Autor Tema: Autocesta  (Posjeta: 366617 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #360 : Lipanj 05, 2010, 10:44:23 prijepodne »
Općine udarile na račun HAC-a ovrhama od 150 milijuna kuna
U HAC-u misle da ne moraju platiti i pozivaju se na zastaru

GOSPIĆ - Hrvatskim autocestama prijete masovne ovrhe od gradova i općina na čijem području su sagradile autocestu A1 (Dalmatinu), a za to jedinicama lokalne samouprave nisu isplatile komunalne doprinose, iako su to po zakonu bile dužne napraviti još prije desetak godina, prije kretanja u investiciju
...
http://www.jutarnji.hr/opcine-udarile-na-racun-hac-a-ovrhama-od-150-milijuna-kuna/817581/

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Autocesta
« Odgovori #361 : Lipanj 05, 2010, 01:01:48 poslijepodne »
Općine udarile na račun HAC-a ovrhama od 150 milijuna kuna
U HAC-u misle da ne moraju platiti i pozivaju se na zastaru

GOSPIĆ - Hrvatskim autocestama prijete masovne ovrhe od gradova i općina na čijem području su sagradile autocestu A1 (Dalmatinu), a za to jedinicama lokalne samouprave nisu isplatile komunalne doprinose, iako su to po zakonu bile dužne napraviti još prije desetak godina, prije kretanja u investiciju
...
http://www.jutarnji.hr/opcine-udarile-na-racun-hac-a-ovrhama-od-150-milijuna-kuna/817581/




Kunta brate , pa jel to moguće?
Zar nije bilo rečeno da je jedino Grad Velika Gorica tražio plaćanje komunalnog doprinosa i pokazao da nije nacionalno ispravan, da su to posljedice komunističko jugoslovenske partijske nomenklature i da su svi drugi gradovi, opčine, mjesta i sela pljeskom dočekivali graditelje i darovali im svoju imovinu, svoju zemlju, svoju djedovinu i od punice vrt? Kako su se sad odjednom crni unutarnji neprijatelji iz Like i Dalmatinskog zaleđa usudili tražiti nekakve novce sa kojima bi onda popravljali svoje ceste, groblja, javnu rasvjetu i sagradili poneki vrtić ili igralište? Što se to događa, kakva je to akcija. Jedan stručnjak je davno rekao: Potrebno je locirati, identificirati i isporučiti ili tako nekako. Što ti misliš, jel bi sve te gradonačelnike i načelnike trebalo pohapsiti ?
Ko to tamo peva?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #362 : Lipanj 05, 2010, 04:32:54 poslijepodne »
Bolni,komšija,brate,
prošli su izbori,ko je popu šio- popu je šio,ko nije-nije.
To je poenta,batko,bilo aktuelno dok jebilo a sad nije.Nego,šta misliš,jel če Saško Draško Mali da naplati komunalce za ovo drugo H(DZ)ACu il če pare od poreskih obezveznika da baci u HDZ,ha?

Trebo bi,batko,cenim te ko brata,da atresuješ pitanje na "Janton Šimunovič Sveznajuči,fina(obmana).hr".Ima da te čoek ubedi da je zemlja kockasta,da sam Bog glasa za HTZ a napoj eliksir Bogova za stoku sitnog ...
Mnogo dobar taj Antiša!I Babo dobar.Još bolji!!

Iako u Gorici ima kvalitetnih kadrova, kažu u stranci, opet nam vodeća mjesta u Gradu drže ljudi koji tu dolaze tek na jutarnju kavicu.
http://www.rvg.hr/index.php?id=111

I pivicu!
I pivicu,bi naglasil!Na jutrešnu i popoldnevnu kak i nočnu,polnočku i (pim)pak jutrešnu...

Kiza i Komina mpeg2video

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Autocesta
« Odgovori #363 : Lipanj 05, 2010, 07:01:17 poslijepodne »
Do dobro bratko, nisam te razumeo ništa. Ko ti je taj Saško Draško Mali? Neki tvoj komšija ili pevač? Kod nas i naše braće uvek je aktualno, svaki dan, od rane zore. Aktualno je šo je Mica konobarica promenila birtiju pa sad ne mogu kafu da popijem sos njeni plavi pramenovi i lepe grudi, moram onog krezubog sos očali da gledam. odma mi jutro krene tmurno.
I koji ti je taj Janton?
Ajede da si nekog Jovana ili Mileta našo, domače momke, odakle ti to ime Janton? Tako bre ni onaj komšija u POT-u krme nije nazvo.
Nego, da se vratimo na tema.
Jel treba,bre, da se hapsi ili da se ne hapsi. Ni kod nas u Švedsku nije lepo al se živi, nekako se snađe čovek, mazne tu i tamo ali to je bre uNIJA, tu ima šo da se mazne al de će u Liku da mazne pare za neke tamo komunalije. Nije uredu, nije.
Ko to tamo peva?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #364 : Lipanj 05, 2010, 11:38:52 poslijepodne »
Ne daju nam da krademo

Nama treba Čak Noris...
Jel znaš koji je največi uspeh Čaka Norisa?

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Autocesta
« Odgovori #365 : Lipanj 06, 2010, 11:47:59 prijepodne »
Pa ne znam al sam čuo iz "poverljivih izvora" da su neke političke lokalne stranke počele čitati o Čaku jer se njegovo djelovanje može primijeniti na lokalnoj razini kao npr.

1. teorija neodređenosti
"Nikad ne možeš biti siguran kada i kako će ti doletit kružni u facu"

2. teorija demokracije
" Čak je dokazao da smo sami u demokraciji, a nismo bili prije ekspedicije Demokratikum Centurium" ;D

Nego, jesil čuo konkurenciju u turizmu kako se reklamira?
" Odmarajte se u Bosni, Vaša kola su več ovde" 8)
Ko to tamo peva?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Koja cesta,Ivo!?
« Odgovori #366 : Lipanj 22, 2010, 12:16:19 poslijepodne »
Pozor! Zatovorena cesta
21.06.2010. Vijesti 
Privremena regulacija prometa, u srijedu 23. lipnja, bit će na djelu lokalne ceste Zračna luka Pleso- željeznička stanica Velika Gorica.

Dionica će biti zatvorena od 8 do 17 sati, a vozači se mole da koriste obilazne pravce: Ulica Breščenskoga- Klarići-Ilovnjak-Rakarska i obrnuto.
http://www.rvg.hr/index.php?id=3127

Tera je to cesta?

KOJA GORA IVO DRAGAN PANTIC SMEDEREVAC UZIVO

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Koja cesta,Ivo!?
« Odgovori #367 : Lipanj 22, 2010, 12:50:27 poslijepodne »
lokalne ceste Zračna luka Pleso- željeznička stanica Velika Gorica.

Kak je ovo precizno, bog te...  Pa kolko ima od zračne luke do željezničke stanice? Bu više od 4 km? I kaj ja sad iz tih vijesti da znam, de budu to oni zaprli? Na kojem dijelu?

Osim toga - kak se veli "djelu" ili "dijelu"?

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #368 : Lipanj 25, 2010, 02:22:44 poslijepodne »
Baš gledam ovih dana gradilište nadvožnjaka preko goričke. Uvijek isti prizor, dva radnika se vozikaju u nekom viličaru, jedan negdje još eventualno nešto kucka, i to je uglavnom to. Ako ovom brzinom nastave raditi, mislim da će biti gotovi negdje do 2030.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #369 : Lipanj 25, 2010, 02:26:49 poslijepodne »
Ja ne vidim nikoga, ali vidim rezultate rada... i zadovoljan sam.  ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline prvivozac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 50
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #370 : Lipanj 27, 2010, 11:09:15 prijepodne »
smo što kad i konačno naprave taj nadvožnjak, (kojeg mrcvare godinu i pol dana) - nema se gdje spojiti dok se ne dovrši cjelina, koja kako vidim ne napreduje nikako, npr. pored ambasade.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #371 : Lipanj 27, 2010, 11:22:29 prijepodne »
Bitno je da se prvo kompletno premosti i dovrši izgradnja onog dijela koji ide iznad stare trase Velikogoričke ceste, da se makne ono koljeno, a onda će brzo biti gotovo i cjelokupno spajanje sa južne strane, dok je ono sa sjeverne, prema Zagrebu, dosta problematično...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline prvivozac

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 50
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #372 : Lipanj 27, 2010, 06:40:27 poslijepodne »
da, ali čuo sam da je bar prije bilo problema oko imovinskih odnosa, otkupa zemlje oko ambasade itd. bilo bi dobro kad bi se mogli iskorištavati dijelovi koji su već sagrađeni. a nadvožnjak preko ranžirnog ćemo vidjeti :)

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Autocesta
« Odgovori #373 : Kolovoz 06, 2010, 08:49:45 poslijepodne »
Vidim već dugo nitko ništa ne komentira na ovu temu....

Inače danas sam išla  onom novom cestom koja ide  iz  Gradića  do  nadvožnjaka u Kurilovcu, ide se paralelno uz  autocestu,  jako dobro napravljeno,  to mi je itekako skratilo put . 
Ipak su održali obećanje  o tome  , barem.

Offline spacelab

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 10
  • Karma: +0/-0