Autor Tema: Programi političke stranke  (Posjeta: 79473 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #90 : Svibanj 14, 2013, 05:19:53 poslijepodne »
Kakva je to prednost imati nesposobnjakovice u državi za saveznike???
Bili oni nesposobni ili lopovi oni su na "pipe".
Kulko je Barišič dobil od države il županije?
HDZ o dolasku premijera, najavili dolazak Karamarka
...- Fabijačić-Križanić neka probudi premijera i pozove ga u službeni posjet gradu. Neka premijer objasni Velikgoričanima 153 tisuće kuna koje je dobila Velika Gorica u prošloj godini.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/6671/hdz-o-dolasku-premijera-najavili-dolazak-karamarka.aspx
I mi kojna za trku imamo!
Jel razmeš lega o čem ti povedam? Barišiču čak ni negvi ze županije nisu dali niš.

Programi i nositelji kandidacijskih lista Koalicije bla-bla na izborima za vijeća gradskoh četvrti i mjesnih odbora
str. 20-23
http://www.hns-vg.com.hr/PDF/svibanj2013/
Kurilovec City, str. 22 (bez glave  ;D ).

Barišić najavio autobusnu liniju za Kvaternikov trg
...Naime, Grad Velika Gorica je u procesu davanju suglasnosti za gradnju novog terminala zračne luke inzistirao da se uplanira koridor za šinsko vozilo koje bi povezivalo novi terminal i Veliku Goricu.
...Za nekoliko tjedana očekuje se završetak desnog skretača kod veterinarske stanice na ulazu u Veliku Goricu  koji će omogućiti veću prohodnost na obilaznicu. Ubrzo se očekuje da Hrvatske ceste završe i posao te otvore istočnu obilaznice koja će preuzeti promet u smjeru Zagreba.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/6679/barisic-najavio-autobusnu-liniju-za-kvaternikov-trg.aspx

picula obilaznica koridor šinsko 2007
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #91 : Svibanj 14, 2013, 05:23:08 poslijepodne »
Ma kakav smiješni, opskurni "Plan 21"... što to je?? Gluparije za glupane koji to puše od prvog dana!

Treba svu tu bagru preispitati... ali pred sucem istrage... jer nikakvim zakonom se ne može pravdati rad protiv interesa građana Hrvatske i veleizdajničko ponašanje protiv državnih interesa... NIKAKVIM ZAKONIMA; kolikogod oni sami sebi time davali "legitimitet... njihova nedjela ne mogu imati legitimitet u ničemu...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/josipovic-plan-21-ne-daje-rezultate-treba-ga-preispitati/677592.aspx

"Plan" (koji to i nije, to sam pisao još i prije izbora!!) ne daje rezultate, Zoki baja, valjda napušen i supijan, kako on pčvrsto vjeruje... ma koga boli kita u šta ti vjeruješ, Milanoviću?? Ti nisi plaćen da vjeruješ, već da radip da ovaj narod ima posla, života i standarda, te zaštićene osobne i državne interese i strategije!! Za to si plaćen, a ne da sereš gluposti!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #92 : Svibanj 14, 2013, 05:36:58 poslijepodne »
Ne znam kak se onaj pojam "poštenje" iz predizborne kampanje gđe. Šembere uklapa u poklanjanje novca (riječ je o debelim milijunima kuna u gradu gdje kronično fali love za elementarne stvari!) onima kojni su gradili na crno, tj. nelegalno??

Ak je to poštenje, onda sam ja kineski astronaut...

