Autor Tema: Nema veze s razglednicama  (Posjeta: 9238 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Nema veze s razglednicama
« : Kolovoz 23, 2011, 11:17:34 poslijepodne »
6. grad po veličini u državi nema ni razglednice, registarske pločice ili neki autentični suvenir...
Nebi ti štel remetiti scensku izvedbu ali...Kaj (i) ti nisi bil potiv reg.pločic?
dok to i puno manja mjesta iz unutrašnjosti, koja isto baš ne žive do turizma, odavno imaju...
Al imamo nekaj više (i od druge); (političku) kajlu (iliti reket).Unikat.Ja ponosen kak pevec na kupu gnoja-bole išta nek ništa.A bilo je postkarte još dok je Gorica bila turopolsko selo.
Kajla...  8)
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #1 : Kolovoz 24, 2011, 10:31:18 prijepodne »
Nebi ti štel remetiti scensku izvedbu ali...Kaj (i) ti nisi bil potiv reg.pločic?

Jesam. Ja sam ovdje samo konstatirao hrvatsku stvarnost, bez mojeg stava jesam li ili nisam za nekaj od toga.

Da ja određujem zakonska rješenja o registarskim pločicama općenito u Republici Hrvatskoj, isti bi bile najbliže bosanskima... ne bi se znalo otkuda je vozilo, jer ovaj primitivni narod nije ni zaslužio bolje. Znači, kao onaj kviz "brojke i slova", bez ikakve pripadnosti ikojoj regiji, gradu itd itd...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #2 : Kolovoz 24, 2011, 11:42:25 prijepodne »
... koliko god to izgledalo primitivno, ali da postoje pločice sa VG slovima, plaćala bi se i manja davanja za osiguranje, zar ne ?... Do sad se največa davanja plaćaju tamo gdje je najveći postotak saobralajnih nesreća ...  Ulaganje bi bilo na početku za nove pločice i dokumente ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #3 : Kolovoz 24, 2011, 12:01:50 poslijepodne »
Koko-vg, mislim da bi i tome došli na kraj,jer svako takvo drušvo voli zaraditi puno, a platiti što manje.
Ma svi mi znamo kuda nas mogu odvesti ovakve rasprave,pogotovo tu kod nas , kad imamo neuređenu državu, i potrebne političare.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #4 : Kolovoz 24, 2011, 05:34:19 poslijepodne »
Da li bi došlo jeftinije, ne znam - to bi trebalo pitati i vidjeti u statistikama osiguravajućih društava.

A kaj se tiče inicijalnih troškova - isti bi bili veliki, i za građane i za zajednicu i za državu, da ne velim da bi se odmah tu pokrenule najmanje 4 teme koje bi pljuvale rastrošnost, duge redove, potrebnije stvari od liječenja kompleksa, živciranje, neorganiziranost, obrasce... naravno, ima i tko bi trljao ruke - od fotografa, fotokopiraonica...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #5 : Kolovoz 24, 2011, 06:44:54 poslijepodne »
Tko misli da nisam u pravu nek pogleda ovo ...

Premija osiguranja za vozilo 45 - 55 kw sa 50 % bonusa varira od 2.329,34  (Ogulin) do 3.403,46 kn u Zagrebu.

Znam da se bu našlo onih kaj budu tvrdili da nisam u pravu, ali u svakom slučaju, razlika je 1.074,12 kn  što nije nezamarivo.


... mada sve ovo nema veze sa kupovinom razglednica ...
« Zadnja izmjena: Kolovoz 24, 2011, 07:05:29 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #6 : Kolovoz 24, 2011, 09:24:15 poslijepodne »
Točno je - samo ne znam zakaj si pomislil da bi VG imala isti bonus kao i Ogulin?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #7 : Kolovoz 24, 2011, 09:44:06 poslijepodne »
A tko je to pomislio ?  Samo sam naveo primjer  cijena u dva grada. A to kaj si ti pomislil, to zadrži za sebe.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #8 : Kolovoz 24, 2011, 10:32:59 poslijepodne »
Ne lupetaj gluposti kada te se nađe na krivoj nozi. Kada si već naveo primjere razmjera, onda si mogao dati i konkretan primjer za objašnjenje takvog stava, a obzirom ja ZNAM da bi VG ipak bila puno skuplja od Ogulina, postavlja se pitanje kaj si uopće htio reći sa takvim primjerom?

