Autor Tema: Bioelektrana pred vratima Gorice  (Posjeta: 163492 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice; Priopćenje za javnost AZT
« Odgovori #270 : Lipanj 01, 2012, 02:50:13 poslijepodne »
naselja molimo Vas da posvetite u svojim medijima dio prostora za ovu iznimno važnu temu.

Stojimo Vam na raspolaganju za sve daljnje upite i komentare.

Srdačan pozdrav
Nikola Šimac
Predsjednik VMO Novo Čiče, Velika Gorica

U ime Akcije za Turopolje
Kontakt telefon: 095 198 1935
...
http://www.novocice.info/page.php?27

u pizdu mile matere i taj njegov kontakt telefon.

projekt bio-elektrane je hvale vrijedan projekt..

energenti nisu samo sikare u sumama vec milijuni m2 neobradjenih polja, livada, koje su upropastene , jer kretenima  revolucije druga tita se tu bogom danom zemlju ne ispati raditi.

problematicno je  samo lokacija, a tu je neki domoljub mislio zaradit lovu za sebe i za svoje kretenske potomke.

u blizini , uz prugu zg-si , sve do lekenika ima zeljeznicka infrastruktura koja uz malo truda, pameti, bogom data za realizaciju takvog projekta.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #271 : Lipanj 02, 2012, 06:23:44 prijepodne »
... Sve sami stručnjaci, Franjo, kaj ne vidiš da je za večinu još uvijek najbolje kao u izreci "ne talasaj" ... Zašto bi se gradila energana kad imamo struje dovoljno koliko nam treba. Zanimljiva zezancija kruži netom, a nažalost, to je istina ...

Dragi potrošači,

Povodom učestalih žalbi na cijene električne energije, kojima nas u posljednje vrijeme zasipate, javljamo vam se ovim kratkim dopisom. Potpuno razumijemo vašu ljutnju . Nije ni vama lako... Ipak, moramo vas podsjetiti da nemate drugog izbora. Mi smo veliko javno poduzeće, sa potpunim monopolom u zemlji, i plaćat ćete onoliko koliko vam kažemo. Drugog izbora i tako nemate: mi imamo struju, a vama ona treba. Što se tu može - to je možda tužno za vas, ali zato je odlično za nas!

Molimo da više ne kukate!
Ne vrijedi vam.
Ne može nam nitko ništa, jači smo od sudbine...
U ime svih radnika HEP-a, želimo vam što veću potrošnju, uz obećanje da ćemo sa dosadašnjim trendom poskupljenja uredno nastaviti i u 2013. godini! 


Da se ne bi netko slučajno usudio uložiti novce u kakve solarne panele ili vjetroelektranu, a ne daj Bože da uloži u Kakav pogon na sječku ... 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #272 : Lipanj 02, 2012, 11:45:08 prijepodne »
jadno... gdje je jaguar da komentira i pljuje po narodu jer koriste mobitele
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #273 : Lipanj 02, 2012, 01:33:24 poslijepodne »
Cil ove termoelektrane je da osigura jeftineše grejanje. HEP OIE ni zaintereseran za mejne postrujenje a veliju da ovak velika postrojenje nisu isplativa.

struja+ grejenje+ subvencije,poticaji= profit
struja+ grejenje = ?

To je ekonomska računica a AZT se buni radi onoga "pride", kaj ni "zaračunato".

"Rizik vama, profit nama."
"BETY vama, grijanje nama."
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #274 : Lipanj 03, 2012, 11:45:17 prijepodne »
jadno... gdje je jaguar da komentira i pljuje po narodu jer koriste mobitele

