Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Nova (I)Legalna pljačka ili čišćenje nečistoća

<< < (3/6) > >>

Sledgehammer:

--- Citat: Jaguar - Veljača 10, 2012, 12:25:51 poslijepodne ---Onečišćivač je onaj tko odbacije smeće u prirodu(ili bilo gdje drugdje gdje se smeće ne zbrinjava) ili ne zbrinjava otpad.
--- Kraj citata ---

Netočno. Onečiščivač je svatko tko stvara otpad.

Kaj ti nije jasno??

Možeš ti zbrinjavati otpad koliko hoćeš - ali ga PROIZVODIŠ, pa i taj otpad na smetlištu se povećava zahvaljujući tebi i svima nama. Znači, mi jesmo onečiščivači, sviđalo se to tebi ili ne. To kaj zbrinjavamo otpad je jedna druga priča, koja samo veli da je to onečiščenje pod (uvjetno rečeno) nekakvom kontrolom.

Mlačanin:

--- Citat: Sledgehammer - Veljača 11, 2012, 12:24:54 poslijepodne ---
--- Citat: Jaguar - Veljača 10, 2012, 12:25:51 poslijepodne ---Onečišćivač je onaj tko odbacije smeće u prirodu(ili bilo gdje drugdje gdje se smeće ne zbrinjava) ili ne zbrinjava otpad.
--- Kraj citata ---

Netočno. Onečiščivač je svatko tko stvara otpad.

Kaj ti nije jasno??

Možeš ti zbrinjavati otpad koliko hoćeš - ali ga PROIZVODIŠ, pa i taj otpad na smetlištu se povećava zahvaljujući tebi i svima nama. Znači, mi jesmo onečiščivači, sviđalo se to tebi ili ne. To kaj zbrinjavamo otpad je jedna druga priča, koja samo veli da je to onečiščenje pod (uvjetno rečeno) nekakvom kontrolom.

--- Kraj citata ---

Krivo! Mi ne proizvodimo otpad, mi smo ga prisiljeni kupiti,a prodan nam je pod proizvod ili poluproizvod. I u zakonu stoji ,da je proizvođač dužan zbrinuti otpad ( doduše ne sav) ali se toga nitko ne drži. nego kad nam nekaj prodaju, zapakeraju to vu duplo veće kutije nek kaj treba ,a mi smo to prisiljeni kupiti. I sad te ja pitam gdo dela otpad?
Će baš očeš mak na konec!

Jaguar:

--- Citat: Sledgehammer - Veljača 11, 2012, 12:24:54 poslijepodne ---
--- Citat: Jaguar - Veljača 10, 2012, 12:25:51 poslijepodne ---Onečišćivač je onaj tko odbacije smeće u prirodu(ili bilo gdje drugdje gdje se smeće ne zbrinjava) ili ne zbrinjava otpad.
--- Kraj citata ---

Netočno. Onečiščivač je svatko tko stvara otpad.

Kaj ti nije jasno??

Možeš ti zbrinjavati otpad koliko hoćeš - ali ga PROIZVODIŠ.....
--- Kraj citata ---

Ja proizvodim samo organski, biorazgradivi otpad, kojeg kompostiram, ostalo ti je Mlačanin napisal, nije potrebno ni dodati ni oduzeti bilo što.
Hvala ti što me čitaš, mislio sam kako samo klikneš.....počašćen sam, kad me takva veličina čita!

ivana_vg:
Upravo mi se račun povećao  za  16  kn.  Gamad!!!!!!!!!!

Isto kao što je pred pola godine   voda poskupila 100 posto ,jer su isto  na računu napisali nekakve stavke,pročišćavanje,otpadne vode i neke  gluposti....
banda 

Sledgehammer:

--- Citat: Jaguar - Veljača 11, 2012, 01:28:34 poslijepodne ---Ja proizvodim samo organski, biorazgradivi otpad, kojeg kompostiram, ostalo ti je Mlačanin napisal, nije potrebno ni dodati ni oduzeti bilo što.
Hvala ti što me čitaš, mislio sam kako samo klikneš.....počašćen sam, kad me takva veličina čita!
--- Kraj citata ---

Ili ti ništa ne kupuješ u dućanu ili lažeš koliko si dug i širok, dapače debelo probijaš te gabarite...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju