Osoblje > O forumgorica.com stranici

Sastanci forumaša

(1/8) > >>

Sledgehammer:
Daklem, navodno ste vi bili na nekakvom sastanku kod Grofa, i navodno je bilo razgovora o mnogim stvarima od interesa za ovaj forum... no kako se nitko od navodno prisutnih ne izjašnjava, molim da nas majmune koji nismo bili izvjesatite o čemu se razgovaralo, te kaj je odlučeno... kak je bilo, tko je bil itd itd...??

Ili je cijela ta stvar bila - kita druga Tita, tj. samo moja pretpostavka (ionako bolje od pretpostavke i ne znam...  :P :P :P )??

Kaj bu netko nekaj napisal, ili tog sastanka nije ni bilo? Makar se onda i to može napisati - nismo se našli i bok!?

Ili ste usvojili moju opciju u najavi sastanka da se sa stokom sitna zuba ne razgovara, nekak kao da vam je sastankom predsjedala Vesna Pusić? Dajte nam rečite koju...  ;) ;) ;)

Mlačanin:
Sledgehammer ne treba pretpostavljati...........
Znamo mi svi ,a mislim da znate i sami da vam pretpostavke nisu jaka strana.
Koga je zanimalo taj je došao,vjerujem ako ni zbog čega ,tada barem iz znatiželje ili ipak zbog dobre volje.

Neki su se lijepo uredno i kulturno izjasnili ,a neki ne .

Ako nešto želimo znati red je lijepo ljubazno upitati ili čekati da netko obznani novosti,ako ih ima ,biti bahat,nadmen pun sebe,samouvjeren…takav je samo jedan ovdje.

Ni ga treba imenuvati!!

Pristojnost bi trebala biti prva novina i predlažem da ju sami uvedemo….slažete li se???

Hvala lijepa ,ako je odgovor da.

JosipJoža:
gospon mlačanin,

Sledgeovu percepciju Vesne Pusić, jedino upravo on sam nadmašuje, Vesna mu po toj percepciji nije ni do gležnja. ;)

Stjepan:

--- Citat: mlačanin - Siječanj 10, 2010, 02:02:12 poslijepodne ---Pristojnost bi trebala biti prva novina i predlažem da ju sami uvedemo….slažete li se???

--- Kraj citata ---

Slažem se, a vjerujem da većina ostalih članova foruma to potpisuje.
Umjesto pristojnog pitanja Sledge opet spominje majmune, druga Tita i Vesnu Pusić koji nemaju ni najmanje veze s navedenom temom, a i opet se bavi pretpostavkama (Daklem, navodno...).

Nakon takvog uvoda ja sam jednostavno izgubio bilo kakav motiv da išta napišem. :-(

Tur:
Mislim da bi bilo lijepo da članove koji zbog određenih razloga nisu prisustvovali sastanku izvjestite o istom.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju