Autor Tema: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?  (Posjeta: 51735 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #90 : Prosinac 09, 2012, 08:16:27 poslijepodne »
Citat:
koko-vg
O krivo parkiranim autima,

Ima jedno izvješće Gradskog redarstva u kojem piše da se tamnozeleni Golf marke Opel Astra reg. oznaka........... parkirao na zelenoj površini Juraja Dobrile u Pucekovićevoj ulici kod br. 12...Koko, majstore da nisi ti to pisal?....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #91 : Prosinac 09, 2012, 08:49:56 poslijepodne »
... samo jedan mali dio iz Wikipedije ....

Muhe (Muscidae) su porodica srednje velikih do velikih dvokrilaca (Diptera) s usnim organima za lizanje i sisanje, koji su kod nekih preobraženi za probadanje kože životinja. Ličinke se hrane biljkama, truleži ili su nametnici. Muhe su prenosnici mnogih zaraznih bolesti: bolest spavanja, tifus, paratifus...     
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #92 : Prosinac 10, 2012, 04:46:21 poslijepodne »
Dečec, nemoj izbjegavati odgovore kvazihumorom...

Kao drugo, nemoj pametovati o stvarima o kojima pojma nemaš (BTW, mene nitko ne može premjestiti ni u drugu postaju bez moje suglasnosti, kamoli na drugi kraj države!), u Hrvatskoj ne postoje dekreti, a kao drugo - tebe mogu premjestiti samo na cestu, i to doslovno... a to se onda više ne plaća, ideš kuda hoćeš i radiš kaj hoćeš... kakva je klima, to je puno vjerojatniji scenarij negoli da mene premjeste ikamo osim na bolje radno mjesto...

Ja se nikada nisam skrivao iza značke, dapače na mojem autu nema prepznatljivih znakova da je auto od policajca, meni nije nikada problem platiti 4 kune za parking (i sram bi me bilo da je).

O proceduri kako se ide u službeni posjet, volio bih da mi objasniš kako to izgleda, osobito ako to ide policija sa nalogom... vjerojatno se za posjetu jednoj tako velikoj, uvaženoj personi treba najaviti kod njegove tajnice??  ::)  C'mon, nemoj me nasmijavati...

A glede veze sa HNS-om, nema beda... u to nitko nije vjerovao, obzirom da ti nemaš veze ni sa samim sobom, kamoli sa strankom, pa makar to bio nekakav opskurni HNS... no i oni, vjerojatno, imaju nekakve kriterije... sudeći po čelništvu stranke, isti su katastrofalni, no ipak... i takve treba moći proći...
« Zadnja izmjena: Prosinac 10, 2012, 05:06:06 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #93 : Prosinac 10, 2012, 04:59:40 poslijepodne »
... pametni ... klecaju mi koljena od straha ...  kaj da velim tajnici tko će ti navratiti (s nalogom) ? Budi ozbiljan, da mi jadnica ne umre od straha kad te vidi tako napuhanog ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #94 : Prosinac 10, 2012, 05:07:36 poslijepodne »
Ako ti klecaju, sam si si kriv. Kojoj tajnici bi ti rekel? Onoj naslonjenoj na stup sa znakom parkirališta?  :) :)  Za tebe je i tajnica bog i batina...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #95 : Prosinac 10, 2012, 08:01:04 poslijepodne »
... ti po parkiralištu ko maxim po diviziji ... dobro, kaj ti fakat imaš problema s kojim parkiralištem ili ti je koji redar ostavil čestitku ? Primil si se parkiranja ko pijan plota.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Tko je sve u goričkom političkom svinjcu?
« Odgovori #96 : Prosinac 10, 2012, 10:19:00 poslijepodne »
Ja bih baš volio da mi ostavi čestitku - ti ili neki sličan tebi - no nekako znam da mi to nije moguće; ja uvijek platim parking, parkiram unutar iscrtanog prostora, tako da je sa moje strane sve 5... a i da nije, svejedno - baš bih volio da mi pšočne pametovati o zakonima, osobito onima koji mu nisu u ingerenciji (a nije ni jedan, on je na razini gradskih uredbi...)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”