Autor Tema: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...  (Posjeta: 47596 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #30 : Prosinac 13, 2010, 11:09:24 prijepodne »
Dajte molim više prekinite sa tim infantilnim bedastoćama i etiketama tipa "ožboltići" i slično, fakat je prezamorno to za čitati, pogotovo i zato jer je nemalo nejasno tko to je...

« Zadnja izmjena: Prosinac 13, 2010, 11:13:38 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #31 : Prosinac 13, 2010, 11:26:23 prijepodne »
... na polaganju vijenaca i paljenju svijeća u spomen na poginule branitelje sa goričkog područja, jutros u 9 sati nije bilo NIKOGA iz udruge BRA za BRA..., niti je itko čuo da u Gorici postoji udruga "BRANITELJI za BRANITELJE" Odnosno, čulo se za njih samo povodom dvije stvari. Prva je ona akcija koja se odigravala na igralištu NK Udarnik, a druga je ona kad su nepozvani došli na sjednicu gradskog viječa. (Došli su da podrže Ožbolticu i Demokratski Trgovački Centar kod preuzimanja predsjedanja viječem ...)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #32 : Prosinac 13, 2010, 01:50:54 poslijepodne »
Bilo je rijeci o njima tu vec, ako se ne varam, a kaj oni nisu u ZG registrirani? A i jel za polaganje vjenaca danas se nije islo sa pozivom? koko, u kojem si ti svojstvu isao na polaganje?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #33 : Prosinac 13, 2010, 02:47:55 poslijepodne »
Išao sam kao jedan od predstavnika udrugi proisteklih iz domovinskog rata, a kao drugo, za svako polaganje vijenaca dolazi poziv - telefonom. I udruga u kojoj sam ja je registrirana u Zagrebu, ali postoji podružnica u VG. Zar nešto ne štima ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #34 : Prosinac 13, 2010, 03:27:55 poslijepodne »
Ne, samo pitam, sam reko da nes ne stima? I velis ti telefonom, ha? Nema ono mail ili fax ili postom,  nes opipljivoga? A ko to nazove onda?
« Zadnja izmjena: Prosinac 13, 2010, 03:29:30 poslijepodne Newbie »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #35 : Prosinac 13, 2010, 04:28:21 poslijepodne »
... Postoji koordinacija udruga, te se s njima čujemo i dogovaramo. Da, postoje i opipljivi dokazi, mailom, ali to nema veze s tobom. Isto tako, za ovo jutros zvali su me telefonom, iz poglavarstva da potvrdim svoj dolazak. Nisam neka faca nego tek toliko da vide otpr. koliko će ljudi biti prisutno.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #36 : Prosinac 14, 2010, 03:14:43 poslijepodne »
Koko opet obmanjuješ, zar te nije sram toliko lagati? Nedavno je poznata karavana bikera branitelja  koja je pod nazivom "Zajedno u ratu, zajedno u miru" krenula od Korčuje u Vukovar, stala u VG. Da imalo pratiš rad branitelja u Velikoj Gorici, kao što tvrdiš, znao bi ta je upravo Udruga BRA..Za BRA.. zaslužna što je karavana stala u našem gradu, te položili vijenac i zapalili sviječe na spomen obilježju kog groblja.

http://www.vgdanas.hr/zajedno-u-ratu-zajedno-u-miru-1815.aspx

Jedina osoba koja ih je dočekala, položila vijenac s njima, te ih ispratila bila je Vesna Škare Ožbolt. Zato, još jednom te molim, ako misliš pisati o nečemu prvo se sam raspitaj, a ne da prenosiš dezinformacije iz svog "kriznog štaba", cvijetno 11.  ;)

Znam da bi pod svaku cijenu htio da je drugačije, ali jbg  ;D

"Udri brigu na veselje i pridruži se pravljenju pekmeza  ;D mani se politike to je za ozbiljne ljude"
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #37 : Prosinac 14, 2010, 03:31:22 poslijepodne »
Koko opet obmanjuješ, zar te nije sram toliko lagati?

Ljudi, zar morate jedan drugome prebacivati laganje? Pa to je teška uvreda. Za to se na divljem zapadu umiralo. Danas se ne umire, ali ako mislite da to imalo pomaže ijednoj raspravi, onda se varate. To je samo dolijevanje ulja u vatru, time nebute niš dobroga postigli.

A konkretno o tome kaj ti njemu prebacuješ da laže: on je napisao da "jutros u 9 sati nije bilo NIKOGA iz udruge BRA za BRA.". Da li je to laž? Ne bi rekao, jer ti tvrdiš o polaganju vijenca na dan 16.11.2010, a koko piše o polaganju vijenca 13.12.2010. I kaj sad ne štima? Kaj je točno laž u tome kaj je koko napisao?

Pitam se, pitam, ko ovdje koga obmanjuje...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #38 : Prosinac 14, 2010, 03:56:34 poslijepodne »
Koko opet obmanjuješ, zar te nije sram toliko lagati? Nedavno je poznata karavana bikera branitelja  koja je pod nazivom "Zajedno u ratu, zajedno u miru" krenula od Korčuje u Vukovar, stala u VG. Da imalo pratiš rad branitelja u Velikoj Gorici, kao što tvrdiš, znao bi ta je upravo Udruga BRA..Za BRA.. zaslužna što je karavana stala u našem gradu, te položili vijenac i zapalili sviječe na spomen obilježju kog groblja.



