Autor Tema: SDP u VG  (Posjeta: 166715 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #120 : Travanj 30, 2010, 06:16:23 poslijepodne »
............
I ne samo zaustavit se na jednoj točki kad se proziva HDZ nego sve navesti ako treba tu na forumu treba otvorit novu temu ..........

Pa kaj čekate? Otovorite. Imate i SDP stranicu.

Kad prenosim isitnite tvrdnje sa dokazima sa HNS stranice, onda ste išli tvrdoglavo tak daleko da ste me proglasili članom predsjedništva HNS. Usput, sad mi se i HNS-ovci "rugaju" i obavještavaju me kad je slijedeći sastanak predsjedništva stranke da ne bi slučajno izostala jer do sada me nikad nije bilo, a sad kad mi je dodijeljen status člana predsjedništva, sad su me "prigrlili".
Tak, ako i na stranicama SDP VG pročitam nešto za objavu ovdje, rado ću to prenijeti i komentirati, možda me i vi u SDP poželite za člana predsjedništva ili me neki umirovljenik ugura k vama (ne bi bilo prvi put)  ;) Ionako se stalno svađate, treba netko tamo doći i viknuti  -
Tišina, svaki u svoj ogranak i primite se posla i počnite reklamirati stranku u dobrom svjetlu, a ne samo u lošem.

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #121 : Travanj 30, 2010, 06:26:39 poslijepodne »
............
I ne samo zaustavit se na jednoj točki kad se proziva HDZ nego sve navesti ako treba tu na forumu treba otvorit novu temu ..........

Pa kaj čekate? Otovorite. Imate i SDP stranicu.

Kad prenosim isitnite tvrdnje sa dokazima sa HNS stranice, onda ste išli tvrdoglavo tak daleko da ste me proglasili članom predsjedništva HNS. Usput, sad mi se i HNS-ovci "rugaju" i obavještavaju me kad je slijedeći sastanak predsjedništva stranke da ne bi slučajno izostala jer do sada me nikad nije bilo, a sad kad mi je dodijeljen status člana predsjedništva, sad su me "prigrlili".
Tak, ako i na stranicama SDP VG pročitam nešto za objavu ovdje, rado ću to prenijeti i komentirati, možda me i vi u SDP poželite za člana predsjedništva ili me neki umirovljenik ugura k vama (ne bi bilo prvi put)  ;) Ionako se stalno svađate, treba netko tamo doći i viknuti  -
Tišina, svaki u svoj ogranak i primite se posla i počnite reklamirati stranku u dobrom svjetlu, a ne samo u lošem.


Gledajte to s ljepše strane da Vas je politička javnost prihvatila vrlo dobro ;)

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #122 : Travanj 30, 2010, 06:29:32 poslijepodne »
Očito sam dirnuo tamo gdje boli.

Mislim da Bilaja baš i ne boli.


Činjenica je slijedeća da je HDZ dva puta izgubio izbore, samim time je dotučen do nogu, obezglavljen i totalno dezorijentiran takav HDZ prihvatio jedino što je u tom trenutku znao a to je, napuštanje sjednica Gradskog vijeća.
Čekajte, kad je to bilo? Kaj oni i sad napuštaju sjednice ili su činili prije?
Pa to smo već apsolvirali, naravno ne i zaboravili, ali to uopće nije tema za raspravu, jer je prestara.


I onda pored toga i na vrlo perfidan način nakon dolaska Barišića funkciju gradonačelnika evidentno nagrađuje Bety. E sad pitanje svih pitanja dali je to zbog dobrih odnosa s Barišićem ili zbog prošle ljubavne avanture s Šimunovićem. Tko je nju nagradio? to je pitanje svih pitanja

Zar mislite da je time nagrađena? Pa bila je direktorica? A sad je potrčko koje se čak ne smije i ne zna izražavati. Ili pita g. Katulića, ili c/p odgovore od Črnka, pa skopira i reklamu i dospjeva u medije pa se mora opravdavati.

Ideš Đurđa je imala ljubavnu avanturu - pa kaj? Kaj vi niste, ili kaj ja nisam? Pa svi smo bili mladi i imali tone i tone avantura? Neki imaju i danas kad su u braku. Kakve to veze ima sa današnjim angažmanom. Žena je u braku, i njena mladenačka ljubav nema baš nikakve veze s tim kaj je imenovana mimo svih pravila glasnogovornicom.

