Autor Tema: CRNA KRONIKA  (Posjeta: 212672 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #75 : Travanj 12, 2010, 05:19:04 poslijepodne »
KROZ FEKALIJE DO SLOBODE
Kosnica: Kroz kanalizaciju pobjegli pred policijom


N.H. (19) i 16-godišnjak su podigli šaht kanalizacije te ušli u otvor, a zatim kroz drugi izlaz pobjegli prema prognaničkom naselju Članak
Boris Cvetković Objavljeno: 12.04.2010. 16:10h 
Photo Goran Rusmir 
 
Lopovi A.H. (19) i 16-godišnjak izveli su spektakularnu krađu i bijeg pred policajcima u četvrtak oko 17 sati kod Domovinskog mosta u Velikoj Kosnici.

Kradljivci su, naime, auto-dizalicom maknuli betonski odbojnik pored ceste te ušli u otvor tlačne kanalizacije.

Demontirali su inox-obujmice i vijke s maticama vrijedne oko 8 200 kuna, ali je u taj tren naišla policijska patrola PP Velika Gorica.

Suprotno očekivanjima policajaca da će lopovi izaći iz šahta, N.H. i njegov 16-godišnji pomagač su kroz podzemni hodnik cijevi pobjegli te izašli na drugi izlaz kanalizacije.

Bijeg su nastavili prema prognaničkom naselju, ali su ih policajci tamo pronašli i uhitili.
http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/kosnica--kroz-kanalizaciju-pobjegli-pred-policijom_301656

A kaj imam za čuti da je negdo "ojadil" i onoga zlatara vuz Memija..?

shaka zulu

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #76 : Travanj 12, 2010, 05:27:08 poslijepodne »
Aktivirao bombu i poginuo
12.04.2010. :: 08:42
      36-godišnjak iz Gline u subotu navečer poginuo je uslijed nestručnog rukovanja ručnom kumulativnom bombom u dvorištu ispred obiteljske kuće svoje majke u mjestu Gornja Bučica.
     Tijekom očevida na mjestu nesreće, u kući je pronađeno još nekoliko komada ubojitih sredstava: ručni bacač raketa. Tri ručne obrambene bombe, poluautomatska puška, automatska puška, pištolj i 1580 komada streljiva.

Radio Sisak (ibb)
http://www.radiosisak.hr/index.php?page=article&article_id=2084

-

Nedjelja, 11.04.2010 16:40  Autor: Josipa Tonković   
 
Pogino prilikom deaktiviranja bombe
Nastradao 36-godišnji Miljenko Zagorac
   

GLINA - Od posljedica eksplozije, prouzročene nestručnim rukovanjem ručnom bombom, sinoć je, u Gornjoj Bučici kod Gline smrtno je stradao 36-godišnji Miljenko Zagorac. Očevidom je utvrđeno da je do nesreće najvjerojatnije došlo uslijed nestručnog rukovanja ručnom kumulativnom bombom.

Nesretni je Zagorac u dvorištu obiteljske kuće svojih roditelja pokušao deaktivirati bombu, pri čemu je ona eksplodirala i usmrtila ga. Miljenko Zagorac bio je otac dvoje djece, radio je u glinskoj Viveri, a bio je i dragovoljac Domovinskog rata.

Policija je za vrijeme očevida u kući i dvorištu pronašla još nekoliko komada ubojitih sredstava, ručni bacač raketa M-80, tri ručne obrambene bombe, poluautomatsku pušku, pištolj i 1580 streljiva raznog kalibra.
http://www.petrinjskiradio.hr/content/view/8697/106/

plemenitashica

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #77 : Travanj 22, 2010, 08:40:50 prijepodne »
"Muškarac (49) vozio je auto u mjestu Kuče kod Velike Gorice te mu se otkvačila prikolica koja je udarila ženu. Biciklistkinja je na mjestu preminula."

http://www.24sata.hr/news/otkvacila-mu-se-prikolica-i-usmrtila-zenu-na-biciklu/169739/

Strašno. Jesi i za par minuta te nema.
Navodno je udarila glavom u beton i na mjestu mrtva.

Offline kramer werke

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 77
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #78 : Svibanj 05, 2010, 03:38:29 poslijepodne »
Policijska postaja Velika Gorica u protekla 2 tjedna zabilježila je 121 događaj od kojih smo izdvojili slijedeće.

Na praznik rada, 1.svibnja, policijskoj postaji prijavljen je slučaj ozljede pri padu s drveta. Kako se kasnije ispostavilo slučaj je prijavio brat unesrećenog kazavši da se nepoznata osoba ozlijedila, pritom zaboravljajući reći da je on sam motornom pilom posjekao jabuku na kojoj se njegov brat nalazio. Ozlijeđeni je zaradio prijelom potkoljenice, a brat prijavu za nanošenje teških tjelesnih ozljeda. Obojica su od prije poznati policiji po svađama i nasilju.
http://www.rtl.hr/iz-osvete-prepilio-drvo-s-vlastitim-bratom-clanak-18277

 ^-^ ;D :D :D ;D :o ;D ovo opet divljaju braca Lendaric iz Jerebica
poznati u bregovima kao braca Dalton :D ;D
http://www.24sata.hr/news/velika-gorica-pijana-braca-potukla-su-se-sjekirama/117133/
« Zadnja izmjena: Svibanj 05, 2010, 03:48:25 poslijepodne kramer werke »

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #79 : Svibanj 05, 2010, 07:38:02 poslijepodne »
Jel tko zna nešto o tome da su  ukrali  Rotimu   bakrene žlijebove sa crkve?
Nešto sam čula,al sad neznam kad ni kako

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #80 : Svibanj 06, 2010, 09:20:56 prijepodne »
Jel tko zna nešto o tome da su  ukrali  Rotimu   bakrene žlijebove sa crkve?
Nešto sam čula,al sad neznam kad ni kako
Da je cijena željeza na tržištu porasla pokazuju i sve učestalije krađe raznih metala. Tako je u naselju Turopolje iz jedne tvrke ukraden strojni kabel za dizalice dugačak 100 metara vrijednosti 20 tisuća kuna. Kabel je pronađen kod hrvatskog državljanina(1978.g.), ali ga je počinitelj već isjekao na komade za preprodaju. 26. travnja s gradilišta tvrtke GTM d.o.o. ukradeno je 7 šahtova vrijednosti 15 tisuća kuna. S crkve u Donjoj Lomnici u noći 29. travnja ukradeno je 35 metara bakrenih cijevi vrijednosti 5500 kuna.

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #81 : Svibanj 06, 2010, 10:05:07 prijepodne »
Jel tko zna nešto o tome da su  ukrali  Rotimu   bakrene žlijebove sa crkve?
Nešto sam čula,al sad neznam kad ni kako
Možda nisu ukrali, možda su bakar samo vratili u lijevaonicu, ne bi li napravili novo drvo, koje je isti dao ispilit na trgu S.Radića onih 90-tih godina prošlog stoljeća!

plemenitashica

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #82 : Svibanj 06, 2010, 10:17:06 prijepodne »
Možda nisu ukrali, možda su bakar samo vratili u lijevaonicu, ne bi li napravili novo drvo, koje je isti dao ispilit na trgu S.Radića onih 90-tih godina prošlog stoljeća!

http://www.forumgorica.com/obitelj-i-drustvo/katolicka-crkva-predmet-sprdnje/new/#new
« Odgovor #223 na: Danas u 10:16:24 am »

JosipJoža

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #83 : Svibanj 11, 2010, 09:28:37 prijepodne »

http://www.24sata.hr/news/sukerova-supruga-autom-se-zaletjela-u-slasticarnicu/172497/

Šukerova supruga Autom se zaletjela u slastičarnicu.

Svjedoci nesreće kažu kako se u kafić zaletjela supruga ministra Ivana Šukera. Dvije žene lakše su ozlijeđene. Pustili su ih kući nakon pregleda.

- Ne znam ništa. Navodno je auto vozila supruga ministra Šukera. Ne želim imati probleme - rekla nam je jedna djevojka.

Prije svega dobro je da nitko nije smrtno stradao, ali nemrem se oteti dojmu ove izjave jedne djevojke.
Koliki je strah u ljudima, koliko se ljudi boje, to govori nešto mnogo više od same nesreće.

Uvjeren sam da je gđ.Šuker za volanom bila sva u brigama, kak će platiti sve račune, posebno one za grijanje, kak će pokrpati mjesec do kraja s grincajgama, kak će deci pribaviti sve potrebno za školu, za maturalac itd.itd. Za razmeti je.

Eto i da mistar Šuker nije kočio gradnju Autoceste, možda se ovo gospođi Šuker ne bi ipak desilo, možda bi vozila po Autocesti.


