Autor Tema: Tržnica se seli  (Posjeta: 74733 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #30 : Travanj 27, 2012, 06:32:44 poslijepodne »

Prvo ja ti nisam prika..

da kod tebe se kaže bolan, đesi bolan!

ovo   "prika" i "bolan" koristi doma u razgovoru s familojom, kao i obično, samo ne znam zašto misliš da to i drugi rade ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #31 : Travanj 27, 2012, 10:41:50 poslijepodne »
... a u svezi tržnice ... bit će zanimljivo kad se iznesu podaci tko je koga zaje ...

http://www.gorica.hr/2012/04/radni-sastanak-o-preuredenju-trznog-centra-zelena-trznica-ostaje-u-centru-grada/#more-11481

No evo, tko imalo pozna situaciju oko Tržnog centra, kada pročita ovaj tekst i pogleda slike a uz to je prosječno intelegentan, biti će mu sve jasno, tko, koja i čija jaca jajca farba.
Kad vidim ove silne predstavnike malih vlasnika na slikama, dođe mi zlo i naopako.

Uzgred rečeno, od malih vlasnika jedina nazočna cvjećarka, Kosova susjeda, HDZ-ovka koja radi sve aranžmane za grad, koja se u predizbornoj kampanji bacila pred Jadranku Kosor i ljubila joj cipele! Pametnom dosta!
I vesela gradonačelnikova ekipa, koja se silno trudi pogodovati Žužiću! Žic je samo pomoćni fizikalac u toj priči!

Veselo društvo u farbanju Tržnog centra, malih vlasnika, grada i građana!
No sve bu sjelo na svoje, prije ili poslije.
Kako reče koko-vg, nekima se Andrija Hebrang ukazuje na prozorima, nekima je na putu ukazanja! ;D

@tromblon, nemam ja što grijati klupu, ja sam silno svoj na svome, grijem svoju klupu i bez dlake na jeziku, se nemam razloga niti kome zavlačiti, niti uvlačiti, znam kako Vas istina pogađa, svejstan sam toga i ne očekujem ništa drugo od tebe, prike ti Muhe a bogme me ni ne pogađate, zapravo s Vama mi je jako zabavno, toliko budalaština rijetko gdje čujem i sretnem, koliko Vas dva donesete ovdje na ovaj forum.

@Muha, teletabisi su oko tebe, svakim svojim postom to i potvrdite, svakim danom sve više i više napredujete, u svakom pogledu!
« Zadnja izmjena: Travanj 27, 2012, 11:01:44 poslijepodne Jaguar »

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #32 : Travanj 27, 2012, 11:15:17 poslijepodne »
Uzgred rečeno, od malih vlasnika jedina nazočna cvjećarka, Kosova susjeda, HDZ-ovka koja radi sve aranžmane za grad, koja se u predizbornoj kampanji bacila pred Jadranku Kosor i ljubila joj cipele! Pametnom dosta!

Kaj imate samo njen dosje?  :D  Slabo radi Uprava državne bezbednosti - Centar Velika Gorica.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #33 : Travanj 27, 2012, 11:44:19 poslijepodne »
Radni sastanak o preuređenju Tržnog centra: Zelena tržnica ostaje u centru grada
http://www.gorica.hr/2012/04/radni-sastanak-o-preuredenju-trznog-centra-zelena-trznica-ostaje-u-centru-grada/

Branko Jelekovac ispred tvrtke Solidum Žužić predstavio je projekt preuređenja Tržnog centra koji ima za cilj oživljavanje tog prostora i privlačenje većeg broja Velikogoričana.
Čuvaj se Solidnoga i kad darove nosi...

No, prije useljenja trgovačkog lanca, na sadašnjem parkiralištu uz Tržni centar bi se uredio novi natkriveni prostor Zelene tržnice sa svom potrebnom infrastrukturom za njezino poslovanje.
Aha! Plac se vrača tam de je bil pred 20 let! Kak se ono to zove..? Pa,da- napredak!
Kaj bute po zime da sneg zakrka a Solidni ne očisti "plac"? Grizli smrznute banane?
Parkeralo se bu de? V garaže? A izlaz z garaže na jednosmernu najprometneju cestu v države.
Kaj bu z Billaum na "Ljivadi"?
Nek Billa da svoj štacun Gradu, Grad potpiše papere za Tržnicu i si sretni. Billa se seli na Tržnicu Tržnica v Billau.
Malo, kakti, nebi išlo, jel tak?


