Autor Tema: Promjene u goričkom HNS-u  (Posjeta: 15507 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #15 : Rujan 06, 2010, 08:23:50 prijepodne »
Jedino kaj bum rekel na ovu temu jest Bogu dragom hvala. Napokon će Gradsko vijeće ličiti na ono kaj treba, a to je predstavničko tijelo bez pijanaca i narušavatelja reda. Valjda se HNS opametil pa je vidio da mu je Lučić napavil više štete neg koristi.

A Lučić se valjda prepal najave VŠO da u vijećnicu neće puštati ljude u alkoholiziranom stanju!

JosipJoža

  • Gost
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #16 : Rujan 06, 2010, 08:40:41 prijepodne »
Jedino kaj bum rekel na ovu temu jest Bogu dragom hvala. Napokon će Gradsko vijeće ličiti na ono kaj treba, a to je predstavničko tijelo bez pijanaca i narušavatelja reda. Valjda se HNS opametil pa je vidio da mu je Lučić napavil više štete neg koristi.

A Lučić se valjda prepal najave VŠO da u vijećnicu neće puštati ljude u alkoholiziranom stanju!

Da, dadi imaš pravo, tamo su potrebni dizači ruku kojih je najmanje 2/3 Vijećnika GV i kojima nikako nije mjesto tamo, što je sramotno za svako predstavničko tijelo pa i ovo naše.

Lijepite etiketu "pijanca" g.Lučiću, što nije niti I od istine, valjda imate Vi svoje razloge, međutim mislim da i kada g.Lučić popije škropec, on se otrezni ali bedaci ili lopine nikad se ne opamete ili postanu pošteni, u tome je razlika između g.Lučića i nekih drugih.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #17 : Rujan 06, 2010, 10:36:28 prijepodne »
Citat:
Lijepite etiketu "pijanca" g.Lučiću, što nije niti I od istine, valjda imate Vi svoje razloge, međutim mislim da i kada g.Lučić popije škropec, on se otrezni ali bedaci ili lopine nikad se ne opamete ili postanu pošteni, u tome je razlika između g.Lučića i nekih drugih.

Joža pa kaj još nisi shvatil da većina forumaša ima svoje mišljenje i da na isto nemreš utjecati.....to mož radit u svojoj stranci  HNS-u ... naime u svojoj indoktrinaciji svojim članovima uspio si isprati mozak do te mjere da neki sad imaju predispozicije na kojima vam zavide mnogi ekstremniji desničari...
Radije se preispitaj kud si krenuo??.. ako se ne preispitujemo, već samo iznosimo svoje stavove kao konačne i nepogrešive, loše nam se piše. Preispitivanje ne mora značiti odmah i odustajanje ili mijenjanje mišljenja, ali vjerujem da osvješćivanje i sagledavanje iz različitih perspektiva, obogaćuje, uči toleranciji i smanjuje agresivnost....Joža, tko može pušit priču da je Lučić sam dal ostavku na mjesto vijećnika....???..he...davno prije sam ovdje postavio pitanje kako to da u vrijeme kad su bili unutar stranački izbori u HNS-u Lučić nije ušao niti u jedno stranačko tijelo???...nije li to već bila uvertira???....stoga Joža dobro se skoncentriraj jer ovakva tvoja obrazloženja ne piju vodu a pomalo i vrijeđaju slobodoumne forumaše...npr..2007 godine na upit novinara zašto glasati za HNS?...Čačić je odgovorio "Trenutak je da prijeđete na odlučivanje upotrebom mozga".

