Autor Tema: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...  (Posjeta: 47640 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #60 : Veljača 22, 2011, 01:02:33 poslijepodne »
Bogme odgovrio i branitelj njoj kako treba-sviđalo se to nekome ili ne.

Je. Problem je tog branitelja što uspoređuje neusporedivo.

Problem je i što se jedan stan lako oduzme - no lažni stausi i svi troškovi proizašli iz toga - nikako. I oni su jedan od velikih generatora lošeg stanja u zemlji.

Sviđalo se to nekome ili ne.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #61 : Veljača 22, 2011, 05:10:05 poslijepodne »
Bogme odgovrio i branitelj njoj kako treba-sviđalo se to nekome ili ne.

Je. Problem je tog branitelja što uspoređuje neusporedivo.

Problem je i što se jedan stan lako oduzme - no lažni stausi i svi troškovi proizašli iz toga - nikako. I oni su jedan od velikih generatora lošeg stanja u zemlji.

Sviđalo se to nekome ili ne.

Zašto se ne bi mogao oduzeti lažni status? Kada ispunjavamo neke dokumente, na kojima piše da pod krivičnom i materijalnom odgovornošću izjavljujemo i stojimo iza toga s svojim potpisom, pa neka i lažni branitelji odgovaraju za svoj status.

Ja nemam problema s tim, Tromblonu bi dao i veću mirovinu jer je čovjek zaslužio, ma šta mirovinu, dao bi mu karticu umjesto gore nekom gu*onji, neka čovjek razumno troši i uživa , zaslužio je, ali stotinu drugih na jednoga nisu i to znamo svi. Oduzeti im statuse kao i stan, ista stvar samo druga metodologija.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Hebrangu opet raste nooooooooooooos !
« Odgovori #62 : Ožujak 01, 2011, 01:29:34 poslijepodne »
ANDRIJA HEBRANG ovaj put ne laže, čak ne govori neistinu, nego samo prenosi neprovjerene glasine i tračeve iz zagrebačkog pritvora. Evo kako je jutros na Hrvatskom radiju pokušao obraniti HDZ-ovog glasnogovornika Mladena Pavića koji je ustvrdio da iza zagrebačkih prosvjeda stoji oporba.

"Postoji priča od huligana iz pritvora da im je jedna oporbena stranka navodno dala 250 kuna da izađu na Markov trg. To su priče koje se uvijek vuku poslije ovakvih događaja", kazao je Hebrang i pozvao institucije da slučaj "istraže, opovrgnu ili potvrde".

Potpredsjednik HDZ-a i čovjek koji je mogao postati hrvatski predsjednik na zadnjim izborima, dakle, smatra da je primjereno javno u eter prenositi a) tračeve, b) iz pritvora, c) izrečene od huligana?!

Vjerujući da možda nismo shvatili kontekst Hebrangovih izjava, nazvali smo ga da pojasni otkad je u političkoj modi prenositi huligansko-pritvoreničke glasine. U kraćem razgovoru desetak je puta spomenuo riječ - istina.

"Zar sam trebao lagati i reći da ništa ne znam?"

"Na pitanje radijskog voditelja o tvrdnjama da oporba stoji iza prosvjeda, rekao sam sve što o tome znam. Zar sam trebao lagati i reći da nisam čuo za priču o 250 kuna za prosvjednike? Nisam sklon laganju, uvijek odgovaram istinom", rekao nam je istinoljubivi HDZ-ovac.

Na upit razmišlja li o ostavci, jer je zbog sličnih izjava predsjednik Josipović kazao da bi trebao otići HDZ-ov glasnogovornik Mladen Pavić, Hebrang nam je još nekoliko puta ponovio da mu je jedini putokaz - istina.

Pozvao se i na policijske izjave.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hebrang-cuo-od-pritvorenih-huligana-oporba-im-je-platila-250-kuna-za-izlazak-na-markov-trg/540231.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #63 : Ožujak 02, 2011, 01:40:40 prijepodne »
HDZ IMA pouzdane obavijesti kako su iza prosvjeda u Zagrebu i Splitu stajali SDP u HNS, kazao je to večeras saborski zastupnik HDZ-a Frano Matušić.

Prema njegovim "pouzdanim" informacijama, visoki dužnosnici SDP-a sastali su se s organizatorima prosvjeda prije samog okupljanja, a HNS-ov Radimir Čačić se prije prosvjeda u Zagrebu sastao s organizatorom braniteljskog prosvjeda Željkom Sačićem u ljetnikovcu u Kaštelancu kraj Varaždina.

Matušić tvrdi da je točan podatak koji je iznio njegov stranački kolega Andrija Hebrang da su za nerede u Zagrebu huligani plaćeni po 250 kuna svaki. 