A mi se jadamo na Sisačke vozače, pa imamo mi domaćih, kolko je ono ograničenje brzine kroz Grad?

plemenitashica

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #84 : Svibanj 11, 2010, 02:20:45 poslijepodne »

Svjedoci nesreće kažu kako se u kafić zaletjela supruga ministra Ivana Šukera. Dvije žene lakše su ozlijeđene. Pustili su ih kući nakon pregleda.

Svakom vozaču se to može dogoditi. Iako je taj dio ceste ravan komad, ali eto, dogodilo se. Glavno da je samo materijalna šteta. Bude osiguranje to platilo. Pa Euroherc si je sigurno dobar sa ministrom.  :P

- Ne znam ništa. Navodno je auto vozila supruga ministra Šukera. Ne želim imati probleme - rekla nam je jedna djevojka.

Koliki je strah u ljudima, koliko se ljudi boje, to govori nešto mnogo više od same nesreće.

Što znači - ne znam ništa, ne želim imati probleme? kakve probleme? Ako si očevidac, a "ništa ne znaš" tek onda možeš očikvati probleme.
Graditi karijeru, autoritet i očekivati poštovanje ljudi, a da je osnova strah ljudi je totalitarizam, diktatura, užas, strašno. Ma, treba živjeti s tim.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #85 : Svibanj 11, 2010, 02:37:12 poslijepodne »
Ja nisam uspio procitati da se autom zaletjela u slasticarnicu, neznam Gos Joza od kuda vi vadite te informacije. Koliko sam uspio procitati, pogodila je kos za smece i prometni znak i oni su napravili rsum po ulici i na slasticarni kod Mete, ako dobro vidim da je ta pozicija. jeb ga, nastradale mlade cure, steta, sto nije spickala neke starce kako je to napravio Cacic... manja je steta... ili bar neke penzice... branitelje sa povlastenim mirovinama! A i ova cura kaj je odbila ljecnicku pomoc, nije bas dobro postupila, nikad neznas sto moze biti. Gos Joza, kaj vi imate info da je gospodja suker isla u Zagreb? Nekak sve neke pretpostavke mecete, ni jednu cinjenicu! Jedino Vam dajem za pravo, da je ta nasa goricka cesta u komi, i da su nam autoput i ona istocna obilaznica vise nego potrebne.

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #86 : Svibanj 11, 2010, 02:57:07 poslijepodne »
Mislim da se ne bi trebali toliko baviti tuđom nesrećom jer pretpostavljam da smo ipak bolje odgojeni od raznih "novinara". Ovakvim komentarima se samo spuštamo na razinu koju ovaj forum ne zaslužuje. To nema nikakve veze sa ministrom ili bilo kojim drugim stanovnikom ovog našeg grada. Zapravo, mislim da ne bi trebalo ni spadati u crnu kroniku. Pa i poznatog mesara su "iskusni poduzetnici" posjetili i pokrali pa nije bilo u rubrici.
Ako se već želite baviti temama crne kronike zašto ne komentirate posljednji događaj "kriminalne skupine sa Knežije" koja je namlatila goste kafića i pretukla ih do granice izdržljivosti samo zato što ženske iz tog društva nisu htjele popiti cugu sa ekipom. SUDAC ih je pustio DA SE BRANE SA SLOBODE jer su oni od prije poznati NADLEŽNIM TIJELIMA PRAVOSUĐA kao osobe koje sigurno NEĆE UTJECATI NA SVJEDOKE. Zaključak; nema veze što te vode u evidenciji kad SUDAC ima konačnu riječ. Inače su neki od njih i prije bili optuživani da su utjecali na svjedoke. To je ono poglavlje koje nas sa "žudnjom" čeka. >:(
Ko to tamo peva?

Bilaj

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #87 : Svibanj 11, 2010, 03:11:25 poslijepodne »
A i ova cura kaj je odbila ljecnicku pomoc, nije bas dobro postupila, nikad neznas sto moze biti.

To je istina. Najgore je što se kod tak stresnih situacija javlja velika količina adrenalina pa tek nakon nekog vremena čovjek počne osiječati bolove.  :(

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #88 : Svibanj 11, 2010, 07:17:27 poslijepodne »
Mene zanima kome je auto uništila pošto naš ministar je sirotinja koji nema auto i živi kod roditelja. Pa kako će i tko platiti nastalu štetu?

shaka zulu

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #89 : Svibanj 11, 2010, 07:27:37 poslijepodne »
Skočila k Mete...
Dečki moji ovo je replay situvacije z Kolodvorske.
Ležeče na Zagrebačku!!!

Zovete mi Veljka SuperDražena!!!