Autor Tema: Autocesta  (Posjeta: 326882 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #15 : Rujan 09, 2009, 08:34:46 poslijepodne »
baš si zamišljam kak bu onaj kaj ne laže (ZNA SE koji) delal predizborni skup tam negdje oko naplatnih kučica v Mraclinu
More,ak je pravi dr.-mr. nek to napravi zmed kučice bez stavlajna prometa. :D
... i obečaval nam da bu sve procvalo ako njega izaberu ...
Am i sad cvete.Oko autobana i obilaznice...

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Autocesta
« Odgovori #16 : Rujan 09, 2009, 09:42:38 poslijepodne »
Cvate ambrozija??????

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Autocesta
« Odgovori #17 : Rujan 10, 2009, 10:45:09 prijepodne »
Breaking News:

Vlada se zadužuje za miljiardu eura (!!!) radi nastavka izgradnje autocesta i to zbog pritisaka građevinskog lobija.

Citat:
"Tim zaduživanjem RH bi nastavila graditi najmoderniju mrežu autocesta na svijetu ne mareći pritom za katastrofalno stanje željezničke mreže, za niske standarde u školstvu ili zdravstvu, odnosno za sve bjedniji standard građana, čije se plaće i mirovine dodatno oporezuju kako bi državni proračun mogao preživjeti još koju godinu"

Cijeli tekst: http://www.nacional.hr/clanak/66621/vlada-se-zbog-autocesta-zaduzuje-za-novih-milijardu-eura
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline brba

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 25
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #18 : Rujan 10, 2009, 12:04:26 poslijepodne »
evo samo da znate za one koji ne bicikliraju trasom: nadvožnjak Lomnica je gotov i spreman za puštanje u promet čim se postavi horizontalna signalizacija i poklopci šahtova
Onaj drugi prema Gradićima je u cijelosti betoniran i premošten, ali se tek radi priprema za podlogu asfalta i prilazne ceste

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Autocesta
« Odgovori #19 : Rujan 10, 2009, 01:06:29 poslijepodne »
Pa kad bi taj u Gradićima mogao biti završen? Ovu jesen ili tek na proljeće?
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline brba

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 25
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #20 : Rujan 10, 2009, 01:36:23 poslijepodne »
uz dobru volju izvođaća mogao bi biti gotov za mjesec-dva ali teoretski, ne ulazim u politiku

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Autocesta
« Odgovori #21 : Rujan 10, 2009, 03:49:17 poslijepodne »
Čim prije tim bolje, jer ovo je već neizdrživo s tim prometom kroz Goricu!
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline brba

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 25
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #22 : Rujan 13, 2009, 07:41:14 poslijepodne »
hah, sumnjam da ce otvaranje nadvoznjaka Gradići odteretiti promet kroz Goricu, za to nam treba obilaznica

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #23 : Rujan 13, 2009, 08:33:32 poslijepodne »
Dokle god u Zagrebu nema spoja na autoput, konkretno nadvožnjaka preko Ranžirnog kolodvora koji bi išao prema centru Grada, te kvalitetnog spoja sa zagrebačke obilaznice čvorom na autocestu, do tada se ne treba nadati ničemu, jer je put od Gorice do Buševca - ako se koristi autopu - dug 15 kilometara, a starom cestom je 10 kilometara... onih pet kilometara se generira prilaznim cestama od stare ceste (koja prati urbano područje) do autoceste i natrag.

Znači, autoput koriste oni kojima je isključivo do propuhivanja makine i nisu u žurbi, no unatoč tome, tamo i prečesto susrećem bicikliste, mopediste, pa čak i pješake... kaj ta bedasta raja ne zna značenje prometnih znakova?? Dionica Buševec-Velika Gorica (kod Kurilovca) je i službeno puštena u promet, na njoj vrijede sva pravila koja vrijede i za bilo koju drugu autocestu, samo što se još ne naplaćuje cestarina (baš zbog ovoga gore rečenoga...)...

Kada netko bude nastradao, onda bi vozač automobila ili motocikla trebao odgovarati kao da ga je zgazio na pješačkom prijelazu usred grada... ovce su za mnoge ljude - pojam inteligencije!!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Autocesta
« Odgovori #24 : Rujan 14, 2009, 11:04:20 poslijepodne »
....kak se ova cesta od vetrnarske kaj ide do plesa nekak užurbano dela ,valjda bu ona malo rasteretila promet po zagrebačkoj ,kak se žure još bu do novog leta gotova ,a i za istoćnu koja ide do domovinskog su počeli otkupljivat zemlju ....

kekec

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #25 : Rujan 15, 2009, 08:29:51 prijepodne »
... Za tu cestu, od veterinarske stanice do Fizirove su i obečali da bu do nove godine gotova ...

Offline Skockani

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 8
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Autocesta
« Odgovori #26 : Rujan 15, 2009, 02:54:04 poslijepodne »
Evo odgovora zakaj se ubrzano radi:

http://www.gorica.hr/2009/09/zbog-nove-piste-na-plesu-rusit-ce-se-450-objekata/#more-628

, kad krene pista ubrzano bu ju i rušili, a onda opet potpisivanje novih ugovora, otvaranje novih radova .....

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #27 : Rujan 15, 2009, 03:12:19 poslijepodne »
Tu pistu budemo doživjeli eventualno kad budemo svi skupa u staračkom domu.

Offline fitt

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 193
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
Odg: Autocesta
« Odgovori #28 : Rujan 15, 2009, 03:15:34 poslijepodne »
Optimist.. ;D
Besposleni internetski ,nadimkom zaštićen, anonimni zloporabitelj - inanugurirani masturbator

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Autocesta
« Odgovori #29 : Rujan 15, 2009, 03:52:42 poslijepodne »
450 privatnih objekta bi rušili ajoj  >:( >:( >:(