Naravno složio se s izvjestiteljem Europskog parlamenta za Hrvatsku Hannesom Swobodom da bi Hrvatska prvo trebala završiti pristupne pregovore s EU, a tek onda odrediti datum parlamentarnih izbora. Matušić tako objašnjava da prvo trebalo u lipnju završiti pregovore, zatim raspisati referendum, pa onda tek ići na parlamentarne izbore.

"U HDZ-u imaju kolektivni slom živaca"

Glasnogovornik HNS-a Igor Kolman ocijenio je da u HDZ-u imaju "kolektivni slom živaca". Najavio je tužbu protiv Matušića za klevetu.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/matusic-hebrang-je-u-pravu-oporba-je-platila-250-kuna-huliganima-za-nerede-na-prosvjedima/540333.aspx

Spominju neka imena, ali nema onog bitnog : GDJE i KADA ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #64 : Ožujak 02, 2011, 11:43:16 prijepodne »
Matušić tvrdi da je točan podatak koji je iznio njegov stranački kolega Andrija Hebrang da su za nerede u Zagrebu huligani plaćeni po 250 kuna svaki. 

Ne znam zakaj me to ne čudi, i ne znam zakaj se itko čudi da bi se naša "kukuriku-oporba" tak ponašala...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #65 : Ožujak 02, 2011, 12:50:04 poslijepodne »
Kukuriku koalicija samo kurvinski sjedi sa strane i čeka da se vlada sama od sebe raspadne, a sudeči po zadnjim događanjima, neće trebati proći puno vremena da se to i dogodi. Tako da čisto sumnjam da bi SDP i HNS, a isto tak i HDSSB plačali nekog bez veze ... a Hebrangu opet raste nos, ali  došlo je vrijeme da ga konačno i zaboli od toliko gadarija, laži i sveg drugogo što je rekao ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #66 : Ožujak 02, 2011, 03:05:38 poslijepodne »
Matušić tvrdi da je točan podatak koji je iznio njegov stranački kolega Andrija Hebrang da su za nerede u Zagrebu huligani plaćeni po 250 kuna svaki. 

Ne znam zakaj me to ne čudi, i ne znam zakaj se itko čudi da bi se naša "kukuriku-oporba" tak ponašala...

Nikoga nemam potrebu braniti, međutim ta teza je smiješna, posebno ako se pogleda cijeli niz izjava u zadnje vrijeme sa strane vladajućih, to već postaje smiješno, komično i tragikomično i ne samo to nego otkriva veliku paniku u njihovim redovima, na koju razinu se spuštaju.

A volio bi da mi objasnite svi Vi koji vjerujete u tu tezu, zašto se huligani tuku na ulici, na stadionu, pored stadiona, pa ni to sve im nije dovoljno nego se onda međusobno tuku. Da nije možda i to oporba financirala? Dajte najte biti smiješni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #67 : Ožujak 02, 2011, 04:58:04 poslijepodne »
A volio bi da mi objasnite svi Vi koji vjerujete u tu tezu, zašto se huligani tuku na ulici, na stadionu, pored stadiona, pa ni to sve im nije dovoljno nego se onda međusobno tuku. Da nije možda i to oporba financirala? Dajte najte biti smiješni.

Oni se tuku svugdje jer su jebeno glupa i maloumna, nasilna bića bez odgoja, kulture i ikakvog izgrađenog sustava vrijednosti osim onog koji se bazira na dokazivanju u lošemu, i koji se bazira na zakonu jačeg.

A netko je podlo pomislio kako bi bilo dobro takve njuške upregnuti u mašinu prljavih poslova, znajući da će se glupa omladina, bez nekih sposobnosti zdravorazumskog i pozitivnog shvaćanja, lako upecati na mamac od parsto kuna, koji je za njih velik kao kuća.

U biti, njihovo opredijeljenje je da se tuku, jer time se kreću u jedinom svijetu kojeg razumiju i kojega sam već spomenuo ranije. I ako ih još netko za to i plati - pa kud ćeš bolje!?? Tukli bi se i ovako i onako - ovako im je to još i plaćeno. U njihovim ispraznim tintarama to je uspjeh života, sada shvaćaju i da tako loši mogu biti od koristi, i još na tome i zaraditi.

No tko sije vjetar, žanje buru... i o tome očito nitko od tih oporbenih nikogovića ne vodi računa.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #68 : Ožujak 02, 2011, 05:26:38 poslijepodne »
A volio bi da mi objasnite svi Vi koji vjerujete u tu tezu, zašto se huligani tuku na ulici, na stadionu, pored stadiona, pa ni to sve im nije dovoljno nego se onda međusobno tuku. Da nije možda i to oporba financirala? Dajte najte biti smiješni.

Oni se tuku svugdje jer su jebeno glupa i maloumna, nasilna bića bez odgoja, kulture i ikakvog izgrađenog sustava vrijednosti osim onog koji se bazira na dokazivanju u lošemu, i koji se bazira na zakonu jačeg.

