Autor Tema: Priča koju vrijedi pročitati.  (Posjeta: 3213 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nika

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 28
  • Karma: +0/-0
Priča koju vrijedi pročitati.
« : Studeni 16, 2009, 10:50:13 poslijepodne »
Ovo priču sam dobila poštom i htjela bi da više ljudi zna za nju.

Zaletjela sam se u stranca dok je prolazio,o oprostite mi molim vas,bio je moj pdgovor.On je rekao molim vas, oprostite vi meni,nisam vas vidio.
Bili smo tako kulturni taj stranac,i ja.Otišli smo svojim putem i pozdravili se.Ali kod kuće se pričala drugačija priča,kako smo tretirali svoje voljene,mlade i stare.
Kasnije toga dana dok sam pripremala večeru,moj sin je stao iza mene vrlo tiho.Kad sam se okrenula,gotovo sam se sudarila snjim.
Makni mi se sputa rekla sam uz viku.On je otišao,a njegovo maleno srce se slomilo.Nisam shvatila koliko sam oštro govorila.
Dok sam ležala budna u krevetu,tihi božiji glas mi je govorio.Dok si dijelila sa strancem uobičajenu uljudnost,tvoja obitelj koju voliš bila je povrijeđena.
Idi i pogledaj na kuhinjski pod,nači češ cvijeće pored vrata.To cvijeće je tvoj sin donio za tebe.Ubrao ih je sam,ružičasto,žuto,plavo.Stajao je vrlo tiho da ne pokvari iznenađenje,nisi vidjela suze koje su ispunile njegove male oči.Tada sam se osjetila tako malenom i suze su mi počele teči niz lice.Tiho sam otišla i krenula pored njegova kreveta.Probudi se maleni rekla sam,probudi se.Jesi li ti ubrao za mene ovo cvijeće?Smiješio se.Našao sam ih vani pored drveta.Ubrao sam ih zato jer su lijepi kao ti.Znao sam da će ti se svidjeti,posebno plavi.Rekla sam mu,sine jako mi je žao što sam se danas onako ponijela,nisam trebala onako vikati na tebe.Rekao je,o mama u redu je,ja te svejedno volim...ja sam rekla,i ja sine tebe volim,i volim cvijeće posebno plavo.



                                                              Obitelj
Jeste li svjesni daa ako umremo sutra,firma za koju smo radili,lako nas uskoro može zamijeniti.
Ali obitelj koju ostavljamo iza sebe,osjećala bi gubitak do kraja njihovih života.

Molim vas razmislite,....unosimo se u posao više nego u svoje obitelji.
Zar ne mislite da to nije mudro ulaganje?

Dakle što je suština priče????? :-*
Čovjek uči dok je živ,na kraju umre bedast.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Priča koju vrijedi pročitati.
« Odgovori #1 : Studeni 16, 2009, 10:52:04 poslijepodne »
Gledi kud odiš?
 ;)  O0

Offline Nika

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 28
  • Karma: +0/-0
Odg: Priča koju vrijedi pročitati.
« Odgovori #2 : Studeni 17, 2009, 12:05:19 prijepodne »
Ma točno sam znala da buš ti nekaj tekvoga provalil,baš sam se od srca nasmijala.Baš si pravi kunta kinte.
Čovjek uči dok je živ,na kraju umre bedast.