JosipJoža

  • Gost
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #18 : Rujan 06, 2010, 11:16:35 prijepodne »
muhice,
kao prvo nisi shvatio moju poruku iz citiranog navoda. To potvrđuje da čitaš bez razumijevanja.
Kao drugo trkeljaš ponovo hrpu gluposti o kojima nemaš pojma, nego ti temeljiš i pišeš ovdje na temelju svojih pretpostavki ili svojih želja a kako veli naš sledge : "Pretpostavka je majka svih zajeba", očito ne shvaćaš i ne prihvaćaš, ma shvaćaš ti nego i dalje piliš po svom a razlozi su samo tebi poznati, očito kao i uvijek pokušavaš samo manipulirati i ne želiš prihvatiti činjenice onakve kakve jesu, sve što sam napisao o g.Lučiću je istina i stojim iza svojih riječi koliko god ti to ne prihvaćao i nemoj meni imuptirati da ja forumašima "ispiram mozak", prenio sam im ekskluzivnu informaciju i to istinitu do srži, jer za mene je istina i pravda svetinja, te smatram da to građani trebaju i znati kao i razloge istog. To što tebe "bocaju" neke druge stvari o tome ti promišljaj, ja svakako imam o čemu promišljati kao što i promišljam, koliko mi moj skromni um dozvoljava i omogućuje a ti se nemoj puno brinuti za to, jer imaš svoju glavicu i brini se o njoj a moju ostavi na miru, za mene. Ak ti još nešto nije jasno pitaj, stojim na raspolaganju za sve istinite odgovore.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #19 : Rujan 06, 2010, 11:37:57 prijepodne »
Potpuno se slažem s Vama i u stotine postova sam to objašnjavao ovdje, međutim objašnjavati to muhi, dadiju, newbie, susedu je zaista  besmisleno ali smisleno je građanima, gostima na forumu, zbog kojih pišemo i iznosimo istinu, ma koliko ona bila neprihvatljiva manipulatorima i igračima za vlast ali i korist od vlasti, neki su je ovdje i potvrdili, kao što su potvrdili i svo svoje djelovanje ovdje na forumu u tu svrhu. Hvala na ovom tekstu, koji moderator ne bi smjeo nikako obrisati jer je prenesen kao i svaki drugi tekst sa linkom iz bilo kojeg drugog medija, baš me zanima da li će otići u tu krajnost, nadam se da neće, bar Stjepan to ne bi smio dozvoliti.

http://plemenitashica.iz.vg/

Čitam na forumu da je došlo do promjena u goričkom HNS-u?

Od kud takav zaključak, ali mi se odgovor odmah i nameće. Ljudi valjda polaze od sebe, pa stoga zaključuju da greške rade i oni drugi. No, u zabludi su. Jer kod drugih nemaš pravo na vlastito mišljenje, dok u HNS-u, vidim, imaš to pravo.

Naime, vijećnik g. Lučić je sam odlučio vratiti vijećnički mandat u korist slijedeće osobe koja je bila na listi HNS-a prilikom lokalnih izbora od prije godinu i više dana. No, niti izlazi iz HNS-a niti ga je HNS smijenio, niti će se promijeniti broj vijećnika, a niti će "ugroziti" kibidabi kaoliciju.

Čitam dalje, Stjepan piše, da je mandat 4 godine i da se utakmica igra do kraja. Da, i igrat će se iako je da se mene pita (a ne pita) utakmica  trebla biti prekinuta još tamo u 7 mj. Tko još za vrijeme trajanja tekme dok je pod (predizbornim) ugovorom  potpisuje novi ugovor za ekipu protiv koje trenutno igra. ZNA SE tko - gliste, nikogovoići, prostitutke, prodavači magle ili Sljemenskog zraka.

Odlazak vijećnika Lučića smatram izuzetno fer potezom zato jer je svakako bolje prepustiti mjesto svojem stranačkom kolegi, nego ne dolaziti na sjednice, a biti na popisu vijećnika.

Kao što je, sjećam se, osoblje ZNA SE grupe redovito činilo u prošlom mandatu kad je VŠO bila predsjednica GV. Valjda ne budu tu praksu i dalje odrađivali. Oni nisu s njom mogli na kraj, pa su odlazili sa sjednica, a g. Lučić isto nemre s njom u istu vijećnicu pa je otišel prije nego li je ova zasjela u fotelju predsjednice.

I tko je pošteniji, tko je vjerodostojniji, tko je fer igrač?

G. Lučić - svaka vam čast. Iznad svega biti svoj i dosljedan.

Da sam ja na vašem mjestu (a ne budem nigdar) i ja bih tako učinila.  

  

Što se tiče nekakve prijevare birača koje mu sad neki žele natovariti na leđa, tu ste se malo zabunili. Na izbornim listićima nije pisalo prva dva, tri ili svih 27 imena, nego je pisala stranka i eventualno nositelj liste. E pa HNS je osvojio 3 vijećnička mjesta i tri vijećnika su tamo. Da se ona tri nisu posložila pri prvoj sjednici niti ne bi znali tko su ta tri, jer malo ljudi pročita one velike plahte koje vise na biralištima gdje piše točan raspored predloženih ljudi iz stranka. Ja sam pročitala, ali sam zaboravila. Čak nisam niti nositelja zapamtila, ali pretpostavljam da je u HNS to bio GBR, u SDP Picula (a možda i VFK), a u HDZ - valjda Šuker (ne znam) za kojeg se ionako znalo da neće biti vijećnik.  

G. Lučić je Turopoljski muž, ne prolijeva milijeko, nego prolijeva žuč na sve koji to zaslužuju, a VŠO je zaslužila sve najgore u ovom kraju. I nadam se da će joj se to i naplatiti, kako njoj tako i svima koji s njom tikve za vraga sade.

