Autor Tema: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?  (Posjeta: 29745 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #15 : Lipanj 23, 2010, 02:05:36 prijepodne »
....već jemput stati na kraj tem BiH-ovcima. >:(

delta jel i Žuža bosanec? Njega navodim samo kao primjer, shebal je pol Gorice s ovim bosancima-hercegovcima u HDZ-eju, on mora da je isto bosanec ili ti hercegovec, al Vi to možda bolje znadete od mene. ^-^
Al dobro opet nije u redu da ističemo, radi onog većeg dijela poštenog Naroda, bez obzira od kud a ko će ga znati još u ono vrijeme samoupravljanja i radnih akcija tko je kome babo.  ;D

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #16 : Lipanj 23, 2010, 09:34:12 prijepodne »
Je je svi ti bosanđerosi, su veči hrvati i branitelji nek mi koji smo tu rođeni, svi su si oni sredili penzije, rvi-e, ptspi-e u  HR , a aute registrirali u BiH, poreze plačaju BiH, busaju se u prsa kak vole HR, a pokrali su se kaj se dalo i sad tu pri nami očeju gospodariti.
Imal sem za čuti (ne znam jeli to istina ili ni) da je dotićni ptsp-ovec krivotvoril potpise ljudi koji nisu dali suglasnost.
Mislim da tu ima sega samo ne pravice i da bi to trebale ispitati nadležne službe ljepe naše i već jemput stati na kraj tem BiH-ovcima. >:(

ako hoces nekome stati na kraj izbori su ti najbolji nacin...samo kaj te muci cinjenica da hdz-u svi izlaze na izbore a ostalim polovica biraca...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #17 : Lipanj 23, 2010, 11:46:37 prijepodne »
shebal je pol Gorice s ovim bosancima-hercegovcima u HDZ-eju, on mora da je isto bosanec ili ti hercegovec, al Vi to možda bolje znadete od mene.

Zakaj bi moral biti? Pa i Tuđman nije bio ni Bosanac ni Hercegovac, pa im je dao slobodne ruke da rade što hoće... mislim da je nacionalno-rođački kriterij prisutan, ali da nije prioritetan, već je to interes tipa "ruka ruku mije"...

A kod BiH-suradnika ima nekako najbolje - za takve radnje i kombinacije - prijemčljive suradnike, oni ne postavljaju puno pitanja, od malo stvari koje razumiju u životu takve kombinacije kuže od prve...
« Zadnja izmjena: Lipanj 23, 2010, 11:48:54 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #18 : Lipanj 23, 2010, 01:37:45 poslijepodne »
Amen.

Kaj to slaganje sa gornjim odgovorom?

Da.
Kaj tu nije jasno?
Nis... osim kaj si se slozio sa sledgeom heheheh

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #19 : Lipanj 23, 2010, 03:55:36 poslijepodne »
Pa kada uzmeš kao kriterij poštovanje istine i činjenica, to se može svakome dogoditi... kada ti je bitno tko je što rekao, a ne i sadržaj toga što je rekao, onda se možeš složiti sa mnogima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #20 : Lipanj 23, 2010, 05:09:44 poslijepodne »
Mislim da tu ima sega samo ne pravice i da bi to trebale ispitati nadležne službe ljepe naše i već jemput stati na kraj tem BiH-ovcima. >:(
Nekak mi se čini da posle 20 let "zakorenjivanja",iste i nijovoga sustava,z te mele ne niš,dečki moji.
Trpi i gukaj.

amarkulin

  • Gost
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #21 : Lipanj 23, 2010, 05:34:34 poslijepodne »
Amen.

Kaj to slaganje sa gornjim odgovorom?

Da.
Kaj tu nije jasno?

Nis... osim kaj si se slozio sa sledgeom heheheh

Možda nisi primijetio ranije, ali ja sam se oko PUNO stvari slagao sa Sledgeom. A oko drugih PUNO se nisam slagao - i to žestoko! S njim je teško biti u sredini. A i sa mnom...  ;)

Offline Muzh

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 152
  • Karma: +0/-0
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #22 : Lipanj 23, 2010, 05:36:50 poslijepodne »
Od seh komentarov mene tu sejeno josch ni videti gdo je tu i kaj krivo naredil ter mi se vidi da to jedino more razreschiti sudec s pomoch nepristraneh veschtakov.

Ja ko laik samo vidim da je hizha malo prevelika za grunt na terom je sezidana.

