Anketa

Podržavate li ovakvu akciju samo za JEDNU školu?

Da
5 (62.5%)
Ne
3 (37.5%)
Ne znam
0 (0%)

Ukupno Glasova: 7

Glasanje završeno: Ožujak 25, 2010, 11:25:13 prijepodne

Autor Tema: Ormarići u školi - koncert  (Posjeta: 37431 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #30 : Ožujak 12, 2010, 12:09:21 poslijepodne »
Sad sam se setil; Barišić ne samo kaj je iz Buševca a stanuje u Gradićima, nek je i njima složil rasvetu po nogometnom terenu, umesto da je dal nama u Buševcu i NK Poletu da imamo ukupno 8, a ne pišljiva 4 stupa sa rasvjetom (hvala Bogu, boljom nek ima Dinamo, ali 8 bi se lepše vidlo!!...).

Oni iz Turopolja rasvjetu isto imaju, i to dvostruku - prva je sa stupova javne rasvjete, a druga je sa zgrade željezničke stanice, pa sada samo čekam kada će se gamad pobuniti i zahtijevati još nekaj povrh toga... mislim, neki ljudi stvarno nemaju ni obzira ni granice...  ^-^ ^-^ ^-^
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #31 : Ožujak 12, 2010, 10:30:03 poslijepodne »


Neću poslati dijete niti sebe na taj koncert niti dati 25 kn tj 50.


...a ja sam nabavio četiri pa vodim klince na koncert...

...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #32 : Ožujak 12, 2010, 10:51:35 poslijepodne »

...Jer ako je IB išla u tu školu, Crvena jabuka nije...


...cj nije, ali sin jednog od članova ide (još uvijek - bar mi se čini)...
...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #33 : Ožujak 13, 2010, 01:52:31 poslijepodne »
daj mi molim te reci koji je ovo sponzor izmedju prime i matica na karti ?

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #34 : Ožujak 13, 2010, 02:53:32 poslijepodne »

Zato je splićanima važnije koga Kerum ševi i što je rekao nego što je napravio vrtiće, uredio prilaze i napravio puno za grad - i to od svoje privatne love, dok drugi "velikani" samo odnose, a ne daju ni koliko je pod noktom crno...



Sledge, oprosti, ali nemaš pojma što pišeš!!!

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #35 : Ožujak 13, 2010, 06:39:56 poslijepodne »
daj mi molim te reci koji je ovo sponzor izmedju prime i matica na karti ?

Pa piše ti "Hey-Ho" mislim da su to sokovi.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #36 : Ožujak 14, 2010, 10:13:28 prijepodne »
Sledge, oprosti, ali nemaš pojma što pišeš!!!

Za takvu izjavu mogla si podastrijeti i pokoji dokaz... pa nas malo prosvijetli, jer ti očito "znaš" jako puno toga o tome (ukoliko nije tvoja tipična greškica - umišljaje izjednačavati sa "znanjem"...).
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #37 : Ožujak 14, 2010, 12:25:35 poslijepodne »

Za takvu izjavu mogla si podastrijeti i pokoji dokaz... pa nas malo prosvijetli, jer ti očito "znaš" jako puno toga o tome (ukoliko nije tvoja tipična greškica - umišljaje izjednačavati sa "znanjem"...).


Poslužit ću se ovdje tvojim tipičnim odogovorom, koji ovaj put vrijedi i za mene: slučajno sam porijeklom odozdo, dio sam života provela u Splitu  i vrlo dobro znam sve okolnosti i činjenice koje su Keruma dovele na vlast, ali i širi kontekst - mentalni sklop Splićana (ali i stanovništva iz područja odakle Kerum dolazi, što je još važnije!!!), porijeklo većine ljudi koji dole žive, način razmišljanja, kulturni kontekst i njihove genetske predispozicije. ali i karakteristike toga prostora.

No kako si ti jednom rekao, zašto bih tolerirala i potpomagala tvoju lijenost i komoditet, pa svoje teško i mukotrpno skupljeno znanje dijelila s nekim tko je toliko lijen i komotan da se ne potrudi sam doći do nekih činjenica, već nastoji pokupiti sitnež uokolo ne bi li si prištedio trud i gnjavažu prikupljanja činjenica.

Lijepo, pljuni u šake , pa na posao!!! I buduće ne pričaj o nečemu o čemu očito pojma nemaš, a mišljenje si stvorio na temelju manjkavih i netočnih činjenica.


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #38 : Ožujak 14, 2010, 12:54:46 poslijepodne »
Lijepo, pljuni u šake , pa na posao!!! I buduće ne pričaj o nečemu o čemu očito pojma nemaš,

I opet pokazuješ svu raskoš svijeg neznanja, kao i potcjenjivanja drugih... bapska posla!

