Autor Tema: CRNA KRONIKA  (Posjeta: 212702 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #240 : Prosinac 07, 2011, 12:30:29 poslijepodne »
Daj odgovori malo jasnije ...  Piše o požaru u Velikoj Gorici, a ja te pitam gdje je ta ulica, odnosno, na koju to pilanu u Gorici misliš ? Koliko znam, baš ih i nema ...

Noćas, oko 1.30 sati u naselju Turopolje u potpunosti je izgorjelo 48 kvadratnih metara obiteljske drvene kuće u Radničkoj ulici. Kuća je u vlasništvu Grada Velike Gorice, a u njoj žive 63-godišnjak i njegov 30-godišnji sin. Uzrok požara kojega su ugasili gorički vatrogasci još nije poznat, ozlijeđenih nije bilo.

Obavljenim očevidom utvrđeno je da je do požara obiteljske kuće, došlo zbog zapaljenja zida kuće od trajnožareće peći na kruta goriva, kojom prilikom je došlo do prijenosa topline sa peći na drveni zid, te se požar proširio na krovište. Nastala materijalna šteta iznosi oko10 000 kuna.

http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/3641/u-turopolja-izgorjela-drvena-kuca-u-vlasnistvu-grada.aspx
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2011, 12:32:50 poslijepodne juraja »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #241 : Prosinac 07, 2011, 02:01:41 poslijepodne »
... u potpunosti je izgorjelo 48 kvadratnih metara obiteljske drvene kuće...

...Nastala materijalna šteta iznosi oko10 000 kuna.
Kaj su u međuvremenu tak jako pale cijene nekretnina?  :o

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #242 : Prosinac 07, 2011, 02:22:00 poslijepodne »
fala na potpunoj informaciji, Bob
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #243 : Prosinac 07, 2011, 02:45:59 poslijepodne »
Kad smo već kod vgdanas, vijest kako se ponovno dogodila teška prometna nesreća u Starom Čiču.
Ta cesta(ulica) je postala zaista preopasna cesta.
Sreća u nesreći je vjerojatno što u večernjim satima nije bilo pješaka. Moglo je imati i veće posljedice.

Sjećam se da je bilo pisanja ranije kako je još prije više od godinu dana podnesen zahtjev Gradu za rješenje tog problema no ne vidim i ne čitam da se nešto poduzelo od strane grada po pitanju problema te ulice u Starom Čiču. Što kažu na to staročičani?



http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/3642/nalet-na-pjesaka-u-kurilovcu-i-sudar-u-starom-cicu.aspx

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #244 : Prosinac 07, 2011, 03:39:48 poslijepodne »
Daj odgovori malo jasnije ...  Piše o požaru u Velikoj Gorici, a ja te pitam gdje je ta ulica, odnosno, na koju to pilanu u Gorici misliš ? Koliko znam, baš ih i nema ...

Radi se o mjestu Turopolje a ne o Velikoj Gorici. Pošto sam čital o požaru u drugim novinama nisam skužil da su krivo napisali.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #245 : Prosinac 07, 2011, 05:50:10 poslijepodne »
...Nastala materijalna šteta iznosi oko10 000 kuna.

Kaj su u međuvremenu tak jako pale cijene nekretnina?  :o

Kakve to veze ima sa cijenama nekretnina?  ::) ::) ::) ???
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #246 : Prosinac 07, 2011, 06:08:49 poslijepodne »
...Nastala materijalna šteta iznosi oko10 000 kuna.

Kaj su u međuvremenu tak jako pale cijene nekretnina?  :o

Kakve to veze ima sa cijenama nekretnina?  ::) ::) ::) ???

Taman toliko, koliko i ti s SDP-om. ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #247 : Prosinac 07, 2011, 06:19:49 poslijepodne »
Znači, nula bodova??

Meni je takav rezultat u predmetu Sledge-SDP jako pozitivan, no je li njemu takvo nerazlikovanje pojmova u prilogu - nisam baš uvjeren...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #248 : Prosinac 07, 2011, 06:54:59 poslijepodne »
Mislim da se Bob zezao, no on to svakako bolje zna a ti nemoraš i šalu shvatiti preozbiljno, utoliko sam to uopće komentirao, jer sam uvjeren kako se Bob šalio. :)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #249 : Prosinac 07, 2011, 08:43:01 poslijepodne »
Fakin uguzica...  >:D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #250 : Prosinac 07, 2011, 09:02:05 poslijepodne »
utorak - 06.12.2011.
Požar kuće - Kolonija
06.12.2011. u 01.35 sati u Radničkoj ulici broj 7 (stara Kolonija) došlo je do požara obiteljske kuće (stare radničke zgrade u nizu). U potpunosti je izgorio jedan stan, površine 48 m2, krov iznad njega i dio krova susjednog stana. Povrijeđenih na sreću nije bilo.
Uskoro više...
http://turopolje-mjesto.blog.hr/
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #251 : Prosinac 07, 2011, 10:50:14 poslijepodne »
Fakin uguzica...  >:D

E namjerio si se na Crkvu u kojoj ćeš se Bogu pomoliti. ;D
Kad ti se želi pomoći ili ukazati, ti tako, daj molim te pojasni po čemu sam to uguzica, Bobu i zašto bi to bio?
Zašto bi tebi uopće objašnjavao koliko je to glupost? Jesi tak sretan? Uživaj u svojoj sreći.
Fakat ti imaš problema sa samopouzdanjem, zato i liječiš svoje komplekse ovdje na forumu.
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2011, 10:54:05 poslijepodne Jaguar »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #252 : Prosinac 07, 2011, 11:50:28 poslijepodne »
Kakve to veze ima sa cijenama nekretnina?  ::) ::) ::) ???

Kak kakve? Pa piše da je "u potpunosti izgorjelo 48 kvadratnih metara kuće", i da je nastala šteta od 10 000 Kuna. Kaj to ne znači da je 48 m2 kuće vrijedno samo 10 000 Kuna? Ili kak?  ::)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #253 : Prosinac 08, 2011, 04:46:13 prijepodne »
wwwg tablice

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: CRNA KRONIKA
« Odgovori #254 : Prosinac 08, 2011, 09:00:22 prijepodne »
Pogleč slike pak ti bu jasno...
I sad ti meni reci, kaj ti misliš da je nastala šteta od samo 10 000 kuna kak piše u tom članku? Ili su cijene nekretnina u međuvremenu jeee... jezivo pale (mož si mislit), ili se taj neki reporterčić malo za-je. Pa to bi i slepec videl, zato ne kužim kaj je tu svima tak upitno? Kaj vam moram crtati?

Jedino... pošto piše "u vlasništvu grada", pa si ljudi možda i dalje misle (ko u socijalizmu) - to je naše i ničije, pak nije niš ni vredno. Možda zato?

Koji reporteri...  :o
« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2011, 09:02:09 prijepodne BobRock »