Autor Tema: CRNA KRONIKA  (Posjeta: 212611 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bilaj

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #105 : Svibanj 18, 2010, 11:05:47 poslijepodne »
A glečte ovo:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/velikogorican-uhicen-zbog-bludnicenja-nad-13godisnjim-blizankama/492061.aspx

D. G. IZ VELIKE Gorice koji je od ljeta prošle godine spolno općio s dvije 13-godišnjakinje, sestre blizanke, napokon je završio u pritvoru. D. G. je djevojčicama, koje su tada imale 12 godina, pristupio tijekom ljetnih praznika. Muškarac je isprva bludničio nad djevojčicama, a potom je zadovoljavao pohotu pred djevojčicama, te imao i seksualni odnos s njima, piše Novi list.

Na najgori način D. G. je iskoristio bliskost s djevojčicama, kojima je bio susjed. Nakon što su djevojčice susjeda prijavile, policija ga je lišila slobode, te je nakon kriminalističkog istraživanja priveden u Istražni centar Županijskog suda u Zagrebu. Kaznena prijava tereti ga za bludne radnje, spolni odnos s djetetom i zadovoljenje pohote pred djetetom za što su previđene višegodišnje zatvorske kazne.

D. G. je odlukom istražnog suca zadržan u pritvoru.

shaka zulu

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #106 : Svibanj 20, 2010, 10:11:15 poslijepodne »
LAŽNI DJELATNICI ELEKTRE PLJAČKAJU PO STANOVIMA - Iz Hrvatske elektroprivrede priopćeno je da se u posljednjih desetak dana na području grada Zagreba, nepoznate osobe predstavljaju kao djelatnici Elektre Zagreb i starijim osobama ulaze u stanove pod izgovorom da trebaju zamijeniti brojilo, te im zatim izdaju lažne uplatnice za zamjenu brojila i pritom pljačkaju imovinu. HEP upozorava svoje korisnike da njihovi djelatnici trebaju imati službene identifikacijske oznake koje su na zahtjev dužni pokazati.
http://www.radio-kaj.hr/

Imam za čuti da su na Male Bune cigani čoveku poplašili pločice z terase kaj je je pripravil za postavlajne v kotlovnicu,šaht a probali su z dizalicum zvaditi i kliznu lesu.

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #107 : Svibanj 20, 2010, 10:22:23 poslijepodne »
@plemenita

Iz "neprovjerenih" izvora poznata novinarka tabloida "Večernje vesti" I.P.Š. donosi nam ekskluzivnu reportažu u sutrašnjem broju o velikoj pljački u svjetski poznatom muzeju "Turopolje" u Velikoj Gorici iz kojeg su nestale tri neprocjenjive slike poznatih umjetnika i to: " Valovi na odlagalištu " poznate umjetnice Blue Plemenita ( tehnika:ulje na getribi), " Suze mlade diletantice" poznate umjetnice Crvena Mery ( tehnika: jogurt na kartonu) i drvena skulptura " POT uz PLOT" nepoznatog autora. Navodna provala dogodila se u rano jutro, a ostale informacije možete dobiti na www.nepokorenigrad.info ;D ;D ;D
Ko to tamo peva?

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #108 : Svibanj 22, 2010, 01:54:06 poslijepodne »
LAŽNI DJELATNICI ELEKTRE PLJAČKAJU PO STANOVIMA - Iz Hrvatske elektroprivrede priopćeno je da se u posljednjih desetak dana na području grada Zagreba, nepoznate osobe predstavljaju kao djelatnici Elektre Zagreb i starijim osobama ulaze u stanove pod izgovorom da trebaju zamijeniti brojilo, te im zatim izdaju lažne uplatnice za zamjenu brojila i pritom pljačkaju imovinu. HEP upozorava svoje korisnike da njihovi djelatnici trebaju imati službene identifikacijske oznake koje su na zahtjev dužni pokazati.
http://www.radio-kaj.hr/