Naravno da je cijena osiguranja definirana rizikom kojeg procjenjuju osiguravajuća društva na temelju isplaćenih odšteta, no ne znam zašto si - očito! - pomislio da bi Velika Gorica bila išta različitija ili povoljnija od Zagreba... VG, u odnosu na broj vozila i iznose uplaćenih premija, te na broj isplaćenih šteta i broj prometnih nezgoda (tj, odštetnih zahtjeva), nije ništa sigurniji grad od Zagreba, što znači da i premije sigurno ne bi bile ništa (bitno) jeftinije...

Ja velim da s obzirom na broj osiguranih vozila, i iznos uplaćenih premija, VG ne bi bila ništa povoljnija od Zagreba, postotno su tu negdje, samo je VG u puno manjem apsolutnom iznosu. A to znači da bi bio veliki uspjeh ako bi VG dobila i jedan jedini premijski razred povoljnije - a to je kikiriki od uštede... u svakom slučaju, Ogulin je jako, jako daleko...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #9 : Kolovoz 25, 2011, 12:26:45 poslijepodne »
Kaj ti nemaš ogledalio doma ?  daj stani ispred njega i sam sebi priznaj koliko si glup. zbilja se čudim da te rusi još nisu pronašli tako napuhanog i "pametnog" . Što radiš onda sa nama smrtnicima ako si toliko pametan (kao što si umislio) ??? Prestani solit pamet svima po redu.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #10 : Kolovoz 25, 2011, 02:11:46 poslijepodne »
Iz tih preseravanja koja tu prodaješ, očito je samo da nemaš odgovor niti na jednu izjavu ili pitanje koje ti se postavlja. I time si, ustvari, rekao sve o sebi i svojem znanju.

Glupani ti po kući hodaju; da je obrnuto - nebi te trpili. I svaki puta kada ćeš misliti da tvoje fore tipa: "pravim se tošo" i "ako prođe - prođe" imaju prođu, dobit ćeš što zaslužuješ. Mada te i drugi masovno prozivaju zbog iste priče, tebe to ne smeta. To je jedino što bi tebe, ustvari, trebalo zabrinuti. No za to treba imati razuma, muda i karaaktera. I tu ti familijarni članovi gradske partije samo smetaju da sagledaš problem u cjelini. Da "neka seka" nije partijska faca, možda bi i imao šanse izrasti u samostalnu, kontaktibilnu osobu.

A sada imaš priliku svima nama objasniti što si mislio (eto, tepam ti!) sa svojim postom "Premija osiguranja za vozilo 45 - 55 kw sa 50 % bonusa varira od 2.329,34  (Ogulin) do 3.403,46 kn u Zagrebu. Znam da se bu našlo onih kaj budu tvrdili da nisam u pravu, ali u svakom slučaju, razlika je 1.074,12 kn  što nije nezamarivo." i kako se VG uklapa u sve to.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 25, 2011, 02:13:56 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #11 : Kolovoz 25, 2011, 02:14:30 poslijepodne »
Kaj ti nemaš ogledalio doma ?  daj stani ispred njega i sam sebi priznaj koliko si glup. zbilja se čudim da te rusi još nisu pronašli tako napuhanog i "pametnog"

Ovo su uzorni postovi! tako se komentira argumentima! bravo kokišane! to ne zaslužuje ban! jelda štefek?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #12 : Kolovoz 25, 2011, 02:17:20 poslijepodne »
Ma kaj bi! Kakav bann? Bum ja na još 7 dana, bu bar njemu lakše...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #13 : Kolovoz 25, 2011, 03:05:26 poslijepodne »
Vidiš sleđ, ja pretpostavljam da bi barem na početku (ako bi se krenulo sa VG tablicama) Velika Gorica imala osjetno cijenu nižu od Zagreba. Stalno se loviš na Ogulin koje sam samo naveo da se vidi razlika u visini premije, jer mnogi još ni danas ne znaju da ne važi ista tarifa u cijeloj zemlji, a odokativni podatak koji ti iznosiš o broju premija i broju odštetnih zahtjeva (to ti je ono APP) baš ništa ne govori. Nisi naveo ni jednu cifru ni jedan postotak, tako da te se opet može smatrati samo galamđijom i osobom sklonoj svađi. 

p.s.  spominješ muda, razum i karakter ?   Više muda ima "neka seka", o razumu, to već svi znaju, žali bože truda raspravljati o menzi, a karakter ... to sam sebi odgovori kakav ti je.

Uostalom, već sam to i napisao, ova tema je posvećena razglednocama i gdje ih kupiti.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 25, 2011, 03:11:45 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Re: Nema veze s razglednicama
« Odgovori #14 : Kolovoz 26, 2011, 12:09:25 poslijepodne »
Je, u pravu si. Uz to - lep, inteligentan, pametan.

To ti priznaje cijeli forum - kaj još hoćeš?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”