Autor Tema: Kam nam je nestala Precednica veča..?  (Posjeta: 43793 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

amarkulin

  • Gost
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #45 : Rujan 22, 2010, 02:19:16 poslijepodne »
Simpatične su mi ove raspravice u dane kad sam dobre volje
Meni je tak zabavno svaki dan.  ;D
Evo još malo zabave: tko-koga-i-protiv-koga...  8)



http://www.jutarnji.hr/hdz--seks-i-kalmeta-vise-od-dva-sata-u-cetiri-oka-na-rucku-u-saboru/888642/

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Birači Demokratskog T. Centra ostali razočarani niskim cijenama ...
« Odgovori #46 : Studeni 14, 2011, 08:01:20 prijepodne »
OD KAD je jučer javnosti obznanjeno kako je DC-a ušao u koaliciju s HDZ-om te da će Vesna Škare Ožbolt biti četvrta na njihovoj listi u 6. izbornoj jedinici, razočarani birači DC-a ostavljaju poruke nevjerice na Facebook zid Ožboltove.

"Stvarno ste me vrlo neprijatno iznenadili s koalicijom s HDZ-om. Nemam riječi. Je li u pitanju samo borba za vlast - novac? Ovo od vas nisam očekivao. Na žalost hrvatskog naroda, to se dogodilo. Posljednji pozdrav", ili: "Upali ste u kategoriju Keruma, Marasovića, Rojsa, 'Jubitoa' i sličnog. Bravo. Dostojanstvo - ma tko ga j...", samo su neke od poruka koje su odmah potom osvanule na Facebook stranici Vesne Škare Ožbolt.

Ona se branila kako god je mogla. "Zašto bi to bila sramota. Ja nisam ništa ukrala, a niti neću", odgovarala je Škare Ožbolt. Pisala je kako ona nije u ništa upala. "Ja sam desni centar, a oni su za razliku od drugih ipak počeli čistiti", pisala je Škare Ožbolt dodajući da joj je to prihvatljivo.

No, njezini donedavni pristaše, razočarani koaliranjem s HDZ-om, sada su mahom Vesni Škare Ožbolt poručivali kako je došao kraj njihovog Facebook prijateljstva. "Užasno ste me razočarali. Vjerovala sam da ste karakterna i poštena osoba, a ovo s HDZ-om je nešto što me tjera da se pozdravim s vama i zahvalim na virtualnom prijateljstvu. Ljudima kojima ne vjerujem ne želim biti ni na koji način blizu, čak mislim da ste politički zamrznuli samu sebe zauvijek", napisala je jedna Facebook prijateljica Vesne Škare Ožbolt.

Podsjetimo, šefica DC-a jučer je obznanila kako je ušla u koaliciju s HDZ-om. Prema dogovoru s Jadrankom Kosor, Škare Ožbolt će prve dvije godine mandata u Saboru "zamrznuti", a kako je objasnila na svojoj Facebook stranici razočaranim donedavnim pristašama, mandat će zamrznuti jer ima svoj odvjetnički posao.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/biraci-dca-razocarani-napustaju-vesnu-skare-ozbolt-ne-mogu-vjerovati-da-koalira-s-hdzom/582699.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #47 : Studeni 14, 2011, 08:20:08 prijepodne »
Jasno jer DC je zaključio na stranačkim tijelima da ne prelazi u HDZ niti koalira s HDZ-om, čak su najavili i samostalan izlazak na izbore, predsjednica stranke napravi ovakav presedan, ne poštujući odluke vlastite stranke, kojoj je na čelu kao predsejdnica. To govori puno toga.
No ja očekujem od stranke da ju izbaci iz stranke, jer po svemu je prekršila sva moguća pravila a vjerujem i nekakav statut stranke, nepoštujući prije svega odluke stranačkih tijela. Stranka je na potezu ukoliko ona uopće i postoji?

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #48 : Studeni 14, 2011, 02:45:59 poslijepodne »
Jasno jer DC je zaključio na stranačkim tijelima da ne prelazi u HDZ niti koalira s HDZ-om, čak su najavili i samostalan izlazak na izbore, predsjednica stranke napravi ovakav presedan, ne poštujući odluke vlastite stranke, kojoj je na čelu kao predsejdnica. To govori puno toga.
No ja očekujem od stranke da ju izbaci iz stranke, jer po svemu je prekršila sva moguća pravila a vjerujem i nekakav statut stranke, nepoštujući prije svega odluke stranačkih tijela. Stranka je na potezu ukoliko ona uopće i postoji?
Bog te, ti imas sve informacije i moguce i nemoguce. Jesi mozda i u DC-u u upravnom odboru pa znas sto su zakljucili?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Birači Demokratskog T. Centra ostali razočarani niskim cijenama ...
« Odgovori #49 : Studeni 14, 2011, 09:57:33 poslijepodne »
Sa čela DC-a smijenjena Gordana Krznarić
Predsjedništvo Demokratskog centra razriješilo je u ponedjeljak Gordanu Krznarić  s mjesta predsjednice Županijske organizacije Demokratskog centra Sisačko- moslavačke županije, te imenovalo  Petrinjca Vladu Draženovića za  povjerenika Županijske organizacije Demokratskog centra Sisačko-moslavačke županije.

U priopćenju DC, kao razloge smjene, navodi članaka 98. Statuta DC-a u kojem stoji da se ovakve promjene provode  zbog djelovanja koje je suprotno osnovnim političkim i programskim ciljevima Demokratskog centra. Izgleda da razloge smjene možemo tražiti u nedjeljnom potpisivanju koalicije između HDZ-a i DC-a kojim Vesna Šakre Ožbolt dobiva 4. mjesto na listi  u 6. izbornoj jedinici kojoj pripada i naša županija, a obzirom je Gordana Krznarić bliska suradnica županice Marine Lovrić merzel, ona se, očito, u taj sporazum nikako ne uklapa.

Gordanu Krznarić je županica Marine Lovrić Merzel, koja predvodi Kukuriku koaliciju u 6. izbornoj jedinici, postavila i u jedan od svojih “popularnih” savjeta,  dok je u njenom mandatu Gordana Krznarić počela raditi i u Županijskoj razvojnoj agenciji SI-MO-RA. Oporba je često kritizirala ponašanje DC-a i gordane Krznarić u Sisačko-moslavačkoj županiji, jer je u jednom slučaju ruka nje kao vijećnice  u Županijskoj skupštini diretno spasila županičinu većinu u Skupštini. HDZ-ov Ivan Šantek kritizirao je i činjenicu da je upravo Vesna Škare Ožbolt 2008. godine za odvjetničke usluge od Sisačko-moslavačke županije dobila 60.080 kuna, a te godine je DC bio u koaliciji sa SDP-om na razini županije.
http://www.sisak.info/?p=10049996

Goga je pak trgovala protuprirodno z Micum the Županicum.
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #50 : Studeni 14, 2011, 10:59:28 poslijepodne »
A VŠO svoje odvetništvo uvijek dobro unovči kroz poltiku i koalicije, uvijek se uvali nekom i naplati.
60000 kuna i u Sisku. Čak više ne vidim loše u njoj samoj koliko u ovim, kojim uspije uvaliti.
Žena stvarno radi, ne trguje. ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #51 : Studeni 14, 2011, 11:12:25 poslijepodne »
DTC d.o.o.  ;)
wwwg tablice

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #52 : Studeni 17, 2011, 01:34:50 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
A VŠO svoje odvetništvo uvijek dobro unovči kroz poltiku i koalicije, uvijek se uvali nekom i naplati.

Rugala se sova sjenici....tvoji su pošteni u p.m.,....tvoji štampaju knjige preko DOMEKA d.o.o., iste preko Spužva Boba prodajete po cesti i birtijama, raznim cijenama ovisi valjda o platežnoj moći kupca bez izdavanja računa...tebi je to ok????...za koji se k... zalažete?...poštenje ?..transparentost?...heba vas HABUŠ!!!!...kukuriku = habuš

Jaguar

  • Gost
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #53 : Studeni 17, 2011, 02:23:03 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
A VŠO svoje odvetništvo uvijek dobro unovči kroz poltiku i koalicije, uvijek se uvali nekom i naplati.

