Autor Tema: Nema veze s razglednicama  (Posjeta: 9248 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #15 : Kolovoz 26, 2011, 12:18:58 poslijepodne »
... da me se kloniš ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #16 : Kolovoz 26, 2011, 02:19:59 poslijepodne »
Je, u pravu si. Uz to - lep, inteligentan, pametan.

To ti priznaje cijeli forum - kaj još hoćeš?

 ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #17 : Kolovoz 26, 2011, 04:44:31 poslijepodne »
... da me se kloniš ...

To nebuš dočekal dokle god smrdiš ovdje. Do tada ću ti vaditi mast čim stignem i na svaki mogući način. Zato jer dvolične ljige izrazito prezirem. A to je samo mali dio opisa koji tebe pripada.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #18 : Kolovoz 26, 2011, 05:49:01 poslijepodne »
Sramota, a kaj drugo reći ... sleđ, svi su te već pročitali ... daj se zgasi.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 26, 2011, 05:51:01 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #19 : Kolovoz 26, 2011, 07:03:21 poslijepodne »
Nema šanse - sjedit ću na tebi dok se ti ne zgasiš. I nek su me pročitali - ja "tekst" o sebi nisam nikada ni skrivao. Dok ti svaku istinu skrivaš k'o zmija noge, guziš se Štefu na svaku naznaku da bi cijeli forum (a ne samo ja i još desetak ljudi) znali tko si, tko stoji iza tebe i gura te, u čijoj guzici tražiš spas... zato i imaš istetovirano ime na tabanima. da kad iz dupeta vire samo noge, da znaju o kome se radi.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #20 : Kolovoz 26, 2011, 09:01:18 poslijepodne »
Mislim da ste obadva tak nabrušeni jen na drugoga da ste već postali dosadni.
Hajde bar malo,obojica pokažite malo poštovanja da ovo nije vašp privatni medij i da ga baš ne trebate zlorabiti.
Jel je to tak teško?
Imate pp pa se tam častite.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #21 : Kolovoz 26, 2011, 09:34:53 poslijepodne »
nikada ovo nisam smatrao za privatni medij, dok je nekima kruna s glave pala kad su skinuti sa mjesta moderatora ... i kaj bi sad svi mi trebali ispaštati kaj je nekome povrijeđen njegov ego ? 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #22 : Kolovoz 27, 2011, 12:26:54 prijepodne »
Nikome nije kruna z glave pala, ponajmanje meni - ja i nisam smatrao da je imam. Ustvari, jebeš takovu krunu gdje zadnji kmet ima veća prava od gospodara. Ista stvar s mojim egom - nije ga bilo, i nema ga. I debilno je poistovjećivati nekakav red na forumu sa egom - to je traženje izgovora na krivom mjestu.

Štef je to objasnio pomalo bedasto i netočno - na primjeru policije, koja bi nakon šore od pol vure u lokalu, kada i uletila, dala po tikvi onome tko bi tog trena mlatarao, a ne onome tko je započeo. Time je, ustvari, rekao da kriterija ovdje nema, i da se isti mogu vrlo proizvoljno i vrlo selektivno određivati i provoditi uz taj i takav izgovor kada bude nekome to odgovaralo (jer će on, kao policajac na forumu, uletiti kada njemu bude odgovaralo i dati po glavi onome koga tog trena zatekne - u što ne sumnjam, već je tako ovdje radio, naravno da je unaprijed odredio nad kime će se ukazati "slučajnost" trenutka kada forumska murja utrčava...). Jer nije točno da će policija nalampati onoga koji je zadnji - policija će prije poduzimanja mjera ipak utvrditi tko je, kako, zašto, koliko, kada... a to su sve pitanja sa kojima se Štef ne želi zabavljati, no istodobno želi punom širinom sjediti na stolcu objektivnosti i pravičnosti, a to - ne ide.

Kaj god da ja velim, to smeće odmah skače i laje - to je njegov smisao boravka na ovom forumu. To je radio markulin, to sada nastavlja raditi ovaj klokan od kokota. Kreni od početka teme, i prvoga od nas koji je krenuo sa offom i sa vrijeđanjem, konstruiranjem podvaljivanjem itd itd - kazni sa mjesec dana. Ja sam sa time suglasan, i sada i za svaki puta ubuduće. No ako ti, Štef, želiš neki red i neku pravdu ovdje bez da se pozabaviš upravo time što sam rekao - da barem uvidiš TKO je započeo - od te pravde, pravice, slobode, jednakosti, objektivnosti itd itd - nebu niš, mam poteži vodu i sve te tvoje kriterije nek odnese voda.

Dozvoljavaš hračkanje, dozvoljavaš podmetanja - i na njih ne ukazujem samo ja, na njih ukazuje više članova, no to tebe ne zanima. Ti buš čekal da ti to dopizdi i onda odrezal i krive i prave - a tako se, dragi moj, posel NE DELA. To si napravil prošli put (svojevoljno i potpuno neobjektivno tumačenje nekakvih pravila bez kriterija, šatro nešto o "nagađanju o identitetu", WTF??), a to sad hoćeš napraviti opet. Pa napravi, jebe mi se - no onda nemoj sračkati o nekakvom "redu", o nekakvoj pravici, objektivnosti, radu itd itd - jer je to sve mačkovo sralo.

Istina ipak zahtijeva malo truda - ako za nju nemaš vremena ni volje, onda bar budi pošten pa reci da je to tvoja privatna prčija na kojoj vrijedi isključivo zakon suca Štefa Dredda, i da su bilo kakvi kriteriji jednostavno gubljenje vremena. Pedro postoji, određen je, i visit će bez obzira bio kriv ili prav...

Volio bih vidjeti neke ovdje, koji vole uletavati u smislu miritelja i ljubitelja reda - da ubuduće skaču odmah kada netko lane nešto tog tipa, uvredljivo i off, a ne da se čeka da se stvar zakuha. Stvar se reže u korijenu, a ne kada zarazi pola šume ili uništi nekoliko tema. Ovako svi vole glumiti jebene i poštene, nitko nikome ne bi htio zamjeriti se, svi čekaju da netko drugi odradi prljav posao za njih, a oni će uvijek isplivati (kao i još nešto...) na površinu i održati se, kolikogod smrdilo do neba...

Evo, ak netko ne zna tko je počeo sa epitetima, kao podsjetnik TKO je počeo, SA ČIME; kao i naznaka trenutka kada su ti "miritelji" i modovi trebali utrčati na teren i odmah napraviti reda (javna opomena, trenutno brisanje posta, forumaš pod povećalo):

"daj stani ispred njega i sam sebi priznaj koliko si glup. zbilja se čudim da te rusi još nisu pronašli tako napuhanog i "pametnog" . Što radiš onda sa nama smrtnicima ako si toliko pametan (kao što si umislio) ??? Prestani solit pamet svima po redu."

Sada smo obojica jednako krivi, zar ne? Obzirom nas se jednako proziva, dapače mene i malo češće i jače.... očito je zasljepljenost uzela maha, pa za istinu više nitko ni ne pita. Svaka čast...

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Nema veze s razglednicama,skoro
« Odgovori #23 : Ožujak 16, 2012, 11:04:28 poslijepodne »

Kaufland
wwwg tablice