Anketa

Što mislite hoće li doći do WW3?

Hoće
3 (75%)
Ma neće
0 (0%)
Neznam
1 (25%)

Ukupno Glasova: 4

Autor Tema: Treći Svjetski Rat  (Posjeta: 33543 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Opčinar

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 37
  • Karma: +0/-0
  • Opčinski Nadzornik
Treći Svjetski Rat
« : Travanj 24, 2018, 08:23:01 poslijepodne »
Kakva je uopće realna geopolitička situacija u svijetu, posebice u Siriji i na Bliskom istoku itd, ljudi pojma nemaju. Jer im općenito mainstream nudi vijesti na kapaljku ili nikako. Jer pune ljude glupostima, a zaibilaze ozbiljne stvari i zbivanja. Ljudi žele gluposti jer su ih na to navikli. Kad se prvi puta seksala Severina,  kako je neki čova zaveza psa uz kuću na hladno, bez vode i hrane. To je šokiralo Hrvatsku.  ::) Gdje je Todorić, gdje je lova Sanaderu. i ostale političe gluposti i splekte Plenkija i Kolinde. O tome već i djeca u vrtiću pričaju. A
Ma dajte se ljudi probudite iz sna...  8)
Svijetu prijeti još jedna velika kriza, koja je očito pred samim vratima. Samo je pitanje vremena kad će sve to puknuti. Mrzim rat, mrzim nasilje... ali...


Offline Opčinar

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 37
  • Karma: +0/-0
  • Opčinski Nadzornik
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #1 : Travanj 24, 2018, 08:29:47 poslijepodne »
Elita se već odavno pripremila. Izgradili silne moćne i na velikim dubinama skloništa. Sa svom mogućom opremom. Nema tu što nema pravi mali gradovi. Od hrane, vode, zraka, biljaka, životinja, sjemena.


U slučaju rata ali i moguće neke prirodne katastrofe:


https://www.youtube.com/watch?v=oFth2us-P3M
https://www.youtube.com/watch?v=vYLur_aKrn0
https://www.youtube.com/watch?v=vGI-IRhxT-E

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #2 : Travanj 25, 2018, 11:10:47 poslijepodne »
U Sirije de SAA očisti teren od kojekakve posredničke vojske (alkaiđani (brending-rebrending)), ISIL (jako postojani dok je se kvalitetno ne zamlati), FSA (najslabija karika, ja je zovem free style army) i kojekakve derivatov iste grupacije, pregrupacije il podgrupacije izbeglice se vračaju. Sirijci nisu problem. Problem je Afrika, čija je severna polovica muslimanska a južna katolička, i tera ima rast stanovništva, do 25 let starosti, vuz teroga Kina zgleda smešno i staro.
Egipat, stalno nekakvi problemi na Sinaju. Prevlači se zmed redov ime Hamasa, za teroga veliju da ga je zmislil i po potrebe koristi Mosad. Letos bi z Rusijum trebali imati nekakve vojne vežbe, kak mi se čini, ak več nisu imali.
Libija, začudilo me da sem prečital da je mrl Khalifa Haftar, i to još v Parizu (!!!?). Neznam kak bu prešel Islam Gadafi, kakva je percepcija naroda onjem i jel more ujediniti ono kaj je ostalo posle uvođenja američke demokracije. Imaju dve proxy Vlade i jenu, Haftarovu, tera je kontrolerala luke za izvoz nafte.
Tunis i Alžir - ispod radara, niš ne dolazi do mene.
Rusija, Iran, Sirija i Irak su formerali nekavi zajednički štab. Povremeno se Irački avijoni zaletavaju v Siriju da malo raz* ISIL z ove i one strane granice. V dogovoru z Asadom postignutem lani. Da je čiščen Alepo bilo je par informacije da su v akcije i zračna i kopnena komponenta z Egipta ali je to fletno zrivano pod tepih a Egipčani su brzo reagerali i negirali.
Jemen, čupavo. Zgleda da su se si okrenuli protiv Hutijev. Buduči da su je Pakistanci otkantali, ak se dobro sečam, Saudijci su dopelali Sudance teri ratuju kak plačeniki za kikiriki. Očito su dopelali još nekoga, možda BlackWater, da jem je tak dobro pošlo. Kaj čeju jem plačeniki? Jel jem je vojska za * - lepo opremljeni i ušminkani ali nemaju nikakvoga iskustva, kak i druge okolne monarhije. Ni puno prešlo od početka rata a Hutiji su jem zašli cca. 20 km v Saudijsku Arabiju. I prešli z pretpotopnemi SCUDi i Točkami čez nijov proturaketni štit i zrokali Rijad (erodrom) i druge erodrome. Tragikomedija.

