Autor Tema: Komunalije  (Posjeta: 32096 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: Komunalije
« Odgovori #30 : Travanj 12, 2012, 01:22:29 poslijepodne »


NE MOŽEŠ BRANITI OVAKAV POTEZ DRŽAVNE TVRTKE ČIJI SU PROIZVODI NEOPHODNI ZA RAD I ŽIVOT, DOK ISTA NIJE POČELA SMANJIVATI RASHODE .....

A je si ti siguran da nije?, daj naj lupetati, HEP je tek preuzet od ove Vlade!

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Komunalije
« Odgovori #31 : Travanj 12, 2012, 01:30:31 poslijepodne »

A je si ti siguran da nije?, daj naj lupetati, HEP je tek preuzet od ove Vlade!

OK, ali kako možeš bubnuti takvu glupost? Mogu samo zaključiti da si htio na bilo koji način obraniti ovaj potez HEP-a (čitaj HNS-a) jer da si imalo mućnuo glavom brzo bi zaključio ono što i ja.

Pa reci sada da nisam upravu i da je ovaj potez opravdan i da nema drugog načina da HEP postane rentabilna tvrtka
« Zadnja izmjena: Travanj 12, 2012, 01:35:27 poslijepodne tromblon »

Jaguar

  • Gost
Odg: Komunalije
« Odgovori #32 : Travanj 12, 2012, 01:58:02 poslijepodne »
Još jednom, stojim kod moje tvrdnje.
No odakle tebi ideja kako s tom tvrdnjom pokušavam obraniti poskupljenje struje, HEP ili ti HNS kako ti želiš prikazati? To je tvoj problem a ne moj i zato mi nemoj pisati o strančarenju, ako netko strančari to si ti!
Iznio sam nažalost istinitu činjenicu, usporedio i povukao paralelu s visinom računa za struju, dakle usporedio!
Jednako tako naglasio kako gunđamo na poskupljenje struje ili bilo čega drugog, uzeo sam za primjer struju a račune telefona plaćamo šutke, valjda zato što je to, kako reče kolega forumaš, zato što je to izbor.

Uhvatio si se toga kao pijan plota, no još jednom te pitam je li to istina ili nije, što ti misliš?
I koji dio ti nije jasan, danas sam vrlo raspoložen, da ti pojasnim!

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Komunalije
« Odgovori #33 : Travanj 12, 2012, 02:24:33 poslijepodne »
I koji dio ti nije jasan, danas sam vrlo raspoložen, da ti pojasnim!

Već sam ti odgovorio na to pitanje, pročitaj moj prethodni post ili kupi Ginko forte  :)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Komunalije
« Odgovori #34 : Travanj 12, 2012, 10:41:32 poslijepodne »
Isto tako znamo da je HDZ smanjio broj nezaposlenih sa 380.000 koliko ih je zatekao na početku mandata na nekih 250.000.
Kulko je to razlike?
130000 pisme Barbe Luke.  ;D
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Komunalije
« Odgovori #35 : Travanj 17, 2012, 09:20:25 poslijepodne »
Veli,zato kaj ni Glavonje v nadležnomu Ministarstvu Gorica nemre početi delati nove kazete v Mraclinu jel nima do potpisati... nekaj. Ak je Mile šef Vlade onda je on šef sem ministrom i ak ni nekteroga bil bi red da se on manualno odrazi na paper, il da pošele tajnikovoga tajnika il zamenikovoga zamenika da to obavi.
Nabijem je nesposobne.
Jednem treba suditi zato kaj su lopovi a drugem zato kaj su nesposobni. (Vidi prethodni red.)
I... Da napraviju te kazetline... Jel bumo prestali plačati taj harač? Il je to "pretplata"? Il "spremnost na uslugu"?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Komunalije
« Odgovori #36 : Prosinac 21, 2012, 12:22:10 prijepodne »
Od 01. siječnja skuplja voda u Sisku
...Iz gradske uprave su priopćili kako do poskupljenja vode dolazi zbog Uredbe Vlade Republike Hrvatske koja je povisila naknadu za korištenje voda s dosadašnjih 0,80 kn/m3 na 1,35 kn/m3 i visinu naknade za zaštitu voda s dosadašnjih 0,90 kn/m3 na 1,35 kn/m3.
...“U posljednje četiri godine zabilježen je trend pada prihoda od naknade za zaštitu voda, jer njezini obveznici sve više vode računa i o kontroli kakvoće otpadnih voda i ispuštanju otpadne vode nakon pročišćavanja”. Stoga , eto nam poskupljenja. Voda će morati poskupiti, iz istih razloga, u svim gradovima i općinama Hrvatske.
http://www.sisak.info/od-01-sijecnja-skuplja-voda-u-sisku/

Znači ak šparaš oni te opleteju radi šparanja, ak rasipaš radi rasipanja- sekak te opleteju, ne po logike nek, po žepu.
Sekak te op*de.

Što bi se dogodilo da se Hrvati presele u Saharu?
- Prvi dan bi im bilo malo čudno!
- Drugi dan bi zasjedao Sabor.
- Treći dan bi poskupio pijesak.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Komunalije
« Odgovori #37 : Siječanj 26, 2013, 02:29:46 poslijepodne »
Slušam des na Martinu podatke z nijovoga komunalnoga poduzeča da je prinemi opala potrošna plina z 15 mil.m3 2010. (13 mil. m3 2011.) na 12.5 mil.m3 2012. Jel "mi" imamo kakve podatke?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
wwwg tablice