Autor Tema: Promet  (Posjeta: 295668 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #225 : Listopad 17, 2010, 08:41:35 prijepodne »
... koliko vidim, dobro si informiran, hajde mi onda odgovori: Kako to da je ovaj autoput (Zagreb-Sisak) po kilometru izgradnje četiri puta skuplji od onog prema Rijeci ? ... a po pitanju djece, barem otprilike znaš kad bi se trebali roditi  (9 mjeseci), a ovi genijalci ne mogu svoj posao skalkulirati ni 18 dana unaprijed ... Zašto ?  Jer nemaju pojma, jer su na ta radna mjesta došli po vezi, jer im se blago fučka za posao, glavno da plača dolazi, a posao .... tko za njega pita ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #226 : Listopad 17, 2010, 11:36:17 prijepodne »
Ja si nekak mislim da nigdo "odozgor" ni pital nikoga "odozdol" za kulko se to more napraviti,nek je bubnul za kulko bi štel da se to napravi.
To vidim saki den...

Offline Kokolino

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 38
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #227 : Listopad 17, 2010, 01:10:21 poslijepodne »
... koliko vidim, dobro si informiran, hajde mi onda odgovori: Kako to da je ovaj autoput (Zagreb-Sisak) po kilometru izgradnje četiri puta skuplji od onog prema Rijeci ? ... a po pitanju djece, barem otprilike znaš kad bi se trebali roditi  (9 mjeseci), a ovi genijalci ne mogu svoj posao skalkulirati ni 18 dana unaprijed ... Zašto ?  Jer nemaju pojma, jer su na ta radna mjesta došli po vezi, jer im se blago fučka za posao, glavno da plača dolazi, a posao .... tko za njega pita ...

Ja uopće ne znam koliko košta ni kilometar A11 ni kilometar ARZ., ali budi siguran da novinari često pretjeruju i manipuliraju podacima kako bi dobili senzaciju. Uostalom, mi sada pričamo o goričkoj obilaznici, ne o autocesti. Njih grade i različite firme, obilaznicu grade HC, a autocestu grade HAC.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #228 : Listopad 17, 2010, 01:29:27 poslijepodne »
... dali cestu gradi Janko, Pero ili Marko, svejedno je, ali je bitan podatak koji je više puta spominjan u medijima taj o velikoj cijeni kilometra ceste, mada nema ni tunela ni vijadukata, za razliku od ARZ ... daj se malo osvrni oko sebe, upali smo u takva .... zahvaljujuči (ZNA SE) kome ... em po pitanju cesti, kredita, muljaže, raznih Polančeca, Sanadera, Žužula, Sklad Gradnji  itd ... po tebi su sve to novinarska pretjerivanja ? Sinko znaš zakaj su Hlebine poznate ???
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Kokolino

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 38
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #229 : Listopad 17, 2010, 05:01:29 poslijepodne »
Ako je netko naivan, onda si to ti, jer slijepo vjeruješ medijima koji su željni senzacije, a ne raspolažeš niti s jednim objektivnim podatkom ili brojkom. ARZ se gradila preko 30 godina, gradila se u fazama, kroz gradnju su se mjenjale vlasti i svaka je raspolagala sa svojim podacima o cijeni, gradile su je razni izvođaći, nerijetko je tada i otkup zemlje bio puno jeftiniji itd. Kako su uopće uspjeli izračunati cijenu kilometra i na koji način i po kojim kriterijima su je usporedili s cijenom kilometra A11 nitko ne zna, zato takvi podaci i jesu skloni manipulacijama. To da su HDZ-ovci lopovi, jest poznato, ali da su baš uspjeli na jednoj cesti zamračiti 75%, toliko sposobni ipak nisu.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Promet
« Odgovori #230 : Listopad 17, 2010, 05:36:46 poslijepodne »
Dovoljno je samo reći koliko dugo se gradi nadvožnjak   kod Velikog polja.
 :D

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #231 : Listopad 17, 2010, 05:37:15 poslijepodne »
Ako je netko naivan, onda si to ti, jer slijepo vjeruješ medijima koji su željni senzacije, a ne raspolažeš niti s jednim objektivnim podatkom ili brojkom. ARZ se gradila preko 30 godina, gradila se u fazama, kroz gradnju su se mjenjale vlasti i svaka je raspolagala sa svojim podacima o cijeni, gradile su je razni izvođaći, nerijetko je tada i otkup zemlje bio puno jeftiniji itd. Kako su uopće uspjeli izračunati cijenu kilometra i na koji način i po kojim kriterijima su je usporedili s cijenom kilometra A11 nitko ne zna, zato takvi podaci i jesu skloni manipulacijama. To da su HDZ-ovci lopovi, jest poznato, ali da su baš uspjeli na jednoj cesti zamračiti 75%, toliko sposobni ipak nisu.