Izbori se moreju dobiti i da se obeća dovršenje onoga što je grad VG dužan (pisano obvezan) napraviti svojoj okolici već 20 let - kanalizaciju Donjeg Turopolja, a ne da se izmišljaju idiotarije poput bazena, nekakvih staza i sličnih laži i mamilica za egoistične likove koji misle da novac sa kojim se to radi je samo od građana VG, dok ljude u okolici tko jebe... kome je do bazena, i Barišić, i ona kandidatkinja crvenih kmera, i svi slični nek dođu, imam ja septičku, slobodno se u njoj okupaju kao u bazenu... to je kada mali selaki hoće biti veći od Zagreba, pa nemaju granica u izmišljanju kojekakvih lizalica, umjesto da izvršavaju svoje obveze i realiziraju potpisane obveze......
« Zadnja izmjena: Svibanj 14, 2013, 05:41:58 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #93 : Svibanj 14, 2013, 06:36:45 poslijepodne »
koliko me secanje prati bio je sve do nedugo u planovima i nekoliko golf terena..upravo se wannabe dograodnacenik prve velikogoricke socijaldemoratkinje, nas kolega sa foruma,  zauzimal za tak nesto uz  jezero cice..i odisej je nanjusil biznis  zato su i odjebali bioelekranu.on kao strucnjak za kulturna zbivanja bi imal finu destinaciju za organizaciju festivala kotovine i fishpaprikasa.
jos ak uspije projekt dozupanice, bageri i dizalice mogu se pokrenuti.
apropo..lokacija im je prvoklasna ..uz zuzicevo postrojenje separacije sudra i goricki prociscivac  ima finih terena za hotel 5*..internatioale airport je peske pet minut.sa miomirisom procicivaca se bu do novih chek-in saltera moglo uzivati..

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #94 : Svibanj 14, 2013, 06:42:33 poslijepodne »

Barišić najavio autobusnu liniju za Kvaternikov trg
...Naime, Grad Velika Gorica je u procesu davanju suglasnosti za gradnju novog terminala zračne luke inzistirao da se uplanira koridor za šinsko vozilo koje bi povezivalo novi terminal i Veliku Goricu.

picula obilaznica koridor šinsko 2007

Oš reć, Kunta, nek se vidi ko je zapravo inzistirao da se uplanira koridor za šinsko vozilo koje bi povezivalo novi terminal i Veliku Goricu?

HDZ nije.

A Barišić se svejedno pokušava kititi tuđim perjem.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #95 : Svibanj 14, 2013, 10:24:56 poslijepodne »
13.08.2007
 - Koridor za šinsko vozilo (tramvaj) zamišljen je samo do odvojka za Zračnu luku, a ne, kako to prostorni plan nalaže, do Velike Gorice. Uz to, Hrvatske ceste odbijaju bilo kakvu suradnju s Gradom i tek na intervenciju Ministarstva dozvolili su uvid u projektnu dokumentaciju. Kad smo vidjeli projekt, nismo mogli vjerovati. Doslovce se presijecaju županijske ceste i nema ucrtane trake za šinsko vozilo - objašnjava dogradonačelnik Goran Beus Richembergh.
http://www.jutarnji.hr/template/article/article-print.jsp?id=231576

15.08.2007
 Koridor za gradnju tramvajske pruge do Velike Gorice predviđen je lokacijskom dozvolom koja je zakonita, navodi se u priopćenju Ministarstva zaštite okoliša, prostornog uređenja i graditeljstva kojim to ministarstvo demantira medijske istupe velikogoričkih gradskih čelnika.
 Gradonačelnik Tonino Picula, podsjećamo, podnio je tužbu Upravnom sudu protiv Ministarstva, tražeći da se lokacijska dozvola za takozvanu Istočnu obilaznicu poništi, jer u njoj nije ucrtan koridor za šinsko vozilo sve do Velike Gorice, nego samo do Zračne luke Zagreb.
...- Koridor za gradnju tramvajske pruge predviđen je u lokacijskoj dozvoli, i to u sredini planirane brze ceste od skretanja za Zračnu luku, a nakon toga sa zapadne strane planirane prometnice. Prema tome, tvrdnje predstavnika grada Velike Gorice nisu točne - reakcija je Ministarstva.
http://www.jutarnji.hr/ministarstvo-tvrdi-da-je-dozvola-sukladna-planu/231772/

Ja više neznam kaj je istina...
Ista stvar je i z rekonstrukcijum D31; da je SDP iskal da se predvidi biciklistička steza prema Kravarske i Pokoskomu da se več raskapa cesta HDZ je je uredno otkantal. Imam osečaj da bu to jen jako bombastični projekt (teri je več odavno mogel biti gotof)...
Reciklaža i oporaba/ obrada.
« Zadnja izmjena: Svibanj 14, 2013, 10:32:45 poslijepodne kuntakinte »
wwwg tablice

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #96 : Svibanj 14, 2013, 11:31:07 poslijepodne »
Picula je bio izgubljen u vremenu i prostoru, pa me nečudi da nije znao što piše u lokacijskim dozvolama. On nije znao ni kaj sam potpisuje. No, to je i tako prošlost.

