Autor Tema: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije  (Posjeta: 82353 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #30 : Veljača 01, 2012, 01:15:30 poslijepodne »
Citat:
Jaguar

@Muha, tebi je lakše metar u .......nego centimetar  u........ ukoliko ne želiš čitati moj cijeli post i njegovu cjelovitu poruku, onda začkomi, s kim ću se ja bratimiti o tome ću ja odlučivati, ne ti svakako.

Gle to kaj ti delaš privatno libu me baš racku, no ono kaj me smeta je tvoje djelovanje na društvenim mrežama koje (moje mišljenje) nije dobro za Hrvatsku i Hrvatsko društvo, tvoja retorika je podanička, izdajnička i to je ono kaj me smeta....Bratimi se ti brate mili s kim hoćeš ja ti neću smetati niti to osporavati no nemoj meni i drugima to nametati ...

Ima na Balkanu jedna zemlja koja graniči sama sa sobom. Gdje žive najljepše žene, a natalitet opada. Gdje nezaposleni najviše raste, gdje na najplodnijoj zemlji žive ljudi koji gladuju. Gdje vlakovi kasne po redu vožnje. Gdje svi igraju nogomet, a pobjeđuju u vaterpolu, košarci, rukometu ili odbojci. Svi žure na posao, a nitko ne stiže na vrijeme. Gdje osmosatno radno vrijeme traje dvanaest sati. Gdje je zdravstvo besplatno, a liječenje skupo. Gdje su novinari slobodni da napišu što god im se naredi. Gdje je svjetska kriza dobila državljanstvo. Gdje su javne nabavke tajne, a državne tajne javne. Gdje se ratovi nikad ne završavaju. Gdje se povijest ponavlja svaki dan. Gdje su najbogatiji oni koji nikad nisu radili. Gdje je strana valuta uzeta za domaću. Gdje ljudi slave i psuju Boga. Gdje pametne zbog nerazumijevanja proglašavaju luđacima, a luđake sposobnima. Gdje nepismeni pišu povijest. Gdje su zakoni nezakoniti, a anarhija normalno stanje. Gdje vlast prezire građane kao neželjene svjedoke. Gdje se živi od budućnost, jer na sadašnjost nemamo pravo. Gdje se svatko svakome smješka, a nitko nikome ne želi dobro. Gdje sudski postupci traju duže od života. Gdje su samo poplave način navodnjavanja zemljišta. Gdje prizivaju diktatora, a demokraciju smatraju porezom na budale. Gdje smatraju da će zemlja više napredovati ako što više nazaduje. Pa ti preživi, ako si normalan. Sreća je za državu da je takvih sve manje. Normalni svakako nikom nisu potrebni. A i sam život je najveći paradoks; živiš samo da bi umro, reći će nam oni koji misle da je vrijeme beskonačno, a oni na vlasti besmrtni.
Koja je to zemlja?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #31 : Veljača 01, 2012, 02:41:33 poslijepodne »
Potpisujem do riječi... no takvih kompleksaša, kojima je najveći napredak u životu zabiti se što dublje u dupe tuđinu i zlotvoru (i onda tamo samog sebe uvjeravati i tještiti kako će dobiti pohvalnicu za svoj rad i poštovanje onih protiv kojih radi taj tuđinac), ima u ovoj zemlji i previše, dapače se može reći da je jednom određenom velikom dijelu hrvatskog bića takav poltronski mentalitet već u genima... sramota, takvi su veće zlo od neprijatelja...


P.S. Muha, kaj ti gledaš Facebook?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #32 : Veljača 01, 2012, 03:14:00 poslijepodne »
Citat:
Sledgehammer

Muha, kaj ti gledaš Facebook?

Tu i tam, zakaj?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #33 : Veljača 01, 2012, 03:52:10 poslijepodne »
Da dotični ne izokrenu moje pisanje ... Ne navijam za srbe, ali, što ne napišeš da sva razaranja koju je srpska vojska napravila u Hrvataskoj ne može dostići "razaranja, pljačku i pustoš" koju su nam priuštili "naši veliki" hrvati ?

