Autor Tema: TVGorica.com  (Posjeta: 7526 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
TVGorica.com
« : Prosinac 05, 2010, 04:06:31 poslijepodne »
Je li netko vidio ovo: http://www.tvgorica.com/ ?

I ovaj je projekt nepotpisan, ali ovaj puta domena nije registrirana anonimno: http://whois.domaintools.com/tvgorica.com
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #1 : Prosinac 05, 2010, 05:08:28 poslijepodne »
Pa vidiš da HDZ otvara internet TV. TVT nitko ne gleda pa ne žale novaca (naravno našeg) da sami sebe promoviraju.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #2 : Prosinac 05, 2010, 07:40:21 poslijepodne »
...TVT nitko ne gleda...

Pa zar uopće ima programa? Ne računam spotove.

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #3 : Prosinac 05, 2010, 08:12:05 poslijepodne »
Niti jedna ne radi. Za ovu privatnu TVT baš me briga neka njezin gazda brine o njoj, ako se eventualno USKOK ne pobrine. Za TVG je šteta i sramota da skupa oprema već više od godinu dana propada neiskorištena. Grad je kroz tu opremu mogao izvući natrag dio uloženih sredstava i ustupiti je školama ili veleučilištu. No, sve što se napravilo bila je bahata demonstracija moći uništavanja projekta kojeg je pokrenuo netko drugi. Od opće koristi za grad ni traga. TVG server s kojeg se vrte spotovi tu i tamo se smrzne, pa ga netko restarta i nastavi beskonačnu petlju besmisla.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Bilaj

  • Gost
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #4 : Prosinac 06, 2010, 09:15:41 prijepodne »
Ak je đabalesku onda neka  :D

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #5 : Prosinac 06, 2010, 07:49:32 poslijepodne »
Koliko vidim na maxtv-u već neko vrijeme se uopće ne vidi TVG pa mi nije jasno čemu se taj poslužitelj vrti?!

Kad se pokretala ta TV ja sam tvrdio da je bolje da se pokrenula neka vrste Internet televizije s puno manjim sredstvima čije bi se emitiranje svodilo na objavljivanje priloga koji bi bili dostupni na webu. Na taj način bi bio veći doseg, a sve bi bilo puno jeftinije. Tek kada bi se ekipa uigrala i kad bi se stvorio brand gradske televizije trebalo je razmišljati o koraku dalje.

Ekipa koja je pokretala TVG napravila je previše grešaka (počnimo od vlasničke strukture, Grad je manjinski vlasnik i kao takav o ničemu ne odlučuje) i projekt je propao najviše zahvaljujući onima koji su vodili TVG (bilo iz prvog ili iz pozadinskog plana).

amarkulin

  • Gost
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #6 : Prosinac 06, 2010, 11:12:44 poslijepodne »
Prethodna vlast je napravila previše takvih pogrešaka. Zbog toga su i izgubili izbore. A na koncu su se međusobno i razišli. Bila je to ekipa koja je imala velike predispozicije (Picula, VFK, GBR, VŠO, Kunić, Šipušić) - mladi, školovani, poduzetni. Zakaj su onda propali?

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #7 : Prosinac 06, 2010, 11:30:15 poslijepodne »
Zato jer su bili kampanjci koji su vozili pod slabim gasom, a onda su par mjeseci prije izbora mislili da mogu nadoknaditi ono što su prepustili u par godina.

amarkulin

  • Gost
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #8 : Prosinac 07, 2010, 12:07:45 prijepodne »
A zakaj su vozili pod slabim gasom? Po mojem mišljenju, zato jer im fali drugi ešalon: stručnjaci koji odrađuju poslove.

A zakaj nemaju takve stručnjake? Zato što ih ne cijene...

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #9 : Prosinac 07, 2010, 09:55:03 prijepodne »
Ne bi ja rekla da se stručnjaci ne cijene. Mislim da se cijene u svakoj stranci, čak i HDZ voli imati stručnjake na svojoj bandi.
Ono kaj je problem je kaj stručnjaci ne žele u politiku jer ih ista obilježi i stigmatizira.
Kod nas je politika loš predznak, a priori te stavlja u isti koš sa mnogima s kojima ne želiš biti ni u istom svijetu, pa tko nema debelu kožu i jak želudac nije za taj sport.

