Autor Tema: Šatoraši  (Posjeta: 19253 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Šatoraši
« Odgovori #15 : Rujan 13, 2015, 11:55:31 prijepodne »
... neću više nikada ovamo doći, napisati ijednog slova ...

 Hajde da i nekome uplepšaš dan  :-)

Jesi li se možda raspitao, Zrinka K. traži suradnike, za bljezgarenje na portalu čije ime ne želim spominjati ... Tamo bi bili sretni da im jedna "moralna vertikala" poput tebe počne pisati.


p.s.  karavane prolaze, cucki i dalje laju
« Zadnja izmjena: Rujan 13, 2015, 11:58:13 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Šatoraši
« Odgovori #16 : Rujan 21, 2015, 07:24:54 poslijepodne »
Stjepane, administratori, nemam niti vremena niti novaca za tužbe, debele guske od odvjetnika i sudove, a vjerujem da ga nemate niti vi niti Sledgehammer. Nemam pojma tko je Bob Rock, niti me to ne zanima, ali sam apsolutno siguran ja nisam ta osoba. Stoga, da sve poštedim nepotrebnih troškova i gubljenja vremena, sve što ću zamoliti jest da se pobrinete da se ukloni svaki trag uvreda koje mi je jedna duboko nesretna osoba uputila na ovom forumu.

Prije nekog vremena sam objasno da već jako dugo nemam interesa za ovaj forum, nemam nikakav rezervni alias, te da su uvrede koje mi je Sledgehammer uputio, javno putem foruma i privatno putem Facebooka neutemeljene. Pritom sam zamolio da mi se ugasi račun, jer meni to ne uspijeva.

Budite lijepo pozdravljeni.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Master

  • Gost
Odg: Šatoraši
« Odgovori #17 : Rujan 22, 2015, 09:14:59 prijepodne »
Ideš na profil,forumski profil, pa akcije, pa zatvaranje korisničkog računa koji ti mora odobriti administrator.Ja ga ovim putem molim da mi odobri zatvaranje profila jer ovaj forum nije ni neovisni ni gorički .Hvala !