Sjetim se starog vica, išel je nekak ovak (čuo sam ga od Voda Baloga)  Dragi moji, krali su nas i Avari i Huni i Tatari i Mađari i Nijemci i Austrijanci i Talijani, a sad fala Bogu, sad mi je lakše, sad nas kradu domaći ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #34 : Veljača 01, 2012, 04:38:58 poslijepodne »
Citat:
Jaguar

@Muha, tebi je lakše metar u .......nego centimetar  u........ ukoliko ne želiš čitati moj cijeli post i njegovu cjelovitu poruku, onda začkomi, s kim ću se ja bratimiti o tome ću ja odlučivati, ne ti svakako.

Gle to kaj ti delaš privatno libu me baš racku, no ono kaj me smeta je tvoje djelovanje na društvenim mrežama koje (moje mišljenje) nije dobro za Hrvatsku i Hrvatsko društvo, tvoja retorika je podanička, izdajnička i to je ono kaj me smeta....Bratimi se ti brate mili s kim hoćeš ja ti neću smetati niti to osporavati no nemoj meni i drugima to nametati ...


Nemam pojma o čemu pričaš, no i dalje ostajem pri prvotnoj tvrdnji, naprosto iz razloga jer ne razumiješ uopće o čemu pišem ili nećeš razumjeti, prije bih rekao ovo drugo, kako bi mogao opet izvoditi svoje konstrukcije, koje možeš zadržati za sebe, tvoje mišljenje je tvoje, moje je moje, nije mi niti u primislima utjecati na tvoje mišljenje, ponajmanje na to trošiti vrijeme, ali za one koji razumiju o čemu pišem pridodat ću još jedan link, koji pokazuje kako ima pozitivnih snaga u Srbiji, koje su u stanju pogledati se u ogledalo.
Jesi ti Muha to u stanju?
I tvoje bulaznenje me ne zanima, ako te smeta, nemoj čitati a ponajmanje reagirati na moje postove.
Tko si ti da sudiš o mojim uvjerenjima i razmišljanjima?

LDP - Okrugli sto Jovanović i Dodik

Jaguar

  • Gost
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #35 : Veljača 01, 2012, 06:01:33 poslijepodne »
http://www.portaloko.hr/clanak/ima-na-balkanu-jedna-zemlja-koja-granici-sama-sa-sobom/0/26080/

I ubuduće stavi link kada nešto kopiraš, nemoj nam prodavati floskule s tuđim tekstovima, koje kradeš i prodaješ pod svoje neko "cijenjeno" mišljenje. 8)

A kraj teksta je znakovit i odnosi se na sve zemlje u okruženju (regionu)


Citat:
Jaguar

@Muha, tebi je lakše metar u .......nego centimetar  u........ ukoliko ne želiš čitati moj cijeli post i njegovu cjelovitu poruku, onda začkomi, s kim ću se ja bratimiti o tome ću ja odlučivati, ne ti svakako.

Gle to kaj ti delaš privatno libu me baš racku, no ono kaj me smeta je tvoje djelovanje na društvenim mrežama koje (moje mišljenje) nije dobro za Hrvatsku i Hrvatsko društvo, tvoja retorika je podanička, izdajnička i to je ono kaj me smeta....Bratimi se ti brate mili s kim hoćeš ja ti neću smetati niti to osporavati no nemoj meni i drugima to nametati ...

Ima na Balkanu jedna zemlja koja graniči sama sa sobom. Gdje žive najljepše žene, a natalitet opada. Gdje nezaposleni najviše raste, gdje na najplodnijoj zemlji žive ljudi koji gladuju. Gdje vlakovi kasne po redu vožnje. Gdje svi igraju nogomet, a pobjeđuju u vaterpolu, košarci, rukometu ili odbojci. Svi žure na posao, a nitko ne stiže na vrijeme. Gdje osmosatno radno vrijeme traje dvanaest sati. Gdje je zdravstvo besplatno, a liječenje skupo. Gdje su novinari slobodni da napišu što god im se naredi. Gdje je svjetska kriza dobila državljanstvo. Gdje su javne nabavke tajne, a državne tajne javne. Gdje se ratovi nikad ne završavaju. Gdje se povijest ponavlja svaki dan. Gdje su najbogatiji oni koji nikad nisu radili. Gdje je strana valuta uzeta za domaću. Gdje ljudi slave i psuju Boga. Gdje pametne zbog nerazumijevanja proglašavaju luđacima, a luđake sposobnima. Gdje nepismeni pišu povijest. Gdje su zakoni nezakoniti, a anarhija normalno stanje. Gdje vlast prezire građane kao neželjene svjedoke. Gdje se živi od budućnost, jer na sadašnjost nemamo pravo. Gdje se svatko svakome smješka, a nitko nikome ne želi dobro. Gdje sudski postupci traju duže od života. Gdje su samo poplave način navodnjavanja zemljišta. Gdje prizivaju diktatora, a demokraciju smatraju porezom na budale. Gdje smatraju da će zemlja više napredovati ako što više nazaduje. Pa ti preživi, ako si normalan. Sreća je za državu da je takvih sve manje. Normalni svakako nikom nisu potrebni. A i sam život je najveći paradoks; živiš samo da bi umro, reći će nam oni koji misle da je vrijeme beskonačno, a oni na vlasti besmrtni.
Koja je to zemlja?
« Zadnja izmjena: Veljača 01, 2012, 06:05:29 poslijepodne Jaguar »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #36 : Veljača 01, 2012, 09:26:55 poslijepodne »
Citat:
Sledgehammer