Stalingrad očito ni opal, a moglo bi to v dogledno vreme pak zavšiti z promenum barjaka na nekakvomu Reichstagu.
Kaj se dotikavle "lublene vođe", ekipice z nuklearne bunkerov - moreš na akcije, sigurno trajne, kupiti knige Mubaraka Obame i Kilari Rodman Klinton po 6.75 $. Tulko o epizodnemi ulogami i "nijove" politike.
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #3 : Travanj 27, 2018, 10:53:56 prijepodne »
Libija, začudilo me da sem prečital da je mrl Khalifa Haftar, i to još v Parizu (!!!?). Neznam kak bu prešel Islam Gadafi, kakva je percepcija naroda onjem i jel more ujediniti ono kaj je ostalo posle uvođenja američke demokracije. Imaju dve proxy Vlade i jenu, Haftarovu, tera je kontrolerala luke za izvoz nafte.

Paf!
"He is alive. East Libya commander Haftar returning after treatment in Paris."
Most se "after treatment in Paris" premeni negova politika, kak da to više ni isti čovek.

Jemen, čupavo. Zgleda da su se si okrenuli protiv Hutijev. Buduči da su je Pakistanci otkantali, ak se dobro sečam, Saudijci su dopelali Sudance teri ratuju kak plačeniki za kikiriki. Očito su dopelali još nekoga, možda BlackWater, da jem je tak dobro pošlo. Kaj čeju jem plačeniki? Jel jem je vojska za * - lepo opremljeni i ušminkani ali nemaju nikakvoga iskustva, kak i druge okolne monarhije. Ni puno prešlo od početka rata a Hutiji su jem zašli cca. 20 km v Saudijsku Arabiju. I prešli z pretpotopnemi SCUDi i Točkami čez nijov proturaketni štit i zrokali Rijad (erodrom) i druge erodrome. Tragikomedija.

Zabil napisati; za Saudiju bi najvekši problem mogel biti da pobediju v ovem ratu. Onda jem nestaja lake protivnikov ( kak v nogometnem kupu  ;D  ). Svetlo oružje se štanca i dale, penez kaj mejnaju srce junačko ima na pretek a negde se to treba potrošiti da se nebi obistinile reči jenoga zalevskoga monarha da su ga pitali zakaj ide v rat z temi i temi protiv te i te jel nema baš nikakvoga interesa v tem. Veli, da se moja muslimanska braća nebi okrenula protiv mene. Pomalo nestaje protivnikov; Iran je golub na grane, v Sirije i Iraku su nijovi proxyji skoro demonterani, Katar je mali i jako blizu ali iza nega stoje Iran i Turska...
Problemi...

Kaj veliš za petrojuan?
wwwg tablice

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Trejta svetska vojna / Inkvizicija / Lili Marleen / Čakam te
« Odgovori #4 : Travanj 28, 2018, 12:33:53 poslijepodne »
In.kviz.icijsko pitajne (numerus clausus; Clause.witz):

kak se je i zake 1. svetski rat negda zval.

- Dugi r(a)t
- Zlatni r(a)t
- R(a)t dober nade
- Veliki r(a)t

***************

Sledečo je vezano i za prvu i za drugu, ali i za trejtu svetsku vojnu:

Lili Marleen (poznata i kao "Lili Marlen", "Lilli Marlene", "Lily Marlene", "Lili Marlène" i sl.) njemačka je ljubavna pjesma koja je postala popularna tijekom Drugog svjetskog rata. Stihove je 1915. napisao Hans Leip a Norbert Schultze je uglazbio 1938. godine. Pjesmu su preveli i Amerikanci, Rusi, Francuzi, a Britanci su na ratištu u Africi čak proglasili svojom pjesmom – “Eighth Army Song”.