Ja to tak gledam. Samo sam čekala da se žene počnu prozivati za naklonost muškim članovima, što foruma, što stranaka, što istomišljenika.
Dajte radije rspišite se kaj ona radi? Ja ne vidim baš ništa od njenog posla u gradu? Možda i zato jer ne znam koji joj je radni zadatak. Napišite mi o tome ako znate, a ne da li je imala ili ima ili postoje naznake da će imati avanturu? Baš me briga, nek se ljubi s kim se hoće. I ne samo ona, nego svi.
Ne dobiva plaću iz mojeg džepa da se ljubi, nego da radi. Želim znati što ona konkretno radi. Znadete li?

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #123 : Travanj 30, 2010, 06:32:49 poslijepodne »
........

Gledajte to s ljepše strane da Vas je politička javnost prihvatila vrlo dobro ;)

Došlo je doba da velim fala.  :)

Nego, koja to politička javnost? Jeste li vi ta javnost, (jer ste nekak blagi u zadnjih nekoliko postova), ili mislite na stranku ili na umirovljenike? ::)
Zgleda da ste čitali moje lanjske tekstove. Vrijedilo je truda. Fala.

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #124 : Travanj 30, 2010, 08:24:05 poslijepodne »
Zar mislite da je time nagrađena? Pa bila je direktorica?

Koja direktorica s srednjom stručnom spremom? Mislim da je to vrlo bitno naglasti.

Ideš Đurđa je imala ljubavnu avanturu - pa kaj? Kaj vi niste, ili kaj ja nisam? Pa svi smo bili mladi i imali tone i tone avantura? Neki imaju i danas kad su u braku. Kakve to veze ima sa današnjim angažmanom. Žena je u braku, i njena mladenačka ljubav nema baš nikakve veze s tim kaj je imenovana mimo svih pravila glasnogovornicom.

Znam gospođo ali ta je avantura bila s tadašnjim zamjenikom gradonačelnika koji je ostavio trudnu zaručnicu itd itd ....
Tada se po tom pitanju digla vrlo velika prašina.

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #125 : Travanj 30, 2010, 09:22:16 poslijepodne »
Zar mislite da je time nagrađena? Pa bila je direktorica?

Koja direktorica s srednjom stručnom spremom? Mislim da je to vrlo bitno naglasti.

Ali postavljena je kad je Barišić odstupio sa direktorskog mjesta kad je objavio kandidaturu, pa sve do imenovanja za glasnogovornicu.


Znam gospođo ali ta je avantura bila s tadašnjim zamjenikom gradonačelnika koji je ostavio trudnu zaručnicu itd itd ....
Tada se po tom pitanju digla vrlo velika prašina.

Daleko vam seže pamćenje. Ne ulazim jer ne znam, valjda sam bila mala, tj zaokupljena svojim ljubavnim jadima (kojih sad nemam pa se mogu posvetiti praćenju politike  ;) ).
No, ipak je lokalni poličarčić, kao da je to važno. Clinton se izvukao i od skandala i od laži,  gdje se ne bi dogradonačelnik.

Kad bi uredan ljubavni život i bračni status naših političara bili garancija uspjeha i poštenja, onda bi mogli o tome, ali tko je koga i zašto ostavio ili poljubio.. ma dajte, meni nebitno ni za glasanje, ni za kritiku.
To su elementi kojima se služi HDZ jer samo oni vide sebe besprijekornima, a svi ostali su grešnici. To je njihovo oružje: gdje tko spava, tko se gdje vjenča, gdje tko parkira vozilo i čisti snijeg itd... niski, seljaČki i priglupi komentari na kojima su na žalost dobili izbore jer im isti takvi daju potporu. Meni je to ispod svake razine. Ljubavni život je privatna stvar iako je osoba javna. Ali slikanje po narodnjačkim klubovima, striptiz barovima to je za osudu, a čak i vanbračna djeca nisu, jer to se zove ljubav.

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #126 : Travanj 30, 2010, 11:52:37 poslijepodne »
vidim da prolazi stara narodna poslovica JAŠI, JAŠI SVI SMO NAŠI

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #127 : Svibanj 01, 2010, 12:36:33 prijepodne »
vidim da prolazi stara narodna poslovica JAŠI, JAŠI SVI SMO NAŠI

Biste li pojasnili ako to ide na račun mojih postova? Čak nisam niti poslovicu nikad čula.

