Autor Tema: Ako tako Šuker kaže .....  (Posjeta: 9357 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Ako tako Šuker kaže .....
« : Siječanj 24, 2011, 01:37:05 poslijepodne »
Ako tako Šuker kaže, u Upravu Fine se može i bez fakulteta

Umjesto fakulteta Šimunović je završio Poslovnu školu Libertas, no s tom školom Šimunović ima samo višu stručnu spremu, a ne visoku.

Osim što je član Uprave Fine, također je tajnik velikogoričkog HDZ-a i predsjednik Kluba vijećnika HDZ-a u Gradskom vijeću Velike Gorice, a četiri godine bio je i zamjenik velikogoričkog gradonačelnika. Šuker navodno preko Šimunovića i dalje kontrolira Finu.

Oporbi je trn u oku zbog nedovoljnog radnog iskustva, no Šimunovića nimalo ne zabrinjavaju te optužbe, na koje odgovara da je Fina ostvarila dobit od 80 milijuna eura od kada je on u vodstvu te tvrtke.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Ako-tako-Suker-kaze-u-Upravu-Fine-se-moze-i-bez-fakulteta

Jel to konačno vrag zel šalu ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #1 : Siječanj 24, 2011, 01:43:00 poslijepodne »
Po Zakonu već jako dugo nema više nego samo visoka stručna sprema. A ona se provodi u tri stupnja: dodiplomski (baccalauerus), diplomski (magisterij) i poslijediplomski (doktorat) studij.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #2 : Siječanj 24, 2011, 03:16:02 poslijepodne »
Citat:
no Šimunovića nimalo ne zabrinjavaju te optužbe, na koje odgovara da je Fina ostvarila dobit od 80 milijuna eura od kada je on u vodstvu te tvrtke

Da se mene pita hebo školu, uveo bi znaš il neznaš, jesi pošten il nisi...koja škola garantira da li si sklon malverzacijama i lopovluku=??...koliko vidim pun nam je zatvor takvih visokoobrazovanih...nego Koko već kad tako pristrano objavljuješ i ljepiš govna iz tuđeg dvorišta odgovori koja je razlika između Šimunovića i GBR-a po obrazovanju...? ..GBR iako SSS obrazovanja se upušta u pravne vode, frik se osim atomske fizike, uzgoja kupina kuži i u Zakone...prepisao je mišljenje uvaženog prof. Simonettija i stavio onako manjkav u saborsku proceduru...kome to šteti?..zemljištarci su dovedeni pred zid...ako kažu da nisu za takav povrat nije dobro, dakle moraju reći "mi jesmo i pozdravljamo svaku inicijativu koja doprinosi povratu zz"...s druge strane znamo da će vladajući s obzirom da je taj Zakon predložen od oporbenog vijećnika isti odbaciti...he..i kaj su zemljištarci dobili time??...GBR i njegova mala ali nadasve pokvarena družina i dalje koriste neiscrpnu temu o povratu zz po radi dobivanja pokvarenih jeftinih političkih poena... http://www.gorica.hr/2011/01/8-sjednica-povjerenstva-za-povrat-imovine/

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #3 : Siječanj 24, 2011, 03:37:56 poslijepodne »
muha, dosadan si i Bogu i ljudima ... tema je sasvim druga .
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #4 : Siječanj 24, 2011, 08:20:49 poslijepodne »
a ybg-a sory ja mislio da je tema GBR..

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #5 : Siječanj 25, 2011, 12:14:10 poslijepodne »
muha, dosadan si i Bogu i ljudima ... tema je sasvim druga .
Zasto dosadan? kome je dosadan? Tebi? Kao da se tebe sto i pita!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #6 : Siječanj 25, 2011, 01:20:24 poslijepodne »
newbie ili da velim Krešo ... ne mijenjaj temu rasprave kao i tvoj kompanjon muha
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #7 : Siječanj 25, 2011, 02:19:40 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #8 : Siječanj 25, 2011, 05:58:06 poslijepodne »
newbie ili da velim Krešo ... ne mijenjaj temu rasprave kao i tvoj kompanjon muha
Pa ja mislim, da ovo ipak izbacivanje zasluzuje sa foruma! Ako me doticni i pozna to ne znaci da smije javno iznositi moje ime! Molim administratora da poduzme mjere. Ovo je stvarno nedopustivo! Koko iako i ja znam ko si ti, opet to javno ne iznosim!!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #9 : Siječanj 25, 2011, 06:26:12 poslijepodne »
dečec dragi, kad već pitaš, ja samo osobe koje smatram totalnim k....... od milja zovem Krešo ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #10 : Veljača 04, 2011, 10:53:34 prijepodne »
Tko je vodio CO u to vrijeme, tko je bio u NO kroz ovaj period?
Ako se sjećam dobro u NO je bio i naš, turopolec Ivan Šuker, a CO vodio Hrvoje Vojković.
CO je još uvijek državna krava muzara, puna visoke mliječne masti. Bravo, idemo dalje.

http://www.jutarnji.hr/vanja-franciskovic--sef-croatia-osiguranja-u-rijeci-pod-istragom--100-milijuna-kuna-izvukao-lazirajuci-odstete/922929/

Šef Croatia osiguranja u Rijeci pod istragom: 100 milijuna kuna izvukao lažirajući odštete

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #11 : Veljača 04, 2011, 11:38:13 prijepodne »
Citat:
Šef Croatia osiguranja u Rijeci pod istragom: 100 milijuna kuna izvukao lažirajući odštete

Jaguar, ličiš mi na psa koji laje ne radi sela nego radi sebe..he...

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #12 : Veljača 04, 2011, 12:00:12 poslijepodne »
Očistiti Hrvatsku politiku od korupcije i ljudi koji su u njoj isključivo iz osobnih interesa je jako teško, gotovo nemoguče. Mislim da je bolje "resetirati" cijelu političku scenu.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #13 : Veljača 04, 2011, 12:15:14 poslijepodne »
Citat:
ljudi koji su u njoj isključivo iz osobnih interesa

..možda ima koji nije npr. GBR..?..uf.. počelo me mam nekaj frkati...

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Ako tako Šuker kaže .....
« Odgovori #14 : Veljača 04, 2011, 12:19:50 poslijepodne »
Nemojte tako vas dvojica.

Jaguar se pojavio na forumu zbog zaštite interesa zemljištaraca, a ne zbog politikanstva.  ;)