Autor Tema: Da se malo i Goričani reklamiraju  (Posjeta: 45850 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #15 : Travanj 12, 2012, 02:35:45 poslijepodne »
ali primitivizam, egoizam i stranačka prepucavanja su nažalost nadjačala i popišala sve ono pozitivno

S ovim se mogu složiti posebno kada je Gorica u pitanju, čak se osnuju i braniteljske udruge kako bi se postigao cilj, sjećamo se toga svi, nismo tako senilni da bi brzo zaboravili! Rezultat nam je vidljiv na svakom koraku, kam god se okrenemo!

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #16 : Travanj 12, 2012, 02:41:55 poslijepodne »
ali primitivizam, egoizam i stranačka prepucavanja su nažalost nadjačala i popišala sve ono pozitivno

S ovim se mogu složiti posebno kada je Gorica u pitanju, čak se osnuju i braniteljske udruge kako bi se postigao cilj, sjećamo se toga svi, nismo tako senilni da bi brzo zaboravili! Rezultat nam je vidljiv na svakom koraku, kam god se okrenemo!

Udruga ''Branitelji za branitelje'' osnovana je dana 27. lipnja 2010. godine 
Osnivači udruge, branitelji, svi redom članovi elitnih postrojbi u Domovinskom ratu ( 1. GBR ''TIGROVI'', 3. GBR ''KUNE'', 7. GBR ''PUME'', legendarna 204. VUKOVARSKA BRIGADA, MUP RH, 101. SUSEDGRADSKA BRIGADA, itd.)

Najlakše je sjediti doma za računalom i kritizirati. Da mi je samo znati tko si, kako se zoveš pa bi ubrzo mogli usporediti tvoj društveni angažman sa onima po kojima pljuješ cijelo vrijeme iz te svoje mračne sobice  ;D

Ali ti si običan stranački hoštapler, moralni patuljak  ;D



« Zadnja izmjena: Travanj 12, 2012, 02:44:01 poslijepodne tromblon »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #17 : Travanj 12, 2012, 04:06:54 poslijepodne »
To ti je prava udruga ... nema je nigdje gdje bi trebala biti ... od onog "happeninga" na igralištu Udarnika, te "drugog "happeninga u  P O Učilištu, nema ih nigdje. Ni na jednom polaganju vijenaca za blagdane, ni na jednim sportskim susretima i druženjima braniteljskih udruga. Kam su nestali ? Zato je i bolje da ih ne spominješ.

p.s. Tromblon, a to što se raspituješ i nagađaš o tome tko je tko na forumu ... ohladi malo ... da ne dobiš po prstima ...
(od moderatora, naravno) ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #18 : Travanj 12, 2012, 04:18:03 poslijepodne »
@jaguar mislim da nije lijepo da opet sereš po braniteljima! Uostalom jesi li ti bio u Domovimskom ratu? Očito nisi kad ovako pišeš o braniteljma!

Kao prvo ne serem po braniteljima, kao drugo tko si ti da se tebi ispovijedam, kao treće što ja to pišem o braniteljima, sad ja tebi kažem ne seri više, to što su neki sudjelovaoli u manipulaciji jednog dijela branitelja i što su se neki pozivali i dovodili branitelje kako bi srušili GV, kao uostalom i u mnogim drugim primjerima dnevne politike, govori najviše o njima samima.
I ako baš hoćeš znati, po braniteljima seru najviše upravo oni koji ih najviše manipuliraju i kojima su bila puna usta domoljublja.
Na sreću, shvatili su to i branitelji i neka su, konačno je bilo i vrijeme!

@tromblon naj mi samo ti govoriti o moralu, odmah povučem onu vezicu na vodokotliću!

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #19 : Travanj 12, 2012, 05:36:40 poslijepodne »
Forumašu pod nikom tromblon, lagano poručujem: ne budi bezobrazan i pazi na riječnik!

Danas sam ti obrisao tri posta, a ako nastaviš ima načina da te se zaustavi!

Vodi raspravu ako želiš žestoko, ali bez bezobrazluka i drži se teme, bez svojih uvredljivih bisera.
Više neču opominjati!
Pozdrav!

 Moderator.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #20 : Travanj 12, 2012, 05:44:58 poslijepodne »
Forumašu pod nikom tromblon, lagano poručujem: ne budi bezobrazan i pazi na riječnik!

Danas sam ti obrisao tri posta, a ako nastaviš ima načina da te se zaustavi!

Vodi raspravu ako želiš žestoko, ali bez bezobrazluka i drži se teme, bez svojih uvredljivih bisera.
Više neču opominjati!
Pozdrav!