... Hajde da onda idemo u bližu povijest ... Autoput prema Dubrovniku, nazvan Dalmatina ... isto se gradi u etapama ... npr. odvojak prema Dugobabama. Ti valjda znaš gdje je to selo ?
ako ne znaš, pročitaj ...       http://www.vecernji.hr/vijesti/sanaderova-vucevica-najneisplativiji-izlaz-dalmatini-clanak-166522

ili možda ovaj članak ?     http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/04/09/0035006.html

ili je po tebi i to zavjera ?   tko je onda naivan ?    po tebi su se udružili i mediji i oporba protiv HDZ-a ...  a ovdje u Gorici ?  Ovdje vlada medijska blokada ... Misliš da su vijesti samo ono što nam serviraju Betika i Črnko (odnosno Šuker ?)

... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Kokolino

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 38
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #232 : Listopad 17, 2010, 06:26:10 poslijepodne »
Dovoljno je samo reći koliko dugo se gradi nadvožnjak   kod Velikog polja.
 :D

Nije problem u nadvožnjaku, već je problem u zemljištu preko Velikoga Polja. Dok se taj dio autoceste ne izgradi, sam nadvožnjak nema nikakvu fuinkciju. Zato ga i grade sporo, jer sam po sebi nema smisla i ne treba biti brzo gotov. Mogli su ga već i dovršiti, ali onda bi stajao dovršen i zatvoren godinu ili dvije, ili možda čak i dulje. A zbog čega stvar šteka pri odkupu zemljišta kod Velikog Polja, to je već pitanje. Vjerovatno ima više razoga, a jedan od njih je da HDZ nema više para, a to ne želi priznati pa namjerno odugovlači. Da nije tako, sud bi već odavno donio odluku o izvlašćenju i naknadi za vlasnike zemlje jer u sličnim situacijama se to vrlo brzo riješava.

Offline Kokolino

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 38
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #233 : Listopad 17, 2010, 06:35:51 poslijepodne »
ili je po tebi i to zavjera ?   tko je onda naivan ?    po tebi su se udružili i mediji i oporba protiv HDZ-a ...  a ovdje u Gorici ?  Ovdje vlada medijska blokada ... Misliš da su vijesti samo ono što nam serviraju Betika i Črnko (odnosno Šuker ?)

I ja sam kritizirao HDZ, pa mi nije jasno zašto misliš da ih branim, jer to ne radim. Imaju oni i previše putra na glavi da bih ja sada o tome pisao. Samo sam htio reči da stvari nisu uvijek crno-bijele. Nije isključivi vrag, lažov i krivac za sve loše HDZ, a nit su oporba i novinari anđeli koji uvijek govore istinu.

Ima jedan dobar primjer manipulacije od strane novinara. Primjer Maksimirskog stadiona. Novinari često vole usporediti aktualnu ponudu tvrtke Alpine Bau od nekih 600 milijuna eura, sa ekvivalentnim stadionima u drugim državama koji su se izgradili za "samo" 150 milijuna eura. Dakle, neupućenom čitatelju izgleda kao da je ponuda Alpine Bau 4 puta skuplja od stvarne cijene i dobiju dojam da tu netko krade. Ali istina je drukčija, a novinari zbog senzacije namjerno to prešućuju, ili napišu malim slovima ili skroje rečenice tako da prosječan čitatelj dobije krivi dojam. Naime u tih 600 milijuna eura, spada izgradnje još 2 stadiona, jednog atletskog i manjeg na Kajzerici, radi se o koncesiji od 30 godina, dakle o svojevrsnom kreditu, a koncesionar se obvezujhe da će u tome periodu i održavati stadion. Ova cijena od 150 milijuna je gola cijena izgradnje, za cash, a radi se samo o jednome stadionu i ne ukljućuje daljnje održavanje. Na kraju, kad se u obzir uzmu svi podaci, može ispasti i da je tih 600 milijuna eura i povoljnije od ovih 150. U tome je poanta.
« Zadnja izmjena: Listopad 17, 2010, 06:37:36 poslijepodne Kokolino »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #234 : Listopad 17, 2010, 07:19:10 poslijepodne »
...sad si skočil sa nadvožnjaka na stadion ... prvo ... da ga dovrše, onda bi kompletno ljudstvo i mehanizaciju mogli premjestiti na drugu etapu autoputa, jer svaki radnik košta, a troškove mehanizacije da i ne spominjem ... a kad si već spomenup stadion ... pretpostavljam da govoriš o Maksimiru ... Mamićevoj prčiji ... zašto zakonskim putem ne postane dioničko društvo, pa nek dioničari financiraju kretena ... ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Promet
« Odgovori #235 : Listopad 18, 2010, 09:36:19 poslijepodne »
Raskršće kod aerodroma
18.10.2010.
PITANJE:

Postovani,

osim sto je krajnje neozbiljno i neprofesionalno bilo ovakve radove izvoditi u ovo doba godine (a ne kao u cijelom civiliziranom svijetu preko ljeta), lagali ste i da ce radovi zavrsiti do 18.10. U meduvremenu (od obavijesti koje ste stavili na web) nije bilo nekog ruznog vremena zbog kojeg bi se radovi produzili, ali se rok ipak probio. Zanima me novi datum do kada mislite drzati u kolonama gradane Velike Gorice i tko bi trebao odgovarati za ovakvo (ne)planiranje. Takoder, molim vas objasnjenje sto ce biti novog na tom raskscu, jer ne vidim da ce se nesto veliko promijeniti od starog rjesenja. Dok je, npr. pjesacki kolnik lijevom stranom ceste (kad se gleda prema aerodromu), od aerodroma dosao do prvog semafora i tu stao u zemlji (umjesto da se to sada napravilo-spojilo do glavnog rasksca).

Srdacan pozdrav,


Darko Kovac

ODGOVOR:

Poštovani,

Za radove na navedenom križanju državnih cesta D30 i D408 investitor su Hrvatske ceste. Izvoditelj radova je Osijek-Koteks d.d. iz Osijeka.
Navedene radove potrebno je izvršiti zbog povećanja propusne moći prometa iz pravca sjeverne prometnice na Velikogoričku cestu. Prema VI izmjenama suglasnosti izdanih od strane Hrvatskih cesta od 14.10.2010. radovi II.b faze trajati će do 25.10.2010. godine.

Dubravko Katulić
Pročelnik upravnog odjela za Izgradnju, komunalne djelatnosti i promet
http://www.gorica.hr/2010/10/raskrsce-kod-aerodroma/

Bu prije Sesvet...  ;)

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Promet
« Odgovori #236 : Listopad 18, 2010, 11:25:22 poslijepodne »
 >:D >:D >:D
A i ovaj kaj je postavil pitanje ga serucka ali baš serucka . A kaj se prošlih let, svaki dan i to bez radova, ni vozil u koloni i to za popizdit !?. Sad njega smetaju gužve , a prije dok se ni niš delalo i poduzimalo ni kokodakal!?. Kad smo se tolko dugo trkeljali svaki dan na posel i s posla, sad kad je rješenje svih nas na pomolu ne vidim nikakav drugi razlog za seruckanje i jadikovanje o gužvama ( koje i nisu niš veće neg su bile) osim sveprisutnog političkog prepucavanja i jala. Kaj se mene tiće moreju delati i do Nove godine samo nek naprave i nek bu kak treba.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Promet
« Odgovori #237 : Listopad 19, 2010, 06:20:07 prijepodne »
...problem je u tome kaj oni budu delali do Nove godine, a i duže, ali nažalost, nebudu napravili kak spada ... sjeti se mojih riječi kad vidiš da su radnici opet na cesti i režu asfalt jer su zbog žurbe i kratkog roka zaboravili položiti neke kablove, a to će biti uskoro po otvorenju ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Promet
« Odgovori #238 : Listopad 19, 2010, 06:08:28 poslijepodne »
>:D >:D >:D
A i ovaj kaj je postavil pitanje ga serucka ali baš serucka . A kaj se prošlih let, svaki dan i to bez radova, ni vozil u koloni i to za popizdit !?. Sad njega smetaju gužve , a prije dok se ni niš delalo i poduzimalo ni kokodakal!?. Kad smo se tolko dugo trkeljali svaki dan na posel i s posla, sad kad je rješenje svih nas na pomolu ne vidim nikakav drugi razlog za seruckanje i jadikovanje o gužvama ( koje i nisu niš veće neg su bile) osim sveprisutnog političkog prepucavanja i jala. Kaj se mene tiće moreju delati i do Nove godine samo nek naprave i nek bu kak treba.

Do sad se nije ništa radilo. Ergo, budute sretni da se sada radi, makar traljavo i organizacijski na razini sata razredne zajednice osnovne škole za djecu s posebnim potrebama...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Promet
« Odgovori #239 : Listopad 19, 2010, 08:53:19 poslijepodne »
makar traljavo i organizacijski na razini sata razredne zajednice osnovne škole za djecu s posebnim potrebama...

Očito si neupućen - na takvim satovima se itekako mora sve dobro isplanirati, i itekako sve organizacijski i svakako drugačije provesti vrhunski. Baš zato jer ta djeca slabije razumiju i shvaćaju. I učitelji se itekako narade i namuče sa takvim učenicima.

Zato ti je pokušaj omalovažavanja upravo doslovno pogrešan.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”