Nemački tekst

Das Mädchen unter der Laterne

Vor der Kaserne,
Vor dem großen Tor,
Stand eine Laterne.
Und steht sie noch davor,
So woll'n wir uns da wieder seh'n,
Bei der Laterne wollen wir steh'n
          Wie einst, Lili Marleen.
Uns'rer beiden Schatten
Sah'n wie einer aus.
Daß wir so lieb uns hatten,
Das sah man gleich daraus.
Und alle Leute soll'n es seh'n,
Wenn wir bei der Laterne steh'n
         Wie einst, Lili Marleen.
Schon rief der Posten,
Sie bliesen Zapfenstreich,
Es kann drei Tage kosten,
Kam'rad, ich komm' ja gleich,
Da sagten wir auf Wiedersehn,
Wie gerne würd' ich mit dir geh'n,
         Mit dir, Lili Marleen.
Deine Schritte kennt sie,
Deinen schönen Gang,
Alle Abend brennt sie,
Doch mich vergaß sie lang.
Und sollte mir ein Leid gescheh'n,
Wer wird bei der Laterne steh'n
         Mit dir, Lili Marleen?
Aus dem stillen Raume,
Aus der Erde Grund,
Hebt mich wie im Traume
Dein verliebter Mund.
Wenn sich die späten Nebel drehn,
Werd' ich bei der Laterne steh'n
         Wie einst, Lili Marleen.

*****

Lili Marleen Dietrich
Marlene Dietrich - Lili Marleen, 03:06
https://www.youtube.com/watch?v=hZAV4hsP5WU

*****************

Hrvatska verzija tijekom velikosrpske agresije

Tijekom Domovinskog rata često se vrtila pjesma Lili Marleen s prijevodom "Čekam te". Tada su pjevale glumice Suzana Nikolić, Urša Raukar, Anja Šovagović Despot, Barbara Nola, Alma Prica, Doris Šarić i Branka Cvitković.

*****

Čekam te
(prepevano)

Dan polako sviće,
blijedi ova noć
iz zagrljaja moga
na front ti moraš poć',
ali ma gdje bio s s tobom je
i mjesec naš i zvijezde sve
i znaj da čekam te
i znaj da čekam te.

Ti otvaraš vrata,
tiho kuca sat,
ne gledaj me tako,
to tek je kiše kap.
Idi sada, dušo, jutro je,
idi sad, ne gledaj me,
al' znaj da čekam te
al' znaj da čekam te.

Jednom ova jutra
zauvijek će proć'
i večeri jedne ti ćes meni doć',
ali sad ću poslat anđele
da kažu ti da ljubim te,
da znaš da čekam te
da znaš da čekam te.

Kad se noću budim,
tebe nema tu,
ja osjećam tvoj dodir,
i čežnju tvoju svud.
Vratit ćeš se, dragi, k meni ti
i naš će san oživjeti
i znaš da ja to znam,
ti znas da tvoja sam.

Sanjam tvoje oči,
tvoje osmijehe,
sanjam tvoje lice,
tvoje cjelove,
tebe noćas ljube zvjezdice,
i Mjesec naš i krijesnice
i noći daleke
i noći daleke.

Neka moja pjesma
tebi snage da
i znaj da samo tvoja,
tvoja ja sam sva
nikome te ne dam, voljeni,
i sretni bit ćemo opet mi
i ja ću čekati za tebe živjeti.

Ne dam svoju zemlju,
sela, gradove,
ne dam naše šume,
polja, domove,
ne dam našu lijepu Hrvatsku
i s tobom sad ja branim nju
i znaj da čekam te
i znaj da čekam te.

I srušene će kuće opet stajati
i svako će se dijete opet smijati
i nasu pjesmu čut će svi
jer Hrvatska to svi smo mi,
nek' ljubav pobijedi!

*************
Anja Šovagović - Čekam te, 04:03
https://www.youtube.com/watch?v=0wxjsZBhizc

********************************************
Lili Marleen
(približno doslovno preobrjneno, prevedeno)

 
Tamo pred kasarnom, pored glavnih vrata,
gdje stoji lanterna, još od starih dana:
pod njenim svjetlom žutim,
opet ću uzet' te za ruku,
kao nekad, Lili Marlen,
kao nekad, Lili Marlen,
 
Tamo je mali svijet, samo za nas dvoje
gdje se tvoja sjenka s mojom zaigra.
Sad neka svi vide da to je rastanak,
s tobom, Lili Marlen,
s tobom, Lili Marlen.
 
Tvoj korak samotno odzvanja u tami,
a mog već odavno nema pod svjetlom,
i dok svitanje tamu tjera,
ko će se pod lanternom sresti
s tobom, Lili Marlen,
s tobom, Lili Marlen.
 