Još nam ostaje za vidjeti kako će kućicu na Plesu "darovati" gradu.
« Zadnja izmjena: Rujan 06, 2010, 11:44:21 prijepodne JosipJoža »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #20 : Rujan 06, 2010, 12:15:33 poslijepodne »
Citat:
kao prvo nisi shvatio moju poruku iz citiranog navoda

Itekako...obmanjuješ....

Citat:
To potvrđuje da čitaš bez razumijevanja.

He..he..nevjerovatno, ok..onda evo "HNS operacija Lučić uspjela"..."HNS ostao čist" .....e moj Joža kak ti se čini??..jel je pisac to štel reći?.....na kraju, ne bi štel biti u tvojoj koži kad Zdravek skuži prevaru....

JosipJoža

  • Gost
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #21 : Rujan 06, 2010, 12:19:14 poslijepodne »
.....na kraju, ne bi štel biti u tvojoj koži....

Ti u mojoj koži i da hoćeš biti, nemožeš, jer moja koža ne podnosi takva tkiva kao što je tvoje. ;D

amarkulin

  • Gost
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #22 : Rujan 06, 2010, 12:43:12 poslijepodne »
kako to da u vrijeme kad su bili unutar stranački izbori u HNS-u Lučić nije ušao niti u jedno stranačko tijelo

Ne kužim. Kaj on nije potpredsjednik Ogranka?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #23 : Rujan 06, 2010, 12:52:46 poslijepodne »
Hvala na ovom tekstu, koji moderator ne bi smjeo nikako obrisati jer je prenesen kao i svaki drugi tekst sa linkom iz bilo kojeg drugog medija, baš me zanima da li će otići u tu krajnost, nadam se da neće, bar Stjepan to ne bi smio dozvoliti.

http://plemenitashica.iz.vg/

Joža, ubuduće  ti ovakve stvari neće prolaziti, bez obzira što ti prije tražiš opravdanje za njih, a li za njih opravdanja - nema. Prenosiš sadržaje cijelog bloga, mi se ovdje sa takovim stvarima ne bavimo i NEĆEMO SE NI BAVITI; tako da ovo nije nikakav relevantan tekst, već obično blogersko mišljenje koje je, kao i sam blog, osobno mišljenje kvazi-insidera sa pretpostavkama i jedva zatomljenom netrpeljivošću prema svima koji ne "prepoznaju" dobrohotnost i izvrsnost jedne stranke...

Tako da bi to moderator smio OBRISATI - a drugi puta i bude!

Ovo nije nikakvo službeno priopćenje od stranke, koje bi se moglo dati i citirati kao dokument koji ozbiljno objašnjava situaciju u HNS-u, to je puko nagađanje. Zato na takove tekstove više nećemo trošiti forumski prostor, bez obzira koliko on bio jeftin, sviđalo se to tebi ili ne. Stvar je jednostavno - principa!

Znači - priopćenja iz stranke MOŽE, kao i službena tumačenja istih. Nečije wannabe spike tipa "što bi bilo kad bi bilo" i kako bi to, iz pogleda jednog blogera trebalo biti - NE MOŽE.

Tak da ne veliš drugi puta "nisam znao". Slijedeći puta za to slijedi opomena, da i za to ne veliš da nisi znao. Ukratko - nemoj nas mučiti sa bilo čijim blogovima, pa tako ne niti plemenitašičinim. Valjda imaš svoje mišljenje - pa nam ga daj. Da ga ona želi ovdje dati - dala bi ga. Nikome nisu potrebni kuriri bilo koje vrste, pa se nemoj ni gurati u tu službu.
« Zadnja izmjena: Rujan 06, 2010, 12:54:36 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #24 : Rujan 06, 2010, 12:53:32 poslijepodne »
Ovo bi bilo žalosno kad nebi bilo smješno i obrnuto! Plemenitašica se navodno više ne javlja na forum zbog novog moderatora, no uredno ga čita, a našla je i stranačkog kolegu da je prenosi u citatima! Svašta, stvarno svašta  >:(!

