Autor Tema: SRETNA NOVA  (Posjeta: 6215 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
SRETNA NOVA
« : Prosinac 31, 2013, 12:20:24 poslijepodne »
Nažalost, imamo i ovakvih novogodišnjih želja...ovo nam je upravo stiglo mailom...
"Poštovani iz mojeg najomiljenijeg radija, a to je RADIO SLJEME, željela bi vam kazati moju novogodišnju želju za iduću godinu a to je da svi dotepenci (mislim na dalmatince, bosance i hercegovce) koji su se od nedavno dotepli u naš nekada lijepi Zagreb,koji su otišli svojim domovima od kuda potiču NEKA TAMO I OSTANU u nastupajućoj godini, jer će više biti radnih mjesta za našu djecu koja su ovdje rođena. Konkretno, moje djevojke, jedna je novinar diplomirala u Lepušićevoj ul. a druga dipl. ekonomistica, već imaju spremljene vize za Kanadu, a naši dragi dotepenci neka rade u njihovom gradu. Naravno, kako su došli do zaposlenja. ZNA SE preko razno raznih kumova, direktora koji su pretendenti za Remetinac. Živjela sam u Preradovićevoj ulici a sada u Maksimiru, znadem jako dobro kakav je bio nekada Zagreb, prije svega čist i kultura je prevladavala a sada ?

https://www.facebook.com/radiosljeme
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: SRETNA NOVA
« Odgovori #1 : Prosinac 31, 2013, 02:37:44 poslijepodne »
Zašto na žalost?? Pa žena je rekla sve po istini, njezin grijeh je valjda što je odlučila biti glasnogovornica desetaka i desetaka, pa i stotina tisuća ljudi u ovom gradu i njegovoj okolici... i sam sam ne jednom, usred Zagreba, bio žrtva uskraćivanjem nekih osnovnihj stvari jer je Bosančero šef uzdizao svoje Bosančerose, a meni rekao "kada budeš Bosanac, onda ćeš dobiti i bolju ocjenu"... to je svakodnevna priča, no ona "nije diskriminacija", diskriminacija je samo kada se ukaže na tu istinu... c'mon!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”