Autor Tema: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"  (Posjeta: 75874 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #30 : Siječanj 20, 2011, 01:23:01 poslijepodne »
Koko opet si se uzrujao, da te boli ona stvar za VFK i SDP nebi tako planuo. Gospodine Z. Rovisan ako citate ovaj forum svaka vam cast na hrabrosti! Takve ljude trebamo u politici.

Krok ... reci čovjeku otvoreno :" gospon Rovišan, dozvolite da vam se uvučem ... "  ako  te Muha ni prestigel ...

još jedan dokaz da lupetaš kad nemaš ništa za reči ili zalepiti neki članak sa nekog portala. Očito je samo gnoj u prištu ;D
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #31 : Siječanj 20, 2011, 01:36:29 poslijepodne »
Koko opet si se uzrujao, da te boli ona stvar za VFK i SDP nebi tako planuo. Gospodine Z. Rovisan ako citate ovaj forum svaka vam cast na hrabrosti! Takve ljude trebamo u politici.

Krok ... reci čovjeku otvoreno :" gospon Rovišan, dozvolite da vam se uvučem ... "  ako  te Muha ni prestigel ...

još jedan dokaz da lupetaš kad nemaš ništa za reči ili zalepiti neki članak sa nekog portala. Očito je samo gnoj u prištu ;D

... kaj te je sram kaj su ljudi skužili da si uvlakač ??? koliko ga fališ, ti si mu do pasa v riti,  ...  ti govoriš o ljudskom dostojanstvu i gnojnim prištevima ???  pa daj stani pred ogledalo i pogledaj se.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #32 : Siječanj 20, 2011, 06:25:16 poslijepodne »
Zatšo ne bi neko novo lice došlo na političku scenu VG?
Zašto taj neki ne bi bio čovjek čistih ruku?
dali je korumpiran? - NIJE
Dali netko može reći za njega da je nepotista? - NE
Zašto onda tolik bura oko Zlatka?


To me podsjeća kao i bura oko gospodina Šimca N. iz Novog Čiča.
Bura a čovjek odličan i samo radi svoj posao i naravno dobio najveći broj glasova.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Ocelot

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 30
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #33 : Siječanj 21, 2011, 04:22:03 poslijepodne »
Krok kao prvo, jel si ti u svojstvu advokata Zlatka Rovišana? Pitam to jer si se raspisal full o njemu. Opet, možda si ti jedan iz nove snage velike gorice - HSD-a. Po meni Rovišan gubi legimitet onim trenom kada kao član SDP-a podržava HDZ-ovog gradonačelnika. Osobno ga ne bi primio ni u jednu stranku više, nikad ne znaš kaj ti može napraviti. I opet, zar je on mislio poslije svega toga, dobiti izbore u SDP-u???? pa nemojmo se zavaravati....
Druga stvar koja me smeta,a to je da se sad, nakon Rovišanovog izbacivanja iz SDP-a piše kak je on podizao SDP, kak su ga drugi gađali s paradajzima i da je trpil velike uvrede. Svi koji su članovi SDP-a vrlo dobro znaju kakve su kalvarije prolazili, tako da nemojmo biti isključivi. Isto tako što je on radio prije i poslije pada sistema (komunističkog)??? Pa jel ko pita mene kaj sam ja radil?? Ja se s tim ni ne hvalim niti mislim da je relevantno za ovu temu. A tema je nova snaga - HSD. Čiji je predsjednik Zlatko Rovišan. NIje uspio u SDP-u, pa je našao pogodno tlo gdje može djelovati. Ne želim ništa proricati, ali molim da me se podsjeti poslije parlamentarnih izbora koliko je HSD dobio a koliko je dobio SDP. To je jedino relevantno.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #34 : Siječanj 21, 2011, 05:46:00 poslijepodne »
Citat:
kao član SDP-a podržava HDZ-ovog gradonačelnika