 Moderator.

opet se intervenira kad se dotakne HNS u lošem smislu. Drugi mogu vrijeđati aludirajući na govna u wc-u. hmmm
@Tromblon bolje na ovom forumu izbjegavaj teme o HNS u.
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #21 : Travanj 12, 2012, 09:13:04 poslijepodne »
Ne pokušavaj molim te podmetati jer se nemam namjeru s tobom raspravljati o stranačkom farbanju.
Forumašu mglavovic, za to nemaš nikakve potrebe, da mi nešto samo insinuiaraš ,a kamo li da me svrstavaš u bilo koju stranku.
Pokušavam održati red na forumu,a vaših gluposti ima i pre više.

Već sam nekoliko puta pokušavao opomenama, nagovaranjem. Neki blokiraju moguće komunikacije,neki se prave gluhi i slijepi!
Ja ču se praviti da ste već sve granice prošli i sankcionirati ovakve i slične gluposti i neumjesne tekstove.
Vrijeme za dobru volju je prošlo.


Ta vaša čaščenja zaista prelaze granicu dobrog ukusa, na žalost to je vaš odabir. Ali ponavljam za takva čašćenja otvarajte temu podforumu Birtija pa raspalite.

Podsječam sad i više ne,komentari moderatora podliježu sankcijama.

Nije prijetnja nego potreba.

Pozdrav!.
« Zadnja izmjena: Travanj 12, 2012, 10:42:41 poslijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #22 : Travanj 12, 2012, 10:39:40 poslijepodne »
Citat:
Nazivali su ga uspješnim poduzetnikom...
...besplatno pravno savjetovanje od ovlaštenog odvjetničkog ureda
Teromu uredu? VŠO?
Mene nekaj nejde pod kapu...
Kaj "uspešnomu poduzetniku" mora dojti v glavu da se ide prijaviti za radno mesto Fotokopirke na Opčine!? Kak da Todorić povleče sve žnore da bi delal kak "škobacin" v Zrinjevcu.
Alooo!?  :o
Ta stranka,pokret,sekta,.. za lokalne izbore... Do bu zajne glasal i komu budu zeli glasače? Ak pogledate desno videli bute 143 stranke od HSP No1. prek HSP 1862. do HSP "Don Gavrilo Princip" tere su se pocepale kak sirotinjske gače i zapisale povesni rezultat na ove izbore. I sad bute se vi još usitnili- sitno je bitno. Do bu glasal za bivše SDPovce kaj su vrnuli knige-karte-kajveč? Levi? Jok. Desni? Baš... Lesarovi? A-a. HDZ? Možda. "Krivo_zaokružili- jedino_njih_ne_poznam- nesretni_slučaj..." Možda.
Ak ste črleni onda ste v SDPu, ak ste plavi onda ste v HDZu,... Si drugi sateliti... Znate teoriju o blatu na kotaču..?
wwwg tablice

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #23 : Travanj 13, 2012, 03:05:31 poslijepodne »
Citat:
Nazivali su ga uspješnim poduzetnikom...
...besplatno pravno savjetovanje od ovlaštenog odvjetničkog ureda
Teromu uredu? VŠO?
Mene nekaj nejde pod kapu...
Kaj "uspešnomu poduzetniku" mora dojti v glavu da se ide prijaviti za radno mesto Fotokopirke na Opčine!? Kak da Todorić povleče sve žnore da bi delal kak "škobacin" v Zrinjevcu.
Alooo!?  :o
Ta stranka,pokret,sekta,.. za lokalne izbore... Do bu zajne glasal i komu budu zeli glasače? Ak pogledate desno videli bute 143 stranke od HSP No1. prek HSP 1862. do HSP "Don Gavrilo Princip" tere su se pocepale kak sirotinjske gače i zapisale povesni rezultat na ove izbore. I sad bute se vi još usitnili- sitno je bitno. Do bu glasal za bivše SDPovce kaj su vrnuli knige-karte-kajveč? Levi? Jok. Desni? Baš... Lesarovi? A-a. HDZ? Možda. "Krivo_zaokružili- jedino_njih_ne_poznam- nesretni_slučaj..." Možda.
Ak ste črleni onda ste v SDPu, ak ste plavi onda ste v HDZu,... Si drugi sateliti... Znate teoriju o blatu na kotaču..?

bogec bstrički...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #24 : Travanj 13, 2012, 10:00:26 poslijepodne »
Ispričavam se gospode koja su se uvredila radi "sekte".
Da mi više ne zatrpavaju inbox v Kolareve...
wwwg tablice

kruno

  • Gost
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #25 : Travanj 14, 2012, 09:26:04 poslijepodne »
A gdje su moji postovi ???

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

kruno

  • Gost
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #27 : Travanj 15, 2012, 01:03:45 prijepodne »
pa što si ih prebacio?

I zašto si zaključao temu u kojoj se piše da je Kunić zaposlio sina?


Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

kruno

  • Gost
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #29 : Travanj 15, 2012, 10:01:21 poslijepodne »
Razumljivo, ali ipak ostaje nejasno što je to promašilo temu glede Kunićevog zapošljavanja sina u gradsku firmu?

ne bi li ti trebao bit objektivan kao moderator?