U vjetru nad grobljem što dahta na sve nas
Kao kroz san, čuje se tvoj glas,
i kada će svitanje maglu rastjerati,
ja ću opet pod lanternu stati,
s tobom, Lili Marlen,
s tobom, Lili Marlen.
 
http://www.antiwarsongs.org/confronta.php?versions=1&ver=2345&id=1600&ver2=2344&lang=en
 
« Zadnja izmjena: Travanj 28, 2018, 12:55:40 poslijepodne Ljudevit Kaj »
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #5 : Svibanj 10, 2018, 12:43:44 prijepodne »
Interesantno...
Des Putin, Netanyahu i Vučić na Parade pobede v Moskve a pred pol vure SAA zrokala ciljeve v Izraelu. Veliju ni Hezbolah nek SAA.
Vlečem paralelu da je precednik Kine bil v posete Trumpu i of mu veli da je lanseral rakete na... nekaj.
Bumo zutra videli kaj budu v Sredozemnem moru napravili nosači zrakomlatov i nijova preteča grupa z > 400 rakete.
Gledim pred par dan, i v Libije se nastavla deratizacija.
wwwg tablice

Offline Opčinar

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 37
  • Karma: +0/-0
  • Opčinski Nadzornik
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #6 : Svibanj 15, 2018, 05:55:37 poslijepodne »
Interesantno...
Des Putin, Netanyahu i Vučić na Parade pobede v Moskve

Čudi me to s Netanyahuom...  ::)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #7 : Svibanj 15, 2018, 10:57:41 poslijepodne »
Kulko se da prečitati veliju da je Putin židovom dal da v Sirije delaju z Iranci kaj očeju. Sat... kulko je tu istine...
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #8 : Svibanj 16, 2018, 10:42:43 prijepodne »
Čudi me to s Netanyahuom...  ::)

Nikaj kaj je vezano uz Židove i njihovu dvoličnost me ne čudi. Interes gazi sve principe, njihova dvoličnost uništava svijet.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #9 : Svibanj 17, 2018, 01:23:24 prijepodne »
Izbori Libanon i Irak.

#IraqElections2018
#IraqiElections

...Prime Minister Haider al-Abadi congratulates Muqtada al-Sadr on his victory in the elections.

...Firebrand cleric Sadr on course to win Iraq election, Amiri in Second Place, Abaadi third - This is the simple logic of America's policy in Iraq, which was to cast Sunnis from the top to the bottom of society and promote Shiites from the bottom to the top.

...Sunni (including Kurds) in #Iraq will be Kingmakers and they will top up the balance towards the biggest Shia coalition. Moqtada, Abadi and Ameri need the Sunni now more than ever. So their vote counts a lot in choosing the new #Iraqi Prime Minister.

...#Iraq: Haidar al-Abadi, Hadi al-Ameri and Sayyed Ammar al-Hakim had a long important meeting yesterday. These together, if united, have until today 109 seats (if they unite). Who would want to be under the mercy of Moqtada? Let us see #SaudiArabia favourite candidate in Iraq.

...Parliamentary Election in #Iraq after Defeat of ISIS. According to supreme commission of election of Iraq, near seven thousand candidates are competing for 328 seats in Iraq’s Parliament and eligible voters are 24 million and 349 thousand and 357 persons.

Most important parties are as follows

Shiite alliances: 1.Nasr alliance led by Haidar Abadi 2.Fath alliance led by Hadi Amiri 3.Dawlat alQanun alliance led by Nouri Maliki 4.Saerun Nahv alIslah alliance led by Sadr&Communist party 5.National Movement of Hikmat led by Ammar Hakim

Sunni alliances: 1. Al Watanieh alliance led by Ayad Allawi 2. Al Qarar al Iraqi alliance led by Osama al Nujaifi

Kurdish alliances: 1. Kurdistan Democratic Party led by Nechirvan Barezani 2. Patriotic Union of Kurdistan (after Jalal Talabani death it has no leader yet.) 3. Kurdistan Islamic Group
4. Kurdistan Islamic Union 5. Al Taqiir 6. Kurdish forces alliance in Kirkuk under title Watan led by Yusuf Mohamed 7. Alliance for democracy and justice led by Barham Salih

Unofficial Result of Parliamentary Election in #Iraq in 10 Provinces

...Anti-US Alliance Of Iraqi Shia Cleric Muqtada Al-Sadr Is About To Win Parliamentary Election

...If the #USA manages to bring all Sunni together in one party (impossible) they are still 30% of the population and Shia are 65%. Inevitably the larger groups will be Shia. That is a fact in #Iraq.

-

Joint alliance of #Hezbollah and #Amal Movement under the title Al Amal & al Wafa (hope & loyalty) with 31 seats (14 seats for Hezbollah and 17 seats for Amal Movement)of 128 seats successfully form the biggest fraction of #Lebanon Parliament
#LebanonElections #lebanonelections2018

Final Results of Election in Lebanon; #Hezbollah the Winner of the Big Election.
#LebaneseElections2018 #Lebanon #LebanonElections #lebanonelections2018

-

Hezbollah Leader: Missile Attack At Israeli Forces In Golan Heights Marked Start of “Completely New Stage”

Hezbollah chief says Syrian military fired 55 missiles into occupied Golan Heights
 According to Hezbollah's Secretary-General Sayyed Hassan Nasrallah, Syria fired 55 missiles into the occupied Golan Heights, not the 20 that was previously claimed

-

#Hizbullah S.G. Sayyed Hassan #Nasrullah: Enemy’s government (#Israel) has been informed by an international mediator that if #Zionist entity dared to cross the red lines, the retaliation will be in the heart of occupied #Palestine. (14 May 2018)

EXCLUSIVE SOURCE: Missile forces of Lebanese Resistance (#Hizbullah) in southern #Lebanon in complete readiness to demolish #Israel|i positions in depth if necessary.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #10 : Svibanj 17, 2018, 12:55:13 poslijepodne »
Po meni, tzv. "religija" islam i nije religija, već zloćudni kult, jer nikakva religija (osobito ne ona koja jedina i sama sebe zove "religijom mira") ne može legalizirati ubijanje, smrt i progon svih koji nisu ultimativno kao i ti, i to imati programatski zadano u svojoj "svetoj" knjizi. To je kult seksualne dominacije nad ženama i iskorištavanja svih ostalih da rade za njih, islam je prije politički sustav i ne bavi se svetim idejama, nego se bavi uređenjem ovozemaljskog života, to čini velika većina odrednica islama sadržanih u Kuranu. Svete ideje, principi i filozofije su dodane kako se njegove (u biti političke) postavke ne bi smjelo preispitivati, sve u islamu je dogmatski zadano, znači jedina istina je onakva kako je to netko zamislio prije 16 stoljeća i to treba biti jedini putokaz i ideologija koja treba vladati i današnjim svijetom i napretkom (zato islamski svijet nema nikakav znanstveni i industrijski napredak, jer je ideološki u petom stoljeću). Islam je prvenstveno politički sustav, a ne vjera, i sve zemlje u kojima su muslimani ostvarili većinu - odmah su i postajale islamske zemlje po Ustavu i zakonima, za sada ih u svijetu ima 46.

Jasno je da se u svetost ne dira, zato je islam pokupio glavne odrednice i smjernice praktičnih i ideoloških postavki iz židovstva i kršćanstva (puno starijih religija u čijem svijetu je Muhamed i odrastao - bio je sin kršćanskog svećenika, tada se kršćanstvo živjelo vrlo tradicionalno i strogo, što je malom Muhamedu nije baš dalo, pa je "doživio objave" da bi nametao svoj sustav vrijednosti i stvorio svijet po svojem "ćeifu"). Jasno - u određenim stvarima tog trena ono što je tom Muhamedu više pasalo, to je i uvrstio u Kuran, a ako nije našao gotovo rješenje u Bibliji ili Tori (koja je u biti samo prvi dio Starog zavjeta, iliti "Mojsijevo Petoknjižje", jer Židovi new priznaju Novi Zavjet, Isusa i bilo što osim samo opisa stradavanja židovskog naroda na kojim temeljima grade cijelu politiku da su oni uvijek i stalno "žrtve") - osmislio je Muhamed svoje vlastito rješenje, onako kako mu je pasalo i u skladu sa osobnim sklonostima (ne voli svinjetinu, pa ju je zabranio; voli žene i pedofil je, pa ih je imao 11 - uglavnom curice po 12 i 14 godina - dok u ime "jednakosti" ostali muslimani mogu imati "samo" 4 žene - trube na sva vrata kako su žene ravnopravne u islamu, a na to stvarno ne treba trošiti riječi, sve je poznato, samo ih pitajte zašto žene ne mogu imati 4 muža, nego ju i jedan vlastiti ima pravo nekažnjeno ubiti ako sramoti islam i obiteljski muslimanski "imidž".... u islamu žena se od muža ne može rastati, mu može od žene već i ako joj pošalje SMS... to je za islamske vlasti pravovaljano...).

Kako se i židovstvo uvelike bavi uređenjem zemaljskog života i ima jako puno tih stvari koje "moraš", veći dio tradicija islama potječe iz židovstva. Tako njima sada Židovi i jesu veći neprijatelji, obzirom islam želi ideološki poništiti dojam da je nekoga kopirao u ičemu, a zemaljska kategorija sukoba je u teritoriji i blokadi širenja islama na određenim stavkama. Uglavnom, islam je ideološki i praktično vrlo ultimativno posložen, nema rasprava o ničemu, nema dovođenja u sumnju, nema ni crtanja Muhameda i njegove obitelji, nema prikaza Boga čak ni ideološki i umjetnički nego se samo slovima i stihovima opisuje njegova veličina, nema pjesama o Bogu osim pjevanja stihova Kurana, niti jedna riječ se ne smije dovoditi u sumnju, modernizirati, ići u korak sa vremenom i prilagođavati se vremenu, na život u 21. stoljeću se mora gledati kroz naočale iz petog stoljeća...

Unatoč svemu tome, a moguće i baš zato, islam je proklet unutar sebe, rascijepljen, šijiti i suniti su dvije struje koje se svade - i to na smrt - oko bezveznih stvari jer jedni smatraju da je najvažniji lik jedan, dok drugi smatraju da je netko drugi (umjesto da slave Boga kao što kršćani slave jednog Boga, jednog Isusa - bez obzira bili rimokatolici, grkokatolici, pravoslavci, protestanti...). U toj prepirci koga prioritetno slaviti - oni masakriraju jedni druge, islam ima malu milijardu tumačenja koja daje za pravo svakome i ne negira nikoga međusobno, dok "divlji muslimani" koji kolju i sijeku glave i vrše terorizam odrađuju prljav posao za one "umjerene i miroljubive" - glume drugačije, iako im je programatska knjiga ista, i zove se "Kuran (Časni)". Ti "miroljubivi" se posvade sa divljima samo ako su divlji napravili štetu tim "miroljubivima", no ideološki se ne poništavaju i ne osporavaju - oboje smatraju da islam mora vladati svijetom zajedno sa političkim sustavom šerijata i da se to mora ostvariti pod svaku cijenu. U praksi - još niste vidjeli da su jedni demantirali druge ili ih proglasili nemuslimanima zbog svojih postupaka i načina ostvarivanja zajedničkog cilja...

Za tumačenje židovstva i njihova dvoličnog, pohlepnog i bahatog ponašanja dovoljno je pročitati Talmud (jedna od svetih knjiga koja doslovno uređuje židovsku programatsku i stvarnu intenciju vladanja svijetom i svima koji nisu Židovi, i koja doslovno i propisuje postupke i ponašanje prema svim nežidovima - jasno je otkuda takove genocidne ideje i muslimanima). Ukoliko nekoga zanima, nije problem da postavim glavne stvari i citate iz tog Talmuda, pa onda kada shvatite određene detalje - možda na neke "genocidne likove" iz novije povijesti baš i nećete gledati ultimativno židovski, ako ih uopće već i sad tako gledati ili ikada jeste...
« Zadnja izmjena: Svibanj 17, 2018, 01:11:02 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Opčinar

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 37
  • Karma: +0/-0
  • Opčinski Nadzornik
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #11 : Svibanj 17, 2018, 09:44:34 poslijepodne »
Uh, svašta si ovdje "naslagao".

No, za vidjet je da se ne razmeš u Islam. Islam nije samo religija već način života, i opće uređenje u drugačijim okvirima od ovih kakih mi imamo na zapadu.
I zašto bi to Islam bio zloćudi kult? A što recimo to ubijanje dječice u utrobi matere, bijela kuga ne. Nitko se zapravo, doslovno ne udupire toj pošasti. Znači da zapad na neki način podržava ubijanje djece.  ::) Kult ubijanja dječice. kako to grozno zvuči!

Nego, zašto smo se dotakli Islama? Ispada kao da će Islam biti okidač III sv. rata. Naime, ja u te priče ne vjerujem.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #12 : Svibanj 18, 2018, 10:39:23 prijepodne »
Nisam naslagao svašta, neo ono što je, a sad - možeš li ti to sve shvatiti i povezati ili ne, u to ne ulazim.

Ovo da je islam poseban jer je način života je lupetanje bezveze, jer islam nije po tome apsolutno ništa drugačiji od bilo koje druge religije, jasno - ako se iste držiš i poštuješ. I židovstvo, i kršćanstvo, i budizam, i hindu, i sve ostale su svojevrsni načini života - sve ovisi o tome koliko ti sebe želiš dati, koliko se odričeš svojeg života da bi ga poklonio Bogu i živio po postavkama vjere, a ne bilo čega drugog.

Usporedba islama sa kulturom smrti kroz legalizaciju abortusa je bezvezna. Probaj shvatiti da ne možeš povlačiti paralele kako se tebi sviđa, jer treba shvaćati veličinu jednog pojma i onda mu usporedno postaviti usporediv pojam, a ne neusporedive stvari. Ne možeš negativnosti općenitog, nereligijskog tipa uspoređivati sa religijom. Zapad podupire ubijanje nerođene djece, jer su određeni liberalni pokreti to nametnuli kao nekakvu vrstu "slobode žena da odlučuju o svojem tijelu"... to je zlo, no liberali ionako nemaju nikakav izgrađen sustav vrijednosti, tradicija i svetosti u životu, okreću se kako vjetar puše i prodali bi rođenu mater ako bi im netko rekao da su zbog toga "moderni" ili "napredni", ili im za to platio. Ti isti danas etiketiraju sve one kloji drže do nečega kao "nazadnim, rigidnim, desničarima iz srednjeg vijeka", jer u njihovom sustavu vrijediš jedino ako se slažeš sa njima, a tolerancija koje su im pune čvalje kada se radi o njima ne postoji kada se radi o nekom drugom...

Ne ulazim u to kako ti tumačiš neke stvari, ja sam direktan i ne podnosim kojekakva shvaćanja i tumačenja koja nisam implicitno rekao (jer što mislim i velim, to i napišem, bez dodatnih "tumačenja"). Tako ja nisam ni mislio, a kamoli spomenuo da će islam biti okidač WW3, pa nemam pojma ni otkuda tebi takvo tumačenje... iako, realno, sigurno neće biti direkan uzrok - ali da bi mogao imati jaku ulogu u pozadini priče - to je vrlo izvjesno. Ako zbog ničeg drugog, zbog tih liberala koji se služe njime da bi pokrenuli mnoge loše stvari sa ciljem vlastite koristi.
« Zadnja izmjena: Svibanj 18, 2018, 10:41:19 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #13 : Svibanj 19, 2018, 01:19:02 poslijepodne »
Evo ti malo i o Židovima, Hitler je za njih mala beba.

http://istinomprotivlazi.com/component/k2/1480-ubojstva-goyima-nezidova-su-sasvim-opravdana-tvrdi-izraelski-rabin-autor-najcitanije-knjige-u-kojoj-pise-da-je-u-redu-ubijati-i-nezidovsku-djecu

 'Ubojstva goyima (nežidova) su sasvim opravdana', tvrdi izraelski rabin autor najčitanije knjige u kojoj piše da je u redu ubijati i nežidovsku djecu!

'Ako oni (Palestinci) ne stanu nakon što mi ubijemo 100 njihovih ljudi, tada moramo ubiti 1.000. Ako oni ne stanu nakon što mi ubijemo 1.000 tada moramo ubiti 10.000., pa čak i milijun Palestinaca. Koliko god ih treba ubiti, da bismo ih zaustavili.''

Svakoga dana nalazimo na sve više dokaza o ponerizaciji društva (utjecaju psihopata na društvo), iako medijski oligopol koji kontrolira 95% medijskog prostora i te kako pazi da nam se ne serviraju negativne vijesti iz države Izrael, osim ako su za takvo što krivi Palestinci.

Na svjetlo dana izašla je i knjiga 'Kraljevska Tora' koju je napisao rabin Yitzhak Shapira. Njegova knjiga vrvi opravdavanjima ubojstava 'goyima' nežidova. On piše kako takvo što uopće nije kažnjivo jer stari rabinski izvori i Tora koju je napisao sam bog Židova objašnjavaju kako se Židovi trebaju braniti te trebaju uništiti sve one koji nisu njihove vjere, čak i djecu jer takva djeca uopće nisu nevina, nisu Židovi i ne priznaju židovske zakone i vjeru. Knjiga je nedugo nakon publikacije postala hit i najčitanija knjiga u državi Izrael. Između ostalog Shapira je napisao u svojoj knjizi:

''Ako ubijemo goyima (nevjernika) koji je griješio ili koji je prekršio bilo koju od sedam Noinih zapovijedi, a nama je stalo do božjih zapovijedi – tu nema ništa loše s ubojstvom''.