..pa kaj nisi pročital njegovo obrazloženje kojim se brani?...gdje to piše da je on podržao?..tko je potpisao sporazum?...u optužnici mu se imputira da je on potpisao sporazum što je notorna laž i obmana...pa sve ljepo piše, svi znamo da je sporazum potpisao Stjepan Rakarec, predsjednik zz turopolja a ne Zlatko Rovišan...istog je odabralo predstavničko tijelo zz da bude nazočan pri potpisivanju sporazuma...kaj je on trebal napraviti?...biti nepristojan i ne pozdraviti hvale vrijednu inicijativu?...zašto isto nije napravio Picula=?...tko mu je branio??...he..pa tu i je poanta, kriva procjena, neupućenost, neznanje i infantilnost SDP-ovaca (prvenstveno mislim na Piculu) na što je Zlatko cijelo vrijeme ukazivao...kaj se dogodilo...?..hebate pobijedio Barišić...Zlatko progovori u lokalnim novinama kaže ono kaj je non stop govorio dakle istinu tko je kriv za izborni debakl i stoga neka krivac odgovara "vrijeme je da netko kaže Piculi da ode" , a ono njega izbace a Picula ostane...krasno...i ti to podržavaš?...znači po tebi čovjek ne smije reći istinu?...ovim svojim postom potvrdio si da nemaš vlastito mišljenje već si stranački izmanipuliran i koristi te se za nešto čega nisi vjerovatno niti sam svjestan...he...ne zamjeram ...pamet vjeruj dolazi s godinama...

 

Offline Ocelot

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 30
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #35 : Siječanj 21, 2011, 10:45:45 poslijepodne »
Ma daj muha, molim te. Jel ti misliš da sam ja tolko naivan??? Ako je iko pokazao političku nezrelost onda je Rovišan. A za takvog dugogodišnjeg člana SDP-a i aktivista (kakvim ga prikazuju), čudim se kak se dal tak izmanipulirati. Ili možda nije? možda ima svojih interesa u urbarskoj zajednici. Uostalom, koja je potreba da se Rovišan tam slika sa gradonačelnikom ako je potpis dal Rakarec??? To je čisti ego ništa drugo, uvlačenje u guzicu.... I nemoj me molim te učiti o politici. Imam ja svoje stavove i znam ih jasno artikulirati za razliku od nekih. I opet se vraćam na staru tezu a to je - sve bu se vidlo na izborima, oni su jedino relevantni u političkom natjecanju. Ako ti muha misliš da HSD može dobiti više glasova od SDP-a i ostalih,ozbiljnih stranaka.... Jaaaaaaakoooo teško. Jedino ako odluče koalirati s DC-om, koji još , jadan ne zna s kim bi koalirao.  :) :)

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #36 : Siječanj 21, 2011, 11:00:53 poslijepodne »
SDP  dobiva glasove  zbog nezadovoljstva gradjana HDZ-om, a ne jer misle da ljudi u SDP-u mogu pokrenuti nesto. Od dva zla biraju manje. I svi znamo da SDP ima rejting koji ne zasluzuje svojim radom. O Sanaderu ne zelim trositi slova. Koji bi to SDP-ovac mogao pokrenuti nesto na bolje? Mozda je to bio iskoristeni LJubo Jurcic, drugoga ne vidim. Sve su to stare prdonje i partijski poltroni.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #37 : Siječanj 21, 2011, 11:13:32 poslijepodne »
Citat:
Ako ti muha misliš da HSD može dobiti više glasova od SDP-a

Ne mislim, a otkud ti to?..pa iole normalan zna da je to nemoguće, sdp-e dobija glasove za razliku od drugih radio ili ne radio...drugi se moraju (osim hdz-a) dobrano pomučiti, naravno tako i hsd-e ukoliko želi preći izborni prag što i nije nemoguće, sjetimo se unazad lokalnih izbora od nezavisne liste, tds-a i dc-a...dakle novo lice ili politički proizvod uvjek dobija komadić kolača i naravno s tog gledišta promatram hsd-e...nego reci mi tko je kriv za izborni debakl?...marginalci Ličko, Rapa, Trupčević, Pišl, Vidić...?...ili Picula?...VFK?...reci neopterećeno iskreno kaj misliš tko je stvarno kriv i odgovoran?...izbaci iz sebe slobodno sve negativno živimo u slobodnoj demokratskoj državi nemaš se čega bojati...

