Autor Tema: Navlakuša za dežurne budale  (Posjeta: 27111 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Navlakuša za dežurne budale
« Odgovori #15 : Siječanj 10, 2012, 01:15:08 poslijepodne »
Novljanin nasjeo na “povoljnu” kreditnu ponudu iz Francuske i ostao bez 5.000 Eura

U Policijskoj postaji Kutina je 32-godišnji muškarac s kutinskog područja prijavio da je prošle godine na internetskim stranicama pronašao oglas kojim banka iz Francuske daje kredit s kamatom od dva posto.
 
Nakon što je dogovorio kredit u iznosu od nekoliko tisuća eura, u razdoblju od 1. kolovoza do 1. listopada prošle godine za potrebe realiziranja kredita putem mreže za prijenos novca je uplatio oko pet tisuća eura.
 
Kako kredit nije realiziran, a on je i dalje dobivao zahtjeve za dodatnim uplatama, smatra da je prevaren pa je slučaj prijavio kutinskoj policiji, koja je od njega zaprimila kaznenu prijavu i poduzima daljnje radnje na pronalasku počinitelja ove prijevare.
http://www.sisak.info/?p=10052155
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Navlakuša za dežurne budale
« Odgovori #16 : Rujan 05, 2012, 11:10:13 poslijepodne »
Nakon Grčke, meka lažnih prodavača automobila postala Velika Britanija: Hrvati, ne budite naivni, lako ih je uočiti!
http://www.index.hr/vijesti/clanak/nakon-grcke-meka-laznih-prodavaca-automobila-postala-velika-britanija-hrvati-ne-budite-naivni-lako-ih-je-uociti/635325.aspx

Policija upozorava građane: Prevaranti glume policajce, djelatnike HEP-a, servisere, prodavače...
http://www.index.hr/vijesti/clanak/policija-upozorava-gradjane-prevaranti-glume-policajce-djelatnike-hepa-servisere-prodavace/628628.aspx
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Navlakuša za dežurne budale
« Odgovori #17 : Rujan 06, 2012, 02:30:01 poslijepodne »
Ljudska pohlepa je oduvijek bilo plodno tlo za kojekakve prevarante, tako da mi i nije previše žao tih pušača... skoro isti princip za budale kojeg je predavala i Glumina banka svojedobno, a pohlepni budalaši deponirali lovu koju nikada nisu više vidjeli......
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Navlakuša za dežurne budale
« Odgovori #18 : Rujan 06, 2012, 03:08:09 poslijepodne »
Ak je tebi to usporedivo sa Gluminom Bankom, onda je moj IQ u totalnom k*.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Navlakuša za dežurne budale
« Odgovori #19 : Rujan 06, 2012, 08:47:48 poslijepodne »
Pa tvoj IQ - ukoliko uopće postoji kao pozitivna vrijednost - i je u kurcu, jer ne čitaš, ili ne razumiješ pročitano... govoreći u kontekstu ljudske pohlepe, ista je u potpunosti usporediva sa Glumina bankom.

U mnogim drugim stvarima nije (jer je ta banka bila temeljno legalan i zakonit posao u to doba), no o tim drugim stvarima nisam ni govorio - referiram se isključivo na pohlepu, i nisam ništa drugo ni spominjao.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Navlakuša za dežurne budale
« Odgovori #20 : Rujan 06, 2012, 09:16:33 poslijepodne »
govoreći u kontekstu ljudske pohlepe, ista je u potpunosti usporediva sa Glumina bankom.

U mnogim drugim stvarima nije (jer je ta banka bila temeljno legalan i zakonit posao u to doba), no o tim drugim stvarima nisam ni govorio - referiram se isključivo na pohlepu, i nisam ništa drugo ni spominjao.

Sreća pa imamo tebe. ;D
Da, razlika i je u tome što je Glumina Banka bila legalan i zakonit posao u to doba a dolasci na vrata, kućni prag, lažno predstavljanje, prevare i krađe nisu legalan posao.
Bar bi to ti kao policajac trebao razlikovati.
No dobro, ja sam ponosan na tvoj IQ. :-*

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Navlakuša za dežurne budale
« Odgovori #21 : Studeni 14, 2013, 12:26:25 prijepodne »
Postao milijunaš, ali…
 Na adresu Petrinjskog radija, naslovljeno na pokojnog direktora Darka Komlinovića, stiglo je pismo, ni više ni manje nego iz Barcelone. U pismu stoji kako je Darko naslijedio nevjerojatnih 4,95 milijuna eura od Richarda Komlinovica, koji je, stoji u pismu, preminuo 2004.godine, a Darko je upravo jedini nasljednik navedenih milijuna. ...
http://www.portal53.hr/vijesti/petrinja/81-petrinja/12687-postao-milijunas-ali.html

Ni internet ali je navlakuša.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Navlakuša za dežurne budale
« Odgovori #22 : Studeni 14, 2013, 08:37:55 prijepodne »
I pomalo čudi kako se takovima ne može stati na kraj... u današnje vrijeme to ne bi trebao biti nikakakav problem.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”