Nakon što su se neke organizacije za obranu ljudskih sloboda i civilnog prava pobunile protiv Shapirinog pisanja on je izjavio: 'Ubojstva goyima su sasvim opravdana od strane Tore i Talmuda.' (op.a. od Talmuda da, ali od Tore zasigurno ne). Nedugo nakon objave ove knjige u Jeruzalemu su se skupili svi najvažniji izraelski rabini kako bi ga obranili smatrajući da je Shapirova knjiga odraz pravednosti iz Tore, te da bi Izraelci trebali pratiti ono što im Tora govori.

Iako su se protiv Shapira podigle liberalne osobe u Izraelu, činjenica je kako mnogi rabini dijele njegova stanovišta. Branili su ga i rabini poput Yitzhak Ginsburga i Ya’akov Yosefa, a branio ga je i glavni izraelski rabin Mordecahi Elyahu koji je apelirao na izraelske vojnike nakon ofanzive u Gazi da ne oklijevaju u ubijanju neprijateljske djece ako će to spasiti same vojnike. Rekao je:

''Ako oni (Palestinci) ne stanu nakon što mi ubijemo 100 njihovih ljudi, tada moramo ubiti 1.000. Ako oni ne stanu nakon što mi ubijemo 1.000 tada moramo ubiti 10.000., pa čak i milijun Palestinaca. Koliko god ih treba ubiti, da bismo ih zaustavili.''

Stoga uopće ne čudi da je 2006. Rabinski savjet židovskih naselja na Zapadnoj obali tražio od izraelske vojske: 'Ignoriranje kršćanskog morala krivice od ubijanja neprijatelja, te da unište neprijatelje u sjevernom Libanonu i Gazi'. Ne tako davne 2011. Shapira je izjavio medijima kako se uopće ne kaje za pisanje takve knjige jer je ona 'bila prijeko potrebna':

''Ne kajem se što sam napisao ovu knjigu, ne kajem se što je kreirao svemogući Bog i ne kajem se što je ona objavljena. Vjerujem da je upravo zbog toga ona tako široko prihvaćena i da je zbog toga dobila tako veliku publiku''.

Treba li bilo što dodati?

'Ovo je još jedan dokaz da je cionistički Izrael glavni izvor zla i sa Amerikom (Deep State) prijetnja susjedima i cijelom svijetu. To vidimo i ovih dana nakon hladnokrvnih likvidacija palestinskih protestanata u kojima su ubili: 61 osobu, a ranili 2771 osobu, od toga 203 djece, 78 žena i 12 novinara. Nažalost ''naši'' multi-kulti klimavci, sa zanimanjem političari, tzv. hrvatski predsjednici ili premijeri, odlaze u isti taj Izrael klanjati se ocu cionizma, Theodoru Herzlu.

Izvor: Ljubica Šaran / Matrix World
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Treći Svjetski Rat
« Odgovori #14 : Svibanj 20, 2018, 12:44:38 prijepodne »
Izrael se ponaša v "svem dvorišču" kak "mad dog", negdo s kem se ne splati tuči.
Hezbolah. Pojave se od nikud i nestanu posle napada, židovi nemaju pojma kaj jem se dogodilo. Da napadnu nijovu bazu, punkt ili sl. si moraju biti vubiti. Ak je negdo preživel dokrajči ga se v bolnice, ak nekoga do tu spada ni bilo i bil je npr. doma, dojde mu se domom i reši ga se doma... Bes pardona z jene i druge strane. Ali oni imaju sasma nekakvu drugu filozofiju života i smrti...

IDF soldier executes wounded Palestinian stabbing attack...
https://youtu.be/tvBH671uoDE

Veli doktor, ovaj još živ, pucajte mu u glavu.

Sat,.. imamo i drugu felu židovov kaj su protiv cionističke politike i države Izrael jel vele da je Bog rekel da židovi nigdar više nesmeju imati svoju državu, da je to protiv Božjega zakona, vole , ili reči.
wwwg tablice