Offline Ocelot

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 30
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #38 : Siječanj 22, 2011, 02:29:58 poslijepodne »
[quote izborni prag što i nije nemoguće, sjetimo se unazad lokalnih izbora od nezavisne liste, tds-a i dc-a...dakle novo lice ili politički proizvod uvjek dobija komadić kolača i naravno s tog gledišta promatram hsd-e... quote]

Znači želiš propast ili marginalizaciju HSD-a?. Pogle di je nezavisna lista i TDS??? nema ih više na političkoj sceni. TDS je još i poživel s obzirom da je velike novce Žužić ulupal u njega, al kad je videl da to ide sve u propast povukel se.... o dc-u da i ne pričam, politički trgovci najgore vrste. Ajde nezavisna list je imala Karasa i stvarno dobru ekipu, dok ju nije HDZ uništio, TDS je imala novce, DC je u ono vrijeme imao vrlo jaku VŠO koja je izletjela iz vlade zbog neakvih odavanja informacija, ali na kraju se ispostavilo kud sve to vodi i da se toj ženi ne treba vjerovat. HSD s druge strane ima Zlatka Rovišana. Ne vidim neku jačinu i politoičku mudrost oko njega. Na kraju se svodi da on hoće sinekuru u budućoj vlasti.... Ili kak bi ti rekel komadić kolača....

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #39 : Siječanj 22, 2011, 03:07:29 poslijepodne »
Na kraju se svodi da on hoće sinekuru u budućoj vlasti.... Ili kak bi ti rekel komadić kolača....

Pa što je loše u tome, to i je bit politike biti na vlasti, a ne vječita oporba.

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #40 : Siječanj 24, 2011, 08:27:35 poslijepodne »
Citat:
Znači želiš propast ili marginalizaciju HSD-a?.

Krivo, ne želim ja da nitko propadne no bilo bi mi moram priznati drago da HSD-ovci otmu ovim ljenčugama koji glume ljevicu (SDP-e, HNS) jedan određen broj glasova i uspiju ući u vijeće..he..bilo bi zgodno vidjeti dojučerašnje stranačke kolege koji jedan o drugom sve znaju sad sa različitih strana i pogleda pregovaraju o vlasti...

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #41 : Siječanj 24, 2011, 10:56:32 poslijepodne »
..bilo bi zgodno vidjeti dojučerašnje stranačke kolege koji jedan o drugom sve znaju sad sa različitih strana i pogleda pregovaraju o vlasti...
[/quote]

odma bi koaliral sa hadezeom,mislim ono sam da zadržiš suprotnu stranu

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #42 : Siječanj 25, 2011, 08:00:21 prijepodne »
Citat:
odma bi koaliral sa hadezeom,mislim ono sam da zadržiš suprotnu stranu

Nije nužno, po mom mišljenju a i realno imali bi bolju pregovaračku poziciju u pregovorima sa SDP-om, hoću reći mogli bi tražiti i dobiti puno više...
Milanović je ionako Trojanac u redovima SDP-a sa zadatkom da vrati zalutale ovce npr. Kotrmanović 2003 poručio je tadašnjem Račanu da će ga pjesti crne vrane a sad evo ti ga u SDP-u ni manje ni više saborski zastupnik, glavna uzdanica, zadužen za prava branitelja..he.....u pitanju je teiming kad će se projekt početi i provoditi...

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #43 : Siječanj 25, 2011, 10:23:10 prijepodne »
iskreno,,,,,,,,na ovo ću se samo nasmijati,,,,pa to je kao da i Žic ide koalirat sa sdpeom,stvarno svašta.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: HSD - nova snaga velikogoričke "potrošene ljevice"
« Odgovori #44 : Siječanj 25, 2011, 11:31:06 prijepodne »
Upravo tako, "pošteno ak nejde drukčije", očito će političari u skoroj budućnosti sve više morati koristiti ovu uzrečicu..btw zamisli kakvog su se potencijala riješili SDP-ovci, mislim na Žica, hebate SDP-ovci se tako olako odrekoše takvog čovjeka...e tu se vidi politička pamet i mudrost koja u SDP-u nedostaje..umjesto da afirmiraju ljude koji žele, hoće i mogu i daju im prostora oni ih zatiru...umjesto da njeguju temeljne vrednote socijaldemokracije međusobno uvažavanje, različitost, slobodu mišljenja, solidarnost, jednakost...itd. oni njeguju trač (tko je što rekao, s kim si razgovarao, s kim je tko popio kavu ili piće...), jedan drugom rade o glavi, prokazuju se, tuže se, na vidjelo izlaze najgore ljudske osobine kojih bi se posramio i vođa crvenih kmera...dakle žive, rade i djeluju sasvim drugačije od ovih ljepih epiteta koje sam nabrojio dok su im puna usta istih dok se dodvoravaju...e sad tko je pokvaren ovdje?...tko je licimjer?...ŽIC?...hm..