Ono kaj me brine da se gorički SDP prilagođava zagrebačkom SDP-u i Rajku Ostojiću koji ne podržava tramvaj do zračne luke.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #97 : Svibanj 15, 2013, 10:22:31 prijepodne »
Prije samih izbora svaki od kandidata za bilo koju listu trebao bi pod obavezno , svaki dan barem tri puta odvoziti sam u automobilu dionicu Zagreb – Velika Gorica, i to u zadanom vremenu. I tako dva tjedna redovito!
Prva vožnja u jutarnjim satima između 7 i 8 sati Zagreb – V. G.
Druga vožnja u vremenu od 9 -10 sati , V.G – Zagreb
I treća vožnja u popodnevnim satima kada se ljudi vračaju sa posla oko17 sati.
Svaki puta obavezan prolaz preko mosta Slobode i Jadranskog mosta. Pa kad uđu u taj divni gradski promet, pravu džunglu, tada neka razmišljaju koliko bi mostova trebalo preko Save napraviti pod odmah ili još jučer?
Na koji način  konačno upravu, bolnice, sudstvo i sve institucije za normalan život grada i stanovnika izmjestiti preko Save , jer ovako kako je sada postaje neodrživo za sve službe.
Mislim da bi se svi slogani na plakatima jako brzo promijenili.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #98 : Svibanj 15, 2013, 12:13:42 poslijepodne »
Zašto da idu svojim autom, tj. uopće autom??

Neka idu gradskim prijevozom, osobito vlakom (prvo treba do njega dojti!), a kada gornju dionicu budu prelazili u ZET-ovom busu, veselje će biti potpuno...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #99 : Svibanj 15, 2013, 12:24:43 poslijepodne »
Prihvaćen prijedlog! Još bolja ideja. Ionako nam stalno obećavaju vlak i tramvaj.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #100 : Svibanj 15, 2013, 01:25:09 poslijepodne »
Vlak ima, i isti sasvim solidno funkcionira (kada funkcionira), no da bi mogla postojati neka linija iz centra koja bi svakih sat vremena dovezla putnike na željeznički kolodvor Velika Gorica, iste ostaviti i odmah pokupiti putnike koji dolaze iz Zagreba i iste odvesti u centar VG (jer se vlakovi križaju u VG u isto vrijeme) - mogla bi! I to jednim jedinim busom kojeg bi VG mogla imati u vlasništvu, neovisno od ZET-a... 1 bus plus 2 radna mjesta vozača i to je to...

Istinaibog, ovo predlažem iako mi je svejedno, kada bi taj bus došel ja sam već u vlaku od Mraclina, i baš da mi fali gužva do Zagreba jer bi se ukrcali Goričani - ne fali mi... no kako se ogroman trud (čitaj: lova, lova, lovica...) ulaže u jalove akcije poboljšanja tuđe prometne politike (čitaj: Zagreb & ZET), umjesto da se koristi puno komforniji, ekonomičniji i brži prijevoz vlakom, i time se spička i podosta mojeg novca iz prireza, pitam se samo na čemu su ti "predizborni timovi" koji samo obećavaju??

BTW, ne znam kako itko od njih može išta obećavati, kada sam nema blagog pojma i veze o čemu se konkretno radi, kava je situacija sa kasom, proračunom, obvezama, prihodima...???

Kada se gledaju ti "programi" (koji su programi kao i što je "Plan21" - plan!) - ti timovi unaprijed ne mogu (ne znaju) osmisliti niti jednu pametnu ideju, nego se samo bave tuđim trunjem u očima i najnižim strastima najplićeg populizma, umjesto da se bave konstruktivnim idejama bez da se ostalu gamad uopće i spomene??

Očito je svugdje bila objedinjena hrpica kompleksaša bez osnovne inteligencije, koja je program donosila u birtiji, i to tek nakon pet-šest dobrih gemišta - jedino je pismen i trijezan bio zapisničar, koji se negdje križal lijevom i desnom...

To je zgledalo nekak ovak:

- "eeee, a kaj veliš da denemo još niže postotke, ma kaj postotke - bumo dali zabadaf, pa nek si misliju!!"...

- "eee, a kaj veliš da zgradimo biciklističku stazu od Gorice do Mraclina, jebateled pa tulike steze nema ni Bandić, joooj kaj bi ga zajebali pa nek si misli!..."