Uz navedeno, većinski vlasnik Tržnog centra planira i uređenje prostora na katu, kako bi se za njih našli zainteresirani kupci ili najmoprimci, budući da u ovom trenutku većina tih prostora zjapi prazna. Takav preuređeni Tržni centar, obogaćen novim sadržajima, postao bi konkurentan trgovačkim centrima i privukao puno veći broj kupaca i korisnika usluga, smatra Jelekovac.
Zakaj je Horvatinčičev "Ja sam protiv svih Mall" se prazneši? A v epicentru je centra.

Na sastanku je dotaknuto i pitanje potpore domaćim poljoprivrednim proizvođačima, koji bi uskoro mogli dobiti štandove za prodaju svojih proizvoda na Trgu Stjepana Radića i još nekim lokacijama u gradu.
Ak dobro ispadne ovo bi mogla biti prava ideja.

Svi sudionici sastanka osudili su pokušaje da se na slučaju Tržnog centra prikupljaju politički bodovi. Nazočni prodavači posvjedočili su kako su posljednjih dana predstavnici nekih političkih stranaka obilazili prodavače na tržnici i širili dezinformacije među njima.
Kaj ima i takove kaj nisu imali ruke v napoju!? Sram je more biti!
wwwg tablice

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #34 : Travanj 30, 2012, 09:04:59 prijepodne »
... a u svezi tržnice ... bit će zanimljivo kad se iznesu podaci tko je koga zaje ...

Slažem se, bit će mi drago kad građani i prodavači doznaju istina tko je odgovoran za seljenje Zelene tržnice i tko ih je mučki izdao na pokvaren način.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #35 : Travanj 30, 2012, 09:53:42 prijepodne »
Damir Šimunić: “Imam jedno pitanje za gospodina gradonačelnika. Gospodine gradonačelniče nedavno sam dobio informaciju da Grad namjerava izmjestiti tržnicu sa Trga kralja Petra Krešimira na neku drugu lokaciju. Da li je ta informacija točna?“

http://www.gorica.hr/2012/03/aktualni-sat-23-sjednice-gradskog-vijeca/


Ovo je sve pomno isplanirani scenarij Beusa i Damira Šimunića koji je već jednom pokušao rušiti VFK okupljajući ljude unutar stranke s kojima bi se nalazio u Bambusu.
Nakon što je otjeran Picula, Beus je našao saveznika u SDP-u i kreće u rušenje i nanošenje velike štete VFK jer je već poznato kako će ona biti kandidatkinja za gradonačelnicu na slijedećim lokalnim izborima.  Beus u stranci ne stoji dobro što je vidljivo iz Čačićevog intervijua u Globusu, a mjestom gradonačelnika ispred koalicije SDP-a i HNS-a bi mu jako dobro došlo   ::)

Kao što sam i rekao, uskoro je Tematska sjednica GV-a i vidjet ćemo kako je Beus umočio VFK...

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #36 : Travanj 30, 2012, 10:24:29 prijepodne »
Beus oduvijek pakira Fabijančićki, sjetite se sto je pisao i na ovom forumu da je gradonačelnik na papiru! Mislim da joj je sada dobro spakirao jer sebi gradi put do gradonačelničke fotelje
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #37 : Travanj 30, 2012, 10:34:55 prijepodne »
Beus oduvijek pakira Fabijančićki, sjetite se sto je pisao i na ovom forumu da je gradonačelnik na papiru! Mislim da joj je sada dobro spakirao jer sebi gradi put do gradonačelničke fotelje

Sinhronizirano pokušavate preko foruma ovdje predstaviti kako su SDP i HNS u sukobu, ne treba biti puno intelegentan komu je to ineters, tko bi to želio, no nisam siguran kako su Vaša podmetanja ovdje relevantna za odnose SDP i HNS-a, osim ako možda pretenzije DC nisu, ponovo na sljedećim izborima dobro se udati ponovo za SDP, osjećajući kako bi HDZ mogao vrlo vjerojtano izgubiti i na lokalnoj razini.

No ne vjerujem kako će SDP nasjesti po drugi put i prigrliti  prebjege, vidjet ćemo.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #38 : Travanj 30, 2012, 11:52:10 prijepodne »
ne treba biti puno intelegentan komu je to ineters, tko bi to želio...

To bi želio onaj i njegova stranka, koji se 2009. kandidirao za gradonačelnik u Velikoj Gorici i uzeo Piculi 10% glasova koliko mu je falilo za pobijedu. Koliko me pamćenje služi toj je bio Goran Beus i njegov mali Beusići iz HNS-a.
Na temelju tih činjenica i pakiranja VFK koje je tijeku, a koje će svima biti jasno nakon Tematske sjednice GV-a zaključio sam što sam i napisao. nije teško zbrojiti 2 i 2   ;D

Nisu svi Beusići u HNS-u istomišljenici i ovčice, curi i kod vas  :P

« Zadnja izmjena: Travanj 30, 2012, 12:08:00 poslijepodne tromblon »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #39 : Travanj 30, 2012, 12:44:55 poslijepodne »
Fala na pažnje.

Sinhronizirano pokušavate preko foruma ovdje predstaviti...
I još puno toga...
Moreš zamisliti dušebrižnike SDPa,Beusa,foruma... i obrane iste.
Dečki i dekle,oni kaj malo dule prate temu znaju da driščete kak mladi golubi a oni kaj je politika ne zanima nit ne čitaju ...
Zato,... samo nastavete.
Dober spin navek dobro dojde.
Pogotovo da se raz* teme...

Kao što sam i rekao, uskoro je Tematska sjednica GV-a...
I? Kaj bute povedali? Bute pak suzdžani?
Ovu frulu morete uvaliti nekomu do ne pameti 1995.
wwwg tablice

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #40 : Travanj 30, 2012, 12:53:28 poslijepodne »

Moreš zamisliti dušebrižnike SDPa,Beusa,foruma... i obrane iste.


Nisam se ja kandidirao i naštetio SDP-u nego Beus i HNS.


Kao što sam i rekao, uskoro je Tematska sjednica GV-a...
I? Kaj bute povedali? Bute pak suzdžani?


Nisam gradski vijećnik i ne mogu iznijeti svoje mišljenje, ali će se vidjeti tko je kome spakirao.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #41 : Travanj 30, 2012, 01:04:29 poslijepodne »
ne mogu iznijeti svoje mišljenje...
Nemreš?
To te do sad ni sprečavalo...
Kaj si na naglo obetežalo? :D
wwwg tablice

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #42 : Travanj 30, 2012, 02:29:12 poslijepodne »

Ovo je sve pomno isplanirani scenarij Beusa i Damira Šimunića koji je već jednom pokušao rušiti VFK okupljajući ljude unutar stranke s kojima bi se nalazio u Bambusu.
Nakon što je otjeran Picula, Beus je našao saveznika u SDP-u i kreće u rušenje i nanošenje velike štete VFK jer je već poznato kako će ona biti kandidatkinja za gradonačelnicu na slijedećim lokalnim izborima.  Beus u stranci ne stoji dobro što je vidljivo iz Čačićevog intervijua u Globusu, a mjestom gradonačelnika ispred koalicije SDP-a i HNS-a bi mu jako dobro došlo   ::)

Kao što sam i rekao, uskoro je Tematska sjednica GV-a i vidjet ćemo kako je Beus umočio VFK...

Izgleda da je Beus pustio novinarima dokumente iz vremena njihove vlasti. Zna on kako se to radi.

Ono što me sad zanima, jesu li ti dokumenti i odnos prema Žužiću bili glavni razlog sukoba SDP-a i HNS-a u Gorici prije zadnjih lokalnih izbora? Prilično zanimljivo da se baš sad u medijima otkrila i nova poslovna veza SDP - Žužić.

http://www.vecernji.hr/biznis/z-zuzic-kupio-tvrtku-istim-kreditom-opteretio-njezinu-imovinu-clanak-400312

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Ceste-Sisak-kupile-same-sebe-za-Zuzica-i-Hypo-banku

http://www.jutarnji.hr/ceste-sisak--koje-vrijede-150-milijuna-kuna--zupanica-lovric-prodala-zuzicu-za-20/1023546/

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #43 : Travanj 30, 2012, 02:56:00 poslijepodne »
Ako postavim pitanje zašto si toliko siguran da je to učinio Beus, raspisat ćeš se da ga branim, a nije stvar u tome, nego samo nagađaš i obmanjuješ. Zašto si toliko siguran da te dokumente nije dao netko iz HDZ-a kome se Šuker zamjerio ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Tržnica se seli
« Odgovori #44 : Travanj 30, 2012, 05:30:18 poslijepodne »
ne mogu iznijeti svoje mišljenje...
Nemreš?
To te do sad ni sprečavalo...
Kaj si na naglo obetežalo? :D

Ne mogu jer nisam gradski vijećnik, raspravljaš o temi, a nemaš pojma što je Gradsko vijeće ssssssss....