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #25 : Rujan 06, 2010, 12:59:54 poslijepodne »
muhice,
kao prvo nisi shvatio moju poruku iz citiranog navoda. To potvrđuje da čitaš bez razumijevanja.
Kao drugo trkeljaš ponovo hrpu gluposti o kojima nemaš pojma, nego ti temeljiš i pišeš ovdje na temelju svojih pretpostavki ili svojih želja a kako veli naš sledge : "Pretpostavka je majka svih zajeba", očito ne shvaćaš i ne prihvaćaš, ma shvaćaš ti nego i dalje piliš po svom a razlozi su samo tebi poznati, očito kao i uvijek pokušavaš samo manipulirati i ne želiš prihvatiti činjenice onakve kakve jesu, sve što sam napisao o g.Lučiću je istina i stojim iza svojih riječi koliko god ti to ne prihvaćao i nemoj meni imuptirati da ja forumašima "ispiram mozak", prenio sam im ekskluzivnu informaciju i to istinitu do srži, jer za mene je istina i pravda svetinja, te smatram da to građani trebaju i znati kao i razloge istog. To što tebe "bocaju" neke druge stvari o tome ti promišljaj, ja svakako imam o čemu promišljati kao što i promišljam, koliko mi moj skromni um dozvoljava i omogućuje a ti se nemoj puno brinuti za to, jer imaš svoju glavicu i brini se o njoj a moju ostavi na miru, za mene. Ak ti još nešto nije jasno pitaj, stojim na raspolaganju za sve istinite odgovore.
A tko si ti da stojis iza svojih rijeci? Ime napisano sa par pixelica! Nisi tu sa imenom i prezimenom pa da se zna tko stoji iza napisanih rijeci. Tako da to iza cega stojis mozes macku o rep objesiti!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #26 : Rujan 06, 2010, 01:02:15 poslijepodne »
Citat:
Ti u mojoj koži i da hoćeš biti, nemožeš, jer moja koža ne podnosi takva tkiva kao što je tvoje.

He..skoncentriraj se, čitaj sa razumjevanjem....

Citat:
Ne kužim. Kaj on nije potpredsjednik Ogranka?

Kakvog ogranka??...ogranak koji broji tri čovjeka...he...Zdravek, Grbavac i veseli Francuz Žan...Ogranci služe za klepanje lista za Gradske četvrti (nevažno)...amarkulin ja pričam o tijelima koje sukreiraju politiku u Gradu....


JosipJoža

  • Gost
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #27 : Rujan 06, 2010, 01:22:25 poslijepodne »
muhice,
kao prvo nisi shvatio moju poruku iz citiranog navoda. To potvrđuje da čitaš bez razumijevanja.
Kao drugo trkeljaš ponovo hrpu gluposti o kojima nemaš pojma, nego ti temeljiš i pišeš ovdje na temelju svojih pretpostavki ili svojih želja a kako veli naš sledge : "Pretpostavka je majka svih zajeba", očito ne shvaćaš i ne prihvaćaš, ma shvaćaš ti nego i dalje piliš po svom a razlozi su samo tebi poznati, očito kao i uvijek pokušavaš samo manipulirati i ne želiš prihvatiti činjenice onakve kakve jesu, sve što sam napisao o g.Lučiću je istina i stojim iza svojih riječi koliko god ti to ne prihvaćao i nemoj meni imuptirati da ja forumašima "ispiram mozak", prenio sam im ekskluzivnu informaciju i to istinitu do srži, jer za mene je istina i pravda svetinja, te smatram da to građani trebaju i znati kao i razloge istog. To što tebe "bocaju" neke druge stvari o tome ti promišljaj, ja svakako imam o čemu promišljati kao što i promišljam, koliko mi moj skromni um dozvoljava i omogućuje a ti se nemoj puno brinuti za to, jer imaš svoju glavicu i brini se o njoj a moju ostavi na miru, za mene. Ak ti još nešto nije jasno pitaj, stojim na raspolaganju za sve istinite odgovore.
A tko si ti da stojis iza svojih rijeci? Ime napisano sa par pixelica! Nisi tu sa imenom i prezimenom pa da se zna tko stoji iza napisanih rijeci. Tako da to iza cega stojis mozes macku o rep objesiti!


Neš ti muhinog advokata, jel se tebi netko obratio? Malo uleti newbie muhi malo muha uleti newbie, podsjeća me to na onaj Vic o hasi i husi al dobro ovo nije tema o Vicevima pa da ne činim offtopic, odustajem.

amarkulin

  • Gost
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #28 : Rujan 06, 2010, 01:24:46 poslijepodne »
Citat:
Ti u mojoj koži i da hoćeš biti, nemožeš, jer moja koža ne podnosi takva tkiva kao što je tvoje.

He..skoncentriraj se, čitaj sa razumjevanjem....

Citat:
Ne kužim. Kaj on nije potpredsjednik Ogranka?

Kakvog ogranka?

Pa Ogranka HNS Velika Gorica.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Promjene u goričkom HNS-u
« Odgovori #29 : Rujan 06, 2010, 05:32:12 poslijepodne »
Neš ti muhinog advokata, jel se tebi netko obratio?

Pa ljudi samo pitaju, što ima loše u tome?
Evo ja sam njihov zajednički advokat.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...