Imam za čuti da su na Male Bune cigani čoveku poplašili pločice z terase kaj je je pripravil za postavlajne v kotlovnicu,šaht a probali su z dizalicum zvaditi i kliznu lesu.
neki dan je i meni bilo čudno neki tip je išao  po kućama  kao da nešto u vezi  sa strujom provjerava,  na autu  nije bilo  ni  HEP niti  je imao radno odijelo  sa znakom  HEP,  kad je došao do mene, ja sam mu rekla neka pokaže  isprave, da nema on šta  tu nama  gledati u vezi struje da je sve u redu, nije ništa pokazao,on je rekao ako nećete ok, i nestao u sekundi...valjda  je  to  nešto slično isto.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #109 : Svibanj 25, 2010, 12:38:37 poslijepodne »
Umro je od potpredsjednika vlade Šukera otac,sahrana je danas na goričkom groblju,a misa zadušnica u 17 sati u crkvi Blaženog Alojzije Stepinca.


U nedjelju je bila i predsjednica vlade u Gorici.Jučer i danas djelatnici Komunalca uređuju groblje,ljudi su svisnuli od posla,voditelj je sluđen dali će biti sve u redu.Sva živica i grmovi trebaju biti pošišani ,svi papiriči pokupljeni,cviječe posađeno,opran plato ispred mrtvačnice.Staza kojom će ići lijes je prana na ruke,a zatim je došla i mašina koja je prala.Ispred crkve se danas sadi novo cviječe jer ipak će biti tamo članovi vlade.

ŠTA JE SA NAMA OBIČNIM SMRTNICIMA?Tješi me činjenica da smo pred Bogom svi jednaki i u smrt idemo svi kroz ista vrata,koja se nemogu poljepšati.Takva su kakva smo zaslužili.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #110 : Svibanj 25, 2010, 05:32:13 poslijepodne »
Takvu proceduru je Jaca diplomirala u Kumrovcu, pa je i logično da ne očekuje ništa manje nego da narod časno isprati tako zaslužne građane...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #111 : Svibanj 25, 2010, 11:55:45 poslijepodne »
Al tak ti je i inače uglavnom.  To sam skužila  na  dosta  sprovoda.
Imaš  2 situacije:
1. ako je  umrli bogat, obitelj dobra sa svećenikom, onda  ovaj razglaba   najmanje pola sata, zvučnici su uključeni, tu je hvalenje i  ostale spike. Onda  nakon toga mjesecima priča kak je ovaj bio ovo,ono, a nikad ni nije došao na misu.
2. ak  je  siromašan, nije baš tak super  sa svećenikom, onda je sprovod  sveukupno za 5 minuta gotovo, nema zvučnika, niti ga hvali nit ništa,brže bolje ga strpa  u zemlju i kao da nikad nije postojao.



Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #112 : Svibanj 26, 2010, 09:27:25 poslijepodne »
ovo je toliko nisko mojca od tebe da se normalnom čovjeku gadi. Naslađivati se smrću nečijeg oca i staviti tu vijest u crnu kroniku toliko je jadno i govori o tebi više od 1000 riječi. isto važi i za tvoje sugovornike na ovoj temi. nzbog ovakvih gadosti čovjeku se smuzči uopće posječivati forum. I kak vads nije sram spominjati Boga i svećenike! Komunjare poput vas ionako ne vjeruju u Boga, al nažalost ni prema smrti nemate pijeteta!

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #113 : Svibanj 26, 2010, 10:15:04 poslijepodne »
ovo je toliko nisko mojca od tebe da se normalnom čovjeku gadi. Naslađivati se smrću nečijeg oca i staviti tu vijest u crnu kroniku toliko je jadno i govori o tebi više od 1000 riječi.

O čemu ti briješ??

Imaš problema sa shvaćanjem??

Nitko, ali NITKO se ne naslađuje sa ničijom smrću, nitko to nije ni rekao. Smrt ministrovog oca spomenuta je samo u kontekstu radnih zadataka i obveza koje su upravo zbog toga, nekakvom umišljenog digniteta koji ne postoji za nas toku sitna zuba, smislili i odredili šefovi radnicima na groblju u ime partijskog zadatka i radne obveze.

Ako se ikome išta gadi - to je na takav načćin izrabljivati ljude i stavljati nekoga iznad nas.

