Autor Tema: Aktualne vremenske prilike  (Posjeta: 146229 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #210 : Prosinac 19, 2010, 10:30:45 poslijepodne »
Ima za kupiti punjive baterije od 1,5V samo već dugo ih nisam vidio na tržištu a baš bi mi trebale jer su moje već dale svoje. Ako saznam javim vam.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #211 : Prosinac 20, 2010, 06:55:41 poslijepodne »
Ima za kupiti punjive baterije od 1,5V samo već dugo ih nisam vidio na tržištu a baš bi mi trebale jer su moje već dale svoje. Ako saznam javim vam.
Imaš u Mercator tehnika  kraj  McDonaldsa

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #212 : Prosinac 20, 2010, 07:08:38 poslijepodne »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #213 : Prosinac 20, 2010, 09:52:22 poslijepodne »
Imao sam te Sanyo punjive baterfije sa punjačem... i živi su shit...  :-[ :-[ :-[
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #214 : Prosinac 21, 2010, 07:19:54 prijepodne »
Sanyo su najbolje koje sam koristio. Možda si imao neke starije ili niis imao sreće baš. Znam da je mnogo ljudi zadovoljno s njima.

Nego, posao je nači dobre li-ion baterije. Osim što su dugotrajne, ne pate od problema memorije i može ih se nadopunjavati po želji.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #215 : Prosinac 21, 2010, 09:09:05 prijepodne »
Kupio sam 4 AA baterije Sanyo sa njihovim punjačem.

Jesam li već rekao - SHIT??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #216 : Prosinac 21, 2010, 12:25:08 poslijepodne »
Ja imam  Duracell  i  prezadovoljna sam ovih nekoliko mjeseci.   

Bilaj

  • Gost
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #217 : Prosinac 21, 2010, 01:16:26 poslijepodne »
Ali bi rekel kupite si ove koje su napunjene a ne one obične punjive koje se prazne brzo.

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #218 : Prosinac 21, 2010, 01:41:18 poslijepodne »

Prije koju minutu sam bio u servisu koji je preostao nakon raspada "Croatia baterije" u Koturaškoj , kod izvjesnog Josipa Antonića, koji ima neki svoj mali obrt i popravlja baterijske pakete za sve vrste baterijskih ručnih alata, i koji kaže da su najbolje profesionalne baterije, koje može naći na našem tržištu - Sanyo.
Istina, električni aparati koji imaju elektromotor koriste Ni-Cd baterije koje su prikladne i za brze i za spore punjače i nije im potrebna posebna elektronika za nadzor punjenja.

Očito da su iskustva razlićita.


Bilaj

  • Gost
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #219 : Prosinac 21, 2010, 01:53:41 poslijepodne »
Ja bi samo rekao koje. Smart i S klasa su isto mercedes.

Sanyo proizvodi eneloop baterije za koje će dosta ljudi reći da su jako dobre do najbolje ako takva riječ postoji.
A proizvodi i obične baterije koje su jednako loše kao i sve ostale obične NiMH.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #220 : Prosinac 24, 2010, 12:55:50 prijepodne »
Red je zabilježiti, ne znam jeste li primjetili, ali danas se nije nad Goricu i ZG (pogotovo) spustila samo magla već je to bila rijetko viđena sumaglica s velikim dodatkom smoga. Ti bokca ko u Pekingu koda smo.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #221 : Prosinac 24, 2010, 09:58:13 prijepodne »
koji kaže da su najbolje profesionalne baterije, koje može naći na našem tržištu - Sanyo.

Što su to "profesionalne" baterije?

I što to znači "koje se mogu naći na HR tržištu"?

Ja želim najbolje koje se mogu kupiti, i ne zanima me samo "HR tržište" - BTW, tko veli da je on mjerodavan za to?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #222 : Prosinac 24, 2010, 10:41:14 prijepodne »
Sam ja se i pitam kaj ce vam te privatne meto stanice? Tak je vazno da znate koliko je stupnjeva vani? Pa kaj nije bolje onda sjednes za komp i pogledas:) Evo, gornji desni kutak mi pokazuje na monitoru da je 11 stupnjeva u zagrebu i da pada kisa.... Hm, cek malo, a zakaj meni sunce svijetli vani? Jel zato kaj sam u drugom gradu ili..?

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #223 : Prosinac 24, 2010, 11:29:00 prijepodne »
koji kaže da su najbolje profesionalne baterije, koje može naći na našem tržištu - Sanyo.

Što su to "profesionalne" baterije?

I što to znači "koje se mogu naći na HR tržištu"?

Ja želim najbolje koje se mogu kupiti, i ne zanima me samo "HR tržište" - BTW, tko veli da je on mjerodavan za to?

Pa nitko to ne "veli" već čovjek ima iskustva sa snažnim alatima kkoji su u svakodnevnoj upotrebi. Možda je u zabludi, ali još uvijek ima posla, pa valjda onda nekaj zna o tome. ;D
Kaj se tiče HR tržišta, slažem se da je to nekaj jako malo, a opet potezati do engleske, amerike ili malezije po nešto bolje - nekako ispada preskupo.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #224 : Prosinac 24, 2010, 02:45:41 poslijepodne »
Newbie - a zakaj bi ja ujutro moral, u gaćama izlaziti van na dvorište, zato da znam kolika je vani temperatura i kak se moram obući?

Zakaj bi u to vrijeme moral paliti komp i gledati nekakav strani server koji bu mi rekel ono - kaj nije točno, jer je meni najbliža mjerna stanica udaljena više od deset kilometara i ono kaj pokazuje apsolutno nema veze sa stvarnim stanjem kod mene u Mraclinu??

Zagorec, tip ima posla sa lokalnom ekipom, ja prvi puta čujem da takva radionica postoji.

I zakaj mi moral potezati bilo kam - ak imam eBay? A sa druge strane - tko veli da moram ići bilo kam? Ja samo velim da i taj tip u toj radionici sam nema puno pojma kaj se sve nudi na HR tržištu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”