A netko je podlo pomislio kako bi bilo dobro takve njuške upregnuti u mašinu prljavih poslova, znajući da će se glupa omladina, bez nekih sposobnosti zdravorazumskog i pozitivnog shvaćanja, lako upecati na mamac od parsto kuna, koji je za njih velik kao kuća.

U biti, njihovo opredijeljenje je da se tuku, jer time se kreću u jedinom svijetu kojeg razumiju i kojega sam već spomenuo ranije. I ako ih još netko za to i plati - pa kud ćeš bolje!?? Tukli bi se i ovako i onako - ovako im je to još i plaćeno. U njihovim ispraznim tintarama to je uspjeh života, sada shvaćaju i da tako loši mogu biti od koristi, i još na tome i zaraditi.

No tko sije vjetar, žanje buru... i o tome očito nitko od tih oporbenih nikogovića ne vodi računa.

U pisanju i točnom objašnjenju te populacije pobijaš sam sebe u tvrdnji možebitnog nečijeg plaćanja.
Ali dobro, koliko vidim ovdje, ti znaš sve najbolje, samo nam još potvrdi da si bio prisutan kod isplate i da si to vidio svojim očima, kao svjedok, ne bi me iznenadila ni takva tvrdnja s tvoje strane.

amarkulin

  • Gost
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #69 : Ožujak 02, 2011, 05:43:40 poslijepodne »
Matušić tvrdi da je točan podatak koji je iznio njegov stranački kolega Andrija Hebrang da su za nerede u Zagrebu huligani plaćeni po 250 kuna svaki.

Baš su fora.  :)
Slušam jučer Ebranga - veli: reko matošič da su dobili nofce.
Sad veli matošič da Ebrang dobro veli.
Sve istinoljubac do istinoljupca.  ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #70 : Ožujak 02, 2011, 07:07:37 poslijepodne »
U pisanju i točnom objašnjenju te populacije pobijaš sam sebe u tvrdnji možebitnog nečijeg plaćanja.

Daj nam malo pojasni čime si to i kako zaključio, pa da barem detektiram kako ti mozak radi... da čujem u čemu je to "pobijanje"...??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #71 : Ožujak 02, 2011, 07:32:53 poslijepodne »
U pisanju i točnom objašnjenju te populacije pobijaš sam sebe u tvrdnji možebitnog nečijeg plaćanja.

Daj nam malo pojasni čime si to i kako zaključio, pa da barem detektiram kako ti mozak radi... da čujem u čemu je to "pobijanje"...??

Ja sam mislio da ćeš ti, tako pametan pronaći odgovor za sebe, koji će te zadovoljiti.
Čuj ako ponudiš neke peneze možda ti otkrijem. ;D Samo nemoj Ebrangu otkriti. 8)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #72 : Ožujak 02, 2011, 08:45:10 poslijepodne »
Kukuriku koalicija samo kurvinski sjedi sa strane i čeka da se vlada sama od sebe raspadne, a sudeči po zadnjim događanjima, neće trebati proći puno vremena da se to i dogodi.

Se se čini da bu HDZ opal kak zrela ruška na izbore a ovi z kokodak koalicije kaj god da naprave moreju samo pokvariti dojam zato i muče kak drek za živicum.
A do god da dojde na vlast posle nje jednak tak bu flisnul kak z oblaka;z razloga br.1 -ak ne napravi reforme,dela jednak kak i Jaca Kosoruša,z razloga br.2 -ak napravi reforme i bolne rezove zato kaj su "bolni".
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #73 : Ožujak 02, 2011, 08:46:34 poslijepodne »
Oni se tuku svugdje jer su jebeno glupa i maloumna, nasilna bića bez odgoja, kulture i ikakvog izgrađenog sustava vrijednosti osim onog koji se bazira na dokazivanju u lošemu, i koji se bazira na zakonu jačeg.

Kad Cuješ Zvona - 8 od 10
Kad Cuješ Zvona - 8 od 10
-Nego,..šta vele oni tamo preko za onog što smo ga ubili na komušini?
-Ubio se on sam.Svi oni koji trče iz oklade po komušinu,da nije rata,boli bi se oni s bikovima po livadama,glavom o glavu
wwwg tablice

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Branitelji prijete blokadom prometa i štrajkom glađu ...
« Odgovori #74 : Ožujak 02, 2011, 11:46:43 poslijepodne »
Matušić tvrdi da je točan podatak koji je iznio njegov stranački kolega Andrija Hebrang da su za nerede u Zagrebu huligani plaćeni po 250 kuna svaki. 

A možda HDZ zna koliko su plaćeni huligani jer su ih oni plaćali?! Kome je u interesu da prosvjedi ne budu civilizirani već da ih se prikaže kao huligane i rušitelje?