Hoće li ti šljakeri ispeglati i zglancati groblje i kada ti budeš itegnuo papke? Hoće, ali da ti ne velium kaj... a to plaćamo svi zajedno zato da se nekome daju (ne)zaslužene počasti. Zato i je tu u ovoj rubrici.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #114 : Svibanj 26, 2010, 10:36:12 poslijepodne »
daj ne njajke, bil sam na tom sprovodu kao i na mnogim drugim u Velikoj Gorici! Nikaj posebno nije bilo uređeno više neg kad umre bilo tko. Jedino kaj je bilo jače osiguranje , a kaj je normalno jer je čitava vlada (bez premijerke) bila nazočna. A kaj se svečenika tiče, gospodin Cvitko je bil vjernik i redovan na svetoj misi pa nije čudno da mu je vlastiti župnik održal i lijep govor. To je uvijek tako. A spekulacije mojce su gadljive. Inače radnici na groblju uredno obavljaju svoj posao svaki dan i nikad, baš nikad po groblju nije bilo smeća! zato ostavite mrtve da počivaju u miru, a rađe se brinite za smeće koje izlazi iz vaših usta. Bilo bi dobro ponekad poštucati te vaše zle jezike!

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #115 : Svibanj 27, 2010, 01:07:28 prijepodne »
Umro je od potpredsjednika vlade Šukera otac,sahrana je danas na goričkom groblju,a misa zadušnica u 17 sati u crkvi Blaženog Alojzije Stepinca.


U nedjelju je bila i predsjednica vlade u Gorici.Jučer i danas djelatnici Komunalca uređuju groblje,ljudi su svisnuli od posla,voditelj je sluđen dali će biti sve u redu.Sva živica i grmovi trebaju biti pošišani ,svi papiriči pokupljeni,cviječe posađeno,opran plato ispred mrtvačnice.Staza kojom će ići lijes je prana na ruke,a zatim je došla i mašina koja je prala.Ispred crkve se danas sadi novo cviječe jer ipak će biti tamo članovi vlade.

ŠTA JE SA NAMA OBIČNIM SMRTNICIMA?Tješi me činjenica da smo pred Bogom svi jednaki i u smrt idemo svi kroz ista vrata,koja se nemogu poljepšati.Takva su kakva smo zaslužili.

I ovaj post dokazuje da je gorički HNS postao skup rijetko viđenih pacijenata i imbecila. A, nekad je tamo bilo i pametnih ljudi. Ne znam kako Beusu nije neugodno.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #116 : Svibanj 27, 2010, 11:47:03 prijepodne »
daj ne njajke, bil sam na tom sprovodu kao i na mnogim drugim u Velikoj Gorici! Nikaj posebno nije bilo uređeno više neg kad umre bilo tko.

Znači, hoćeš reći da ništa od ovoga nije istina?

Jučer i danas djelatnici Komunalca uređuju groblje, ljudi su svisnuli od posla,voditelj je sluđen dali će biti sve u redu. Sva živica i grmovi trebaju biti pošišani, svi papiriči pokupljeni, cviječe posađeno, opran plato ispred mrtvačnice. Staza kojom će ići lijes je prana na ruke, a zatim je došla i mašina koja je prala. Ispred crkve se danas sadi novo cviječe jer ipak će biti tamo članovi vlade.

Očigledno si previše stranački formiran, možda koji puta izvadiš primozak iz formalina i počneš shvaćati ono kaj je napisano, kao i koncentrirati se na objektivnost, a ne na beskupulozno branjenje partijske subraće. Mislio sam da sam se takvim čmarova riješio pred 20 godina, no očito je da pojedincima stare navike teško umiru, nekimo očito nikako... jebiga, ako si proveo život drukajući ljude nekada, pišući u blokić tko je iša na vjeronauk ili Svetu Misu, jasno mi je da se ni danas nemreš odlijepiti od tog načina rada i plitkog neobuzdavanja svojeg bijesa.

a rađe se brinite za smeće koje izlazi iz vaših usta. Bilo bi dobro ponekad poštucati te vaše zle jezike!

Da ti to nebi radio?? Bilo bi dobro se malo napušiš... (ali ne bunike)

Za to ne trebaš vaditi primozak iz formalina, samo pazi na zube...  :P :P :P
« Zadnja izmjena: Svibanj 27, 2010, 11:57:35 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #117 : Svibanj 27, 2010, 11:49:35 prijepodne »
I ovaj post dokazuje da je gorički HNS postao skup rijetko viđenih pacijenata i imbecila. A, nekad je tamo bilo i pametnih ljudi. Ne znam kako Beusu nije neugodno.

