Domaće teme > Turopolje

Komentari - Turopole f slike

(1/20) > >>

Mlačanin:
Poštovani forumaši.

Ako želite komentirati slike ili otvarat raspravu u temi " Turopole f slike " to možete učiniti na ovom mjestu.
Molim vas nemojte upisivati komentare ispod slika,  forumaša koji postaju samo slike, da se topic ne spama nepotrebnom raspravom.
Svi komentari biti će obrisani, zato možete ovdje komentirati! Mislim da je to najbolje primjeniti i za ostale teme u kojima se stavljaju iskljućivo slike

Hvala.

Goričanka:
Meni se uglavnom sve fotografije tehnički sviđaju, iako je za moj pojam malo previše fotki na temu starine, običaja i sakralnih objekata, a puno premalo svakodnevice zabilježene objektivom.
Voljela bih vidjeti slike današnjeg života u Gorici, parkove, dječju igru, trgove, život na selu danas.
Isto tako molim sve one koji objavljuju fotke da ispod njih napišu o čemu se radi, jer tako samu fotografiju čine zanimljivijom i možda ponukaju nekoga da ode uživo vidjeti te prizore.

koko-vg:
... Goričanka me je djelomično prestigla sa dijelom primjedbe na odabir fotografija ... Ako napišem da ne kužim kaj se toliko naslikava mlačka kapelica, rekli budu da sam protiv crkve, ali fakat ne kužim, kaj nema ni jedne druge crkve za slikanje ili dajte naznačite nekakvu temu pa nek naslikavaju .

Mlačanin:

Želja mi je poslikati sve kapele i crkve u našem Turopolju do kojih mogu doći i poslikati ih iznutra, na način kako je to učinjeno sa kapelom sv. Barbare u Velikoj Mlaki.
Svjestan sam da je to malo teža zadaća, zato bi zamolio one forumaše koji imaju eventualno mogućnosti i volje da to učine.
Morate znati da svi ti sakralni objekti predstavljaju posebnu vrijednost i da se baš ne dolazi lako do svih takovih motiva i slika. Ovakvo slikanje traži mnogo vremena i volje i puno slika od kojih se malo može koristiti, posebno slikanje u samom prostoru crkve ili kapele.

Sve ovo kaj je danas- sada zabilježeno može se vrlo brzo promijeniti ili nestati, a tada se pojavi žal zašto nismo to ranije snimili. Imam dosta fotografija kako je barbara ranije bila zapuštena i oronula ( to neću stavljati ali se zato neke stvari mogu danas usporediti i po potrebi obnoviti). Isto to vrijedi i za ostale stvari.
Lijepo je da ste napisali kaj bi željeli vidjeti ,ali bi bilo još ljepše da sami nekaj poslikate i postavite da se vidi. Ne vjerujem da se to ne može učiniti, samo treba početi .
 U svakom slučaju svaka ideja i prijedlog su dobrodošli za sve, možda nekoga potaknu na akciju.
Mene osobno nikakav komentar ne smeta, jer to radim iz osobnog užitka, i već sam ovime dobio neke ideje, hvala vam na tome.
Pozivam i one koji ovo čitaju da se pridruže fotkanju svega i svačega. Samo naprijed, sve je vrijedno .

Vager:

--- Citat: Mlačanin - Veljača 14, 2011, 12:03:13 poslijepodne ---Poštovani forumaši.

Ako želite komentirati slike ili otvarat raspravu u temi " Turopole f slike " to možete učiniti na ovom mjestu.
Molim vas nemojte upisivati komentare ispod slika,  forumaša koji postaju samo slike, da se topic ne spama nepotrebnom raspravom.
Svi komentari biti će obrisani, zato možete ovdje komentirati! Mislim da je to najbolje primjeniti i za ostale teme u kojima se stavljaju iskljućivo slike

Hvala.

--- Kraj citata ---

@Mlačanin naj biti nagel kak neki  ;), navek imaš opciju "premještanja" pa bi te molil da razmotriš prvo upotrebu iste prije brisanja nečijeg komentara, pogotovo sad kad si našel mesta za takvo nekaj

fala!

lepi pozdrav

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju