Anketa

Hoće li nam u Turopolju sada biti lakše?

Da, naravno
5 (31.3%)
Ufff... još teže
7 (43.8%)
Mislim da ipak hoće, sad su se grupirali
3 (18.8%)
Ne znam
1 (6.3%)

Ukupno Glasova: 10

Glasanje završeno: Lipanj 03, 2010, 10:19:26 poslijepodne

Autor Tema: Laku noć VG - 2. čin  (Posjeta: 89280 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #345 : Lipanj 10, 2010, 05:36:16 poslijepodne »
A,ješem mu kola i sani,ovaj Muva gladi samo akcione i švecke akcione.Niš se neboj Muva.  ;D
A mene ti je piva;žlempa ko žlempa al sem se jen čas navu nameril.  O0

( http://www.box.net/shared/thjqx6r50o )

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #346 : Lipanj 11, 2010, 07:17:00 poslijepodne »
ljudi moji....pa ovi koji pozivaju na bojkot foruma i jesu tu da bi ovaj forum napravili gnojšćinom kako bi izgledao lose....zato vas molim, zbilja vas molim....idite i ne vracajte se vise.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #347 : Lipanj 11, 2010, 07:19:48 poslijepodne »
.........pa ovi koji pozivaju na bojkot foruma i jesu tu da bi ovaj forum napravili gnojšćinom kako bi izgledao lose........

Bar ovdje može štrajkati tko hoće i ne treba nikoga "siliti" da se raspiše referendum.   :) :) ;) :)

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #348 : Lipanj 11, 2010, 09:30:03 poslijepodne »
Koliko vidim da je Muha dobro pognojio stranice foruma , a htjela bih se nadovezati kako ljudi teško podnose demokraciju , sve je bilo u redu dok smo čitali Reporter , pa Glasnik Turopolja , a odjednom pojavile se neke čudne novine nisam ih još uspjela vidjet pa pitam gdje se mogu kupiti da mogu komentirati. Kao drugo naš gradonačelnik je navodno u osnivanju nove tvrtke City radio ako se ne varam , pa pitam da li se radi o lokaciji ulaskom u Veliku Goricu iz Siska? Već prije nekoliko godina zakon je propisao da imena tvrtki moraju biti isključivo hrvatskog podrijetla, pa se pitam da li je gradonačelnik ipak domači dečec jer mogao je elegantno u prijevodu krstiti tvrtku " Gradski radio " kad se tako dobro osjeća u igri domačeg dečka.