Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295653 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #405 : Prosinac 12, 2010, 12:39:00 prijepodne »
Baš.

Misliš na one balvane kod škole?

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #406 : Prosinac 12, 2010, 08:11:00 prijepodne »
Ne, mislim na onu cestu od Kauflanda prema Dalekovodu, tam je svako malo veselo.

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #407 : Prosinac 13, 2010, 02:58:25 poslijepodne »
Aha... tamo nisam prolazio.

Mene ubijaju oni ležeći policajci u Gradićima kod škole. Svaki put me boli novčanik kad prođem preko tog čuda...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #408 : Prosinac 13, 2010, 03:12:32 poslijepodne »
Mislim da gorih ležećih policajaca od ona dva metalna monstruma ispred ZTZ-a nema nigdje...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Master

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #409 : Prosinac 13, 2010, 09:02:13 poslijepodne »
Kaj to Drašek pripoveda u 9 min videozapisa ??? Kakav MERIDIAN 16 ??? kakvi austrijanci,mozda Kunta zna kaj?
http://www.gorica.hr/2010/12/josipoviceva-ulica-otvorena-za-promet/

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #410 : Prosinac 13, 2010, 10:08:15 poslijepodne »
Danas sam prvi put, otkako je obnovljena Josipovićeva prošao onuda ... nek se jave vozači koji su prošli onuda i nek komentiraju ... katastrofa ... prvo, ulica uopče još nije završena, na mjestima fali drugi sloj asfalta (pješačke staze) a kolnik je toliko neravan, kao da su se djeca u osnovnoj školi igrala sa glinamolom. možemo samo očekivati da će u proljeće početi sa sanacijama ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Promet
« Odgovori #411 : Prosinac 13, 2010, 11:24:59 poslijepodne »
Kaj to Drašek pripoveda u 9 min videozapisa ??? Kakav MERIDIAN 16 ??? kakvi austrijanci,mozda Kunta zna kaj?
http://www.gorica.hr/2010/12/josipoviceva-ulica-otvorena-za-promet/

Nemam pojma,jaro.Baš si z časom v zajdnu dobu nis na ti...

Ja sem potegnul f petek od križa prema heliodromu,mene je ok.
Ovo da ni završena stoji kak...pimpek na nudističke,nit prilazi nisu sem napravleni-ono priprema je,rubnaki jesu a od asfalta ni a ni f.Valda jem se bu bole natrefila od ove 4-5 faze Japine...
Bilo bi zanimlivo čuti kaj Babriga veli,sad je pred bertijum kak na Velesajmu...
wwwg tablice

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Promet
« Odgovori #412 : Prosinac 14, 2010, 10:34:26 prijepodne »
Aha... tamo nisam prolazio.

Mene ubijaju oni ležeći policajci u Gradićima kod škole. Svaki put me boli novčanik kad prođem preko tog čuda...
S autom nije neki problem,ali kad bus  prelazi preko tih ležećih  onda  je veselo. ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #413 : Prosinac 14, 2010, 02:43:14 poslijepodne »
A Kurilovečka na potezu u centru između odlazne i dolazne jednosmjerne prometnice kroz VG, onaj dio uz škole?? Katastrofa!!

No još je bolja od mnogih prometnijih cesti izvan VG, pa je i to potrebno malo promisliti...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #414 : Prosinac 14, 2010, 06:10:07 poslijepodne »
Aha... tamo nisam prolazio.

Mene ubijaju oni ležeći policajci u Gradićima kod škole. Svaki put me boli novčanik kad prođem preko tog čuda...
S autom nije neki problem,ali kad bus  prelazi preko tih ležećih  onda  je veselo. ;D

A ako ništa, nesigurno je. Buljim u taj balvan, gledam da mi nije ostao kotač negdje usput, ne stignem još gledati jel klinci pretrčavaju cestu :)

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #415 : Prosinac 18, 2010, 04:31:28 poslijepodne »
Kako su ceste kod vas? Ovdje u Petrovini baš i nije ralica prošla...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #416 : Prosinac 18, 2010, 06:16:00 poslijepodne »
Pa tko vam je loklani koncesionar za čišćenje prometnica - to je po selima obično neki lokalni privatnik, prijevodnik, netko tko ima ralicu...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #417 : Prosinac 19, 2010, 03:51:37 prijepodne »
E, to ne znam. Kaj nije to u nadležnosti grada?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #418 : Prosinac 19, 2010, 06:55:09 prijepodne »
Pa je, ali oni sklapaju ugovore  tipa koncesije sa privatnicima i tvrftkama koje pokažu interes i imaju uvjete. Kod mene u Mraclinu sam vidio nekoliko njih, a moju ulicu je čistio čovjek sa velikim traktorom i dvije ralice na njemu. Veli susjed da je to isto čovjek iz sela koji ima ugovor za čišćenje.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Promet
« Odgovori #419 : Prosinac 19, 2010, 12:52:15 poslijepodne »
Moja ulica je bila počišćena,ali   ulica do nje  nije.....
ali nije problem probiti se s  autom