Muha, kaj ti gledaš Facebook?

Tu i tam, zakaj?

Zato kaj postoje u gornjem lijevom zidiću neke ikone koje pocrvene kada ima nekaj u njima, kao što su raznorazni zahtjevi, obavijesti, itd...  ;D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #37 : Veljača 01, 2012, 10:10:31 poslijepodne »
Bravo Muha!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #38 : Veljača 02, 2012, 06:34:03 prijepodne »
A zakaj bravo ?  Zato kaj je "pokupil" tuđi tekst, ne navodeči link ili zato kaj je odbrusil Jaguaru ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #39 : Veljača 02, 2012, 07:46:47 prijepodne »
A zakaj bravo ?  Zato kaj je "pokupil" tuđi tekst, ne navodeči link ili zato kaj je odbrusil Jaguaru ?

A u čemu je problem jado jadna...ajmo se sad vatat za nebitno...kod nas na selu ta takve kažu "lošem racku i dlaka smeta"..

Nisi li ti jedan od onih koji se zalagao da Hrvatska uđe u eu-ropsku državu???...
Kaj smo sad dobili?...strašno...
nametanje svojih težnji svim narodima Europe, svojih zakona, svojih prava na određivanje što mora u privatizaciju, što ne, tko smije vladati, a tko ne,
-nametanje svojih komesara, ...
-nametanje kakve kaveze smije imati, a kakve ne za uzgoj kokoši nesilica dok ih istovremeno hrane prodioksinskom hranom,
-nametanje odredbi tko smije, a tko ne proizvoditi sjeme,
-nametanje tko smije proizvoditi brodove,a tko ne,
-nametanje prihvaćanja razlika u poticajima za poljoprivrednike iz RH prema onima iz EU- kako bi ih uništili, uzeli njihovu zemlju, a zatim svojima isplaćivali pune poticaje, -nametanje neproizvodnje onoga čega oni imaju u višku (šećer, mlijeko, brodovi, vino,...),...
- nametanje uvjeta o ribarenju, koji način,...
Prema Hrvatskoj, EU ima i imala je pravo fašističko ponašanje:
-nije joj dozvolila primjenu međunarodnoga prava u razgraničenju sa susjedima, jer se radi baš o RH;
-nije joj dozvolila proglašavanje ZERP-a; pohapsila joj je generale iz obrambenoga rata i uvodi im posebna pravila, samo za njih jer su Hrvati, o "prekomjernom granatiranju" i zoni 200m, do sada nečuvenoj u svijetu;
-konstruira RH svoj ZZP, samo zato jer se radi o Hrvatima, kako bi RH uvjerila da je zločin braniti svoju zemlju, jer je to bilo protiv volje moćnika
-namješta joj vladare sklone baš njima
-preuzima u gospodarstvu najvažnije resurse, za svoje "važnije" narode
-tretira RH, kao svoju provinciju u kojoj nameće ne samo svoje zakonodavstvo, svoje običaje, već i dvolični moral u kojemu za Hrvate vrijede "najposebnija" pravila, koja smišljaju posebno za njih, kako bi ih ponizili, političkim odlukama i ucjenama preparirali toliko da od moralnih pobjednika u borbi za svoju slobodu, od njih stvore udružene zločince, dok bi za ista djela, njihovi sugrađani i sunarodnjaci, bili slavljeni i junaci, a možda bi se ponekada spomenulo da je bilo i nešto kolateralne štete i žrtava.
-učestvuje u nedemokratskom tzv. referendumu za ulazak u EU, a radilo se o klasičnom
"anschlussu", zamaskiranom u predstavu koju su odigrali koristeći i prijetnje narodu (neisplata mirovina, ...), a u kojoj je bilo preko milijun potajnih "pristalica" "fašista" (lažnih birača).
- .....
- učestvuje, planira, prisiljava na provođenje onoga što ćemo uskoro vidjeti

