Autor Tema: Rotor "Kolarec"  (Posjeta: 8432 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Rotor "Kolarec"
« : Rujan 25, 2009, 10:15:30 poslijepodne »
Citat:
Promet

Završena je ulica S.F.Jape i jedan dio ulice A.K.Miošića do crkve Sv.Petra i Pavla, a za nastavak do Kolareve ulice se dogovara otkup zemljišta. Novi izgled dobiti će i Vinogradska ulica u Buševcu čiji završetak se planira kroz 2 mjeseca. Opasno raskrižje Kolareve i Jelačićeve uskoro će dobiti semafor, a natječaj za tu investiciju vrijednu 750 tisuća kuna završiti će u prvim danima listopada nakon čega će krenuti radovi. Gradonačelnik se pohvalio i suradnjom sa Županijskim cestama s kojima je potpisano nekoliko sporazuma pa će uskoro krenuti radovi na saniranju ŽC Lukavec-Dubranec koja će se vršiti u nekoliko faza, saniranje Pleške ulice u Plesu i završetak obnove ceste Čička Lazina-Bapče.

Raspisan je natječaj za novu prometnu studiju i organizaciju prometa u gradu kako bi se spremno dočekao završetak gradnje cesta u okolici grada, a što se očekuje u prvoj polovici slijedeće godine. Time se stvaraju uvjeti za izmještanje tranzitnog prometa iz centra grada i ispunjenje predizbornog obećanja o uređenju gradske šetnice.

Projekt bivšega gradonačelnika o nabavci novih buseva neće zaživjeti jer je u završnoj fazi ukidanje ugovora s EBRD-om i definiranje odnosa sa ZET-om.
http://www.vgdanas.hr/default.aspx?Content=503
Pisal je Božić,i ne tak davne 2007.,prije preodgoja i predprajna mozga,o tužbe Josipa il Ervina Kolarca koja preti zamenice gradonačelnika Vesne Marijetić.Naime,Kolarci su kupili hižu v Rakarske na mestu de se bu delal rotor (prije poznata kak Čamazina spavaona) i rekonstrueral ju.Gradska vlast je je prozvala radi ilegalne gradnje i da je iža preuređena da bi se dobila vekša naknada (vu tu dobu su odšacali da vredi oko 500.000 €).Kolarec je rekel za novine da neče kočiti razvoj grada,nek ju vruše,al vuz zadovolavajuču naknadu.
Nis videl kak je ta trakavica završila;
jel bilo tužbe,
jel bu rotora..?

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Rotor "Kolarec"
« Odgovori #1 : Rujan 25, 2009, 10:25:34 poslijepodne »
Naravno da bu rotora, daj im malo vremena, tek su 100 dana na vlasti!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

shaka zulu

  • Gost
Odg: Rotor "Kolarec"
« Odgovori #2 : Rujan 25, 2009, 10:38:39 poslijepodne »
Ma,deeeeeeeeeej naj,am bi bok več 14 put napravil svet...i sebe 14 brade. ;)

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Rotor "Kolarec"
« Odgovori #3 : Rujan 25, 2009, 10:57:13 poslijepodne »
Samo je bog iznad hadezeja (još je Vrane tako govorija), kaj če reč:bog bi napravil, al njima ipak treba malo više vremena!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Rotor "Kolarec"
« Odgovori #4 : Rujan 26, 2009, 08:11:23 prijepodne »

Naime,Kolarci su kupili hižu v Rakarske na mestu de se bu delal rotor (prije poznata kak Čamazina spavaona) i rekonstrueral ju.Gradska vlast je je prozvala radi ilegalne gradnje i da je iža preuređena da bi se dobila vekša naknada (vu tu dobu su odšacali da vredi oko 500.000 €).Kolarec je rekel za novine da neče kočiti razvoj grada,nek ju vruše,al vuz zadovolavajuču naknadu.
Nis videl kak je ta trakavica završila;
jel bilo tužbe,
jel bu rotora..?

Pol milijona eura?
Ko je to tak procenil?
Znam koja je to kuća. To je ona kaj se furt vrti u oglasniku i kakti je za prodati ali se nikak ne prodaje.
Ja kad vidim te brojke, imam osjećaj ko da živim u Suset Boulevard-u koji je to glamur u Rakarskoj  :-X
A ak je Piculina vlast procjenila da vredi tuliko, kaj buju tek ovi rekli i kuliko bumo to platili.
Bi lepo prosila gradske vlasti da i k meni dojdu rotora delati nasred dvorišća če baš očeju. Ima mesta, a slobodno ide z kuruze f kuruzu, am ne bilo prvi put  :-X
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline gubec beg

