Autor Tema: Belgijska sramota zvana Madrid  (Posjeta: 3604 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Belgijska sramota zvana Madrid
« : Lipanj 30, 2010, 11:42:55 poslijepodne »
"- Ma ne znam kako bih se uopće postavila? Ne znam što da radim? Osjećam se sasvim bespomoćno - nabrajala je vidno uzrujana sportašica, trenutno najbolje rangirana atletičarka svijeta u svim disciplinama.

A Blankina gorčina je rasla. Da se ovako nešto dogodi jednoj od najboljih svjetskih sportašica...!?

- Jednostavno ne mogu vjerovati. Puno sam puta šutila, ali sada ne želim. Neću. Govorit ću glasno da cijeli svijet čuje. Želim da o ovoj sramoti pišu i u njezinoj Belgiji i u cijelome svijetu. Ovo jednostavno nije sport. Ako joj se skače sama, neka jednostavno skače na treningu i niti se ne pojavljuje na natjecanjima - rekla nam je Blanka.
"

http://www.slobodnadalmacija.hr/Atletika/tabid/110/articleType/ArticleView/articleId/107752/Default.aspx

Najbolja atletičarka svijeta i doživi da je jedan turnir ne želi zbog neke tamo povratnice za koju znamo da je osvojila zlato u Pekingu na vrlo bezobrazan i bezobziran nesportski način? Ovo je potvrda tadašnjeg ponašanja i time poručuje da joj zlato baš i ne sjaji kad ga nije osvojila fer, sportski.

Nadam se samo da će ovo Blanku ojačati i da će ovu „progutati“ još tamo na 195.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Belgijska sramota zvana Madrid
« Odgovori #1 : Srpanj 01, 2010, 09:42:26 prijepodne »
Kako Tia misli imati uspješan povratak ako nema prave konkurencije?
Bez obzira na Madrid mislim da je Blanka bolja i da će je razvalti na sljedećem mitingu, a Tia neka je izbjegava.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Belgijska sramota zvana Madrid
« Odgovori #2 : Srpanj 01, 2010, 11:51:53 prijepodne »
Kako Tia misli imati uspješan povratak ako nema prave konkurencije?

Pa ta ružna romfulja misli imati uspješan povratak UPRAVO ZATO jer nema prave konkurencije, drugim riječima - kada ja zagarantiram da me nitko neće moći pobijediti, onda je to ono pravo...

Sada očekujem prijavu Prosinečkog na nogometnu tekmu sa Poletom Buševec, gdje će se birati najbolji igrač. To će mu odgovarati jer mu je ta titula zagarantirana.

Očekujem i da Schumacher za pravi povratak u svijetu F1 zatraži od FIA da se isključe Vettel, Weber i još nekolicina njih, onih koji mu svaku utrku debelo pomrse račune toliko da ostane bez bodova.

Očekujem i da Usein Bolt ubuduće traži da svatko tko može trčati ispod 10,00 na sto metara ne nastupa sa njim na velikim natjecanjima, čisto da se ne mora previše truditi za pobjedu, te osvajanja pozamašnih novčanih nagrada.

Očekujem da će ubuduće svaki trkač, skakač, natjecatelj uopće moći, smjeti i dakako i dobiti odobrenje njegova zahtjeva da se kvalitetna konkurencija u tom sportu isključi sa natjecanja da bi isti mogli trijumfirati sa svojom osrednjošću.

Očekujem da Svjetska atletska federacija osudi ovakve sramotne i nesportske zahtjeve, jer pobjeda na nekom natjecanju nije ničije pravo i obveza, već samo zaslužena stvar kao rezultat truda, rada i rezultata. Također, da nečije novčane potrebe ne budu primarni (tj. ne budu nikakav!!) kriterij i uvjet za bahaćenje na natjecanjima profesionalaca.

Zamislite kakve bi implikacije mogla imati poplava zahtjeva raznoraznih sportaša za izbacivanjem konkurencije sa natjecanja - gdje je ostao sport? Ako ta kučka hoće pobjeđivati, neka si sama organizira svoje vlastito natjecanje sa školskom djecom. Uvijek će pobjeđivati - no nju muči što bi pritom mogla zaraditi?? To jew u pozadini njezina zahtjeva... zdrobila je svu lovu koju je do sada zaradila, pa si sada hoće osigurati čistu zaradu odmah i sad. Tko jebe principe, tko jebe poštenje, tko jebe moral...

Sramota za sve, najviše za tu jadnicu, a još više za organizatora koji takvu nesportsku sramotu dozvoljava.

Da sam ja Blanka, više nikada ne bih nastupio na tom natjecanju, a cijeli slučaj bih dao u sve svjetske medije, te na disciplinsku komisiju Svjetske atletske federacije.

Napuhao bih tu sramotu do Boga, ako treba. A najviše bih volio da ta kuja ne pobijedi, čak i bez Blanke. TIme bi se pokazao sam njezin jad.

« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2010, 12:00:26 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Belgijska sramota zvana Madrid
« Odgovori #3 : Srpanj 01, 2010, 12:29:09 poslijepodne »
Mislim da si je Blanka sama kriva, pa sto ima tak visoko skakati?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Belgijska sramota zvana Madrid
« Odgovori #4 : Srpanj 01, 2010, 12:40:04 poslijepodne »
..............
Da sam ja Blanka, više nikada ne bih nastupio na tom natjecanju, a cijeli slučaj bih dao u sve svjetske medije, te na disciplinsku komisiju Svjetske atletske federacije.

Napuhao bih tu sramotu do Boga, ako treba. A najviše bih volio da ta kuja ne pobijedi, čak i bez Blanke. TIme bi se pokazao sam njezin jad.

Slažem se sa cijelim postom. I ja se nadam da će Blanka i njezin stožer pokrenuti postupak u Svjetskoj atletskoj federaciji.

Zamislite da je naša Janica nakon operacija i rehabilitacije rekla to isto. Ili Ivica lani.
A kad tamo oni oboje osvoje olimpijske medalje.

Ma stvarno, kamo taj svijet ide?

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Belgijska sramota zvana Madrid
« Odgovori #5 : Srpanj 01, 2010, 01:03:11 poslijepodne »
Ma stvarno, kamo taj svijet ide?

A kam bi išel?
Uvjeren sam da se takve stvari cijelo vrijeme događale, svako je pomical poluge gdje je samo mogel. Toga je navek bilo i bit će dok je got ljudi na ovom svijetu. Samo kaj se danas neke stvari mogu lakše doznati, između ostalog zahvaljujuči i Internetu. Zato bih se usudio reć da je sad čak i bolje, jer prije niko ne bi ni znal zakaj se nekaj događa, sad se to već nemre sam tak sakriti.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Belgijska sramota zvana Madrid
« Odgovori #6 : Srpanj 02, 2010, 11:56:07 poslijepodne »
IAKO je to silno željela, čak toliko da je tražila da se ne dopusti nastup našoj Blanki Vlašić, olimpijska pobjednica u skoku u vis Tia Hellebaut nije se uspjela pobjedom vratiti atletici.

Na mitingu World Challenge serije u Madridu Belgijanka je preskočila 1.95 metara što joj je bilo dovoljno za drugo mjesto.
...Visinu 1.95 je preskočila iz drugog pokušaja, a i na 1.89 je trebala dva zaleta.

http://www.index.hr/sport/clanak/tia-hellebaut-bez-pobjede-u-povratnickom-nastupu-/499791.aspx

Eto, potvrdilo se kaj sam rekla iako nije Blanke bilo niti blizu  :) :P :P :P:
Citat:
Nadam se samo da će ovo Blanku ojačati i da će ovu „progutati“ još tamo na 195.

E sad treba vidjeti EP. Držim fige Blanki da je pomete na zaletištu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Belgijska sramota zvana Madrid
« Odgovori #7 : Srpanj 03, 2010, 12:05:12 poslijepodne »
IAKO je to silno željela, čak toliko da je tražila da se ne dopusti nastup našoj Blanki Vlašić, olimpijska pobjednica u skoku u vis Tia Hellebaut nije se uspjela pobjedom vratiti atletici.

Ipak sam joj ja to - jebojojpasmameka - prvi poželio, a Boga ima, uvijek ga je i bilo, hvala Mu budi... 
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”