Mislim da je gorička politika po mnogočemu specifična, a istovremeno čisti copy/paste državne politike.
HDZ je glavni šerif u gradu već godinama. Trebala je jaka i odlučna oporba da uspije uopće doći na vlast.
Kad im je to ipak uspjelo, nisu uspjeli održati zajedništvo i dogovoriti se međusobno.
Tako je bilo i na državnoj razini.
Milanović je mogao dobiti zadnje izbore da je predizborno koalirao s kim je trebao, ali bahato je i nadobudno mislio da može sam. I popušio.
Sve se to događa zato jer im je svima skupa osnovni interes i cilj vlastita guzica i kako je što bolje ugnjezditi.
Nema tu prave namjere da se stvar popravi, samo da se preuzme vlast.
I pravo da vam kažem, gadi mi se kad vidim kako se razno razni šefovi stranaka radosno slikavaju na televiziji kako bi prokomentirali još neki u nizu HDZ-ovih neuspjeha i glasno zazivali prijevremene izbore.
Fakat su izbori zadnje što nam sad treba. Kriminalci mogu završiti u zatvoru jedan po jedan i bez izbora. Vidi se iz zadnjih slučajeva da je sudstvo polako okrenulo ploču.
Bliži se Evropa i nikome se više ne zaje... sa vlastitom reputacijom i tako bitnim stvarima kao što je korupcija, pogodovanje i sl.
Tom logikom, trenutno HDZ ima najviše interesa da održi glavu iznad vode, a to može samo oštrim rezovima, kvalitetnom politikom i bez milosti prema ikome.
I to i rade trenutno. I to rade skoro pa dobro.
Pustiti ih treba da se sami prebroje. Nitko bolje od njih ne zna njihove grijehe, a tak se vole da jedva čekaju da jedan drugome gurnu prst u oko.
Nitko drugi na našoj političkoj sceni trenutno nema tu snagu ni motivaciju da provede stvar do kraja.
Nije imao ni Račan prije 10 godina, a kamo li da bi imali ovi danas doslovno "no name" likovi.

Da me se nebi krivo shvatilo, HDZ nije moja politička opcija, ali nije ni jedna druga više, jer su me svi debelo razočarali: netko djelom, a netko propustom.
A taj propust kad je svjestan jednak je izdaji.
Ne gledam ih još uvijek sve jednako, ali ih više ne dijelim na dobre i loše.
Za mene svi su loši, pa tko mi dokaže suprotno, ima moj glas.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

amarkulin

  • Gost
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #10 : Prosinac 07, 2010, 09:18:54 poslijepodne »
Ne bi ja rekla da se stručnjaci ne cijene. Mislim da se cijene u svakoj stranci, čak i HDZ voli imati stručnjake na svojoj bandi.

Da se cijene, ne bi se nesposobni i bahati Milanović odrekel stručnog Jurčića:

Hrvatska hitno treba donijeti strukturnu i industrijsku politiku, jer to je jedini način da pokrenemo gospodarstvo i budemo konkurentni u EU, istakli su sudioniciokruglog stola.

- Dunavska strategija je dobra zbog infrastrukture, ali to je samo input. Infrastruktura nije sama sebi svrha, ona mora služiti nečemu - finalnom proizvodu i zbog toga nam je nužna industrijska politika - zaključio je Jurčić.

http://www.vecernji.hr/biznis/jurcic-za-isti-posao-eu-krugu-100-km-zaradi-se-pet-puta-manje-clanak-225547

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #11 : Prosinac 07, 2010, 11:21:49 poslijepodne »
@amarkulin
blablabla (osim ovog o nesposobnom i bahatom..to je istina)


@goričanka
realno analizirano,točno dijagnosticirano i nemoguće prejudicirano...osim možda...al to "možda" pitanje je koje muči većinu normalnih građana ove zemlje.
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2010, 11:29:42 poslijepodne Vegi »

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #12 : Prosinac 07, 2010, 11:54:46 poslijepodne »
A zakaj su vozili pod slabim gasom? Po mojem mišljenju, zato jer im fali drugi ešalon: stručnjaci koji odrađuju poslove.

A zakaj nemaju takve stručnjake? Zato što ih ne cijene...

Ovo je surova istina, bravo markulin za ocjenu ekipe koja je propala.

Je li netko vidio ovo: http://www.tvgorica.com/ ?

I ovaj je projekt nepotpisan, ali ovaj puta domena nije registrirana anonimno: http://whois.domaintools.com/tvgorica.com



Spominje se tebe Alene, ali mislim da je projekt full ok i to je trebali i prvi put tako nešto napravit.
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2010, 11:56:39 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

amarkulin

  • Gost
Odg: TVGorica.com
« Odgovori #13 : Prosinac 08, 2010, 12:07:42 prijepodne »
To nije taj Alen.  :D