Jedina osoba koja ih je dočekala, položila vijenac s njima, te ih ispratila bila je Vesna Škare Ožbolt. Zato, još jednom te molim, ako misliš pisati o nečemu prvo se sam raspitaj, a ne da prenosiš dezinformacije iz svog "kriznog štaba", cvijetno 11.  ;)

Znam da bi pod svaku cijenu htio da je drugačije, ali jbg  ;D



"Udri brigu na veselje i pridruži se pravljenju pekmeza  ;D mani se politike to je za ozbiljne ljude"



krok, za svaku aktivnost bilo koje vojne udruge na području grada Gorice jasno se i glasno obavijesti javnost, u medijima, da se zna TKO, ŠTO, GDJE, KADA i ZAŠTO ORGANIZIRA ...

... napisao si link na VG DANAS koji slikom i tekstom spominje motoriste koji su zastali u Gorici, ali NI JEDNOM RIJEČJU ne spominje tko je to dogovorio, uredio, organizirao itd. Ja tvrdim da se ti samo hvališ i kitiš tuđim perjem ...

... a to da ih je dočekala Ožboltica, iz Demokratskog Trgovačkog Centra, sasvim je sve jedno.

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #39 : Prosinac 14, 2010, 04:16:50 poslijepodne »
Ljudi, zar morate jedan drugome prebacivati laganje? Pa to je teška uvreda.

Da, samo predbacivanje je težak grijeh. Iliti "teška uvreda".

Samo laganje nije nikakav ni grijeh ni uvreda, dapače je to poželjan način ponašanja u Lijepoj Našoj.

Jer najgore je stvari nazivati njhovim pravim imenom. To je najteži grijeh.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #40 : Prosinac 19, 2010, 03:43:11 poslijepodne »
NIJE GOTOVO: USTAVNI SUD DAO IM NOVU ŠANSU
Do lipnja 2011. Hrvatska će dobiti zadnjih 100 branitelja
Svi oni koji su podnijeli zahtjev za priznavanje statusa branitelja prije nego što je 1. siječnja ove godine taj postupak, izmjenama Zakona o pravima branitelja, potpuno obustavljen, a time i njihovi zahtjevi - imaju novu šansu
...
Jutarnji
wwwg tablice

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #41 : Prosinac 19, 2010, 04:59:53 poslijepodne »
Ja ovo ne kuzim o braniteljima... kak se to prijavis i branitelj si? Jel nisi branitelj ako si bio branitelj nego si branitelj ako se prijavis da si branitelj? Ja se nisam nigdje prijavio da sam branitelj jer sam mislio da sam branitelj, ako se ne prijavim, ocu li ja i dalje biti branitelj ili prestajem biti branitelj?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #42 : Siječanj 18, 2011, 08:23:32 poslijepodne »
"ŽELJKO JOVANOVIĆ nema pojma o hrvatskim braniteljima", rekao je Tomislav Ivić, ministar branitelja, obitelji i međugeneracijske solidarnosti, na konferenciji za novinare koju je sazvao kako bi odgovorio SDP-ovcima za koje kaže da iznose "paušalne procjene".

"Nismo mogli prešutjeti neistine koje je SDP iznio pred novinarima u Rijeci. Posebno se to odnosi na tvrdnje Željka Jovanovića, koji kaže da je politička korupcija stvorila pola milijuna branitelja i da je među njima 20 posto lažnih branitelja", podsjetio je Ivić na riječi SDP-ovog zastupnika.

"Nitko u ovom Ministarstvu, ni za vrijeme mandata Jadranke Kosor, niti u zadnjih godinu dana otkad sam ja ministar, nije ostvario braniteljski status", rekao je Ivić. Ministar branitelja također tvrdi kako više od 80 posto branitelja nema nikakve povlastice ili ih ne želi koristiti.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ivic-protiv-sdpa-jovanovic-laze-o-braniteljima/533709.aspx

Naravno da je politička korupcija stvorila "papirnate" branitelje. Da nas je bilo 500 000 ... ne bi sad imali problema ni sa Piranskim zaljevom nit bi ikada bila oformljena Republika Srpska, da ne spominjek Krajinu. Pojeli bi ih. Ali, to je njihova glasačka mašina, pogotovo oni koji imaju koristi od toga, a sad, da li ih je 20 % kao što veli Jovanović ... nek se konačno izađe van sa pravim registrom branitelja pa da se vidi tko se nije skrio ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #43 : Siječanj 19, 2011, 10:45:33 prijepodne »
Ž. Jovanović priča o korupciji, a od kud njemu novac za kupnju dva stana u Rijeci vrijedna 360 tisuća kuna, Inine dionce vrijedne 610 tisuća kuna i da li je možda bio u sukobu interesa kada je u isto vrijeme sjedio u Upravnom vijeću KBC-a Rijeka i bio predstavnik jedne farmaceutske kuće?

Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #44 : Siječanj 19, 2011, 12:39:39 poslijepodne »
Otvori novu temu pa tamo raspravljaj o Jovanoviću i njegovim stanovima i Ininim dionicama, a  informacije koje si napisao su toliko "točne" i provjerene da ni sam ne znaš, npr. o kojoj se farmaceutskoj tvrtci radi ? (odgovori u novoj temi !)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.