Auuuuu, još jedan partijski suborac, logiran po službenoj dužnosti samo da bi već prvim postom držao bukvice...



Štef, buš počel konačno misliti na ono kaj smo raspravljali da nije svakome dati odmah nakon logiranja da može srati di i kaj hoće, već da to treba zaslužiti? Evo ti demokracije - od onih koji se busaju u prsa sa njom, a istodobno nemaju blage veze kaj to znači, osim da ju najgrublje zloupotrebljavaju...  :) :)  :P :P  :-X :-X
« Zadnja izmjena: Svibanj 27, 2010, 11:58:25 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #118 : Svibanj 27, 2010, 12:32:59 poslijepodne »
Hvala sladge na komentarima i potpori  i shvačanju onog što sam napisala.
Točno tako kako si ti obrazložio sam ja mislila pišući svoj post.
Nema veze sa nikakvom stranačkom pripadnošču.Naše groblje je zbilja lijepo i čisto i baš zbog toga je žalosno da su te žanice morale te sve gluposti raditi,da je njihiv šef,koji je po prirodi dobar čovjek i šef bio van sebe,doslovno sluđen poslom.Prati stazu od mrtvačnice do groba je glupost kakvu se rijetko viđa ma tko god bio kog se pokapa.
Isto tako smatram da onaj tko se stalno busa da ide u crkvu i da je vjernik ,to nije.Vjernik je onaj koji vjeru živi i moli se u tišini i ne natura to drugima.

Moja dobra prijateljica ide na misu,moli krunicu i nastoji odgojiti svoju djecu po deset Božjih zapovjedi.Nikad mi to nije rekla to se vidi njenim djelima,a znam da moli jer sam nekoliko puta naišla i pronašla je u njenoj sjenici kako moli s krunicom u ruci.Živi svoj život blagoslovljeno i ne traži baš nikakve privilegije nigdje radi toga,a milion posto sam sigurna da naš župnik nezna da ima takvu župljanku.To nije ni važno,jer je to njen odnos s Bogom.
Ne mješajmo kruške i jabuke,nego sagledajmo realnost i sve što nas okružuje onakvim kakvo je bez pristranosti,jer samo tako možemo ostvariti napredak.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #119 : Svibanj 27, 2010, 12:47:54 poslijepodne »
Hvala sladge na komentarima i potpori  i shvačanju onog što sam napisala. Točno tako kako si ti obrazložio sam ja mislila pišući svoj post.

Mogućnost shvaćanja je usko povezana sa članstvom u političkoj stranci, jer čim se učlaniš, sposobnost shvaćanja naglo opadne u ogromnom postotku, jer si prihvatio da netko shvaća i razumijeva, te tumači umjesto tebe. Znači, dobrovoljno pristaješ da tvoj IQ padne na razinu vanjske temperature...

Zato sam nemali broj puta rekao grubo, ali točno:

Članstvo u političkoj stranci je za mene malouman čin. A za ovu zemlju stranke su pogubne, jer su sve iste, nema praktičnih razlika među njima, razlike su više deklarativne prirode.

I HDZ i SDP su identični u 95% programa i načina kako riješiti probleme (svi ostali su samo prirepci, što i je dobro), a onih 5% čine pitanja koja niti jedno nije o krucijalnog značaja za zemlju, ali je za hrvatsko društvo (jer se odnose na mentalitet, vjeru i tumačenja demokratskih sloboda, pri čemu sam skloniji HDZ-u, iako sam osobno i intimno orijentiran kao "desno-konzervativni centar")...

Zemlju trebaju voditi sposobni pojedinci, a ne uskointeresna plemena. U toj usporedbi najbliže mi je reći - primjer za to je guverner Rohatinski vs. naša Vlada. Da imamo takvih "Rohatinskih" u svakom ministarstvu, gdje bi Hrvatskoj bio kraj?


P.S. Mojca, draga - evo na Tebe sam potrošio svoj jubilarni, "jezeračasti" post...  :-*
« Zadnja izmjena: Svibanj 27, 2010, 12:53:07 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”