajući sve to u obzir, po Vašem mišljenju, u čemu je Bijeli čovjek pogriješio?"
Poglavica je pogledao službenika i onda mu odgovorio: "Kada je Bijeli čovjek došao na ovu zemlju, Indijanci su upravljali njom, nije bilo poreza, nije bilo dugova, bilo je bizona u izobilju, bilo je dabrova u izobilju, voda je bila čista. Žene su radile sav posao, vračevi su liječili besplatno. Indijanci su čitav dan provodili u lovu i ribolovu, a čitave noći vodili ljubav."
Nakon toga se poglavica naslonio i osmjehnuo: Samo je Bijeli čovjek bio toliko glup da pomisli kako može unaprijediti takav sistem!!! 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #199 : Prosinac 02, 2010, 09:34:43 poslijepodne »
Zašto je HDZ razočaran zbog činjenice da NASA nije objavila postojanje života na drugim planetima?
Računali su na podršku svemirske dijaspore na slijedećim izborima.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #200 : Prosinac 02, 2010, 09:58:22 poslijepodne »
Štef, znaš da su na svim grobljima imali svoje biračko tijelo osim na Varaždinskom ?


... tam je groblje pod video nadzorom .....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #201 : Prosinac 03, 2010, 04:50:17 poslijepodne »
Nema humora do CRNOG humora!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #202 : Prosinac 13, 2010, 12:22:45 poslijepodne »
Guta knedle Jadrančica,
Šuker zvjera blijeda lica,
Milinoviću tlak skače,
Kalmeti se tresu gaće,

Biškupiću glas trepeće,
Čobo zalogaj premeće,
Dropulićki pogled skreće,
Franjo v grobu se okréće.

“Al samo je Ivo krao,
drugi nitko nije znao”,
blebne Vlado Šeks,
pa cugne na eks.

U se, na se i poda se,
svi zajedno i svak za se,
koja je to stranka ZNA SE!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #203 : Prosinac 13, 2010, 01:32:57 poslijepodne »
Krasna pjesmica, samo šteta kaj osmerac nije do kraja proveden:
"blebne Vlado Šeks,
pa cugne na eks."

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #204 : Prosinac 13, 2010, 01:49:12 poslijepodne »
Kak su krenuli u borbu protiv korupcije, na kraju ce i sebe same pohapsiti :) Sto malo Europe napravi od covjeka...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #205 : Prosinac 13, 2010, 02:54:01 poslijepodne »
Mislim da tu Europa ima malo, ili još bolje - nimalo veze sa time.

Vrč ide na vodu dok se ne razbije, i neke stvari jednostavno ne možeš raditi i skrivati dovijeka...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

amarkulin

  • Gost
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #206 : Prosinac 13, 2010, 06:26:18 poslijepodne »
Skrivali bi oni još, samo da je bilo love u blagajni. Sad kad je država bankrotirala više se nema odakle krasti - a kako raditi ništa ne znaju, onda kradu jedni od drugih. Samo da kriza dovoljno potraje...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #207 : Prosinac 13, 2010, 11:11:40 poslijepodne »
Nima `umora do crnog `umora.
A sad budu tak dugo "natezali" "Velog" Ivu dok ne poplaše se penezi z črne blagajne a onda bu JK rekla ;jel vidite, i pokazala prazninu i šuplinu i rekla ;jel vidite,niš ni od toga kaj su ovi z opozicije drukali a ak je i bilo Salamander je to rešil.
Game over
Next level
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #208 : Prosinac 14, 2010, 01:07:20 poslijepodne »
Štef i Ivek krenuli na skijanje. Vozili se nekoliko sati i uhvatila ih
jaka oluja. Sklonili se na neku farmu i zamolili zgodnu gospođu koja im je
otvorila vrata da kod nje prenoće.

 

"Ma znam da je vani grozno, ali nedavno sam ostala udovica pa bi ljudi mogli svašta pričati ako vam dopustim da prenoćite u kući," reče udovica.

 

 

 

"Ne brinite," reče Štef, "mi ćemo prespavati u štali, a kad se vrijeme
   popravi, odlazimo!"

Žena pristane i njih dvojica prespavaše u štali. Ujutro se vrijeme popravilo i oni krenuše na put. Ostatak vikenda proveli su uživanju u skijanju. Oko devet mjeseci kasnije Štef je iznenada dobio pismo od nekog odvjetnika. Trebalo mu je neko vrijeme da shvati da se radi o odvjetniku one zgodne gospođe s farme. Ode on kod Iveka, pa ga pita: 

 

"Čuj, sjećaš li se one zgodne udovice kod koje smo prespavali kad nas je na skijanju uhvatila oluja?"
"Da, sjećam se," odgovori Ivek.
"Jesi li ti možda usred noći ustao i posjetio gospođu?"
"Pa, jesam." reče Ivek zacrvenjevši se jer ga je Štef prokužio.
"Moram priznati da jesam."
"I, jesi li se možda predstavio mojim imenom umjesto da joj kažeš svoje?"

 

Ivek je problijedio.
"Da, jesam - sorry, stari. Zašto pitaš?"
"Nedavno je umrla i sve mi ostavila", kaže Štef
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #209 : Prosinac 14, 2010, 01:20:27 poslijepodne »
UUUUUUUU, zayebaaaaaaaa....  ;D