Domaće teme > Gradonačelnik, Gradsko vijeće i mjesni odbori

Što petrol sprema u Velikoj Gorici ?

(1/6) > >>

kramer werke:
 nekaj sam  načul da tamo iza benzinske(sisačka) trebaju raditi(slovenski petrol)
http://www.petrol.hr/karta/benzinska_postaja/bp-velika-gorica-sisacka
nekakve rezervare tj spremište -10 komada,odnosno pretakaonicu goriva,vec su dobili lokacijsku(neznam koja budala im ju je dala) i sada ganjaju
vlasnike susednih parcela da daju suglasnosti za građevinsku,samo nam jos to treba na ulazu u goricu...zna se da gorivo isparava karcenogene pare
SRETAN BOŽIĆ I NOVA GODINA !

Sledgehammer:
Kao prvo, tamo već (Euro)Petrol ima svoje sve instalacije, kamionski kolodvor, spremište za cisterne - možda jedino planiraju proširenje ponude ili dogradnju kapaciteta... na toj lokaciji ionako u bližoj okolici nitko ne stanuje, tako da ne znam u čemu je problem (uz činjenicu da benzinske pare, ukoliko ih ima, idu ravno u zrak jer su lakše od zraka... znači, mislim da nikome neće smrditi...)... znači, ne znam u čemu je problem i zašto im ne bi dali dozvolu za gradnju?

BTW; suglasnost za dozvolu gradnje nije više isključivi uvjet koji bi nekome spriječio gradnju... nedavanje suglasnosti može kratkoročno spriječiti gradnju, no upravni postupci ju onda izdaju bez suglasnosti (što je donekle i u redu).

koko-vg:
Kramer, da nisi slučajno pobrkao lokacije ... ova stara gdje je sad i lokacija prema Zubaku, na drugom kraju Gorice gdje je u planu njihova druga benzinska ?

hornet34:
a možda nekoliko ljudi z našeg kraja,dobi posel...kaj je na kraju opet pozitivno,jel tak?

kuntakinte:

--- Citat: koko-vg - Prosinac 25, 2012, 11:49:22 prijepodne ---na drugom kraju Gorice gdje je u planu njihova druga benzinska ?
--- Kraj citata ---
Imaš još kaj ovem?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju