Autor Tema: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...  (Posjeta: 48644 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #45 : Siječanj 19, 2011, 01:25:31 poslijepodne »
Otvori novu temu pa tamo raspravljaj o Jovanoviću i njegovim stanovima i Ininim dionicama, a  informacije koje si napisao su toliko "točne" i provjerene da ni sam ne znaš, npr. o kojoj se farmaceutskoj tvrtci radi ? (odgovori u novoj temi !)

Kaj si se odmah uzrujao? pa samo komentiram osobu koju si ti spomenuo... da nisi povezan s Jovanovičem? da nisi i ti u partiji ;D
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #46 : Siječanj 19, 2011, 01:31:35 poslijepodne »
Ni govora, nisam se uzrujao, nemam razloga. Samo sam ti rekao da je ovo tema o braniteljima a ne o Jovanoviću. Otvori novu temu pa tamo raspravljaj o njemu, jer prezentiraš informacije bez veze.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #47 : Siječanj 19, 2011, 03:47:23 poslijepodne »
Ni govora, nisam se uzrujao, nemam razloga. Samo sam ti rekao da je ovo tema o braniteljima a ne o Jovanoviću. Otvori novu temu pa tamo raspravljaj o njemu, jer prezentiraš informacije bez veze.

tvoji copy/paste članci su smješni.... daj napiši neko svoje mišljenje o nečemu, ajde možeš ti to, imaš valjda nešto u tom "prištu na ramenima"
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #48 : Siječanj 19, 2011, 06:04:53 poslijepodne »
Krok, čekaj sada da te zbog tih opservacija poistovjeti sa mnom, onda si najeb'o izmjesta...  :D :D :D

Inače bi ispalo da sam ja jedini koji na to kronično neznanje ukazuje, iako je bilo još kandidata i prije koji su znali reći isto... no ja nekako volim držati konstantu...  :-X  Možda i zato jer smatram da davanje mišljenja prije toga treba nešto i znati...  >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #49 : Siječanj 19, 2011, 09:52:10 poslijepodne »
Ni govora, nisam se uzrujao, nemam razloga. Samo sam ti rekao da je ovo tema o braniteljima a ne o Jovanoviću. Otvori novu temu pa tamo raspravljaj o njemu, jer prezentiraš informacije bez veze.

tvoji copy/paste članci su smješni.... daj napiši neko svoje mišljenje o nečemu, ajde možeš ti to, imaš valjda nešto u tom "prištu na ramenima"


da si moj post pročitao do kraj mogao si i pročitati moj komentar na račun branitelja, a Što se tiče Jovanovića, otvori novu temu pa raspravljaj tamo ...a o znanju i neznanju ...molim moderatora da otvori "specijalni podforum" za najpametnije, one iz menze, pa nek uživaju.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #50 : Siječanj 19, 2011, 10:38:27 poslijepodne »
Ne koko bolje da moderator otvori temu da ti mores lepiti clanke z drugih portala
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #52 : Veljača 13, 2011, 06:04:08 poslijepodne »
Krok, Muha, dadi i ostali ... gdje su vam sad  "Branitelji za branitelje"  ???  Ni traga ni glasa od njih. Sramota !!! A tak ste ih lepo reklamirali ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #53 : Veljača 13, 2011, 08:43:07 poslijepodne »
Krok, Muha, dadi i ostali ... gdje su vam sad  "Branitelji za branitelje"  ???  Ni traga ni glasa od njih. Sramota !!! A tak ste ih lepo reklamirali ....

zavela me jedna mala plava, a ja mlad i neukusan.....

zavela me jedna mala

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Kosor braniteljima - 'Zovu me maćehom a osigurala sam im visoke mirovine'
« Odgovori #54 : Veljača 21, 2011, 06:50:02 poslijepodne »
Premijerka Jadranka Kosor danas je, govoreći o slučaju Purda, kazala kako očekuje da će on uskoro biti oslobođen jer je relevantno da su hrvatske institucije ispitale svjedoke i utvrdile kako je Purda nevin te da je svoj iskaz potpisivao u potpuno neprihvatljivim i neljudskim uvjetima, mučen i ponižen.

Te činjenice sigurno ne može preskočiti nijedna neovisna institucija ni u jednoj demokratskoj državi, istaknula je premijerka. Kako je rekla, odmah nakon Purdina uhićenja osobno je nazvala srbijanskog predsjednika Borisa Tadića i zamolila da svi zajedničkim snagama pomognemo i objasnimo razloge zbog kojih hrvatska vlada smatra da je Purda nevin.

Nemoguće je da bilo tko prihvati posljedice Miloševićeva režima kao činjenice, a jedna je od tih posljedica da je Purda odveden iz Vukovara, mučen na neljudski način, da su bila ugrožena sva njegova prava, a sad je ponovno žrtva, kazala je.

Komentirajući tvrdnje izrečene na jučerašnjem skupu branitelja u Grubišnu Polju kako je ona braniteljima prije bila majka, a sada maćeha, premijerka je rekla da su neki koji su govorili na tom skupu ispolitizirani, jer je jedan od tih sudionika istaknuti član jedne stranke. "Ta maćeha za tu trojicu koji su govorili osigurala je putem zakona o pravima hrvatskih branitelja iz 2005. respektabilne mirovine", rekla je predsjednica Vlade.

http://www.nacional.hr/clanak/102523/kazu-da-sam-im-maceha-a-ja-sam-im-osigurala-respektabilne-mirovine



... Izgleda da će joj se sad te velike mirovine obit o glavu, pa makar na njoj imala šljem  ...
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2011, 06:51:33 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #55 : Veljača 21, 2011, 09:16:40 poslijepodne »
Sviđalo se to nekome ili ne - ali dobro im je i rekla.

Upravo ta ekipa zublja soma eura mirovine za igranje malog nogometa, nošenje oružja, imanje vozačke i poslovne sposobnosti - iako to nitko sa PTSP-om u svijetu nema.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #56 : Veljača 21, 2011, 09:25:13 poslijepodne »
na zadnjim sportskim susretima udruga proisteklih iz domovinskog rata, bilo je pomalo komično, da ne velim tragično za gledati nogometne utakmice na kojima igraju dečki koji su 70-80 % invalidi NA DONJE EKSTREMITETE ... i za to dobivaju lijepe novce ... naravno, Kosorica je dijelom zaslužna za to ... ali bilo bi lijepo kad bi prvo Kosorica smanjila broj branitelja (ionako nas nije bilo tak puno), zatim ovim napuhancima, lažnim invalidima skinula mirovine i natjerala ih da vrate oteto, a da nakon toga padne vlada ... fakat, scenarij ko u Diznilendu ...   mogel bi film snimiti po tome ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #57 : Veljača 21, 2011, 10:47:10 poslijepodne »
Sviđalo se to nekome ili ne - ali dobro im je i rekla.

Upravo ta ekipa zublja soma eura mirovine za igranje malog nogometa, nošenje oružja, imanje vozačke i poslovne sposobnosti - iako to nitko sa PTSP-om u svijetu nema.

Da soma eura, koliko zobljaju penziči s 40 godina radnog staža, koju su i od svojih plaća odvajali za izgradnju firmi i zemlje?
Šta zobljaju oni koji nerade i ostali su bez posla? Šta zobljaju svi ostali koji imaju sreće da rade za 2500 kuna?
Mislim da je premijerka s ovom izjavom priznala i potvrdila da je na taj način kupovala biračko tijelo u braniteljima, na teret svih nas.
Jer nikakve logične ekonomske podloge nije imala za to, ja bi braniteljima dao i dva soma eura ali pod uvjetom da svi građani žive dobro, ovako je sramota da netko za bilo što dobiva toliko novaca dok građani kopaju po kontejnerima.

Jaguar

  • Gost
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #58 : Veljača 21, 2011, 11:24:42 poslijepodne »
Sviđalo se to nekome ili ne - ali dobro im je i rekla.


Bogme odgovrio i branitelj njoj kako treba-sviđalo se to nekome ili ne.

http://dalje.com/hr-hrvatska/prozvani-branitelj--mi-smo-mirovinu-zasluzili-casnije-nego-premijerka-stan/341341

Prozvani branitelj: Mi smo mirovinu zaslužili časnije nego premijerka stan

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #59 : Veljača 22, 2011, 01:35:58 prijepodne »
... ali bilo bi lijepo kad bi prvo Kosorica smanjila broj branitelja (ionako nas nije bilo tak puno), zatim ovim napuhancima, lažnim invalidima skinula mirovine i natjerala ih da vrate oteto, a da nakon toga padne vlada ... fakat, scenarij ko u Diznilendu ...   mogel bi film snimiti po tome ...

I onda su živeli duuuugo i sretno...
wwwg tablice