Rugala se sova sjenici....tvoji su pošteni u p.m.,....tvoji štampaju knjige preko DOMEKA d.o.o., iste preko Spužva Boba prodajete po cesti i birtijama, raznim cijenama ovisi valjda o platežnoj moći kupca bez izdavanja računa...tebi je to ok????...za koji se k... zalažete?...poštenje ?..transparentost?...heba vas HABUŠ!!!!...kukuriku = habuš

Moji? Ha,ha,ha, ti si nepopravljivi genijalac.
Habuš? Da, trebao je dati ostavku.
Kukuriku=Habuš? Nije i nemože biti. To znaš i ti vrlo dobro.
Habuš je izravno izabrani gradonačelnik i nemože mu nitko ništa osim njegove savjesti i referenduma.
Stranka mu nemože ništa, može mu baciti soli na rep, kao i Šuker Barišiću, kojeg bi najradije maknuo.
E to se zove odgovornost i moral, no iako je i taj prometni prekršaj moralno jak za ostavku, kada pogledamo što su drugi počinili i koje materijalne gubitke napravili pa nitko nije podnio ostavku.

Kad krila porastu kod nas nema ostavki, nažalost.
Što to govori?
Govori da izborni zakon i zakon o lokalnoj samoupravi treba mijenjati upravo i u tim smjerovima.
Dakle ako vodiš neku tvrtku i ne stvaraš dobit i profit, što se događa? Smjene te.
Imamo primjer u našoj Gorici da iz godine u godinu gradonačelnik čini velike minuse i što se događa? Ništa.
E zakonom bi se moglo definirati ukoliko naprimjer drugu godinu mandata završi u manjku, odmah smjena, točka. Utoliko više jer proračun radi sam, ne postavlja mu nitko planove.
Dakle nesposoban je voditi grad i čini štetu gradu i građanima.

E sad kad to usporedimo sa jednim gemištom više, ispada da mi stvarno ne vidimo od drveta šumu.
Iako to i dalje ne opravdava Habuša. Bedak mogao je taxi naručiti.

Pozitivan primjer u tom pogledu je Stipe Petrina u Primoštenu.
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2011, 02:34:19 poslijepodne Jaguar »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #54 : Studeni 18, 2011, 11:23:18 prijepodne »
Habuš je izravno izabrani gradonačelnik i nemože mu nitko ništa osim njegove savjesti i referenduma.
Stranka mu nemože ništa, može mu baciti soli na rep, kao i Šuker Barišiću, kojeg bi najradije maknuo.
Viš, viš, to sam skroz smetnuo sa uma.  :o

Po tome je sva kritika onih koji očekuju da Milanović nekaj poduzme protiv Habuša, i na taj način "osvijetli" ugled svoje stranke - zapravo bez osnova, jer Milanović to zapravo ni ne može! Kao što nije mogel niš protiv Bandića.

To znači oni koji javno traže od Milanovića, ili od kukuriku koalicije, da nekaj poduzmu protiv tog gradonačelnika - su ili glupi kaj ne kuže principe naše demokracije, ili kuže, ali samo provociraju i namjerno stvaraju nezadovoljstvo protiv kukuriku koalicije.

Znači ili glupi ili glumci.

A kaj nisu neki i kod nas na forumu iz istog razloga kritizirali Milanovića i kukuriku koaliciju? Hm...  ::)


Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #55 : Studeni 18, 2011, 12:02:17 poslijepodne »
Citat:
BobRock
Viš, viš, to sam skroz smetnuo sa uma. 

Po tome je sva kritika onih koji očekuju da Milanović nekaj poduzme protiv Habuša, i na taj način "osvijetli" ugled svoje stranke - zapravo bez osnova,

Eto ovo je reprezentativni dokaz stranačke indoktriranosti i zadrtosti...ovakvo razmišljanje je kranje opasno i upućuje na to da ukoliko na vlast dojdu takvi, s takvim razmišljanjem nahebali smo još više...ja neznam je si li ti svjestan koju poruku šalješ???..jel namjerno ili nenamjerno, jel po stranačkoj dužnosti ili ne, nema veze ali je bolesno...

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #56 : Studeni 18, 2011, 01:27:23 poslijepodne »
Citat:
BobRock
Viš, viš, to sam skroz smetnuo sa uma. 

Po tome je sva kritika onih koji očekuju da Milanović nekaj poduzme protiv Habuša, i na taj način "osvijetli" ugled svoje stranke - zapravo bez osnova,

Eto ovo je reprezentativni dokaz stranačke indoktriranosti i zadrtosti...ovakvo razmišljanje je kranje opasno i upućuje na to da ukoliko na vlast dojdu takvi, s takvim razmišljanjem nahebali smo još više...ja neznam je si li ti svjestan koju poruku šalješ???..jel namjerno ili nenamjerno, jel po stranačkoj dužnosti ili ne, nema veze ali je bolesno...