A ovo - svi smo naši - to baš nije moj dio percepcije ljudi. Ako si gad, onda si gad bez obzira na vjeru, boju i spol / čitaj stanku. Svakog ću prozvati, ali ću stati i u "obranu" ako procijenim da se ne slažem s vašim ili nečijim stavom. Nema tu moji, tvoji, naši. Ili si kriv ili nisi.

A u ljubav ne treba dirati, ljubav je sama po sebi krasna, baz obzira kome se dogodi i u kojoj životnoj dobi. Zaita nikoga ne osuđujem kad se zaljubi i ljubi, bez obzira koga "ostavlja" doma.
Nekim političarima bi bilo bolje da pobjegnu od doma i da se zaljube, bili bi pristupačniji, otvoreniji, lakši, česititiji, ukratko (možda) i pošteniji.  ;)  ;)  ;)  ;)

shaka zulu

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #128 : Svibanj 02, 2010, 02:17:31 poslijepodne »


"Prije će LINK kroz iglene uši..."  >:(

Bilaj

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #129 : Svibanj 03, 2010, 09:07:19 prijepodne »
Činjenica je slijedeća da je HDZ dva puta izgubio izbore, samim time je dotučen do nogu, obezglavljen i totalno dezorijentiran takav HDZ prihvatio jedino što je u tom trenutku znao a to je, napuštanje sjednica Gradskog vijeća.

Joj odustajem.
Nek nam Acer živi u prošlosti.
Svi ostali moraju živjeti u sadašnjosti i nositi se sa rezultatima zadnjih izbora a ne nekih prošlih.

acer1

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #130 : Svibanj 03, 2010, 08:35:11 poslijepodne »
Joj odustajem.
Nek nam Acer živi u prošlosti.
Svi ostali moraju živjeti u sadašnjosti i nositi se sa rezultatima zadnjih izbora a ne nekih prošlih.

Dobro daj nam reci tko ima vlast u GV?
kad ste zadnji put imali vlast u vijeću?
Od zadnje sjednice GV s HDZ-om na čelu vijeća prošlo je tri izbora ili se varam?

Offline brzi

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 92
  • Karma: +0/-0
Odg: SDP u VG
« Odgovori #131 : Svibanj 03, 2010, 09:53:03 poslijepodne »
Citat:
A i ti se pokrij ušima nisi ništa bolji!
A kaj u nedostaku argumenata nemaš niš pametnije izreći...????

Imam nadnaravnu sposobnost da se spustim na nivo sugovornika s kojim komuniciram, pa je tako slučaj i kod tebe! Kakav je sugovornik takva je i moja argumentacija! Čisto radi uštede vremena!

shaka zulu

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #132 : Svibanj 03, 2010, 11:00:13 poslijepodne »
"Prije će LINK kroz iglene uši..."  >:(

Dobra kritika zlata vredi. ;)
Z bičem još i više...  ^-^

sused

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #133 : Svibanj 04, 2010, 10:25:31 prijepodne »
Muha u potpunosti se slažem s tobom.
Nije lijepo da im Ozren vozi plakate...

Ne treba ga izolirati iz društva, ali ovo je pretjerivanje, trebali bi se stidjeti takvih djela.... užas

Pa na što je SDP pao da im invalidi plakatiraju dok "gazde" meze u goričkoj kleti!


A i ti se pokrij ušima nisi ništa bolji!

Naravno nitko nije savršen, ali ja barem ne iskorištavam invalide da mi voze plakate u trokolicama,...jadno...

plemenitashica

  • Gost
Odg: SDP u VG
« Odgovori #134 : Svibanj 04, 2010, 10:38:16 prijepodne »

Naravno nitko nije savršen, ali ja barem ne iskorištavam invalide da mi voze plakate u trokolicama,...jadno...

Stvarno ste bezobrazni. Zašto mislite da netko iskorištava malog Ozrena? Pa i meni da nekaj treba prevesti s placa, a da ga vidim da se vozi prosila bi ga da mi to odveze iako ga ne poznam, i sigurna sam da bi mu to bilo drago, da i on kao osoba s posebnim potrebama može meni „normalnoj“ izaći u susret.
I da znate, baš sad i budem, iako sam rijetko u VG oko placa, ali tražit ću ga po gradu da mi nekaj prepelja. Čak i mene da ne moram pješačiti. I to vama u inat.