Autor Tema: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini  (Posjeta: 12490 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« : Siječanj 31, 2010, 12:04:32 prijepodne »
Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
30.01.2010. Vijesti 
Vesna Fabijančić Križanić, potpredsjednica Gradskog vijeća i aktualna predsjednica gradskog SDP-a stručni je savjetnik u radu Zagrebačke skupštine. Od pet kandidata jedino je Fabijančić Križanić prošla testiranje. Reference su joj, kaže, pravno a ne političko zaleđe.

„Stručna savjetnica za rad skupštine radnih tijela priprema sjednice radnih tjela Skupštine i materijale koji idu na Gradsku skupštinu“, rekla nam je Fabijančić Križanić u kratkom telefonskom razgovoru. Podsjetimo kako je u vrijeme Piculinog mandata u gradu Fabijančić Križanić bila stručni član Poglavarstva, a jedno je vrijeme bila i tajnica Županijske skupštine, te sudkinja na Općinskom sudu Velike Gorice.

O novim obavezama, unutarstranačkim izborima i klimi u goričkom SDP-u više pročitajte u novom broju Reportera 4. veljače.
http://www.rvg.hr/index.php?id=2481

acer1

  • Gost
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #1 : Veljača 17, 2010, 09:10:40 poslijepodne »
Dali ide u referencu i ova kaznena prijava protiv bivšeg gradonačelnika za TV Gorica?
Ona je teda bila predsjednica stranke čiji je gradonačelnik odlučio oštetit grad, zašto je to dozvolila?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #2 : Veljača 19, 2010, 01:07:07 poslijepodne »
Dali ide u referencu i ova kaznena prijava protiv bivšeg gradonačelnika za TV Gorica?
Ona je teda bila predsjednica stranke čiji je gradonačelnik odlučio oštetit grad, zašto je to dozvolila?

Namjerno, da uhebe infantilnog Piculu....njegovom diskreditacijom ona dobiva na važnosti....nije samo to, ima tu podosta mućaka koji su podmetnuti Piculi ...

shaka zulu

  • Gost
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #3 : Veljača 19, 2010, 04:53:54 poslijepodne »
Izborna konvencija SDP-a
19.02.2010. Vijesti
 
Izbornu konvenciju Gradski će odbor SDP-a održati u nedjelju, a članovi će birati dopredsjednika, članove predsjedništva, gradski i nadzorni odbor.

Kandidat za potpredsjednika je, doznajemo, Ozren Robić. Početak je 11 sati u Galženici.
http://www.rvg.hr/index.php?id=2595

Bečari,se kaj vas zanima morete pitati pozutra v Gaženice.
Najte se srameti nit kesneti.
  ^-^  O0

acer1

  • Gost
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #4 : Veljača 19, 2010, 06:14:23 poslijepodne »
Izborna konvencija SDP-a
Kandidat za potpredsjednika je, doznajemo, Ozren Robić. Početak je 11 sati u Galženici.

Ozren Robić  :o :o :o :o :o :o

Ovdje bi se dalo podosta toga napisati, ali najzanimljivije je to da tu funkciju obavlja osoba koje je bila čak predložena i za isključenje iz stranke zbog svojih sklonosti prema alkoholu.
Naime Ozren je tako u jednoj pijanki  s nekoliko svojih drugova iz SDP-a jednostavno pao u nesvijest te je bila čak pozvana i hitna medicinska pomoć, ali je nakon kratke stanke na hladnom zraku shvatio razmjere svojeg nestašluka.  Naravno sve je to bilo popraćeno medijski u GT-u, i čak je na jednoj od sjednica gradskog odbora bilo pokrenuto pitanje njegove odgovornosti.  Kao jedna od mjera navodilo se i isključenje Ozrena ali je prošao samo s opomenom. Nakon toga njegov uspon u političkim vodama bio je vezan za njegovo jako dobro prijateljstvo s Vesnom Fabijančić Križanić te je vrlo dobrim lobiranjem došao i do funkcije zamjenika predsjednika ogranka, te postao pročelnik za gospodarstvo u čijem je mandatu grad gospodarski ne samo stagnirao  nego se i unazadio, kao i kapitalna investicija poput TV Gorica. Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko je to otvoreno novih radnih mjesta za vrijeme Ozrenovog mandata, ali je naravno kadroviranje u samoj organizaciji SDP-a uspješno mu išlo. Iz sveg navedenog mora se i spomenuti projekt TV Gorica koja je dobila od gradskih firmi oko 800,000 kuna i naravno to nije provedivo u djelo bez nadzora upravnog odjela za gospodarstvo na čijem je čelu bio Ozren.
Zanimljivo je da je i pored toga što je bio pročelnik bio i jedan od članova Nadzornog odbora u TV Gorica

te je kako svi znamo podignuta kaznena prijava potiv bivšeg gradonačelnika Tonina Picule upravo zbog TVG i nesavjesnog poslovanja.
A tko je bio suučesnik? Robić Ozren
« Zadnja izmjena: Veljača 19, 2010, 06:18:14 poslijepodne acer1 »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #5 : Veljača 19, 2010, 09:41:42 poslijepodne »
Lik ima firmu registriranu na području od posebne državne skrbi.....??????....

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #6 : Veljača 20, 2010, 12:29:51 prijepodne »

Ozren Robić  :o :o :o :o :o :o

  Naravno sve je to bilo popraćeno medijski u GT-u...
NARAVNO! Pa GT živi od SDP-a i njihovih "afera", zato i izlazi kao tromjesečnik! Mislim, čim je E. Kolarec glavni urednik onda si mogu misliti koliko su to kvalitetne novine, i nadasve, vjerodostojne!  A baš me i zanima i u kojem je broju to pisalo???(naime, ja sam veliki kolekcionar GT-a, čak sam neke brojeve mijenjao za National Geographic...šta mogu kad volim lokalno novinarstvo... ;) )
Eh, da mi je biti novinar u istima! Šta ja onda sve ne bi pisao! Papir sve trpi! Ovaj Forum sve trpi! Pa kad bi došao u neki restoran, a ljudi me znaju da sam novinar GT i vrsni gastroenološki nomad, kužim vina, znam kako se radi sarma, kaj je to "vešalica", eh, šta bi ja pio i jeo đ(ž)abe ili po naški, for free!

Nego, da se osvrnem malo na taj post! Kužim ja da je ovo sve bacanje prašine u oči narodu i da se loptica i težište sadašnjih i budućih Gradskih problema(dvorana, dvije kaznene prijave USKOK-u sadašnjem gradonačelniku) prebaci na Piculu i SDP i eventualno na koalcijske partnere), tj. na prošlost(a ta "prošlost" je izvukla grad iz duga, iz minusa od 14 milijuna kuna u pozitivu, u plus od 22 milijuna kuna)! I Vi znate a i ostali iole inteligentniji sudionici foruma i  gradske politike da je prijava protiv Picule a u svezi TVVG najobičnija farsa i optužbe će završit će kao i u slučaju autobusa! Da je u TVVG sve transparentno govori i ovaj gornji izvadak sa Sudskog registra trgovačkih društava u Republici Hrvatskoj, zanimljivo, tražio sam i TV Turopolje na istom Sudskom registru, na istom site-u, ali ga nisam našao, tražio sam i web site od TV Turopolja, nisam našao ni web site, ali sam web site od TV Velika Gorica našao, nije održavan, ali sam ga našao! Uglavnom, molio bih nekoga, da iste takve podatke o TVT, ako ih nađe, pljusne ovdje na Forum!

Zaključak: Udri po SDP-u, VFK, Piculi dok se ove prijave protiv sadašnjeg Gradonačelnika u medijima ne smire!   

plemenitashica

  • Gost
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #7 : Veljača 20, 2010, 10:07:10 prijepodne »
Zaključak: Udri po SDP-u, VFK, Piculi dok se ove prijave protiv sadašnjeg Gradonačelnika u medijima ne smire!   

Izvrsna analiza.

Ne poznajem godpodina Robić Ozrena, i ne mogu uopće komentirati baš ništa o njemu.
Ali vidljivo je, da je ovaj post postavljen na forum iz razloga da ga se diskreditira baš 2 dana prije Izborne konvencije za gradski odbor SDP-a koji će se održati u nedjelju, a članovi će birati dopredsjednika, članove predsjedništva, gradski i nadzorni odbor.

Kako je VFK već „prošla“ na unutarstranačkim izborima za predsjednicu, (pa je , čitamo izabrana za „stručnog savjetnika u radu Zagrebačke skupštine“ gdje je od pet kandidata jedino je VFK  prošla testiranje), sad je došao red da se krene omalovažavati ostale članove SDP koji bi mogli biti izabrani u gradski odbor SDP.

„Naravno sve će to bilo popraćeno medijski u GT-u“ jer su uz besplatno Media davanje grupa RVG  po novopostavljenim sandučićima to jedine pristojne novine koje građane ovog zavičaja promptno, istinito i vrlo čitljivo obavještavaju što se u gradu dogodilo.
Istina, ja spadam u one građane koji ne kupuju te novine niti uzimam one besplatne, (nemam običaj čitati u WC pa čak niti neki šund tisak s plaćenim člancima), ali zna se dogoditi da ih  tu i tamo prelistam kad se zateknu za nekim stolom u kafiću.

Ipak budem za ovu prigodu, da se bolje informiram, radije popila čaj s nekim poznavaocem SDP situacije u gradu, pa ću saznati  rezultate njihove izborne skupštine ili kak oni to zovu konvencije, nego da gubim vrijeme na čitanje pljuvačnice. Još je friški onaj članak koji je na početku rada ovog foruma ovdje priljepljen o nama forumašima – onaničarima.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #8 : Veljača 20, 2010, 02:44:35 poslijepodne »
Citat:
Ne poznajem godpodina Robić Ozrena, i ne mogu uopće komentirati baš ništa o njemu.
Ali vidljivo je, da je ovaj post postavljen na forum iz razloga da ga se diskreditira

Neznate ali ipak znate...hm...

plemenitashica

  • Gost
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #9 : Veljača 20, 2010, 07:12:01 poslijepodne »
Citat:
Ne poznajem godpodina Robić Ozrena, i ne mogu uopće komentirati baš ništa o njemu.
Ali vidljivo je, da je ovaj post postavljen na forum iz razloga da ga se diskreditira

Neznate ali ipak znate...hm...

U prvoj rečenici pišem svoje znanje ili ako hoćete ne znanje, a u drugoj zaključujem, zaključujem... znam već kojim se sve metodama ZNA SE MI-gliste služe?

acer1

  • Gost
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #10 : Veljača 21, 2010, 01:16:56 prijepodne »
Ne poznajem godpodina Robić Ozrena, i ne mogu uopće komentirati baš ništa o njemu.
Ali vidljivo je, da je ovaj post postavljen na forum iz razloga da ga se diskreditira baš 2 dana prije Izborne konvencije za gradski odbor SDP-a koji će se održati u nedjelju,

Gospođo on se sam diskreditirao. Nije njega nitko tjerao da se napije, niti ga je netko tjerao u Nadzorni odbor TVGorice. Nije mu nitko reko ti moraš dignuti ruku za te novce koje TVG dobila od grada itd...


Offline Duke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 10
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Beware of Dogs...
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #11 : Ožujak 11, 2010, 08:49:14 prijepodne »
bolje se napit pred svima nego prodati dušu ZNA SE kome... ;D sta kazes na to acer1? ipak smo mi svi lljudi, a ak se ti nisi nikad napil, onda jebiga stari, ti si neki uber lik, daj probaj neki salvation odred napravit, mozda uspijes zavladati svijetom :D
Have you ever wondered which hurts the most: saying something and wishing you had not, or saying nothing, and wishing you had?  :P

Women in Red.....

acer1

  • Gost
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #12 : Ožujak 11, 2010, 09:18:34 poslijepodne »
bolje se napit pred svima nego prodati dušu ZNA SE kome... ;D sta kazes na to acer1? ipak smo mi svi lljudi, a ak se ti nisi nikad napil, onda jebiga stari, ti si neki uber lik, daj probaj neki salvation odred napravit, mozda uspijes zavladati svijetom :D

Kažem da se duša ne kupuje niti prodaje ali alkoholni ožiljci ostaju.
Ne kažem da se nikad nisam napio, ne kažem da nikad nisam okusio kap alkohola, ali za razliko od njega nisam javna osoba nikad bio, pa to nije isto kad si javna osoba a kad si obični član. zar nije tako?

Offline Duke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 10
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Beware of Dogs...
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #13 : Ožujak 12, 2010, 10:07:26 prijepodne »
bolje se napit pred svima nego prodati dušu ZNA SE kome... ;D sta kazes na to acer1? ipak smo mi svi lljudi, a ak se ti nisi nikad napil, onda jebiga stari, ti si neki uber lik, daj probaj neki salvation odred napravit, mozda uspijes zavladati svijetom :D

Kažem da se duša ne kupuje niti prodaje ali alkoholni ožiljci ostaju.
Ne kažem da se nikad nisam napio, ne kažem da nikad nisam okusio kap alkohola, ali za razliko od njega nisam javna osoba nikad bio, pa to nije isto kad si javna osoba a kad si obični član. zar nije tako?

a zasto to ima veze sto je on javna osoba? zar ga taj status cini boljim ili kvalitetnijim od nas ostalih? pa i javne osobe su ljjudi od krvi i mesa.
Have you ever wondered which hurts the most: saying something and wishing you had not, or saying nothing, and wishing you had?  :P

Women in Red.....

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Fabijančić Križanić savjetnica u Skupštini
« Odgovori #14 : Ožujak 12, 2010, 11:28:14 prijepodne »
Citat:
zar ga taj status cini boljim ili kvalitetnijim od nas ostalih? pa i javne osobe su ljjudi od krvi i mesa

Jel ti sebe čuješ???...o čem ti pričaš??..tko normalan može ovo prožvakat????...daj odi proć...ovakvim postovima samo dokazuješ da ti je ispran mozak...