Otkuda ti znaš da ja - ne znam?? Otkud si i na temelju to zaključila, što ti to znaš o meni da si možeš dozvoliti takve (priglupe i plitke) izjave??

Neću sada o tome otkuda ja znam i otkuda ja ne znam (ali ću reći samo da sam iz prve ruke jako, ali jako dobro informiran, drito iz centra Splita, drito iz usta... ma nevažno! - bolje reci mi otkuda ti znaš nešto o meni - ustvari, bilo što! - da si možeš dozvoliti takve ispade??

A to kaj si ti odozdola, zabole me neka stvar. To ne znači da i znaš što je konkretno i tko je konkretno Kerum, što on radi ili ne radi - te poluinformacije možeš crpiti samo od nekoga tko ti je, objektivan kao i ti, to rekao. Ti živiš ovdje, a ne dolje, i nemaš osobnih iskustava da znaš sa kime je, na koji način, o čemu i za koliko Kerum sa kime dogovarao... nekako sumnjam da je tebe zvao da te informira...  :P

Pusti mentalitet, on je i stvorio takve nebulozne ocjene i procjene, on je i stvorio da je najvažnije tražiti izgovor da se i dalje sere i melje bezveze, umjesto da se prime posla... osim čitanja novina, drugog izvora i nemaš, a i onaj koji imaš - taj o tome zna kao i svi ostali, živjeli bilo gdje... jer da i oni nešto znaju, opet bi znali - svi! I pisalo bi o tome... znači, i tvoji izvori su na istoj razini (ne)informiranosti kao i ja, samo ti to još trebaš i logički shvatiti - da nije moguće da oni dolje nešto znaju a da to nije u novinama...

BTW, da završim sa Kerumom; ja se i nisam osvrtao na to što on je i što on nije; ja sam se osvrtao na mentalitet ljudi koji nemaju pojma, ali se drže da znaju sve (tipična lokalna lajava bahatost, doživljena i preživljena stotine puta...), već sam se osvrtao na principe rezoniranja naših ljudi u globalu. A taj princip je takav kakav je - nisu važna djela, važno je što tko govori... jer dolje se ionako puno više "radi" jezikom negoli rukama... o nekakvom jalu, te dišpetu utemeljenom na tome, sada nećemo... iako je i on ključ skoro svih problema iz južnih krajeva...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #39 : Ožujak 14, 2010, 03:15:51 poslijepodne »
.......... neki ljudi stvarno nemaju ni obzira ni granice...  ^-^ ^-^ ^-^

Točno tako, postovi nekih ljudi to zaista i potvrđuju. ^-^ ^-^ ^-^
Neki ljudi znaju sve, mene bi zanimala situacija i u Kurdistanu,tko tamo skime spava, kolku rupa tamo ima, mislim u asfaltu, pa prosim lijepo ako je moguće da me se prosvijetli i informira.  :-* :-* :-* :-*

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #40 : Ožujak 14, 2010, 03:32:01 poslijepodne »
Za to buš moral pitati Točkicu. Ja kaj ne znam konkretno, ni ne komentiram.

Npr, ja nisam od tamo otkud je Točkica, ja sam iz Zagreba. No ne bih baš rekao da ja zato znam kaj se u Zagrebu dešava, da znam kaj Bandić radi, sa kime dogovara, koliko daje provizije, kaj ovo kaj ono... no Točkica zna i sve o Kerumu, o kojemu je čula iz novina k'o i svi mi...

BTW, zakaj ljudi imaju problema sa razumijevanjem toga kaj su pročitali? Jel to namjerno ili urođeno?

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #41 : Ožujak 14, 2010, 03:51:11 poslijepodne »


BTW, zakaj ljudi imaju problema sa razumijevanjem toga kaj su pročitali? Jel to namjerno ili urođeno?



Pokušat ću dati odgovor na ovo pitanje, naprosto iz razloga jer mi svi ponekad na stvari oko sebe gledamo subjektivno, svatko od nas si tumači na svoj način, kako i razumijemo, svi smo mi individue za sebe, a da isto svi razumijemo jednu te istu stvar, nemoguća misija i to ne bi bilo ni dobro, međutim ovdje je ključna stvar po meni tolerancija, međusobno uvažavanje i sloboda iznošenja mišljenja.
Ne kažem, da Vi konkretno niste puno puta bili u pravu ali jednako tako puno puta i niste, a to morate i Vi ponekad shvatiti.
I dati zapravo i drugim ljudima pravo i mogućnost da pišu i iznose svoje misli, bez da Vi na svaku i svakome budete "poklopac".
Eto nadam se da sam malo pripomogao u ovoj diskusiji.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #42 : Ožujak 14, 2010, 05:28:54 poslijepodne »
Ne kažem, da Vi konkretno niste puno puta bili u pravu ali jednako tako puno puta i niste, a to morate i Vi ponekad shvatiti.