http://pollitika.com/ti-si-odvratni-fasist-mrzim-te

EVO LINKA...he..he..Deviza EU– rizik vaš, profit naš.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #40 : Veljača 02, 2012, 08:00:36 prijepodne »
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije  « Odgovori #31 : Veljača 01, 2012, 13:15:30 »   Bravo za ovaj post  i tekst. Kopiral sam sam datum i vrijeme , da ne kopiram sve.  Zato bravo, a bravo i za nastavak - Danas u 07:46:47 »  Muha.
 
Pa čovjek po meni govori istinu.
« Zadnja izmjena: Veljača 02, 2012, 08:02:26 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #41 : Veljača 02, 2012, 09:15:36 prijepodne »
......

Muha, u demokratskom sustavu odlučuje većina, kaj ne?
Pa molim te objasni nam koja je razlika između toga što si ti podržavao i činio sve da u gradu dođu na vlast ovi koji su sve uništili i dalje uništavaju, milijune kuna, od čega građani nemaju ništa, koji neznaju osmisliti jedan pametan, logičan i prihvatljiv građanima projekt, naspram izglasavanja članstva u EU.

Ako netko misli drugačije nego ti i prijatelji ti po forumu ovdje, onda je izdajnik, no kada ti podržavaš one koji nas uništavaju i koji nisu ništa dobroga napravili osim što su zbrinuli svoju vojsku pobočnika na našu grbaču, (znaš ti to najbolje) ti nisi izdajnik? Ne nisi ti izdajnik, ti si veliki interesdžija, koji ovdje brani svoje interese a ne interese građana i moje interese. No zato sam ja tu da branim svoje interese, nedaj Bože da ih ti braniš!

Izdajnik je preteška riječ za bilo koga, što je to izdajnik

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #42 : Veljača 02, 2012, 09:39:25 prijepodne »
Citat:
Jaguar

koji ovdje brani svoje interese a ne interese građana i moje interese

A misliš li ti da će oni koje si ti zdušno podržavao štititi tvoje interese i interese građana???

Sa plaćom od 15000 Eur-a sjedeći u EU parlamentu teško bohami, braniti će interese onih koji ih plaćaju a to je EU s novcima poreznih obveznika iz Hrvatske...

Moguće je da si i ti upravo jedan od tih i takvih, stoga u cilju prvenstveno osobne koristi tak pišeš i pljuješ po svemu kaj je Hrvatsko...po tebi su tuđinci i dojdeki bolji upravljači ...kak takve zovu u Hrvatskoj==???

Jaguar

  • Gost
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #43 : Veljača 02, 2012, 10:05:39 prijepodne »
Ima jedna narodna koja kaže:

Prvo skoči, pa onda reci Hop.

Tvoje projekcije u budućnost ostavi za kasnije, kada vidimo što će biti i kako će biti.
Unaprijed osuđivati nekoga za nešto je presmiješno.

Osim toga pročitaj izjavu g. Kujundžića o demokršćanstvu u HDZ-u i to iz Pokupskog,
znao je gdje treba, ravno u sridu.....
Spominji nam malo o tom i takvom licemjerstvu a ove ostavi za kasnije, kada bude vrijeme za to, jesu li ili nisu nešto napravili, strpi se, strpljen-spašen. ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Odnosi Republike Hrvatske i Republike Srbije
« Odgovori #44 : Veljača 02, 2012, 10:18:09 prijepodne »
Citat:
Jaguar

Muha, u demokratskom sustavu odlučuje većina, kaj ne?

Tebi je 43% izašlih na referendum većina..?????..