Nemožeš ti bez mene, nego reci mi gdje sam to pljuvao po narodu?
U svojoj diskusiji sam iznio samo jednu poraznu činjenicu, vezano za mobilne telefone i telefoniranje, demantiraj me kako to nije istina!
Da izvlačimo podatke koliko uređaja imamo prijavljenih a koliko stanovnika?
Da izvlačimo podatke koliko mobilni operateri utrže i koliki im je godišnji promet?
I jel netko kuka nad tim poraznim činjenicama?
No kad je poskupljenje struje u pitanju svi smo glasni, iako je to očekivano i realno, ukoliko želimo investicije i daljnji razvoj energetskog sustava, njega treba i održavati u konačnici.
No kad su prijašnje vlade poskupljivale, novce dijelile, različitim Buljbašićima, Sanaderima i Mravima, tada se nisi bunio ni ti ni mnogi drugi, tada Vam je to očito odgovaralo, zašto? Zato što si i ti možda jedan od takvih Buljbašića. I tvoje sudjelovanje na forumu mi daje zapravo da sumnjam kako jesi.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #275 : Lipanj 03, 2012, 04:16:18 poslijepodne »
e moj jaguaru, lupetanje ti doista ide :) udri samo, pokaži narodu kako harači hns, nastavak pljačke i otimačine... Samo ne kužiš da si ti još uvijek na klupi u stranci. Da nesto razumiješ i znaš bio bi u nekoj strukturi, a ne hodočastio uokolo s burekom i jogurtom :) UDRI SOPSTVENI ;)
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #276 : Lipanj 03, 2012, 04:28:46 poslijepodne »
kaj opet namjerno bježiš s teme i pljuješ bez obzira o kome se radi ?  doista jadno ...  ako imaš kaj pametno za reči o bioelektrani izvoli, a stranačka prepucavanja ostavi za omiljenu ti brtijetinu.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #277 : Lipanj 04, 2012, 10:06:18 poslijepodne »
Akcija za Turopolje kod ministrice Holy
...Kažu, kako su odlučili prespavati noć kako bi sutra hladne glave napravili rekapitulaciju svega o čemu su razgovarali, a potom će sa zaključcima istupiti u javnost.
...Već za ovu srijedu je zakazana posljednja sjednica stručnog povjerenstva koje će dati zaključak da li je postrojenje prihvatljivo za okoliš, no predstavnici Inicijative kažu kako nisu za nju dobili poziv, ali nemaju informaciju da je odgođena.
http://www.vgdanas.hr/Grad/Clanak/4808/akcija-za-turopolje-kod-ministrice-holy.aspx
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: BE-TO; Gradske odluke se ne provode
« Odgovori #278 : Lipanj 09, 2012, 10:40:36 prijepodne »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #279 : Lipanj 12, 2012, 12:53:49 prijepodne »
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #280 : Lipanj 12, 2012, 11:17:31 poslijepodne »
11.06.2012.
Priopćenje za javnost povodom sjednice Povjerenstva za ocjenu Studije utjecaja na okoliš BE-TO Velika Gorica

Najvažnija vijest za našu akciju je činjenica da je Povjerenstvo odbilo Studiju utjecaja na okoliš i investitor je dužan ponoviti cijeli postupak. Osim odbijanja studije, investitoru je u sklopu projekta odbijeno priključivanje na postojeći kolektor i za odobrenje projekta morat će financirati izgradnju novog kolektora otpadnih voda. Ostali prigovori na izgradnju elektrane odnosili su se na nepostojanje prostornog plana za lokaciju elektrane i nepoštivanje eliminacijskih kriterija za izgradnju elektrane u blizini naseljenih mjesta.

Priopćenje Akcije za Turopolje je u cijelosti dostupno ovdje. http://www.novocice.info/request.php?31
http://www.novocice.info/page.php?27
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #281 : Lipanj 13, 2012, 08:47:12 prijepodne »
Jedna dobro organizirana građanska inicijativa je urodila plodom, čestitke svima koji su sudjelovali i sudjeluju u tome. Zaključak koji mi se nameće, kako nam treba više takvih građanskih inicijativa, po pitanju i drugih problema, koje politika i političari (ne)će riješiti ili (ne)znaju riješiti. Građani imaju moć koju ne koriste dovoljno, no ovo je dobar primjer kako se može.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #282 : Lipanj 13, 2012, 10:05:05 prijepodne »
Jedna dobro organizirana građanska inicijativa je urodila plodom, čestitke svima koji su sudjelovali i sudjeluju u tome. Zaključak koji mi se nameće, kako nam treba više takvih građanskih inicijativa, po pitanju i drugih problema, koje politika i političari (ne)će riješiti ili (ne)znaju riješiti. Građani imaju moć koju ne koriste dovoljno, no ovo je dobar primjer kako se može.

Građani odbili HNS-ov prijedlog... :(


Jaguar

  • Gost
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #283 : Lipanj 13, 2012, 10:14:15 prijepodne »


Građani odbili HNS-ov prijedlog... :(


Koliko se ja sjećam a sjećam se dobro, HNS-ov prijedlog je bio elektrana na plin.
Koja je Gorici potrebna, povezano s plinskom infrastrukturom i vlastitom distribucijom plina.
Stoga tvoj pokušaj manipulacije, piši propalo. Na tvoju veliku žalost.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Bioelektrana pred vratima Gorice
« Odgovori #284 : Lipanj 13, 2012, 10:23:46 prijepodne »


Građani odbili HNS-ov prijedlog... :(


Koliko se ja sjećam a sjećam se dobro, HNS-ov prijedlog je bio elektrana na plin.
Koja je Gorici potrebna, povezano s plinskom infrastrukturom i vlastitom distribucijom plina.
Stoga tvoj pokušaj manipulacije, piši propalo. Na tvoju veliku žalost.

Da.. zaboravio si napisati koliko plaćamo račune za mobitel :)