Ne znam kada, gdje i koliko puta nisam bio u pravu, no svatko je ovdje slobodan na to me upozoriti, naravno - ne kroz prizmu svojeg mišljenja, nego isključivo kroz prizmu dokaza, argumenata i činjenica. Ja to shvaćam, jedan sam od rijetkih - moguće i jedini - koji je rekao da ne zna, da nije u pravu, i par puta se i ispričao zbog toga.

No, iako je moj nastup oštar, i svoje stavove žestoko branim (što cijenim i kod drugih) - ne bježim od krivice, ne bježim od priznanja, i ne pravim se tošo kada treba priznati da je vrijeme za izjest govna - a što je redovita praksa onih koji mene najžešće kritiziraju i optužuju za ponašanje koje upravco najbolje karakterizira - njih same.

I dati zapravo i drugim ljudima pravo

To pravo im ne dajem, jer to nije nikakvo pravo. Zna se što je "pravo". A pravo na klevetanje, laganje i izmišljanje laži da bi se samome sebi dalo kredibilitet - nitko to pravo nema.

i mogućnost da pišu i iznose svoje misli,

Mogućnost im nitko ne uskraćuje, ja najmanje - nemam ni elementarnih tehničkih uvjeta za to, a i da imam - to ne bih radio.

bez da Vi na svaku i svakome budete "poklopac".

Da, zato ne učestvujem u 95% tema na ovom forumu, dok neke sveznalice laprdaju po apsolutno svim linijama. No ja ne valjam. Logika je dobra... tko su poklopci na hrpi ostalih tema, i kako se oni zovu?

Ja poklapam u temama u kojima učestvujem i ako znam da je to potrebno. To je jedino točno. Ostalo možete ići dokazivati sami sebi - dokazati nećete. No slobodno me razuvjerite, meni nije teško ispričati se javno, reći da sam se zajebao i da sam krivo mislio...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #43 : Ožujak 15, 2010, 09:05:36 prijepodne »

Za takvu izjavu mogla si podastrijeti i pokoji dokaz... pa nas malo prosvijetli, jer ti očito "znaš" jako puno toga o tome (ukoliko nije tvoja tipična greškica - umišljaje izjednačavati sa "znanjem"...).


Poslužit ću se ovdje tvojim tipičnim odogovorom, koji ovaj put vrijedi i za mene: slučajno sam porijeklom odozdo, dio sam života provela u Splitu  i vrlo dobro znam sve okolnosti i činjenice koje su Keruma dovele na vlast, ali i širi kontekst - mentalni sklop Splićana (ali i stanovništva iz područja odakle Kerum dolazi, što je još važnije!!!), porijeklo većine ljudi koji dole žive, način razmišljanja, kulturni kontekst i njihove genetske predispozicije. ali i karakteristike toga prostora.

No kako si ti jednom rekao, zašto bih tolerirala i potpomagala tvoju lijenost i komoditet, pa svoje teško i mukotrpno skupljeno znanje dijelila s nekim tko je toliko lijen i komotan da se ne potrudi sam doći do nekih činjenica, već nastoji pokupiti sitnež uokolo ne bi li si prištedio trud i gnjavažu prikupljanja činjenica.

Lijepo, pljuni u šake , pa na posao!!! I buduće ne pričaj o nečemu o čemu očito pojma nemaš, a mišljenje si stvorio na temelju manjkavih i netočnih činjenica.



http://www.vecernji.hr/vijesti/tko-su-vlasnici-najluksuznijih-najskupljih-automobila-hrvatskoj-clanak-110326

"Željko Kerum
Splitski gradonačelnik formalno i nema bog zna kakve automobile. Jedan ferrari (430 spider) registriran je na nećaka (kupio ga je na braniteljsku povlasticu), a drugi na tvrtku Yolly JBS"

Priča je počela odavde, pa evo nekoliko argumenata, kad je Kerum u pitanju, jadan on nema pa mora na bratića kupovati Auto i izbjeći carinu, na te Aute su to ogromni novci, dok njegovi djelatnici koji rade za 3000 kn plaćaju harač. Ajde nam još malo pričajte o Kerumu, moralnoj splitskoj vertikali skup zajedno sa Sanaderom. Točkica zaista " nema pojma " o čem govori.

Koliko je to ormarića u nekoj Hrvatskoj školi koje je Kerum maznuo izbjegavanjem plaćanja obaveza državi i zlouporabom nečije povlastice? Koliko takvih Keruma imamo danas u Hrvatskoj i koliko bi to ormarića bilo ukupno u svim školama?
Ne spada li to u domenu zlouporabe i ne bi li za to trebalo odgovarati, molio bi Sledge Vas da nam to stručno objasnite. ^-^ ^-^ ^-^

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Ormarići u školi - koncert
« Odgovori #44 : Ožujak 15, 2010, 10:13:11 prijepodne »