Autor Tema: Da se malo i Goričani reklamiraju  (Posjeta: 45857 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #30 : Travanj 16, 2012, 09:24:25 prijepodne »
Samo bih se nadovezao na ovaj upit " ne bi li trebao biti objektivan kao moderator" jer kao i kolege forumaši muha, mglavovic, kruno i još neki jednako mislim isto.

Isprika na mojoj iskrenosti  :)

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #31 : Travanj 16, 2012, 09:53:48 prijepodne »
Samo bih se nadovezao na ovaj upit " ne bi li trebao biti objektivan kao moderator" jer kao i kolege forumaši muha, mglavovic, kruno i još neki jednako mislim isto.

Isprika na mojoj iskrenosti  :)

Sada na osnovu moje dobrote otvarate komentare na rad moderatora.
To je naravno jasno i Vama i meni.

Ne zamjeram na iskrenosti,ali odgovaram da obrisani postovi nisu imali nikakve veze sa temom. To bi trebalo biti dovoljno, a znate sami kaj je sve pisano. Po ovome više ne želim raspravljati jer nije vrijedno.

Svaka pristojna, kulturna i rasprava s međusobnim poštivanjem ima mjesta i nije upitna.
Ono što nije u skladu s time je obrisano.
I biti će i ubuduće.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

kruno

  • Gost
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #32 : Travanj 17, 2012, 10:49:20 poslijepodne »
Sada na osnovu moje dobrote otvarate komentare na rad moderatora.

Pa nisi ti sveta krava da ti nitko ne smije dati kritiku, ne razumijem

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #33 : Travanj 17, 2012, 11:26:04 poslijepodne »
Sada na osnovu moje dobrote otvarate komentare na rad moderatora.

Pa nisi ti sveta krava da ti nitko ne smije dati kritiku, ne razumijem

Očito da ne razumiješ. No da si čital pravila foruma onda bi razumio.

kruno

  • Gost
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #34 : Travanj 18, 2012, 09:39:49 prijepodne »
Nitko nije komentirao odluku moderatora, nego njegovu objektivnost.
Odluka omicanju tekstova ili nečeg trećeg nije upitna ali objektivnost bogami je i to ne stoji u pravilima da se ne smije komentirati objektivnost rada moderatora ili admina.

Evo što piše u pravilima:
Odluke moderatora se ne komentiraju već se za objašnjena obratite administratorima ili moderatorima privatnom porukom.

Nitko nije povrijedio pravilo, ali se ljudi sa pravom pitaju dali je čovjek objektivan u svom poslu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #35 : Travanj 19, 2012, 11:03:55 poslijepodne »
Nitko nije povrijedio pravilo, ali se ljudi sa pravom pitaju dali je čovjek objektivan u svom poslu.
Već je sama ova tvoja diskusija komentiranje njegovih odluka, tako da ti opet kršiš pravilo, po ne znam koji put.

Dobronamjerno ću pretpostavit da ti to samo ne kužiš, i iznimno (!) ću ti ovaj put oprostit ta kršenja pravila, ali ak smjesta ne prestaneš komentirati moderatorov rad, u kaj spada i tvoje sumnjanje u njegovu objektivnost, morat ću te bez daljnjeg upozorenja sankcionirati. Na duže vrijeme.

Pa si ti sad malo razmisli kaj je njegov rad, kaj je njegova objektivnost, ali i kaj ti sam zapravo tražiš.

Ovo vrijedi i za druge koji bi htjeli komentirati rad moderatora. Ne znam zakaj vas uopće podsjećam na pravila. Na drugim forumima bi vas odma bez tumaćenja banali...   ???
« Zadnja izmjena: Travanj 20, 2012, 12:02:38 prijepodne BobRock »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #36 : Travanj 27, 2012, 11:35:32 poslijepodne »
Prva nagrada "Vrijedne ruke" goričkoj bravariji
...Priznanje je dodijeljeno za proizvod – metalnu kovanu rešetku ugrađenu u IZO staklo koja služi kao zaštita od provale, a istovremeno i kao ukras.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/4524/prva-nagrada-vrijedne-ruke-gorickoj-bravariji.aspx
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #37 : Travanj 27, 2012, 11:45:28 poslijepodne »
Prva nagrada "Vrijedne ruke" goričkoj bravariji
...Priznanje je dodijeljeno za proizvod – metalnu kovanu rešetku ugrađenu u IZO staklo koja služi kao zaštita od provale, a istovremeno i kao ukras.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/4524/prva-nagrada-vrijedne-ruke-gorickoj-bravariji.aspx

Zanimljivo! Iako se IZO staklo mora u nešto ugraditi a to nešto bi se opet moglo provaliti(okvir ili PVC krilo), što se tiče sigurnosti, ukras svakako kome se to sviđa!

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
HOP i VG Poduzetnički centar potpisali sporazum!
« Odgovori #38 : Studeni 09, 2012, 06:24:44 poslijepodne »
HOP i VG Poduzetnički centar potpisali sporazum!

Zbog zajedničkih interesa na širenju informacija o lokalnom gospodarstvu, poticanju razvoja poduzetničkih mreža i educiranju šire javnosti o poduzetništvu, u petak, 09. Studenog 2012.g. u prostorijama
VG Poduzetničkog centra potpisan je sporazum  između VG Poduzetničkog centra d.o.o. i udruge Hrvatski obrtnici i poduzetnici o suradnji na razmjeni informacija i tema iz područja poduzetništva u sklopu rada portala Turopoljka.com.

Kao što je poznato, nacionalna  udruga HOP Hrvatski obrtnici i poduzetnici u Velikoj Gorici okuplja 200-tinjak obrtnika i poduzetnika, te je na inicijativu istih osnovan portal Turopoljka.com koji služi za informiranje obrtnika i poduzetnika s područja Velike Gorice, ali i samih građana.

Suradnja između sporazumnih strana obuhvaćati će aktivnosti  sustavne  razmjene  informacija i vijesti o temama iz spektra rada VG Poduzetničkog  centra i HOP-a, promidžbu sadržaja i ciljeva portala Turopoljka.com kroz medije kojima upravlja VG Poduzetnički centar, i to korporativnu Internet stranicu i dvotjedni elektronski bilten „Poduzetnički radar“ kojeg VG Poduzetnički centar dostavlja na adrese građana i poduzetnika prijavljenih u bazu primatelja elektronskog biltena, kao i promidžbu aktivnosti i projekata VG Poduzetničkog centra kroz portal Turopoljka.com

Ovo je mali korak kojim ćemo našim članovima, ali i ostalim obrtnicima i poduzetnicima iz Velike Gorice pružiti adekvatniju i učinkovitiju informiranost, te jednako tako pojednostaviti komunikaciju sa stručnim ljudima koji rade u VG Poduzetničkom centru, koji uvelike mogu pridonijeti razvoju i unapređenju poslovanja, a pogotovo kada je riječ o fondovima EU. Vjerujem da će  naše iskustvo s kojim se svakodnevno susrećemo kao obrtnici i poduzetnici i iskustvo stručnih i educiranih ljudi iz VG Poduzetničkog centra uroditi plodom – rekao je predsjednik HOP-a Zoran Žic.

Podržavamo inicijativu umrežavanja goričkih gospodarstvenika i radujemo se pružanju savjetodavne potpore svim zainteresiranima, posebice na području EU fondova i edukacija „po mjeri“ poduzetnika, dodala je Ana Radman iz VG Poduzetničkog centra.

Turopoljka.com

Jaguar

  • Gost
Odg: HOP i VG Poduzetnički centar potpisali sporazum!
« Odgovori #39 : Studeni 09, 2012, 06:40:50 poslijepodne »




Suradnja između sporazumnih strana obuhvaćati će aktivnosti  sustavne  razmjene  informacija i vijesti o temama iz spektra rada VG Poduzetničkog  centra i HOP-a, promidžbu sadržaja i ciljeva portala Turopoljka.com kroz medije kojima upravlja VG Poduzetnički centar, i to korporativnu Internet stranicu i dvotjedni elektronski bilten „Poduzetnički radar“ kojeg VG Poduzetnički centar dostavlja na adrese građana i poduzetnika prijavljenih u bazu primatelja elektronskog biltena, kao i promidžbu aktivnosti i projekata VG Poduzetničkog centra kroz portal Turopoljka.com



Kaj dela taj VG Poduzetnički centar osim što reklamira  deklu udavaču, turopoljku našu?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #40 : Studeni 09, 2012, 07:21:38 poslijepodne »
Mene je jen pogled na deklinu stranicu povedal se.
Ista meta- isto odstojanje.
wwwg tablice

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #41 : Studeni 09, 2012, 08:19:39 poslijepodne »
tak je to kunta kad si pede....! Toliko si destruktivan da sam sebe šamaraš dok gledaš komediju. pazi da ti medo ne uruči cipelu jer mu krades med svojim pisanjem!
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #42 : Studeni 09, 2012, 08:19:51 poslijepodne »
tak je to kunta kad si pede....! Toliko si destruktivan da sam sebe šamaraš dok gledaš komediju. pazi da ti medo ne uruči cipelu jer mu krades med svojim pisanjem!
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #43 : Studeni 10, 2012, 12:37:19 poslijepodne »
Dobra komedija!
Bar bu meda posle cipele.
wwwg tablice

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: Da se malo i Goričani reklamiraju
« Odgovori #44 : Studeni 15, 2012, 09:00:12 prijepodne »
HOP u Zadru

Udruga Hrvatski obrtnici i poduzetnici (HOP) krenula s radom i u gradu Zadru

 Nakon osnivanja udruge HOP, Hrvatski obrtnici i poduzetnici koja je krenula iz Velike Gorice, za predstavnika grada Zadra i Zadarske županije imenovan je Vedran Vidučić, suvlasnik tvrtke MV MEDIA CONSULTING. U narednom razdoblju, primarni cilj bit će  okupiti grupu obrtnika i poduzetnika koji se bave ugostiteljstvom, turizmom i povezanim djelatnostima u smislu provođenja ciljeva i zadaća udruge HOP.


http://turopoljka.com/2012/11/15/hop-u-zadru/