Kaj se Bosancov dotikavle vas lepo prosim da ne vredjate i ne generalizerate. Bosna je isto kak i Medjimurje ili Goski kotar vekovna postojbina Horvatskoga naroda. Che i je nekakov Bosanec naredil nekaj krivo am je ni treba se Bosance proglasiti nechastnem ljudima. V sakom je zhitu kukoljov. Ja samo morem rechi z osobnog iskustva da je vekschina Bosancov gozdav i poschten puk isto kak i Turopolci.

Zhiveli.  

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #23 : Lipanj 23, 2010, 06:03:31 poslijepodne »
odmah odite pogledati i zgradu na cosku preko puta crnog grozda....na parceli od 200 m2 napravi se zgrada, a parking mjesta i sve ostalo nije bitno. bas me zanima od kad su ti ljudi poceli dobivati dozvole za ovakve projekte.

Ak si pogledal škicu zgrade na lese mogel si videti da su predvideli 3-4 mesta za parkerajne.
Puno,dost il malo?




Građevinsko zemljište: Velika Gorica, 500 m2

cijena: 1.303.750 kn
približno: 175.000 EUR

Županija:   Zagrebačka
Grad:   Velika Gorica
Općina:   Kurilovec
Tip zemljišta:   građevinsko
Namjena:   komercijalno
Površina:   500.00

Opširnije:
Građevinsko zemljište stambeno - poslovne namjene na samom križanju ulice A.K.Miošića i Kurilovečke.
Idejni projekat gotov.
Prizemlje: 2 poslovna prostora
1. kat: 1 2-sobni stan i 1 2 1/2 - sobni stan
2. kat 1 4-sobni stan sa terasom od 13,90m2.
Sve komunalije na cesti.

Komunalije:
•   Gradski plin
•   Gradski vodovod
•   Gradska kanalizacija
•   Telefon
•   Asfaltni put
 
Dozvole:
•   vlasnički list
   

linka više ni buduči da je prodano...

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #24 : Lipanj 23, 2010, 07:00:17 poslijepodne »
Ak si pogledal škicu zgrade na lese mogel si videti da su predvideli 3-4 mesta za parkerajne.
Puno,dost il malo?


Građevinsko zemljište: Velika Gorica, 500 m2

A je*bate...! Odkud si to sad pak spuknul?

Glede parkirališta - kaj ne bi moralo biti jedno parkiralište po stanu? A kaj je sa tim poslovnim prostorima? Kaj oni ne bi isto morali imati osigurano parkiralište?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #25 : Lipanj 23, 2010, 07:27:12 poslijepodne »
Z arhive maloga črnoga.Mora čovek znati kaj se oko nega dogaja...  ;)
Link ne dela kak ni na "kak skinuti bez downloada" (zato mali črni ne kopera samo naslov i link nek se (ne)bitno jel se nektere stranice gase a vesti brišeju...)

U svezi glede parkirališča nepatvorenoga ko takovoga;kulko Grozd ima pm?
Restoran z 120 mest za sedeti + bertija?

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #26 : Lipanj 23, 2010, 07:37:54 poslijepodne »
nije dosta parkinga jer po zakonu svaki stan mora imat najmanje 1,5 parkirnih mjesta.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #27 : Lipanj 25, 2010, 12:47:48 prijepodne »
Stereotipovi i predrasude su jedno a stvarnost i relanost su drugo, daraga šlapice.
Mene se čini da Vi živite u svijetu predrasuda, ipak bi bilo bolje da kadkada isprobate onu: na zadnjem sjedištu mog auta. ;)

Ajmo se mi vratiti na temu, čini mi se ipak puno smislenije, recite Vi nama a tko gradi tu zgradu tamo kod Grozda?
Tko je investitor? Mene bi zanimalo i za koliko brzo je dobio građevinsku dozvolu, naprimjer. Pucajte ali s pravim podacima. ;)

Bilaj

  • Gost
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #28 : Lipanj 28, 2010, 10:56:34 prijepodne »
Eto skrenuli mi s Bosanaca na pismene ljude.

A ne. Ja još uvijek čekam šlapicu da napiše sve bosanske direktore svih vodečih poduzeća u hrvatskoj - i to da napiše još danas.

Offline kiki

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 35
  • Karma: +0/-0
Odg: Zgradi u koju je uloženo 1,7 milijuna eura prijeti rušenje?
« Odgovori #29 : Lipanj 28, 2010, 11:52:28 prijepodne »
I, kaj velite? Jel bude se ta zgrada rušila ili ne?

Hoću reći, jel se svaka tema mora pretvoriti u prepucavanje i dokazivanje ko je jači na riječima natipkanima u sigurnosti svog doma/posla? I onda me netko pita zakaj ne sudjelujem aktivno u radu Foruma?