- "dečki, dajte najte, dečki - poslušajte me sim, ja bi del sa svake strane svijeta po jen bazen oko Gorice, nek bu po jen na sjeveru, na jugu, na istoku i na zapadu, pa nek bu Gorica svjetski fenomen, ak more Kerum vu Splitu delati Isuseka od 15 metri, bumo mi bazena od 25 metri..."

Onda se iz hlada u kutu javi jedan krupalija mrkog lica, teške ruke i prijekog karaktera, čudnog stranog nadimka na lokalnom forumu, i veli im:

- "A kaj ne bi bolše napravili kanalizaciju Donjeg Turopolja, to je Grad obećal još pred puno let i preuzeo kao obavezu, ljudima bi to jako puno značilo da imaju osnovnu komunalnu infrastrukturu, umjesto da se tu zmišljavaju bedastoće nepotrebne u ova teška vremena?"

Na to je dobil odgovor:

- "Jooj, pa kaj si ponorel, za to već svi znaju, a napred se more iti samo z novim stvarima za koje još nišće ni čul... ljudi su se navikli već na to pitanje o kanalizaciji, pa to više nitko ni ne ponavlja i ne spitava, da to spomeneš - em nisi moderen, em svi za to znaju, i već su se i nafčili da od tega nebu niš... sam nek oni plaćaju prirez i dalje, a mi bumo od Gorice zdelali najmoderniji grad v Europi... pa ka treba i bez kanalizacije! Pa daj zamisli da naše kandidate pamte po kanalizaciji... si nor! Trebaju ih pamtiti po čistome, ne po zmazanome...!"
« Zadnja izmjena: Svibanj 15, 2013, 01:27:34 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #101 : Svibanj 15, 2013, 06:43:05 poslijepodne »
Zanimljivo je sada proći kroz naša naselja u okolici Gorice i vidjeti kako se odrađuju sitni komunalni poslovi koji su davno trebali biti napravljeni. Ali sada je zgodno pred izborno vrijeme i sad se udara šminka.


Asfaltiraju se dijelovi cesta koji su do sada već deset puta asfaltirani - Lomnica Donja
Asfaltira se dio ulice kroz Veliku Mlaku koja se trebala asfaltirati prije 10 -15 godina - sama jama
Spominje se gradnja dječjeg vrtića u Velikoj Mlaki, za koji su se do sada svojski trudili stopirati na svim razinama
Obećava se novi centar za ovo, te za ono.....


Pa zar ti političari doista misle da su svi ostali, koji su izvan politike toliko naivni da ne vide tu nakaradu od blic akcija?


Umjesto da lijepo počnu sa jednim programom, guraju ga do kraja, obave sve poslove koje ionako treba obaviti po pitanju komunalija, cesta smetlišta itd.  Pa kada dođe vrijeme kampanje imaju iza sebe brdo dobrih i pozitivnih rezultata, za koje mogu reći da su ostvareni i da oni na temelju toga traže glas za idući mandat.


Ali ne, oni uredni cijeli mandat odrade - svi od reda, na političkim podmetanjima, varanju naroda, osobnim interesima , inventurama kaj su propustili njihovi protivnici i naravno da im ne ostane vremena za ozbiljan posao.
I tko da im onda vjeruje i glasa za njih u idućem mandatu?


Iskreno ne namjeravam se potruditi glasati za osobe koje rade na takav način, ne hvala.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #102 : Svibanj 15, 2013, 08:20:37 poslijepodne »
Vlak ima, i isti sasvim solidno funkcionira (kada funkcionira), no da bi mogla postojati neka linija iz centra koja bi svakih sat vremena dovezla putnike na željeznički kolodvor Velika Gorica, iste ostaviti i odmah pokupiti putnike koji dolaze iz Zagreba i iste odvesti u centar VG (jer se vlakovi križaju u VG u isto vrijeme) - mogla bi! I to jednim jedinim busom kojeg bi VG mogla imati u vlasništvu, neovisno od ZET-a... 1 bus plus 2 radna mjesta vozača i to je to...