Jel glumiš da ne kužiš pa napadaš samo iz zlonamjere, ili stvarno ne kopčaš? Ma nije ni važno, ni jedno ni drugo ti ne služi na čast. Puno pišeš, puno napadaš, omalovažavaš, a niš ne veliš, to je za mene jadno.

Da si bar nekaj izjavil, ili argumentiral, mogel bi ti na to odgovoriti, ma objasniti, jer očito neke stvari ne kužiš, ali ovakvim načinom i praznim floskulama samo glumataš da sve vidiš bolje nego drugi - čisti primjer bahatosti, i slijepoj službi svojoj stranci.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #57 : Studeni 18, 2011, 02:07:59 poslijepodne »
Citat:
BobRock
Puno pišeš, puno napadaš, omalovažavaš, a niš ne veliš, to je za mene jadno.

ovo je ipak previse nisko čak i od onoga koji uopće ne shvaća da je u demokratskim društvima politički neistomišljenik samo onaj koji o politici drugačije razmišlja, a ne neprijatelj kojega treba ušutkati..samo se budale danas još tako nastupaju, dok pametni ljudi polako i sigurno kuže da je svaki čovjek svijet za sebe i da se djelimo po milion viđenja i gledišta i da su nam milioni viđenja i gledišta slični i različiti bez nekih jasnih podjela na bliskosti i manjak bliskosti, te da svako bira metar kojim ce si birat ekipu.
Na kraju odgovori mi "ako je HDZ protiv SDP-a, a SDP protiv HDZ-a, tko je onda za Hrvatsku?"

Jaguar

  • Gost
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #58 : Studeni 18, 2011, 05:51:43 poslijepodne »
Citat:
BobRock
Puno pišeš, puno napadaš, omalovažavaš, a niš ne veliš, to je za mene jadno.

ovo je ipak previse nisko čak i od onoga koji uopće ne shvaća da je u demokratskim društvima politički neistomišljenik samo onaj koji o politici drugačije razmišlja, ...

A ovdje je riječ o političkim neistomišljenicima? A ja naivan, pomislio kako se ti ne baviš politkom. ;D

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kam nam je nestala Precednica veča..?
« Odgovori #59 : Studeni 18, 2011, 07:57:57 poslijepodne »
ovo je ipak previse nisko
To je tebi bilo nisko? Pa kaj ti nisi čital niti jednu poruku od tvojih stranačkih kolega? Pročitaj, pa buš znal kaj znači nisko.
Citat:
...samo se budale danas još tako nastupaju...
Oš sad reć da sam ja budala? Kakav je to način? Prvo tvrdiš da je ono kaj sam napisal bolesno, sad veliš da sam budala... Pa kaj sad? Kaj tak argumentiraš protiv neistomišljenika? A meni ideš tu lekcije delati? Ti mi s takvim svojim ponašanjem nemreš delat nikakve lekcije.
Citat:
dok pametni ljudi polako i sigurno kuže da je svaki čovjek svijet za sebe i da se djelimo po milion viđenja i gledišta i da su nam milioni viđenja i gledišta slični i različiti bez nekih jasnih podjela na bliskosti i manjak bliskosti, te da svako bira metar kojim ce si birat ekipu.
Oš ti sad ovime reć da ti nisi među tim pametnima? Ili kaj očeš time reći? Samo se razbacuješ nekim floskulama i (opet) niš ne veliš.
Politički spektrum u Hrvatskoj je dosta širok, ali ruku na srce - na sljedećim izborima imamo samo dvije glavne solucije. Sve ovo drugo su samo mogući koalicijski partneri. Zato nemojmo glumiti mudrace sa nekim novim idejama.
Citat:
Na kraju odgovori mi "ako je HDZ protiv SDP-a, a SDP protiv HDZ-a, tko je onda za Hrvatsku?"
Pa u načelu su obje stranke za Hrvatsku. Ili se to protivi tvojoj logici, kad već tak pitaš? Ali u praksi se pokazalo, da obje djeluju prvenstveno u korist pojedinaca koji su u stranci, pa tek poslije za Hrvatsku. I to se ni malo ne grize sa tvrdnjom da su jedni protiv drugih. Ili misliš da ak su jedni protiv drugih, da onda nemreju niti jedni biti za Hrvatsku.

Oj logiko...