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Rotor "Kolarec"
« Odgovori #5 : Listopad 08, 2009, 12:05:02 poslijepodne »
morti bude gradonočelnik od grada Lukavca napravil hotel Antunović , čim ga Kolarci preuzmeju , a onda nisu upitni rotori , a morti i podzemna bu vozila do Lukavca , taj isti Kolorec je nekad davno iznajmil pilanu od Hermanovića , pare je del vu žep a radnici nigdar videli plaču , onda je po Karlovcu kupoval oreje(dreva) pa prodoval ,onda je vu Kurilovcu na čošku Fabijančićeve i Horvatove na isti način kak i na Rakarju obzidal drvenu ižu i skupo prodal , veliki Joca poduzetnik , prodoval felge za aute , da ne nabrajam dale , de se god moglo prevariti Joca je tu, ali bože moj navek pod nadzorom financijaša našeg goričkog.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Rotor "Kolarec"
« Odgovori #6 : Listopad 08, 2009, 01:33:48 poslijepodne »
...onda je vu Kurilovcu na čošku Fabijančićeve i Horvatove na isti način kak i na Rakarju obzidal drvenu ižu i skupo prodal , veliki Joca poduzetnik , prodoval felge za aute , da ne nabrajam dale ...
Nekak mi se čini da ni obzidal onu ižu nek da ju je vrušil a na starem fundomentu napravil drugu.Il je i fundoment zvadil..?Vglavnem,ova je vekša od one drvene.
"da ne nabrajam dale"
Neznam na kaj misliš;elektromaterijal,građevni materijal,autopraona,restoran (most dva),postavlajne parketov pri Mandeku..?Neznam jel bil i kakov salon nameštaja v igre..?De bi čovek se pametil.

Tur

  • Gost
Odg: Rotor "Kolarec"
« Odgovori #7 : Listopad 08, 2009, 02:04:19 poslijepodne »
morti bude gradonočelnik od grada Lukavca napravil hotel Antunović , čim ga Kolarci preuzmeju , a onda nisu upitni rotori , a morti i podzemna bu vozila do Lukavca , taj isti Kolorec je nekad davno iznajmil pilanu od Hermanovića , pare je del vu žep a radnici nigdar videli plaču , onda je po Karlovcu kupoval oreje(dreva) pa prodoval ,onda je vu Kurilovcu na čošku Fabijančićeve i Horvatove na isti način kak i na Rakarju obzidal drvenu ižu i skupo prodal , veliki Joca poduzetnik , prodoval felge za aute , da ne nabrajam dale , de se god moglo prevariti Joca je tu, ali bože moj navek pod nadzorom financijaša našeg goričkog.

Pa da ni takov ne bi ni bil v Adezeu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Rotor "Kolarec"
« Odgovori #8 : Listopad 08, 2009, 02:21:48 poslijepodne »
........od grada Lukavca napravil hotel Antunović , čim ga Kolarci preuzmeju , a onda nisu upitni rotori , a morti i podzemna bu vozila do Lukavca , ........

Jezik pregrizli.
Već sam napisala da bi im bolje bilo da Lukavec zaobilaze u širokom luku.
Imaju svoje "zavičajno društvo Kravarske gorice" pak nek tam zidaju hotele. Ionak je ljepši pogled s visine nego ravno do kanala.


Offline Jablan

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 8
  • Karma: +0/-0
Odg: Rotor "Kolarec"
« Odgovori #9 : Listopad 08, 2009, 10:09:44 poslijepodne »
Pa kaj su oni s Kravarskog, ne bi rekel!?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Rotor "Kolarec"
« Odgovori #10 : Listopad 08, 2009, 10:16:56 poslijepodne »
Nekak mi se čini da je to bila "bajka o našemu čoveku i domačem dečecom"...A odgovor na ovo,kak i na druga,ne škakliva nek svrbliva pitajna,neš dobil. ;D

Offline gubec beg

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Rotor "Kolarec"
« Odgovori #11 : Listopad 09, 2009, 10:05:09 prijepodne »
Plemenitashica , nisem imel zločeste konotacije kaj se dotikavle Staroga grada , naj zameriti , a kaj se tiče Joce on je tak sem čul emigreral u Slavoniju pa se vrnul , nemora biti da je zatočeni kravarščan , am Kolarcov ionak ima preveč na Kravarske , jedino ak ukineju općine možda budeju onda počeli imigrerat , jer kad kravica parne ideju dale de ima mleka.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Rotor "Kolarec"
« Odgovori #12 : Rujan 04, 2011, 10:40:55 poslijepodne »
Grad je i dalje talac frakcijskih borbi u HDZ-u
Srijeda, 31 Kolovoz 2011 13:39
...
Naime, tekst špekulira da je Kolarec otac raspolagao povlaštenim informacijama o planiranim promjenama urbanističkoga plana, kojemu je po logici stvari dostavio baš sin koji je kao zamjenik gradonačelnika zasigurno upoznat sa svim važnim idejama oko promjene urbanističkih planova.

Činjenica je da ovo Josipu Kolarcu nije prvi put da pokušava preduhitriti nova urbanistička rješenja u cilju stjecanja profita.

Naime, prije nekoliko godina je kupio trošnu kolibu na početku Rakarske ulice te je potpuno dogradio i obnovio ne bi li drastično podigao cijenu nekretnine na čijemu mjestu se trebao naći kružni tok unutar Detaljnoga plana uređenja nove stambeno-poslovne zone.

No, Kolarec, koji je punu godinu dana u toj nikada neuseljenoj kući držao upaljena svjetla, ne bi li ostavio dojam da u njoj netko živi, prevario se jer se u konačnoj verziji Detaljnoga plana našlo potpuno drugačije prometno rješenje koje ne iziskuje otkup parcele i kuće.

...
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=349:grad-je-i-dalje-talac-frakcijskih-borbi-u-hdz-u&catid=1:latest-news
wwwg tablice