Umjesto sporog tramvaja mi smo za brzu željeznicu i s njom usklađene autobusne linije
http://twitter.com/VGLaburisti/status/334184886174904320/photo/1

Dokument "PROSTORNO - PROMETNA STUDIJA CESTOVNO - ŽELJEZNIČKOG SUSTAVA ŠIREG PODRUČJA GRADA ZAGREBA" navodi za 2. etapu od 2013. do 2018. slijedeće dvije stavke:

  • Izgradnja nove obilazne pruge oko Velike Gorice (istočno) - Zračna luka Zagreb
  • Izgradnja pruge Glavni kolodvor-Autobusni kolodvor-Domovinski most-Zračna luka

Struka je već odavno predvidjela optimalno rješenje, ali znamo da neki vole ignorirati struku jer im se ne dopada ono što ona iznosi.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #103 : Svibanj 15, 2013, 11:21:32 poslijepodne »
Svake četiri godine traži se da izaberemo nekoga tko će nas na isti način iskorištavati sljedeće četiri.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/6663/nezavisni-stepanic-poziva-na-predstavljanje-programa.aspx

- Ljudi ne žele čuti istinu i suočiti se sa stvarnošću. Skoni su slušati one što samo govore da će biti bolje, no na kraju sve račune treba platiti. Nema mukte, računi se plaćaju, cuga nije besplatna. Ljudi to ne vole čuti. Bio bih najsretniji da svima možemo dati danas, imati najveću plaću, da mogu trošiti i kupovati hrvatsku robu, ali to nije realno u ovom trenutku – rekao je Milanović dodavši kako Hrvatska prije nije imala pametnu vlast.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/6687/milanovic-dao-podrsku-fabijancic-krizanic.aspx

Pametnu vlast... Kak s* Velkom i tržnicu a da ni čavel ni krađen- to je pamet.

Iako je izostao najavljeni predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko, skupu je prisustvovao njegov zamjenik dr. Drago Prgomet.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/6686/koalicija-hdz-a-odrzala-skup-u-vukovini.aspx

Sigurno je imal posla v Špičkovine...

Završni skup HDZ-a bit će u petak u Parku dr.Franje Tuđmana kada i završava predizborna kampanja.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/6671/hdz-o-dolasku-premijera-najavili-dolazak-karamarka.aspx

Iduča mu je šansa f "petak, dan za metak".
Iako bumo "metak" dobili f pondelek, il nedelu posle sedem na večer.

Predsjednica HNS-a i prva potpredsjednica Vlade Vesna Pusić naglasila je kako se nalazimo pred velikim šansama koje treba iskoristiti te da nema vremena za gubljenje. "Čeka nas 11,7 milijardi eura iz europskih fondova u idućih sedam godina, ali taj novac ne leži na podu, nego ga treba znati dobiti. Treba nam sposobnosti, pameti, znanja i poštenja i zato skupimo ruke i glave i zajedno naprijed", rekla je Pusić.
...Vesna Fabijančić Križanić, kandidatkinja za gradonačelnicu Velike Gorice  obećala je u svom govoru kako će zajedno sa koalicijom Goričanima sagraditi školu, vrtić, dom umirovljenika, kanalizaciju Donjeg Turopolja te u suradnji sa županijom urediti sve prometnice.
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=569:zavrni-skup-koalicije-sdp-hns-hsls-hsu-za-veliku-goricu-i-zagrebaku-upaniju&catid=1:latest-news

~čeka nas 11,7~€, a čuvaju je Kadija, Kurta i Murta.
~skupimo ruke i glave, da denemo glave f kup osetim da mi negdo kopa po žepe i šarajtušu.
~obečala sagraditi... a ako ne bude tako možete me gađati trulim paradajzima. Deja vu.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Programi političke stranke
« Odgovori #104 : Svibanj 16, 2013, 11:57:24 poslijepodne »
Završni skup HDZ-a bit će u petak u Parku dr.Franje Tuđmana kada i završava predizborna kampanja.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/6671/hdz-o-dolasku-premijera-najavili-dolazak-karamarka.aspx
Bu *!

Završno predizborno druženje građana Velike Gorice sa gradonačelnikom Draženom Barišićem održat će se sutra, u petak 17. svibnja 2013. od 17 sati na natkrivenoj terasi SRC-a Kurilovec (Udarnik).
 Dođite s obiteljima i družimo se uz roštilj, osvježenje, glazbene trenutke. Svi ste doborodošli!
https://www.facebook.com/pages/HDZ-Velika-Gorica/352111018230121?ref=stream

wwwg tablice